Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Aynen canim hic kafana takma. O kilolar gi dee ceekk
sporun her turlusu kabul canim benim hangisini istersen onu yap
paylasim icin cok tesekkurler canim arkadaslari yonlendirecegim sevgiler

kışlık kıyafetlerime sığamayışım... sıkı yönetim ilan ediyorum su hariç bise almicam bida dısardaan

gunaydin kixlar...bogazim cok kotu..lazım nane limon içiyorum simdi..
Cok gecmis olsun canim dinlenmeye ihtiyaci var vucudunun yorma kendini fazla
hasta oldugun icin bu seferlik boyle olsun diyorum canim. Toparlarsin sen eminim
erkenci ve kilo veren kizlar aferin sizeee
Menun cok iyi canim ama sporla da desteklemelisin bu menuyu
spor spor spor sporrrr
spor spor spor

Dunku menum
Sabah (gec kahvalti)
1 dilim ekmek
Yarim sosis
1 haslanmis yumurta
Domates biber

Ara
1 nescafe

Aksam
1 dilim borek (patlicanli) firinda
1 dilim hashasli borek
Bol salata
Yarim dilim pasta
1 bardak meyve suyu

Ara
1 durum cig kofte
1 ayran ( gunun hatasi en buyuk hatasi artik uyduk arkadaslara)

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus

Ya benim her gun spor yapabilmem imkansiz ama sosyestetik.(dizimdeki ve omiriligimdeki kiriktan dolayi) Benimkini birer gun arayla kontrol edebilir miyiz

supersin canim..ama coook az yemissin
kahvaltidan sonra tartildiysan en az yarim kil daha azsindir..

aksamki oğunune bayildimmm

offf aksam ucmussuuunnnn

gecmis olsun dileklerinize teşekkür ederim. .daha iyiyim..hatta temizlik bile yaptim...

arkadaslar ben liste olmadan diyet fln yapamıyorum maalesf..liste olmazsa mutlaka kacamagim oluyor..o yuzden krndime haftalik liste haxitlayacagim..yedikletim size fazla görünebilir. .unutmayin emziriyorummm o yuzden sıkı diyet yapamıyorum zaten haftada yarim kilo vermek istiyorum..
liste icin önerileriniz olur mu..simdiden tesekkürler

hiç fikrin yoksa beslenmenle ilgili birde emziriyormussun diyetisyene git derim onlar söyler nelere dikkat etmen gerektiğini felan kafana göre de küçük oynamalar yaparsın

hiç fikrin yoksa beslenmenle ilgili birde emziriyormussun diyetisyene git derim onlar söyler nelere dikkat etmen gerektiğini felan kafana göre de küçük oynamalar yaparsın
judiee ye katiliyorum. Emzirmiyor olsan bir kac tavsiye de bulunabilirdim. Diyetisyene gidebilirsin anne cocuk saglik merkezleri var devletin. Orada diyetisyenler oluyor. Liste acisindan ve ayda bir kontrole cagiriyor diye biliyorum. Hani maddi durumun ozele gitmeye yetmiyorsa diye soylemek istedim.

ya şu 2-3 gündür sürekli uyku düşünüyorum sadece ben miyim böyle olan

Ben calisiyorum bu haftasonu (hos surekli topigi guncelleyip bi yandan calisuyorum desek daha dogru olacak )

Uyku konusunda soyle bir dusuncem var benim, ne kadar cok uyursan o kadar uykun geliyor. Gecen sene cok yogundum gunde 4 -5 saat uyuyabiliyordum ve hayatimin en verimli dolu gecen zamanlariydi o zamanlar. Simdi nispeten daha bosum ve surekli uyuyorum. 8 saat yetmiyor gibi geliyor bazen.

Birazda mevsimsel gecisler etkiliyor insani. Gune sporla baslayabilsek ve bir ay fln duzenli devam edebilsek gecer bu huyumuz gibi geliyor bana ,)

Bu arada yazmayi unuttum az once. Haftada yarim kilo ayda 2 kilo demek. Diyetisyene giderken o bana en dogru kilo verme bu demisti. Tabi cok asiri kiloluysan o durumda daha hizli vermek dgru olur mu bilmiyorum. Bu arada djyetisyene sadece 1 ay gidebilmistim sonra sehir degistirmem gerekmisti. O zamanlar 87 kiloydum ve ayda 2 kilo verirsen saglikli olur demisti.

aynen bende katılıyorum dediğine uyudukca uyuyorum ben bugn 4 saat uyumayı denicem 3.5 ya da 4ten biraz bile fazla uyusam enerjim sömürülüyo resmen 3.5ta bomba gibiyim ama hala çözemediğim birşey az uyuyunca daha çok enerjim oluyor

hangi saatlerde uyudugunda onemli. Gece 2 den sonra istersen 10 saat uyu cok uykunu alamiyorsun ama 10/ 11 gibi uyuyup 5/6 gibi uyaninca ben de inanilmaz enerjik oluyorum. Ama dedigim gibi 1 den sonra hele de 2 den sonra hic uyumamis gibi oluyorum kac saat uyursam uyuyayim.

Istersen diyetisyenle bir gorus canim malum emzirme durumu var tavsiyede bulunmanin cok saglikli olacagini dusunmuyorum
aynen katiliyorum
ya şu 2-3 gündür sürekli uyku düşünüyorum sadece ben miyim böyle olan
bende ayni moddayim canim bu dusuncedwn kurtulmak icin kitap okuyorum
bende ayni dusuncelere sahibim hafta ici 6-6.30 saat uyuyorum bazen daha az bile olabiliyor haftasonu da bir planimin olup olmayisiyla ilgili olarak uyku durumum degisiyor
12 den once uyumak lazim bence de

diyetisyene ikinci ayim dolunca gidecegim..iki aydan once diyet onermiyorlar. .benim yapacagim da diyet degil de dikkatli beslenmek diyelim..
teşekkür ederim canim..birkac diyeyisyen aradtiriyorum simdilik..
emzirenletde ayda ikinin saglikli olacagini biliyorum. .aslinda normaldw de sagliklisi budur
size jatiliyorum..ben alti saatten fazka uyiyamiyorum..6saativgecerse basim agriyor butun gun..ortslana 4-5 saat yetiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…