Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canlar günaydın
Erkenden kalktım limonlu suyumu içtim 45 dakika leslie ile sporumuda yaptım. Kahvaltıya geçmeden ne var ne yok bakayım dedim. Ama daha kimseler gelmemiş. Neyse ben dünkü menümü paylaşayım.

Sabah
2 dilim kızarmış sarı buğday ekmeği
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Yarım yumurta
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 adet muz

Ara
Kiraz sapı çayı

Akşam
Mercimek çorbası
2 adet içli köfte (hataydı sakın siz yapmayın)
Salata
Yoğurt

Ara
Limonlu yeşil çay

Su 2.5 lt
Spor 45 dakika leslie 3 mil

Günaydın fıstıklar
afiyet olsun canım. .icli köfte hariç guzel olmus

Günaydın 1. takımın çıtır hatunları :)
kizim yarin 2 aylik oluyooorr..aşıya gidicez offf icim daraldi adi diyince. .buyuk kuzumun verem aşısı yeri abse yapmisti canimmmmm ne aglamisti kuzummm
canım verem aşısı abse oluyor, sonra da minik beyaz bir iz bırakıyor bu aşının tuttuğunu gösterir bu normal bu süreç aslında sanırım seninki biraz fazla olmuş ama sonuçta tutmamasından daha iyi diye düşüneleim. Büyük kuzun kaç yaşında bilmyorum ama şimdiki aşılar pek korkutmasın10 yıl önceki aşılar mahvediyordu ama şimdi ithal aşılar çoğu bazı bebeklerde ateş bile yapmıyor, şimdiden geçmiş olsun canım..
pilav olmamış canım ama telafi edersin, sıkma canını
aynen canım yaa bende evlendiğimden beri diyetteyim utanıyorum artık millete diyetteyim demeye. Bu arada içli köftenin kalorisi 200 müş hemde bitanesi. Off yaa keşke daha önce baksaydım bidaha yemem
kızlar belirtmek istedim Karatayda kalori sayılmıyor ya içli köfte de yenilebilen gıdalardan, kalorisi kaç olursa olsun :)
Bunun yanında pidesiz iskender, haftada 1 lahmacun, adana-urfa kepab ilk aklıma gelenlerden. Yeterki glisemik indeksi yüksek bişey yemeyelim yanında

menün ve sporun çok güzel canım, içli köfteyi de telafi edersin..

Dunku menum
Sabah
2 haslanmis yumurta
1 cay bardagi kavrulmamis cerez
Avuc ici kadar beyaz peynir
1 adet domates
Zeytin
1 bardak bitki cayi

Aksam
1 tabak nohut yemegi
1 tabak salata
2 kasik pirinc pilavi
Ara
Yarim porsiyon cig kofte(gunun hatasiiii)
Kola 1 bardak

Su 2 lt
Spor 3500 adim ( hedef 10000 kizlar cok motive etti bu minicik alet beni size de tavsiye ediyorum)

Günaydınlar hatunlar.
dünkü menüm:
sabah:
3 dilim çavdar ekmeği,
2kk kadar beyaz peynir,
4 tane cherry domates,
1 buyük çay.

öğlen:
ızgara köfte,
4 kaşık haşlanmış erişte,
1 büyük su bardağı ayran.

akşam,
2 küçük çay,
1 dilim ekmek,
1 avuç ceviz -badem karışımı.

spor, 30 dk tempolu yürüyüş.
su, 1lt.

Kızlar nasip olursa bu hafta sonu spor a başlıyorum.. KEndime yılbaşına kadar zaman verdim.. Hem sizle hem orayla tempolu bir dönem geçirip fazlalıkları vermek isityorum.. İnanır mısınız; akşam 8:30 dan sonra hiç birşey yemedim ve akşam yemeğinde de hafif yemiştim; ve sabah kalktığımda kendimi raht hissediyordum.. kıyafetlerimi giyerken bile hiç zorlanmadım.. demekkki azıcık tutsak kendimizi.. düzgün yesek , spor yapsak, fit olucaz..
İnşaallah yaa...

Günaydın fıstıklar

afiyet olsun canım. .icli köfte hariç guzel olmus
aynen canım diyet voyunca bidaha ağzıma sürmem. Aslında onuda kendim yapmadım. Arkadaşımın kayınvalidesi hatayla orda yapıp getirmiş. Ama çok severim içli köfteyi

Canım yaa doğru diyosunda ben karatay diyeti yapmıyorum ki böyle şeyleri yiyebilmek için menülerimizin tamamen karataya uygun olmaz gerekiyo. Sonuçta biz neyle neyin yenmesi gerektiğini çat pat biliyoruz. Ama bak şimdi karatay yapasım geldi ne o öyle herşey serbest. Ama bi tek ben meyvesiz yapamam hergün yemem gerek
canım yine çok iyi başlamışsın ama sonu kötü bitmiş. Pilav ciğ köfte ve kola olmamış.

Sabah kahvaltısını çok seviyorum ben yaa...
huuu huuu çiğ köfte.. ne zmandir da yemiyorum.. cnaım çekti vallahi
ama hayır.. arada bir kendimize verdiğimiz "teşvik payı" diyelim ona biz..

dünkü menum
kahvalti: 1kk peynir
domates salatalık 2dilim ekmek 5yeşil zeytin 2tatlı kaşığı reçel
öğle: 1parça ıspanaklı börek
ara: 10badem 10igde 1mandalina
aksam: 4kasık pilav 5kasık taze fasulye salata ve biraz pismaniye :-( bunu yemeyecektim sanki:-(

Merhaba canım..
Pismaniyee.... Zamanla hepimiz ekstraları keseceğiz.. sadece biraz zaman alacak o kadar

bizimki normal surecin disinda gelisti..10 cmlik abse olusmustu..kendim drene ettim onu..cok aglamisti kuzum..
benimkijin pili bitmis..ama ben kisu bandina cikiyirum her sabah 5,3 km 1 saatte..hemen hemen 7000 adim yapiyor daha once denemistim..
cok guzel olmus menun.suyu arttirmalisin ama..
[QUOTE ="prensesss016, post: 37726871, member: 177844"]aynen canım diyet voyunca bidaha ağzıma sürmem. Aslında onuda kendim yapmadım. Arkadaşımın kayınvalidesi hatayla orda yapıp getirmiş. Ama çok severim içli köfteyi

Canım yaa doğru diyosunda ben karatay diyeti yapmıyorum ki böyle şeyleri yiyebilmek için menülerimizin tamamen karataya uygun olmaz gerekiyo. Sonuçta biz neyle neyin yenmesi gerektiğini çat pat biliyoruz. Ama bak şimdi karatay yapasım geldi ne o öyle herşey serbest. Ama bi tek ben meyvesiz yapamam hergün yemem gerek
canım yine çok iyi başlamışsın ama sonu kötü bitmiş. Pilav ciğ köfte ve kola olmamış.[/QUOTE]
benim kv iclivkofteyi kizartmiyor hadliyir.cok lezzetli ve hafif oluyor..mmm canim cektiii..
evet pismaniye yemeseymissin iyiymis

benkm menum de soyle
sabah: 2 haşlanmış yumurta 2 dilim peynir7 zeytin 1 salatalik koca bir tabak yesillik 1 caybardagi karisik kuruyemis
öğle: dun yazmistim sacma diye 1 kase nesfit+ musli 1 muz 1 dilim peynir
aksam 1 kase tarhana corbasi salata1 ufak parca haşlanmış tavuk
su 3 lt
spor 1saat kosu bandinda 5,3

Merhaba canım..
Pismaniyee.... Zamanla hepimiz ekstraları keseceğiz.. sadece biraz zaman alacak o kadar
pismaniye yedim pisman oldum aslında kesmek istiyorum bu abur cubur şeyleri ama farketmeden bir anda bir şeyler yemeliyim modunda evde dolaşırken buluyorum kendimi depresyondayim kısmen cok sıkılıyorum içim daralıyor falan mutsuzum su aralar farketmiyorum ne yedigimi yine buraya yazacagim aklima geliyor ne yapıyorum ben diye yemiyorum bir haftadır cok fazla yememeye caliscam zamanla

senin menüler genelde cok iyi spor su falan nazar değmesin masallah öğlen bir değişik olmuş hakikaten ama onun dışında cok güzel

ayy teşekkür ederim simarttin beni..daha dusuk kalorili yspamiyorum bebisim küçük diye...
arkadasima gidicem bugun ..hicbirsey haxirlama dedim ama insallah tutabilirim kendimi..

canm o görümcemde kalıyo ameliyat oldu da temiz eve gideyim dedi biz gittik temizledik evde bişi yoktu yiyecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…