Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm ;

Sabah : peynirli , biberli sandviç su

Öğle : çorba , bir tane kabak dolması , mevsim salata , kavun iki dilim ekmek

Ara : kaşarlı sandviç

Akşam : malesef bişey yiyemedim spor ve sonrasındaki koşuşturmacadan canım istemedi

3.5 lt su , yarım saat koşu bandı yürüyüş , 45 dk dışarıda yürüyüş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizi gecen hafta bildirimde bulunmusmuydu canım.

Bizi ilk kez bildirimde bulunacaktı. Ama bulunmadı. Listeye almasak mı hiç?

Sanki geçen hafta listede vardı listede varsa bi açıklama yazmadan silemeyiz canım. Gelmiyo ne zamandır paylaşım yetersizliğinden diskalifiye yazabilirsin aslında.

*** 1. TAKIM 367. ETAP***

Sosyestetik : ( 60.8/ 60.8/%0/) kilosu sabit
crystallife : (65.4/64.9 / 0,5/%0.76)
zeynepcer : (61.4// /%) izne ayrılmak istiyor. bildirimde bulunmadı.
_leila_: (57.5 / 57.3 / 0,2 / %0.35)
Sinayropen : (64.3 / 64.7 / -0,4 / %-0,62 )
Bizi : ( 74.0// /%) paylaşım yetersizliğinden diskalifiye edildi.
Simerenyaa : (85.7 / 85 / 0.7 /%0.82) hamilelikten dolayı izne ayrılmak istiyor.
ApriL_2007 : (102/ 101 / 1 / %0.98 ) yeni üye hedef kilosu 60
Michi : (62/62/0 /%0) yeni üye hedef kilosu 50
elifdefnem : (78/78/0 /%0) yeni üye hedef kilosu 52

1. TAKIM ORTALAMASI %0,23

Son düzenleme:
A evet şimdi baktımda listede varmış, pardon. o zaman diskalifiye yazıyorum.

Bende baktım şimdi. Bencede yaz canım. Leyla cım siz artık takımı gayet güzel goturuyosunuz ben hergün ugrayamiyorum fazla ilgilenemiyorum zaten amacım takimi kurup sizlere birakmakti. Püsküüt e bildireyim sizleri kaptan ve kaptan yardımcısı olarak kaydetsin. Ama tabikide sizi tamamen birakmiyorum 4 takımla kardeş takım olarak kaydetmistik her zaman görüşürüz yine. Bildirim zamanları ve her zaman yardımcı olurum.

Beni kaptan yapmayın amaaaa. Korkarım :) sosyestetik daha çok buralarda, onu kaptan yapalım ona da sorup. böyle sorumluluk vs olunca tüm hevesim kaçıyor benim.

Bizi bırakıp gitme sakın,uğra bize hep, sen bizim onursal kaptanımız olacaksın hep

Siz birlikte çok güzel hareket ediyosunuz canım zaten bu hoşuma gitti en çok birbirinizle anlasmaniz çok güzel. Böyle anlastiktan sonra kaptan yada yardımcısı sıfatı çok farketmez sosyestetik olsun. Ben hep buralardayım daha mezun olmama çok var.ama istediğim kadar ilgilenemiyorum takımla.

Günaydın dün menü paylaşımı yapmamışım :) ama ne yediğimi hatırlamıyorum bile :)

Dünkü Menüm
Kahvaltı : 1 Poğaça, 1 Pınar Beyaz (aylar sonra kahvaltıda değişiklik)
Öğle : 1 tabakta tavuk, pilav, patates, salata, 1 dilim karpuz
Akşam : 5-6 tane sarma, 5 erik
Gece : 4-5 dilim kavun, 1 magnum chili & ganache

Su: 2 litre kadar
Spor yapmadım.

magnum chili & ganache ile hayatımın hatasını yaptım kızlar, bu kadar iğrenç başka bir dondurma daha olamaz. kalori aldığımla kaldım, dondurma hevesim bile geçmemiş oldu. reklamlara kanıp sakın denemeyin, ben damak zevkime güvenirim ama bu yok damak zevki filan değil, iğrenç bir tat.

Günaydın hatunlarr
Dünkü menüm;
Sabah 7:00,
2karışık tost
Şekersiz çay 3zeytin
Ara 11:30
Az şekerli Türkish coffee :)
Öğle 13:00
1kase çorba
5kaşık yeşilfasulye
1kase ev yoğurdu
Ara 15:30
Çay 4fprm bisküvi
Akşam 7:00
1kase çorba
1tabak spagetti yoğurtlu

2 lt su
30 dk hafif tempoda yürüyüş.

Canımm maşallah suyu çoğaltmışsınn :) çok güzel buu.. evet magnumun classic olanından bide böğürtlenli olanından vazgeçmem diğerleri lezzetsiz geliyo bana.

Merhabalar kizlar bugun baglanti ile ilgili sknti yasadim gelemedim bi turlu

Canımm maşallah suyu çoğaltmışsınn :) çok güzel buu.. evet magnumun classic olanından bide böğürtlenli olanından vazgeçmem diğerleri lezzetsiz geliyo bana.
Evet suyu arttırdım. telefona uygulama kurdum. zırt pırt hatırlatıyor, rahatsız olup içiyorum artık

Fırsat buldum bakayım dedim listeyi paylasmamissiniz hala kizlar süresi 18 e kadar.
paylaşıyorum canım şimdi :)

Canim tesekkur ederiz birlikte yuutmeye calisiriz ben memnun olurum zaten guzel arkadasliklar da gelisiyor burda bi de ben iki ileri bi geri kilo alip vermesem daha memnun olacagim, ama her zaman bekleriz seni de sadece 4. Takimin kaptani olma bize de goz kulak ol 😘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…