Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

çünkü çay idrar çıkışını arttırıyor ve içtiğin sudan çalıyor. Çay içtiysen o bir bardak suda vücudunda uzun süre kalmamıştır. Bence sen suya devam et.

Su az olmuş, susuz olmaz, cildiniz nemsiz kalır, erkenden yaşlı bir görüntüye geçer benden söylemesi

ah keşke bende uyuyabilsem

Su az olmuş, susuz olmaz, cildiniz nemsiz kalır, erkenden yaşlı bir görüntüye geçer benden söylemesi

Canım kolay olmuyor ramazanda o kısacık zaman aralığına su içmeyi sıkıştırmak , elimden geldiğince çok içmeye çalışıyorum bu ay biraz böyle geçecek sanırım ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dünkü menüm
Kahvaltı:2 dilim kepek ekmeği, 1/2 kibrit kutusu kadar peynir
Öğle: bezelye yemeği, salata, karpuz, 2 dilim kepek ekmeği
Akşam: 3 dilim ekmekle kahvaltılık bişeyler atıştırdım. Peynir, zeytin, yumurta...
Su: 1.5 litre
Spor yok

Günaydınlar kızlar , günümüz güzel geçsin İnşallah 😀

Dünkü menüm ;

Sahur ; yok malesef kalkamadık 😔

İftar ; bir tabak taze fasulye , bir dilim ekmek , yoğurt .

1 lt su , spor yok

Dünkü menüm ;

Sahur ; yok malesef kalkamadık 😔

İftar ; bir tabak taze fasulye , bir dilim ekmek , yoğurt .

1 lt su , spor yok

oyyy hem sahura kalkamamışsın, hem akşam bişey yememişsin. dikkat et. halsiz düşme. bana çok az geldi.

oyyy hem sahura kalkamamışsın, hem akşam bişey yememişsin. dikkat et. halsiz düşme. bana çok az geldi.

Tabiki az 😔 ama bilemezdim ki uyumuşuz ... Neyse geçti dündü o😊😀 ama hiçde kötü olmadım Allah sabır veriyor...

ah keşke bende uyuyabilsem
Uyursun inş.canım sende gece uyumuyorum gündüz uyanamıyorum haliyle..

Yaaa hakikaten o kadar zor oluyor ki su içmek 1.5lt içebiliyorum maximum..
İftar;
1kase çorba
1dolma
salata

Sahur
1.5tane peynirli lavaş ek.
5zeytin 4hurma
Şekersiz çay
domates
4dilim karpuz
1lt yi geçik su

Akşam ekmek hiç yiyemedim ama geceye acıkmışım.. kızlar 700gr gitmiş görünüyor benden :)

O kadar sıkılıyorum ki o kadar bunalıyorum ki anlatamam.. denemeden düşük alıcam matematik yapamadım.. eşim sürekli söyleniyo 10 aydır dersaneye gidiyosunda hala yapamıyosun da sınavda umudum yok artık senden de falandı filandı.. napiyim ya matematik bi olmadı bemde hayatım boyunca anlıyorum deneme çözerken test çözerken yokk olmuyor.. şu Ramazan mübarek günlerde nasıl darlanıyorum anlatamam.. hayatım o kadar sıkıcı olmaya başladı ki.. Eşim deseniz; dün kaynanamlarda kilom düşmüş dedim , kayınpederim bişey sormuş 3 kere falan anlamadım, eşimde bana laf söylüyor 6aydır o kadar verdin diye.. Anneme anlatınca bidaha iyi de yapsa hep kötü oluyor eşim anlatmıyorum o yüzden.. gece gündüz çalışıyorum ama bişeye yaramıyo

Ağustosta 2yıl olucak evliliğimiz..ama 20 yıl kadar çöktüm bunaldım.. Bikere de birşeyi çok beğendğini görmedim bikere de iltifat ettiğini görmedim.. Herşeyi eleştirir herşey onun istediği gibi olucak.. Boğazıma düğümleniyor yazarken bile.. o kadar mı kötü herşey.. bi kere beni alırkende ben bu kilodaydım derdi ne yani ? Kpss de ben olmasını istediğim için giriyorum baskı yapmasının mantığı ne

Canım belki seni teşvik etmeye çalışıyordur ama yanlış bir yol izliyor olabilir. Kötü algılama bence. Ama seni bu kadar üzüyorsa sakin bir şekilde anlat onun bu şekilde davranmasının seni üzdüğünü. Hayır öyle abartı bir kilonda yok yani. Belki alınganlık yapmışsındır.

Canım aslında boyum kilomu göstermiyo bile.. ama malesef eşim çokk takıntılı ve elalem ne der düşüncesinde.. biraz barışık olsa kendiyle çevresiyle inan daha mutlu olcaz.. eşimle oturulup sakince bi konu konuşulmaz 2laf ettiysen sakin 3.sünde ses tonu artmış olur sonra bende altta kalmayınca tartışma olur haliyle..

Canim fazla alinganlik yapiyor olabilirsin sinav da yaklasti saniyorum ondan kaynakli sakin kalmaya calis

Kizlar ne alemdesiniz neler yaptiniz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…