Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

sonuca yeni bakabildim. Herkesi tebrik ederim

dünkü menüm oldukça düzensizdi.

SABAH: yumurta, peynir
ÖĞLE: mercimek çorbası, çikolata, ekmek
AKŞAM: bulgur pilavı ( yaaklaşık iki porsiyon) tadımlık güllaç
SU:2 LT
SPOR: Leslie ile 3 mil

dünkü menüm oldukça düzensizdi.

SABAH: yumurta, peynir
ÖĞLE: mercimek çorbası, çikolata, ekmek
AKŞAM: bulgur pilavı ( yaaklaşık iki porsiyon) tadımlık güllaç
SU:2 LT
SPOR: Leslie ile 3 mil

Canım evet düzensiz ama , çok fazla da yememişsin ve su gayet iyi üstünede spor gitmiştir sanırım o düzensizlik...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlim 14. Grup 18 i gece paylasti onu listeye almiyorum di mi paylasim alanina bakar misin bi

pardon canım yeni gördüm.. bu hafta 17.40 ta paylaştılar canım onları takip ediyordum bende..geçen hafta geç kalmışlardı.. gerçi şimdi baktım da yapmışsın bile ellerine sağlık 18 den önceki liste baz alınıyordu.. sözde pc nini başındayım ama yenilemeyince sayfaya görünmüyor yeni bildirimler..

kızlarrr bu hafta birinci olduk herkesi tek tek tebrik ediyorum listeyi az önce paylastım lütfen kendiniz de bakın. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328
Herkesi tebrik ediyorum fakat Michi bireysel olarak da derece yaptı 3.cü oldu onu ayrıca tebrik ediyorum, haydi kızlar bu tempoyla devam bozmayalım kurtulalım kilolardannn

Son düzenleme:

canım ben hazırladım listeyi sonuc paylasıma da tasıdım bi kontrol eder misin kardes takımım kaptanım bi yanlışlık olmasın

canım ben hazırladım listeyi sonuc paylasıma da tasıdım bi kontrol eder misin kardes takımım kaptanım bi yanlışlık olmasın

ay kafam karıştı bi ordan bi burdan yazınca.. orayada yazdım sende yazdın zaten ellerine sağlık canım hadi bakalım bu aynen devam ben kaptan değilim ha yanlış mı anladım bilmiyorum da eski oldugum için biliyorum biraz işte..

Yok canim gogo kaptan sende kaptansin sandim ben pardon tatlim,liste yapmayi da ogrenmis oldum artik 😉

Yok canim gogo kaptan sende kaptansin sandim ben pardon tatlim,liste yapmayi da ogrenmis oldum artik 😉

önemli değil canım... yazmasam da takip ediyorum ben zaten sizi kaptanlıkta gayet iyi gidiyor sorumluluk bilinciyle hareket ediyorsunuz ne güzel.. listelerde başta gözünde büyür insanın da yaparsınız ne olacak biraz tekrarla alışılıyor.. ben de yarınki yemeklerimi hazırlıycam şimdi iyi geceler canım görüşürüz yine bu ara hep buralarda olucam zaten..

Evet kizlar tekrar tekrar tebrik ediyorum bende aynen devam tempoyu bozmayalim

1.takıma birincilik yakışır işte bu 👏👏👏 evvet yeni haftaya devam kızlar iyi gidiyoruz ... Herkesi tebrik ediyorum , öpüldünüz 😘

kızlar yeni fırsat bulabildim. süperiz süperiz süperiz :) gerçi benim bi katkım olmadı ama haftaya bomba gibi geliyorum. adet dönemim bitti daha şimdiden 600 gram gitmiş gibi görünüyor :) umarım haftaiçi istikrarlı davranabilirim. bence takım olarak çok güzel bir uyum yakaladık. böyle devam ederiz artık. michi seni de ayrıca tebrik ediyorum 3lükten dolayı, başarılarının devamını diliyorum :))

Evet canım süperiz 😚 uyumumuza gelince odaha bi harika tabi konsantre olmamızı buraya borçluyuz . Yeni hafta bakalım ne olcak gevşememeliyiz kızlarrr, aynen devam 👏👏

bundan sonra birinciliği kimselere bırakmıyoruz, bu azimle olur

Dünkü menüm :

Sahur : malesef yok kalkamadık

İftar : bir tabak tavuk sote , 4 kaşık makarna , yoğurt , yarım pide

1,5 lt su , spor yok

Selam kiar bugun nasilsiniz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…