Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kisin aliyorum canim ben bu bi klasik yiyip yatiyorum herhalde bakalim yememege calisiyorum kendimi bildim bileli diyetteym ben canim hayat felsefem oldu artik

daha iyiym canm ama öksürük gecmiyo fena..zencefil bal karışım yapıyo eşim onu yiyorum bugun de siyah turp bak denicem bakalım işe yarar diyorllar ..sen nasılsın canm
Iyiyim canim sagol cok mu usuttun acaba belki abntibiyotim falan kullanman lazimdir bi doktora mi gitsen?

Iyiyim canim sagol cok mu usuttun acaba belki abntibiyotim falan kullanman lazimdir bi doktora mi gitsen?
canm 2 haftadır antibiyotik kullanıyordum zaten dişim yüzünden günde 2 gr hem de soğuk algınlığına hap var evde onu içiyorum ağrı kesici falan.. zencefil ve bal.. ıhlamur.. limonlu sıcak su.. gecen güne gidrken yolda terledim deyip cıkardım montumu sırtımda soğudu terim sonra da bu hale geldim canm kendi hatam

sadece tavuk döneri yeseymişin canm akşam keşke onun dışında menu iyi

Kisin aliyorum canim ben bu bi klasik yiyip yatiyorum herhalde bakalim yememege calisiyorum kendimi bildim bileli diyetteym ben canim hayat felsefem oldu artik
aynen canım yaa bende evlendiğimden beri diyetteyim utanıyorum artık millete diyetteyim demeye. Bu arada içli köftenin kalorisi 200 müş hemde bitanesi. Off yaa keşke daha önce baksaydım bidaha yemem

menu güzel canm :)

ben de diyorum nerde bu kıs:)
tatlı neyse de kola içme canm yaa midemize yazık

güzelde canım içli köfte olmasaymış daha iyi olurmuş. Malesef bugünde yaptım aynı hatayı. Bu arada geçmiş olsun canım havalar tam hastalık havası ne yaz ne kış dikkatli olmak lazım
hee sonradan okudum tanesi 200 klorimiş :) olsun canm bi daha yemeyiver:) evet hava güzel diye aldanıp bu hale geldim zati sağol canm

ben de yazayım dünkü menümü:)
sabah
4 incecik sucukla yapılmış kepek ekmekli tost
1bardak şekersiz çay

öğle yok kayınvalidemin evini temizlemeye gittim 4 te geldim eve bişey yemedim dolayısıyla..

akşam 5 kaşık sulu mantı
bir kase mercimek çorbası
yemekten sonra şekersiz çay içtim
2 ltye yakın su içtim spor da ev işi oldu

Anladim canim dinlenmeyle gececek o zaman tekrardan gecmis olsun
sadece tavuk döneri yeseymişin canm akşam keşke onun dışında menu iyi
evet malesef adaptasyon sureci diyelim
aynen canım yaa bende evlendiğimden beri diyetteyim utanıyorum artık millete diyetteyim demeye. Bu arada içli köftenin kalorisi 200 müş hemde bitanesi. Off yaa keşke daha önce baksaydım bidaha yemem
yok ben diyetteyim demiyorum dikkat ediyorum diyorum su hic kilo almayanlari bogasim geliyor
menu güzel canm :)
tesekkurler tatlim
ben de diyorum nerde bu kıs:)
tatlı neyse de kola içme canm yaa midemize yazık
kola cok ilginc bi bagimlilik ya benim de zaman zaman krizlerim tutuyor

hee sonradan okudum tanesi 200 klorimiş :) olsun canm bi daha yemeyiver:) evet hava güzel diye aldanıp bu hale geldim zati sağol canm
Tam kalorisini bilmiyordum ben ama cok oldugunu biliyordum zaten lezzetli zahmetli seyler hep cok kalorili
kapsamli bi temizlik olmustur herhalde o zaman spora sayabiliriz mantinin da kalorisi cookk

sağol canm valla bende de öyleydi gecen seneye kadar ama artık içmiyorum unuttu bunye..

evet ama eşimin yapabileceği tek şey oydu buzluktan cıkarıp sıcak suya at pişir ancak onu becerebildi yemek yapmaya halim kalmamıştı:) temizlik evet kapsamlıydı bayaa
Tam kalorisini bilmiyordum ben ama cok oldugunu biliyordum zaten lezzetli zahmetli seyler hep cok kalorili

kapsamli bi temizlik olmustur herhalde o zaman spora sayabiliriz mantinin da kalorisi cookk

sağol canm valla bende de öyleydi gecen seneye kadar ama artık içmiyorum unuttu bunye..
Evet unutturmak gerekiyor bunyeye
evet ama eşimin yapabileceği tek şey oydu buzluktan cıkarıp sıcak suya at pişir ancak onu becerebildi yemek yapmaya halim kalmamıştı:) temizlik evet kapsamlıydı bayaa
anladim canim olsun o zaman dikkat et kendine dinlen bol bol yorma kendini

daha iyiym canm ama öksürük gecmiyo fena..zencefil bal karışım yapıyo eşim onu yiyorum bugun de siyah turp bak denicem bakalım işe yarar diyorllar ..sen nasılsın canm
geçmiş olsun canım kara turp ve bal karışımı öksürüğe birebir şiddetle tavsiye ederim hemen iç bence

canım kayınvalidene okadar iş yaptın bi öğle yemeği vermedimi? Akşamki mantıyıda yemeseymişin olurmuş canım

aynen canım şu herşeyi yiyipte kilo almayanlara bende sinir oluyorum. Etrafımdada var böyle insanlar bide böyle rahat değiller mi benimde boğasım geliyo...ayy ne fesat olduk yaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…