Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar bende bu aralar çok çabuk kilo veriyorum ama bir yandanda korkuyorum kastan gider mi diye
Hafta sonu uğrayacağım artık her hafta baktıracam kastan mı gidiyo yağdan mı :18: :18:

Spor yapiyorsan korkmana gerek yok bence canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet günlük 2,5 saatimi harcıyorum haftada 4 gün
Malum Düzenli yapmazsan hoca ceza veriyo ve şınav çektiriyoo :18: :18:

Super canim o zaman sikinti yapilacak bisey yok bence

Günaydın kızlar , öpüldünüz 😘😘😘

Dünkü menüm ;

Sahur : Yok ,malesef uyanamadık

İftar : Bir tabak tavuk sote , bir kase yoğurt , çeyrek pide , iki kaşık makarna

Ara ; Bir porsiyon dondurma

2 lt su , sporsuz ...

Kızlar günaydın, herkes çok güzel kilo vermiş, tek tek tebrik ediyorum. Umarım bu şekilde devam ederiz. Benim geçen ayda da adet dönemimde bi durgunluk olmuştu, bu ayda aynı döneme geldi :KK43: Ama bence bu hafta güzel bir derece alacağız artık :)

Dünkü Menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle : aynı tabakta çıtır tavuk-patates püresi, salata, kavun
Akşam: 1/2 dürüm çiğ köfte, 2 dilime karşılık gelecek şekilde pide, pidenin içine patates kızartması, 1 bardak ayran
Gece: 1 bardak kola, 1 avuç çiğdem
Su: 1 litre,
Spor yok

Geceleri benim şu kötü alışkanlığımdan vazgeçmem lazım artık :KK43: Ama adet dönemi can çekmelerine veriyorum.

Bu hafta beni çok gaza getirdiniz hepiniz güzel kilolar verince, haftaya ben de vericem :) Bu akşamdan itibaren spora da başlıyorum, şu Leslie'yi merak ediyorum bakalım nasıl olacak :)

Dünkü Menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle : aynı tabakta çıtır tavuk-patates püresi, salata, kavun
Akşam: 1/2 dürüm çiğ köfte, 2 dilime karşılık gelecek şekilde pide, pidenin içine patates kızartması, 1 bardak ayran
Gece: 1 bardak kola, 1 avuç çiğdem
Su: 1 litre,
Spor yok

Geceleri benim şu kötü alışkanlığımdan vazgeçmem lazım artık :KK43: Ama adet dönemi can çekmelerine veriyorum.

Canım aburcubur yeme lütfen 😉 menün güzel

Bu hafta beni çok gaza getirdiniz hepiniz güzel kilolar verince, haftaya ben de vericem :) Bu akşamdan itibaren spora da başlıyorum, şu Leslie'yi merak ediyorum bakalım nasıl olacak :)

İnşallah canım , hadi başla bakalım ilk bikaç gün zorlanırsın sonrası kolay gitsin kilolar 😀

Leslie sevimli canim ama ben bi kac yapip skldm sanirim kendin secmelisin en uygununu😉hadi bakalim yaparsin sen

Dunku menum
Sabah gec kahvalti
3 adet kucuk hamur kizartma
1 kase kisir
2 adet lokum
1 nescafe
2 bardak kola

Ara
Biraz ceviz sucugu

Aksam
Haslanmis misir 1bucuk adet
Biraz meyve

Gece
1 tabak salcali makarna(!)
Uyuyamadim zaten sonra epeydir yemeyince alismis bunye sanirim

Su 3lt uzeri
Spor 100

200 adet twist

Sonunda Slimsigara cevap yazdı naneli_sekerim listeye girebilir canlarım. Ben bi süre yokum izinliyim ama topikteki kızlar yardimci olurlar banada özel msj yazabilirsiniz.

Sonunda Slimsigara cevap yazdı naneli_sekerim listeye girebilir canlarım. Ben bi süre yokum izinliyim ama topikteki kızlar yardimci olurlar banada özel msj yazabilirsiniz.

Tamam bitanem iyi tatiller sana, ben gorustum naneli sekerimle haftaya listeye alinmak onun icin de uygun, artik rahat rahat gidebilirsin canim tesekkurler 😊

canım bildirimler bitti erkenden yapabilirsin yani listeni.. sorun yaşarsan bende burdayım görüşürüz ve tekrar tebrikler..

Tatlim 14. Grup 18 i gece paylasti onu listeye almiyorum di mi paylasim alanina bakar misin bi

Evet canım kesinlikle gıdadan da çok keserek olmaz. Bol hareketle dengeleyerek vermeliyiz bende ramazandan sonra spora çok önem vericem ..senide tebrik ederim güzel vermişsin canım👏👏

teşekkür ederim canım

X