Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Aa rehbermisin canım. Bütün gün yürüyüş yapmışsın işte.

Hedef kilonuda yazarmisin canım. Böyle yersen kilo veremezsin kendine bi program olusturmalisin.

Hedefim 50 kilo olmak ama nasil olur bilemiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aa rehbermisin canım. Bütün gün yürüyüş yapmışsın işte.

Hedef kilonuda yazarmisin canım. Böyle yersen kilo veremezsin kendine bi program olusturmalisin.

yok canım öğretmenm bi grup öğretmeni gezdirdim..yürüyüş olmasa teselli edemezdim kendimi :)

Selam kizlar
Dunku menum

Sabah
1 adet simit
2 tane zeytin
1 kk peynir
Domates, salatalik
Sade nescafe

Ara
Activia

Ogle
Bir kase leblebi
Nescafe sade

Aksam
1 tabak domates soslu makarna
Yarim kase yogurt
1 dondurma (twister)

Su 3lt uzeri
Spor
40 dk tempolu yuruyus ve kosu
5 dk bisiklet
5 dk kol egzersizi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bulusamicaz yani.neyse bi dahaki sefere.izmirde güzeldir şimdi benim annemlerde izmirde yasiyo

Bende gonca memnun oldum canım.

Gonca bende memnun oldum canim. Aynen kusnetse bir dahaki sefere. Eşimin halasi yoğun bakimda o nedenle apar topar ciktik pek katilamiyorum sohbetede kusura bakmayin lütfen.

bende Ayşenur canım memnun oldum :)

Ayşenur çok memnun oldum canimcim. :)

Merhabalar bende gruba katilmak ve zayiflamak istiyorum beni de araniza alir misiniz??????

Hoşgeldin sende canim. Burada olmak sorumluluğumuzun biraz daha artirdigi için çok faydali bence.

Hedefim 50 kilo olmak ama nasil olur bilemiyorum.

Duzenli beslenme ve sporla olursun canım
Güzel olmuş canım
Güzel görünüyosun tatlım.
Geçmiş olsun canım.

Ben zayif halimle cekiliom hep kiloluyken fotolara kusuyorum ama sen cok kilo vermissin devami olsun inş.

fotograflarda insan kendini hiç begenmiyor kilolu olunca.tesekkür ederim..canım hiç küsme kilolu olduk diye suclu muyuz ki insanlarda öyle bi algı var. bosver sen ben kilo verirken kimse destek olmadı herkes bosver sen iyisin gibi konustu. simdi de yeter bu kadar diyorlar. 77 az degil ki yetsin.diyette en önemli şey moral.sen ne moralini boz ne de kararından vazgec üzülme de hiç. diyete baslayınca o kilolu halimle ilk kez barıstım kat kat giyinmeyi bıraktm saklaamak için. ben inanıyorm sen de vereceksin ben de

Dünkü menüm arkadaşlar
Sabah:
Bol yeşillik
Domates
Salatalik
1kk kasar
3zeytin
2dilim ekmek
Tadimlik tahin
Şekersiz cay

Öğle:cornflakes

Ara: leblebi

Aksam:
İskender
3kasjk kadar yoğurt

2lt kadar su olcemiyorum.
Spor maalesef yok.

Saatlere uyamiyorum ve spor yapamiyirum özür dilerim hepinizden :/

Onemli degil tatlim da inan bana spor cok farkettiriyor yattigim yerden bisiklet cevirme hareketi bile yapiyorum ben hareket harekettir

Kesinlikle cok fark var tebrik ederim.

Selam kizlar ne alemdesiniz

Selamlar kızlar nevar ne yok ben y yine gezmeli bi gün geçirdim şimdi de mahallede düğün var evin önünde aksamda bol oynamali gecicek anlaşılan. Dün mekik programına başladım sizede fotoğraf ekliyim bakın. Birde facedeki resimlerimden bakayım öncesi sonrası yapayım bende özendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…