Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Gününüz aydın olsun hatunlar..

Dünki hamsi kaçamağı ile sonlandırdığım menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
2 kibrit kutusu kadar peynir,(zaytin yağı ile soslanmış)
4 cherry domates,
1 küçük(3 dilim kadar) çavdar ekmeği.

öğle:
fırında kereviz yemeği(sıfır yağ)
2 kaşık süzme yoğurt.

akşam :
15 tane hamsi,
orta boy bir kase kadar salata,
küçük bir kase aşure.

hamsileri ve salatayı sayıyla yedim neredeyse, amaç aşure yemek olunca akan sular duruyor :)
aşure çok şekerli değildi, hatta hatırı kalmasın diye konmuş gibiydi :-)
içinde de bildiğimiz üzere yok yok :KK70: ama hepsi de besleyici şeyler.
Sanırım ondan sebeptir, akşam ileri saatlerde hiç mi hiç acıkmadım.. :KK66:
iyidir iyi :KK70:

ben de asureye dayanamam. Spor ile telafi ettiysen b3nce probkem yok :KK66:

kizlar ben de dun karataya basladim..
dunki menum
sabah: 2 hadlanmis yumurta kirmizi biber kimyonla cesnilendirilmis, 2 kk peynir, 2zeytin,2 kucuk salatalik, 4 ceviz, dereotu
ara 2 kayisi kurusu
öğle: 1,5 kase kiymali Şehriye çorbası , yarim kase yogurt
ara: 8-10 badem
aksam: haşlanmış tavuk ,salata
ara: 10 badem ,2 kuru erik,2 kru kayisi
su 3 lt
spor 2 saat temizlik

karatayi denemek istiyorum ama daha baslamadim. Bana oldukca saglikli geliyor. Menun d3 cok besleyici ve saglikli olmus

Benim dünkümenüm de söyle

sabah
1 elma

öğlen 1 kase tarhana çorbası

aksam 1 kase tarhana çorbası
2 KK Izgara et

ara1 hurma ve bolnane limon ada çayı

spor yarım saat temizlik
su 1.5 It

çok hasta olduğum için pek yiyemedim bulantım çok

sabah
1 elma

2 KK Izgara et

spor yarım saat temizlik
su 1.5 It

Geçmiş olsun canım.. sabahları normalde kahvaltı yapabiliyor musun? yoksa hasta olduğun için mi böyle?...

Geçmiş olsun canım.. sabahları normalde kahvaltı yapabiliyor musun? yoksa hasta olduğun için mi böyle?...

Tesekkur ederim. Kahvaltisiz mumkun oldugunca evden cikmamaya calisirim. Hasta oldugum icin sabah midem cok bulaniyor yiyemedim. Yoksa ogun atlamam genellikle

Tesekkur ederim. Kahvaltisiz mumkun oldugunca evden cikmamaya calisirim. Hasta oldugum icin sabah midem cok bulaniyor yiyemedim. Yoksa ogun atlamam genellikle
bence kahvaltı günün en önemli öğünü ve kesinlikle atlanmaması gerekiyor..
İnşaAllah en yakın zamnda sağlığına kavuşursun canım..

Gunaydiin kizlar :)
günaydın canım

Gününüz aydın olsun hatunlar..

Dünki hamsi kaçamağı ile sonlandırdığım menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
2 kibrit kutusu kadar peynir,(zaytin yağı ile soslanmış)
4 cherry domates,
1 küçük(3 dilim kadar) çavdar ekmeği.

öğle:
fırında kereviz yemeği(sıfır yağ)
2 kaşık süzme yoğurt.

akşam :
15 tane hamsi,
orta boy bir kase kadar salata,
küçük bir kase aşure.

hamsileri ve salatayı sayıyla yedim neredeyse, amaç aşure yemek olunca akan sular duruyor :)
aşure çok şekerli değildi, hatta hatırı kalmasın diye konmuş gibiydi :-)
içinde de bildiğimiz üzere yok yok :KK70: ama hepsi de besleyici şeyler.
Sanırım ondan sebeptir, akşam ileri saatlerde hiç mi hiç acıkmadım.. :KK66:
iyidir iyi :KK70:
günaydın canım çok başarılı olmuş menün. Aşure denince benim içinde akan sular duruyo hatta birazdan öğle yemeği yerine yemeyi düşünüyorum

dunki menum
sabah: 2 hadlanmis yumurta kirmizi biber kimyonla cesnilendirilmis, 2 kk peynir, 2zeytin,2 kucuk salatalik, 4 ceviz, dereotu
ara 2 kayisi kurusu
su 3 lt
spor 2 saat temizlik
canım kolay gelsin bi diyete bağlı kalmak zor iştir umarım başarılı olursun karatay diyeti gerçekten güzel dünde başarılı geçirmişsin

sabah
1 elma

2 KK Izgara et

spor yarım saat temizlik
su 1.5 It

canım yaa çok az yemişsin ama hasta olduğun için sanırım geçmiş olsun canım

Selam kızlar günaydın
Dün ben yine oruçluydum menümde ona göre oldu
Sahur
1 tabak karnıbahar yemeği
1 dilim sarı buğday ekmeği
Yoğurt
Aşure

İftar
Avuç içi kadar fırınlanmış tavuk derisiz
Peynirli yeşil salata
Yoğurt

Ara
Yarım elma
Bir avuç fıstk
Limonlu yeşil çay

Su 5-6 bardak kadar
Spor 100,ip atlama

Selam kızlar günaydın
Sahur
Yoğurt
Aşure

İftar
Peynirli yeşil salata
Yoğurt

Ara
Yarım elma
Bir avuç fıstk
Limonlu yeşil çay

Su 5-6 bardak kadar
Spor 100,ip atlama

Allah kabul etsin. Cok istikrarli olmus. Genelde insan iftarda kendinj kaybeder ama menunu begendim. Hep soracagim unutuyorum sari bugday ekmegi nedir. Normal bildigimiz bugday ekmeginden farki nedir

Bakın hatunlar ne buldum..
Amaç doğru beslenmek ve açıkmamaksa.. Buyrun.. :KK66:

Eklentiler

• Screenshot_2014-11-04-11-45-05.jpg
    Screenshot_2014-11-04-11-45-05.jpg
    247,7 KB · Görüntüleme: 65
selam kızlar, nasılsınız görüşmeyeli? Ben çok şükür daha iyiyim, geçmişe göz attım 4 olmuşuz hepinizi tebrik ederim umarım bu hafta ve haftaya çok daha iyi sonuçlar alırız.. Ben perşembe tartılıp bildirim yaparım, bu etap başlangıç kilom olur. Haftaya da inşallah ilk 3 te oluruz..
dunki menum
ara 2 kayisi kurusu
su 3 lt
spor 2 saat temizlik
Çok sevindim canım, yalnız takılmak iyi olmuyordu, yaşasın bir diyet arkadaşım var artık :KK9::KK9::KK9::KK9:

selam kızlar, nasılsınız görüşmeyeli? Ben çok şükür daha iyiyim, geçmişe göz attım 4 olmuşuz hepinizi tebrik ederim umarım bu hafta ve haftaya çok daha iyi sonuçlar alırız.. Ben perşembe tartılıp bildirim yaparım, bu etap başlangıç kilom olur. Haftaya da inşallah ilk 3 te oluruz..

Çok sevindim canım, yalnız takılmak iyi olmuyordu, yaşasın bir diyet arkadaşım var artık :KK9::KK9::KK9::KK9:

Hosgeldin mahzen

Allah kabul etsin. Cok istikrarli olmus. Genelde insan iftarda kendinj kaybeder ama menunu begendim. Hep soracagim unutuyorum sari bugday ekmegi nedir. Normal bildigimiz bugday ekmeginden farki nedir
sağol canım evet biraz istikrarlı oldu iftarda ekmek bile yemedim. Çünküperşembe günü tartıda güzel bi rakam görmek istiyorum. Canım sarı buğday ekmeği çok lezzetli ve çok tok tutuyo bir lilim bana bütün gün yetebiliyo ama açıkçası kalorisi normal ekmeğe göre nasıl bilmiyorum ama araştırıcam paylaşırım sizlerlede

Merhaba canım hoşgeldin inşallah ilk üçte oluruz
Buna bir ornek de ben vereyim. 1 dilim yas pastanin kalorisi 10 kilo domatesin kalorisine esit :KK66:
hadi yaaa oooo demekki pasta yerken bidaha düşünücez

Selam kızlar günaydın
Sahur
Yoğurt
Aşure

İftar
Peynirli yeşil salata
Yoğurt

Ara
Yarım elma
Bir avuç fıstk
Limonlu yeşil çay

Su 5-6 bardak kadar
Spor 100,ip atlama
merhaba canm ben aranıza yeni katıldım da ilgimi çekti yemeğine mi oruc tutuyorsun:)

merhaba canm ben aranıza yeni katıldım da ilgimi çekti yemeğine mi oruc tutuyorsun:)
merhaba canım hoşgeldin aramıza. Canım ne demek istediğini pek anlamadım ama muharrem ayı içindeyiz ya 9. Ve 10. Günü yada 10. Ve 11. Günü oruç tutmak çok sevaptır. Ama mutlaka iki gün olacak tek gün olmaz o yüzden iki gün üst üste tututum.

merhaba canım hoşgeldin aramıza. Canım ne demek istediğini pek anlamadım ama muharrem ayı içindeyiz ya 9. Ve 10. Günü yada 10. Ve 11. Günü oruç tutmak çok sevaptır. Ama mutlaka iki gün olacak tek gün olmaz o yüzden iki gün üst üste tututum.
anladım canm ben de tutuyorum ama suyuna tutuyorum orucu ondan sana yemeğine mi tutuyosun dedim.. bizde istersen yemeğine tutarsın istersen suyuna.. ben de ilaç kullanıyorum ve tok karna almam gerekiyo o yüzden sadece suyuna tutuyorum orucumu ilaçları da yemek arasında ittiriyorum bişilerle :) hoşbuldum bu arada canm :)

bende tutmak istiyordum ama hasta olunca zor geldi tutmak. Allah kabul etsin

Selam kızlar günaydın
Sahur
Yoğurt
Aşure

İftar
Peynirli yeşil salata
Yoğurt

Ara
Yarım elma
Bir avuç fıstk
Limonlu yeşil çay

Su 5-6 bardak kadar
Spor 100,ip atlama
oruc olmana ragmen super bir menu olmus..tebrikler
Bakın hatunlar ne buldum..
Amaç doğru beslenmek ve açıkmamaksa.. Buyrun.. :KK66:
aculmiyorcyaa

hosgeldin canimmm..hadi bakalim insallah veririz kilolarimizi..menulerimizi yemekletimizi paylasiriz...
anladım canm ben de tutuyorum ama suyuna tutuyorum orucu ondan sana yemeğine mi tutuyosun dedim.. bizde istersen yemeğine tutarsın istersen suyuna.. ben de ilaç kullanıyorum ve tok karna almam gerekiyo o yüzden sadece suyuna tutuyorum orucumu ilaçları da yemek arasında ittiriyorum bişilerle :) hoşbuldum bu arada canm :)
hic duymamistim bunu...nerelisin canim
hosgrldin bu arada

X