Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba aprilcim yarin sabah tartilmayi planliyorum ben sen tartildiysan yazarsin bebegim

Dunku menum
Sabah
1 adet incir

Ara
1 nescafe

Ogle
1 paket biskuvi
1 paket sut

Aksam
1 tabak bezelye yemegi
2 kasik pilav
1 kase cacik

Ara
Yarim dilim yas pasta
1 adet nar
Biraz balik kraker

Su 2 lt
Spor 20 dk tempolu yuruyus

Kizlar tunaydin ben kardes takimdan geldim napiyorsunuz bayadr ugrayamadm bayramdi filan takim bereketlenmis bebek geliyor cok sevindim darisi tum isteyENLERE Canmcm bizm takmada gelin arada ozletmeyin kendnizi :)

***1.TAKIM 383.ETAP***

sosyestetik(58.5/////%)
ApriL_2007(94.5/94.5/0/%0)
shadoweyes(68.6////%)hamilelik nedeniyle izne ayrilmak istiyor

1.Takim Ortalamasi: %

Merhaba aprilcim yarin sabah tartilmayi planliyorum ben sen tartildiysan yazarsin bebegim
canım bende ancak eve geldim hemen tartıldım yazdım şimdi

Dunku menum
Sabah
1 adet incir

Ara
1 nescafe

Ogle
1 paket biskuvi
1 paket sut

Aksam
1 tabak bezelye yemegi
2 kasik pilav
1 kase cacik

Ara
Yarim dilim yas pasta
1 adet nar
Biraz balik kraker

Su 2 lt
Spor 20 dk tempolu yuruyus
canım bayağı az yemişsin gayet güzel menün .

Kizlar tunaydin ben kardes takimdan geldim napiyorsunuz bayadr ugrayamadm bayramdi filan takim bereketlenmis bebek geliyor cok sevindim darisi tum isteyENLERE Canmcm bizm takmada gelin arada ozletmeyin kendnizi :)
canım iyiyiz , sessizleşti buralar gel böyle ara ara.evet canım uğurlu gelio bizim takım hamiş kalan kalana hayırlısı olsun herkes adına İnşallah.senin nasıl gidiyor ? Herşey ?

nasil gitsin canm bayram bize iyi gelmedi toparlanmaya calisiyorm hemde duygusal bi donemden geciyorm hayat bu seklde ggeciyor simdilik sizde durumlar nasil

nasil gitsin canm bayram bize iyi gelmedi toparlanmaya calisiyorm hemde duygusal bi donemden geciyorm hayat bu seklde ggeciyor simdilik sizde durumlar nasil
Aynen canım ben Ramazan bayramından beri toparlanamadım.Çok da yoğun çalışıyorum bide üstüne bu eklenince zor oluyor işte.neden duygusal bi dönemdesin canım?

Selam kızlar nasılsınız iyimisiniz uğrayamadım uzun zamandır. Sosyestetik cim nasıl durum az kaldi sayınız katilmak isteyenler dede pek kimse yok. Uğrarım yine 4.takimada bekliyorum herzaman.

Aynen canım ben Ramazan bayramından beri toparlanamadım.Çok da yoğun çalışıyorum bide üstüne bu eklenince zor oluyor işte.neden duygusal bi dönemdesin canım?
olsun canm yaparsn sen inanyorm zor oluyor ama azvik daha fazla istemek herseyi cozucektir insallah :) ailesel sebepler canm ya sorma ben biraz fazla duygusalm etkileniyorm hemen esimn ailesnde bazi olaylar oldu bende hic gelemem bu tarz seylere o yuzden fenaym kac gundr kendmi duzeltmeye calisyorm :/

***1.TAKIM 383.ETAP***

sosyestetik(58.5/58.7/-0.2/%-0.34)
ApriL_2007(94.5/94.5/0/%0)
shadoweyes(68.6////%)bildirimde bulunmadi hamilelik nedeniyle izne ayrilmak istiyor

1.Takim Ortalamasi: %-0.11

Merhaba kızlar. 4. Takımdan geldim. Selam vermek istedim. Umarım yeni başlayanlar olur da topiğiniz canlanır. Arada bir uğramaya çalışırım. Kolay kilo vermeler diliyorum.

Merhaba kızlar. 4. Takımdan geldim. Selam vermek istedim. Umarım yeni başlayanlar olur da topiğiniz canlanır. Arada bir uğramaya çalışırım. Kolay kilo vermeler diliyorum.
Merhaba canim henuz gelen giden yok bi durgunluk var bu ara basvuran da cok az anlayamadim gitti. Tesekkurler ilgin icin beklerim yine

Gunaydinlar kizlar haftasonu modu yine sessizlik hakim. Aprilcim nerelerdesin

Selam kızlar nasılsınız iyimisiniz uğrayamadım uzun zamandır. Sosyestetik cim nasıl durum az kaldi sayınız katilmak isteyenler dede pek kimse yok. Uğrarım yine 4.takimada bekliyorum herzaman.
Sagol canim kafaya takmamaya calisiyorum bu durumu oraya da yazdim ya herkes kilosundan memnun herhalde diye anlayamadim bende bu durumu

Sagol canim kafaya takmamaya calisiyorum bu durumu oraya da yazdim ya herkes kilosundan memnun herhalde diye anlayamadim bende bu durumu

merhaba :))) sanırım yeni üyeniz benim öğrenciyim ama kurallara dikkat etmeye çalısıcam bu aralar aşırı cips simit tost vs şeyler götürdüm zten küçükken de tombuldum da neyse işte artık durumu tersine çevirmeye geldm :))

Takma canım illa yeni üye gelir arada oluyo böyle durgunluk.
Hoşgeldin yarışmamıza canım. Sosyestetik gelir ilgilenir seninle ama ben kısa bi özet yapayım. Ilk sayfada takım kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Bugünkü kilonu ve hedef kilonu yazarsan güzel olur.
Takım kaptanı sosyestetik bende 4.takım kaptaniyim.
Merak ettiğin herseyi sorabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…