Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

alışcam canm bakma bana azimliyimdir ben :) sadece motiveye ihtiyacım vardı onu da burda bulcam biliyorum:)

bu arada canm sen ne zamandır buradasın kaç kg verdin ne kadar zamanda:)
benim de henüz 2. haftam ilk hafta veremedim kilo ama almadım en azından doktor desteğiyle kilo verebileceğimi düşünüyorum ben. o zamana kadar kendim ne yapabilirsem kardır.. hem burda dediğin gibi birbirimizi motivede ediyoruz.. süper olacak..

alışcam canm bakma bana azimliyimdir ben :) sadece motiveye ihtiyacım vardı onu da burda bulcam biliyorum:)

bu arada canm sen ne zamandır buradasın kaç kg verdin ne kadar zamanda:)
Sosyestetik " 02.05.14 " 62,70 " 58,70 " 4,00 kilo verdim canım hedefim 53 acelem yok sindire sindire

merhaba canm ben yeni katıldım aranıza:) belli bir diyet uyguluyor musun yoksa kendin mi ayarlıyorsun:)
merhaba canım hoşgeldin bende yeniyim ilk haftam..Kendi kendime evde ne varsa ayarlamaya çalışıyorum, diyet değilde aslında düzenli yemeye çalışıyorum.Daha alışamadım abur cuburu bıraktım..Akşamları zorlanıyodum meyveyle atlatıyorum krizlerimi bide su içmeye alışsam 2 lt içenlere imreniyorum..İnşallah şu fazlalıklardan kurtuluruz..

kahvaltıya bayıldım.. Gözümün önüne geldi bütün sofra bayağı geç bir kahvaltı sanırım ki akşam yemeği yok :)
akşam varda öğlen yoktu canım Bende çok seviyorum kahvaltıyı ve çok özenerek yiyorum sindire sindire İyiki akşam yemeğine böyle düşkün değilim yoksa halim nolurdu

Cuma zayıflama yarışması ile ilgili önemli linkler söyle

Bu üyelerin paylaşım alanı kızlar
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1235#post-37593054

bu yarışmaya katılmak isteyenler
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilmak-isteyenler.71509/page-648#post-37578060

Bu da sonuç listeleri kızlar
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...a-zayiflama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/

zaman zaman özellikle paylaşım alanını kontrol etmenizi istiyorum kızlar hepimizi ilgilendiren konular olabiliyor

selam kixlar
eskişehirliyim canm ben hoşbuldum :) sen nerelisin
yakinmisiz bursadayim ben de
afiyet olsun guzel olmus
netten arasturdim kaptan..isin ozu yasaklari yeme..yumurta balik ey salata istedigin kadar ye..
harikadin valla..
Eki Görüntüle 1292881 böyleymiş beslenme piramidi de yapıp kilo veren arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa memnun olurum kızlarr
ben dun basladim..yarin sabah tartilicam..hic aclik hissetmiyorum..

hiç denemedim canım bu ara diyet gruplarında da cok duyuyorum ben zaten çok ekmek aramam ama nasıl olur bilemiyorum denemeli miyim nedi ne değilidir araştırma sürecindeyim şu anda

dünkü menüm
yarım kase mercimek çorbası
1dilim ekmek
peynir

öğlen
nohut yemeği 1 kase
yarım kase pirinç pilavı

akşam
4-5 kaşık yoğurtlu makarna
2-3 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık kadar aşure

spor yok
su 2lt

bu aralar pek giremiyorum kbyın
spora da vakit ayırmamaya basladm sınav haftası maalesef yediklerimden kısmaya çalısıcam mümkün olduğunca

afiyet olsun canim..guzelbolmus

öncelikle herkesee merhaba açıkçası şimdiye kadar hep cuma takım yarışmalarını takip ettim ama hep uzaktan bakmakla yetinip kendimce birşeyler yapmaya çalıştım ama yapamıyorum tek başıma bunu farkettim özellikle 2gün yapıyorsam 3.gun ipin ucunu kaçırdım sanırım motive olamiyorum daha fazla yiyorum hatta çünkü cok yavaş veriyorum ne kadar dikkat etsemde haftada 300gramdan fazla verdigim nadir dolayısıyla sıkılıyorum :-( bende katılmak istiyorum artık size katilabilirmiyim yada ne yapmam gerekiyor belli bir kişi sayiniz varmı

Canım çok tşkrler araştırmacı ruhlu kaptanım yine boş durmamış bugün Bende denemek isterdim fakat bu menüleri çalışırken uygulamam çok zor başka bir zaman İnşallah...

Hoşgeldin canım burayı takipte kal kaptanımız sana geri dönüşte bulunacaktır. Kilon kaç ve kaç kg olmak istiyorsun canım ?

evet canm yakınmışız :)

hoşbuldumcanm inşallah kurtulcaz :) akşamları zor oluyor gerçekten eşim bişiler getirmicek misin çayın yanına diyo getirince ben de kaçırıyorum ama bugun yemedim ben de çok su içebilen biri değilim ama içmeye çalışcam napalım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…