Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selamlar kızlar nevar ne yok ben y yine gezmeli bi gün geçirdim şimdi de mahallede düğün var evin önünde aksamda bol oynamali gecicek anlaşılan. Dün mekik programına başladım sizede fotoğraf ekliyim bakın. Birde facedeki resimlerimden bakayım öncesi sonrası yapayım bende özendim.

Benimde midem iyi degil bugun biraz yuruyusu yarida kestim fenalastim resmen, ne iyi gelir tatlim ye disarda gozleme yedim o mu dokundu bilmiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde midem iyi degil bugun biraz yuruyusu yarida kestim fenalastim resmen, ne iyi gelir tatlim ye disarda gozleme yedim o mu dokundu bilmiyorum

Sağol canim benim sanada çok geçmiş olsun. Dikkat et ya kas yapalim derken göz cikarmayalim. Beni bugün ve yarin saymasaniz olmazni goncacigim ya saatler yediklerim herşey düzensiz ve sagliksiz oldu. Simdi odemisteyim annemin yanindayiz yarin da tekrar yolculuk var. Düzenin bozulmasına nefret ediyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu da benim fotografim kizlar 2 hafta oncesi ')

Eklentiler

• $1400439744189.jpg
    $1400439744189.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 52
fotograflarda insan kendini hiç begenmiyor kilolu olunca.tesekkür ederim..canım hiç küsme kilolu olduk diye suclu muyuz ki insanlarda öyle bi algı var. bosver sen ben kilo verirken kimse destek olmadı herkes bosver sen iyisin gibi konustu. simdi de yeter bu kadar diyorlar. 77 az degil ki yetsin.diyette en önemli şey moral.sen ne moralini boz ne de kararından vazgec üzülme de hiç. diyete baslayınca o kilolu halimle ilk kez barıstım kat kat giyinmeyi bıraktm saklaamak için. ben inanıyorm sen de vereceksin ben de

Ah o kat kat giyinmeler yokmu! Bugünde yasadim aynini.

Sağol canim benim sanada çok geçmiş olsun. Dikkat et ya kas yapalim derken göz cikarmayalim. Beni bugün ve yarin saymasaniz olmazni goncacigim ya saatler yediklerim herşey düzensiz ve sagliksiz oldu. Simdi odemisteyim annemin yanindayiz yarin da tekrar yolculuk var. Düzenin bozulmasına nefret ediyorum.

Sorun değil canım. 2 gün önemli değil.
Bu da benim fotografim kizlar 2 hafta oncesi ')

Maşallah çok güzelsin canım.

Sorun değil canım. 2 gün önemli değil.

Maşallah çok güzelsin canım.

Sağol canim.bu arada kayinvalidenin koyundeyim sabah size buranin fotosunu paylaşmaya calisacagim çok güzel yeşillik içinde yasanilasi bir yer. Napiosun canim eskişehirde misin sen hala? Neler yaptin?

Sağol canim.bu arada kayinvalidenin koyundeyim sabah size buranin fotosunu paylaşmaya calisacagim çok güzel yeşillik içinde yasanilasi bir yer. Napiosun canim eskişehirde misin sen hala? Neler yaptin?

Çek canım görelim bizde çok severim ben yeşillik yerleri. Bizde geziyoz yarin doncez evimize .

gunaydın arkadaslar haftasonu gelemedım k bakmayın dün eşimle dışaarı cıktık istanbul dan gıtmeden tadını cıkaralım dedık :) eyüp e falan gıttık :) sızler ne yaptınız kızlar :KK16:

Dünkü menüm:
Kahvalti:
1 kk beyaz peynir
5 Adet siyah zeytin
Yarim domates
Yarım salatalik
1orta boy haşlanmış patates
Ara:1 kutu activia
Öğle:
1tabak taze fasulye
1kase cacik
Aksam:
Yarim kase mercimek corbasi
1 dilim ekmek
Ayrica gun icinde 2 fincan sade Nescafe ictim

Yarim saat tempolu yürüyüş yaptım. ilk gün boyle gecti kizlar yorumlarinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Dünkü menüm:
Kahvalti:
1 kk beyaz peynir
5 Adet siyah zeytin
Yarim domates
Yarım salatalik
1orta boy haşlanmış patates
Ara:1 kutu aktivia
Öğle:
1tabak taze fasulye
1kase cacik
Aksam:
Yarim kase mercimek corbasi
1 dilim ekmek
Ayrica gun icinde 2 fincan sade Nescafe ictim

Yarim saat tempolu yürüyüş yaptım. ilk gün boyle gecti kizlar yorumlarinizi bekliyorum.

Super canim bi gun onceki menune gore gelisme var masaah aynen boyle tempoyu bozma

gunaydın arkadaslar haftasonu gelemedım k bakmayın dün eşimle dışaarı cıktık istanbul dan gıtmeden tadını cıkaralım dedık :) eyüp e falan gıttık :) sızler ne yaptınız kızlar :KK16:

Bizde buralardaydik canim gece bnim midem kotu oldu biraz simdi gecti iyiyim cok sukur

Super canim bi gun onceki menune gore gelisme var masaah aynen boyle tempoyu bozma

Çok teşekkür ederim canım azimle basliyorum ama sonu gelmiyor işte bende ki sorunda bu :'(

Dunku menum

Sabah
1 dilim peynir
3 adet zeytin
Domates, salatalik
1 bardak yesil cay

Ara 1 activia

Ogle 1 bucuk gozleme ( patatesli peynirli)
Ayran
Nescafe

Ara sade soda
1 avuc leblebi

Aksam
2 adet grissini
Biraz corba (midem kotu oldu onu da yarim yamalak ekmekle yedim)

Spor 20 dk tempolu yuruyus
Su 3 lt uzeri

X