Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Oh herkes gezmelerde bizde ev kusu oturup dizi izleyelim 😉iyi eglenceler tatlim sevgiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu mevsimde superdir ama eskisehir herkes geziyordur disarda benim yerime de gezin ohh sefaniz olsun

Cigkofteye de dayanamiyoruz di mi 😊 bende oyleyim yaa

Yaa hep bu esler onların yüzünden oluyor canim ya dayanamadim inanki gece gece:)

Kızlar uğrayamadım dünden beri Eskişehir deyim dun geldik.geçmişe de akşam bakarım. Öpüyorum hepinizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen geldin bende İzmire gidiyorum simdi gogocum :) hava çok güzeldi keyifli hafta sonlari dilerim herkese.

Oh herkes gezmelerde bizde ev kusu oturup dizi izleyelim 😉iyi eglenceler tatlim sevgiler

Canim esese gel sen gezelim berabercek bende isguc yok sefamiz olsun der keyif yapariz:)

Bu arada ismen hitap etmek istiyorum ama farkettin ki kimsenin ismini bilmiyorum. Gelin ismen tanisalim. Ben derya.

Bulusamicaz yani.neyse bi dahaki sefere.izmirde güzeldir şimdi benim annemlerde izmirde yasiyo
Bu arada ismen hitap etmek istiyorum ama farkettin ki kimsenin ismini bilmiyorum. Gelin ismen tanisalim. Ben derya.

Bende gonca memnun oldum canım.

iyi akşamlar kızlar bugun yıne hıc gelemedım sabah esım evdeydı pazara falan gıttık eve geldım mısafırım vardı şimdi eşim işte :) bende ancak gelebıldım :)

Evet çiğ köfte fazla olmuş dün bende yedim 2 tane. Birde hazır gıdaları çok tercih etmesen iyi olur.
Kizlar herkes pek bi sessiz bugun nerelerdesinizzz😘

Hafta Sonu pek kimse gelmiyo canım.

Dün hepimiz çiğköfte yemisiz anlaşılan.

Kesinlikle cig kofte yemisiz hepimiz, ya canim bazen yemek bulamiyorum ac da kalmak istemiyorum o yuzden bardak corba falan tercih ediyorum yoksa disari cikip abarti yemek yiyecegim boyle kacinmaya calisiyorum

sabah
2.00 x 1 Dilim (30gr) Tam Buğday Ekmeği
0.25 x 100gr Pınar Beyaz Light Sürülebilir Peynir
ara
1.00 x 1 Paket (27gr) Eti Form Mısır ve Pirinç Patlağı
ara
0.50 x 1 Paket (45gr) Eti Form Yulaflı Kepekli Bisküvi
öğle
1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Ton Balıklı Gemici Salatas
0.50 x 1 Porsiyon (200gr) Kuru Nohut (Pişmiş)
1.00 x 100gr Karpuz
ara
1.00 x 1 Kase (30gr) Kellogs Special K Kraker Fesleğenli
aksam
1.00 x 100gr Çilek
0.50 x 1 Su Bardağı (200ml) Kefir
3.00 x 100gr Karpuz
0.50 x 1 Avuç (40gr) Beyaz Leblebi spor 3o dk yürüyüş 30 dk bisiklet yemek yapamadım alısverise cıkıcak zamanım yoktu bu sekilde oldıu

Son düzenleme:
Merhabalar bende gruba katilmak ve zayiflamak istiyorum beni de araniza alir misiniz??????

Merhabalar bende gruba katilmak ve zayiflamak istiyorum beni de araniza alir misiniz??????

Selam tatlim hosgeldin takim kaptanimiz gogo o muhtemelen sana yarin net bir cvp verir bu arada sen istersen kisaca boyunu kilonu hedef kilonu falan yaz olmazsa baska yere yonlendirir seni

Bu arada forum kurallari da en basta var canim onlara da bi bak istersen

Yarin sabah tartilip net bi cevap versem daha iyi olur sanki kilo bu ara oldukca degisken.. bende tartiya küsmüş durumdayim :-(

Yarin sabah tartilip net bi cevap versem daha iyi olur sanki kilo bu ara oldukca degisken.. bende tartiya küsmüş durumdayim :-(

Ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz canım.

dünkü menüm rezalet istanbula gelen bi grubu gezdirdim sabahtan aksama kadar o yüzden kacırdım gene de yazim
sabah kahvaltıyı evde yaptım o yüzden iyiydi
1 yumurta 2 dilim tam bugday ekmegi zeytin peynir
öğle balık ekmek
aksamda köfte dondurma spor da yok. aksama kadar yürüdük ama su da cok içmedim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim :-D

Boy 158 kilo 57 dünkü menü sabah küçük kare karisik tost öğle 8 tane erik akşam levrek salata vee uzulerek yaziyorum dondurmali kunefe :-( zayıflamam lazim ama kendimi durduramiyorum cok istahliyim özellikle diyet lafi gecince hic olmayacak seyleri canim istiyooo :-(

Olsun canim yurumussun yine bi suru gezmissin sefan olsun

Masallah canim, neyse tatlim bugun dikkat ederek baslarsin hepimiz oyleydik simdi daha iyiyiz spor da sart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…