Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

waavvv neler görüyorum geçmişe gittim birden önce hamile kalmak isteyenler kulubündeydim sonra zayıflamaya karar vedim sonra hamilelik nedeniyle ayrıldım. Doğumdan sonra yine geldim hedefim 53 tü ama eşim artık yeter deyince 54.9 ayrıldım. Bak unutmuştum kaç kiloyla ayrıldığımı. Ve şimdi tekrar burdayım. Bu sefer hedef 55 yetiyo benim için. Doğru canım yazılanlar benim içindebi hatırlama oldu. Tekrar yarışmama bi engel olmadığınada sevindim. Ama inşallah bu seferaldığımı vermem.

Kızlar 5 gün oldu düZenli beslenmeye çlaışyorum şimdi kv gidiyorm tartılsammı acaba ya
canım bencede hep tartılma. Ben şimdi sadece perşembeleri tartılıyorum kafam rahat ve böylelikle daha dikkatli oluyorum. Hem süpriz olur senin içinde

İnşallah canim

tamam kızlar tartılmiycam..Ama perşembe günü 10 gün olmuş olacak ozaman ya hiç bi gram zayıflamamış olursam hayal kırıklığı olur valla..

Canım sıkkın biraz eften püften şeyler ama sıkılınca insan ona kitleniyor işte onun haricinde iyiyim sen nasılsın ? Eşimle takılıcaz birazdan tv film falan bakarız sen napıosun canım benim ?
Telefonunun bozulmasi gibi mi mesela, ben de benzer moddayim

Canım sıkkın biraz eften püften şeyler ama sıkılınca insan ona kitleniyor işte onun haricinde iyiyim sen nasılsın ? Eşimle takılıcaz birazdan tv film falan bakarız sen napıosun canım benim ?
hayırdır canım neden canın sıkkın özel değilse eğer paylaşabiliriz belki bi faydamız olur

tamam kızlar tartılmiycam..Ama perşembe günü 10 gün olmuş olacak ozaman ya hiç bi gram zayıflamamış olursam hayal kırıklığı olur valla..
yok canım yaa iyi düşün iyi olsun hem ben menülerini takip ediyorum gayet başarılısın bilmediğin bi sağlık sorunun yoksa troit falan iyi kilo verirsin sen bu hafta hatta dereceye bile girebilirsin iyi düşünelim iyi olsun ok?

Prensese katiliyorum tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…