Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm :

Sahur : İftarda çok iyi doyduğum için , pek canım bişey istemedi . Biraz kuruyemiş ve suyla sahurumu yaptım. Tabi az ☺️

İftar : Bir kase çorba , iki kaşık taze fasulye , iki kaşık musakka , çeyrekten az pide

Ara : 2 bardak çay , bir dilim sütlü tatlı

2 lt su , spor yok .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Uyuyorum ben tatlim opuyorum seni mutlu zayiflamalar diliyorum 😊

İyi geceler canım , he hee aynen muSmutlu 😉 grsrz öptümm ...

Insallah herkes doner canim beklemedeyim hatta bu hafta listeye alalim dedigimiz arkadaslar da yok

Olsun canım en azından istikrarsız olduklarını gördük, listeye girip boş yere ortalamayı düşüreceklerdi haftaya yazmayıp, daha iyi oldu. Crystalı merak ediyorum en çok ya, bişey dedi mi sana?

Çok güzel canım menün böyle devam 😉 Ama su 3 lt olsa daha iyi olacak lüften uyandıktan sonra her saat başı bir bardak iç buna uyarsan günde 3 ltyi bulur 😀

Canım o su ağzımda o kadar çok büyüyor ki, alışamadım, işkence gibi geliyor içmek :))

Canım inan ilk gün zorlar belki de en fazla iki gün , sonra alışıyorsun denesen inan hiç bişey kaybetmiyeceksin . 2.5 / 3 ltyi tamamlayınca kes ... Zamanla susayacaksın bile , bende sevmiyorum ama alışıyorum böyle yaparak 😉😉

Canım inan ilk gün zorlar belki de en fazla iki gün , sonra alışıyorsun denesen inan hiç bişey kaybetmiyeceksin . 2.5 / 3 ltyi tamamlayınca kes ... Zamanla susayacaksın bile , bende sevmiyorum ama alışıyorum böyle yaparak 😉😉
Bugün zorlayacağım kendimi bakalım ne kadarlık bir artış olacak :)

sabah: kuruyemiş, ikisi birarada nescafe
öğle: 3 içli köfte, 2 kaşık yoğurt, 1 su bardağı yoğurt
ara: 3 vişne
akşam: 2 tavuk but, az patates kızartması, az pataets kızartması, 1 kase yoğurt, az hardal ve katçap ile
su: 2 lt
spor: leslie ile 4 mil

Aaa ne kadar güzel birinci olmusuz geçen hafta
Gerçi benim payim miniiicik o yüzden sizi çok tebrik ederim

Ben hala eşimin memleketteyim😩Allah tan oglusuma var da vakit geçio

Dun tartildim 63 geldim inşallah yarin da öyle gelirim😍😍

Olsun canım en azından istikrarsız olduklarını gördük, listeye girip boş yere ortalamayı düşüreceklerdi haftaya yazmayıp, daha iyi oldu. Crystalı merak ediyorum en çok ya, bişey dedi mi sana?

Canım o su ağzımda o kadar çok büyüyor ki, alışamadım, işkence gibi geliyor içmek :))

Hayir canim bana bisey soylemedi crystal bakalim bugun de gelmezse cok fazla kisi yok listede

Dunku menum
Sabah gec kahvalti
2 dilim ekmek
1 dilim peynir
Domates salatalik

Ara
Biraz sade dondurma

Aksam
Bir porsiyon sebze yemegi
2 dilim karpuz
1 dilim kek

Biraz meyve
Yogurt
Biraz cips😔gunun hatasi

Su 3 lt uzeri

Kizlar yarin kilo bildirimi var malum gec bildirim yapacak olanlar lutfen bana veya leylaya haber versin, naneli sekerim gelirse eger listeye eklerim ancak bu aramhic gorunmedi bakalim yarin gelir umarim

*** 1. TAKIM 370.ETAP***

Sosyestetik:KK43: 60.6// / %)
crystallife: (64.2/ / %)
_leila_: (56.9// / %)
Sinayropen: (63,9 / / %)
ApriL_2007: ( 99.5/ / %)
Michi: (59,5/ / %)
elifdefnem: (75.6/ / %)

1. Takım Ortalaması: %

zeynepcer ve naneli sekerim bildirim yaparsa alalim mi kizlar pek ortalarda gorunmuyor ikisi de bakalim yarin duruma gore

zeynepcer ve naneli sekerim bildirim yaparsa alalim mi kizlar pek ortalarda gorunmuyor ikisi de bakalim yarin duruma gore

Geldımm geldımmm :KK24: sonunda eve Internet baglattık tartıma pilde aldımmm bugünden ıtıbaren sıkı dıyetteyım inşş :KK76:

arkadaslar bundan sonra kaçamak yapmıycam sıze soz veriyorum kola cips hepsı bıttı artık ıncecık olmak ıstıyorum artık eşimede soz verdımm o da zayıflamamı ıstıyor bu sıtede motıve oluyorum gırmedıgım sürede kaçamak üstüne kaçamak.. Yoruldum artık offfff :KK43: ama bu ay 5 kılo vermem gerek kesınn :KK76:

Son düzenleyen: Moderatör:
X