Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam kızlar..haftasonu giremiyorum..tlf oğlanda bilgsyr esimde..bana da tv kalıyor.. şimdi babası oğlumu yıkıyor..fırsat bu fırsat dedim ve girip bir merhaba diyeyim dedim

kız akşama kadar uyudu..şimdi mırıl mırıl..bu gece ayaktayız anlaşılan..
kaptanım tlf bozulmuş geçmiş olsun..tamire bazen o kadar çok para istiyorlarki gidip yenisini almak istiyor nsan..
aprilcim kimseyi takma kafana..zaten takmamışsın da harrikasın..

Aynen ya hic sorma resmen bagimli olduk
Tez zamanda düzelmesini dilerim. Yada yenisine sağlık :)

he hee evet canım

canım dediğim gibi gereksiz şeyler ama.İnsanlara fazla anlam yüklemek iştee sonra gerçek yüzlerini görünce canın sıkılıyor
al bendende okadar canım şu hayatta iyi yada kötü kimseyle hiçbişeyini paylaşmıcaksın bugün canım diyenler sonra canına okuyolar at arkana gitsin uzak tut öyle insanları etrafından

banyo faslı bitti galiba...görüşürüz kızlaarrr iyi geceler

Aynenn canım takılmaya değmiyor ama anlık işte sinirler bir zıplıyor duramıyor insan ama geçti evet çok tşkk ederim

al bendende okadar canım şu hayatta iyi yada kötü kimseyle hiçbişeyini paylaşmıcaksın bugün canım diyenler sonra canına okuyolar at arkana gitsin uzak tut öyle insanları etrafından
Aynenn canım bide tabii işin bu kısmı da var.İyilikte yaramaz gerçekten kimseye soğutuyorlar herşeyden...

banyo faslı bitti galiba...görüşürüz kızlaarrr iyi geceler
iyi geceler fırsat buldukça çık çık gel canım

tiroid sorunum var kızlar ilaç kullanıyorum
benimde olabilir canım hamileyken çıkmıştı ilaç kullanmıştım ama doğumdan sonra bidaha kontrole gitmedim. Şimdi randevu aldım gidicem yine. Çok çabuk kilo alıyorum ve çok sinirliyim bu yüzden şüpheleniyorum sizinki hangi tür?

Günaydın kızlar
Dünkü menüm;
SABAH;
Bir simit
Bir çay
ÖĞLE;
Bir çorba
İki kaşık sebze sote
İki kaşık mantı
İki kaşık kısır
Üç kaşık sütlaç
AKŞAM;
Bir lahmacun
Bir bardak ayran
(Eşimin ısrarı )
2 lt su
30 dk yürüyüş

Selam kizlar.

dunku menum soyle
1 dilim.buday ekmegi
1 kk peynir

ara
10 igde

Ara
1 mandalina

aksam 3 kasik bulgur pilavi
1 avuc ici izgara tavuk
salata

ara
1 mandalina
1/5 ayva

kizlar insallah yarindan sonra daha sık aranizdayim. Evime donuyorum. Bu arada dun yazmistim ama sanirim tel.den oldugu icin gitmedi. Presnses tebrikler. Ve tum takimimiz icin de hayirli olsn. Insallah boyle hizla tempolu motivasyonlu devam ederiz ,)

babaannemlerdeydim kbyın giremedim
dünkü menüm

sabah
1simit
çeyrek domates
yarım kibrit kutusu peynir

öğlen
bezelye yemeği 1 tabak
yarim dilim ekmek
cacık

ara
1 avuç soslu fıstık

akşam
2/5 paket makarneks
6-7 lahana sarması
1600ip
su 2lt

çok kötü bir menü biliyorum 1saat ip atlamayı planlıyordum ama kuzen ben atlarken saldırınca üstüme sürekli yapamadım

bu hafta haşlama ve közlenmiş olarak tüketicem yemeklerimi kesinlikle hafta sonu resmen kilo aldım akşam ekmeklerimi de kesiyorum artık

bu hafta haşlama ve közlenmiş olarak tüketicem yemeklerimi kesinlikle hafta sonu resmen kilo aldım akşam ekmeklerimi de kesiyorum artık

Alıtıları yaptım cevaplamadan paylaştım yaa neyse
Dagatesi canım teşekkür ederim. İnşallah bu haftada takımımız güzel derecelere imza atar.
Judieecim canım bencede ekmeği kesmelisin gerçekten farkı hemen görüceksin

Canım yaa sen gerçekten 1600 ip mi atladın dün bravo yani maşşallah sana ben 100 tane atlayınca kösülüyorum gündede en fazla 400 500 yani oda zorlarsam kutlarım seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…