Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar bu arada dünkü menüm
Sabah
2 dilim kızarmış sarı buğday ekmeği salçalı
Sucuklu omlet tekyumurtalı
Peynir
Sekersiz limonlu çay

Ara
Yeşil çay

Öğle
3 adet mısır patlağı form
Yeşil çay

Ara
1 mandalina

Akşam
1 kase şehriye çorbası
Karnıbahar yemeği
Yoğurt

Ara
Bir avuç meyve kurusu (üzüm,kayısı,incir,portakal kabuğu,kuş üzümü) içinde bunlar var doğranmış bi şekilde

Su 2 lt
Spor 300 ip atlama

Canım yaa sen gerçekten 1600 ip mi atladın dün bravo yani maşşallah sana ben 100 tane atlayınca kösülüyorum gündede en fazla 400 500 yani oda zorlarsam kutlarım seni

ah ah o aburcuburlara öyle bir içim yandı ki kuzenim olmasa 4200 tane atlicaktm da işte sürekli durdurunca beni ulaşamadım hedefime

valla ben diyet yaptığım halde zayıflamadığımı farkettim bide saçlarım dökülüyo aşırı sinirli oluyorum falan bisürü şey..Öyle çıktı ortaya yani.

selam kızlaar
sabah kv kahvaltıdaydık eve gelince de yemek faslına giriştik kusura bakmayın ancak girebildim..
tiroid sorunum var kızlar ilaç kullanıyorum

Benim de var canim seninki hangi tur

oo ne cok tiroid hastası varmış .. muhtmelen bu topikte olduğunuza göre az çalışıyordur.. hashimato diye tahmin ediyorum.. benim de gebeliğe bağlı tirotoksikoz olmuştu fazla çalışıyordu..ilaç kulanmadım sonra 8. haftada geriledi..
ooo lahmacunlar kısırlar sütlaçlar.. neyseki az yemişsin ben tutamazdım kendimi.. zaten haftasonu gıcık oluyorum kendime kıtlıktan çıkmış gibi yiyorum..
menün harikaaa afiyet olsun
bence menün de sporun da çok güzel
afiyet olsun cok güzel olmuş...

dünki menüm
sabah 2 dilim tam buğday ekmeği, sucuklu yumurta yarım porsiyon, 2-3 dilim peynir,dereotu domates salatalık, 1 tatlı kaşığı bal
ara 10 badem 2 kayısı kurusu
öğle-ikindi: ton balığı salatası (yağsız 2 kaşık iç pilav , 1 kase tarhana çorbası, 1 dilim ekmek
akşam: 3 tane küçük bisküvi, rezene çayı, 3 ceviz
su 3 lt
spor yok

slm herkese dünkü menüm
Sabah
Peynirli yumurta ceyrek tabak kadar
4 zeytin
2 çeri domates
yarım kepekli ekmek
1 minik peynirli kurabiye
2 yeşil biber
maydanoz,roka
şekersiz çay
ara
1 lt su
muz
akşam
yarım kase çorba
2 köfte 3 dilim (patates fırında)
2 kaşık makarna
naneli yoğurt 4 kaşık kadar
ara
1 küçük mandlaina
1 küçük elma
1 bardak salep
akşam yemeğini çok erken yemiştim 5 bucuk gibi o yüzden yatmadan meyveylemeyve çok yedim
bu arada
1.5 lt su
30 dk yürüyüş

Wavvv süpersin o zaman ne kadar sürüyo 1600 adet?
valla bu sefer süreyi tutamadım babaanemlerdeydim mekan değişe değişe 30 dk felan sürmüştür normalde süre tutarak 1saatte 4200 atlıyorum çk etkili oluyor duşa girerken o bluzdaki ıslaklığı görmek çok mutluluk verici başarına şahit oluyorsun ben ipsiz yapıyorum iple canım acıyo sende deneyebilirsin vakit kaybı da olmuyo ipe takılma vs gibi

Güzel ama menün sporda olmalı canım...
yarım kepekli ekmek derken ? Yarım ekmek mi canım ?

Hipertiroidi benimki canim

Normaldedaha az yiyordum aprilcim biraz tatil modu olmuş saniyorum
İnşallah canim bekleriz su ve spor miktarini unuttun saniyorum
Olsun canim biraz yoğun bir menü olmuş ama sporla kurtardin bence
bu hafta haşlama ve közlenmiş olarak tüketicem yemeklerimi kesinlikle hafta sonu resmen kilo aldım akşam ekmeklerimi de kesiyorum artık
Bi de öyle dene bakalim canim

Menun güzel canim
Meyve ve yoğurdu birlikte tuketmeyi deneyecegim kizlar sen de dene bence tatlim
Spor spordur supersin tatlm

Kizlar merhaba umarim herkesi cevaplamisimdir hala vermedim telli tamire hayatla baglantim koptu resmen az neler yaptiniz bakalkim? Keyifler nasil?

Evet tel bozuk olunca disarda da işlerim vardi kuş depresyonu bi taraftan, sen buralardaymissin ama supersin tatlim sinirin geçti mi? İyi misin simdi?
Geçti canım, evdeydim bende eşimin ısrarlarına rağmen dışarı çıkmak hiç istemedim yorgundum sanırım.Canım ne zaman vereceksin teli ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…