Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aynıyız demekki insallah bende senin kilona ulasabilirim. benm ablam 20 kilo verdi dukanla spor yapmadan 3 ayda hemde. düşünmedim ben.ben kendi diyetimle 10 kilo verdim bi 10 daha gitse geri kalanı beni rahatlatacak. ideal kilona az kalmıs insallah vericez bu kiloları

Dukanla veren arkadaşlarım oldu benimde ama yanlış bence sürekli tek tip gıda. Onların geri alicani düşünüyorum ben.

Dukanla veren arkadaşlarım oldu benimde ama yanlış bence sürekli tek tip gıda. Onların geri alicani düşünüyorum ben.

Kızlar ben bu tartı meselesini çok saçma buldum yani burda herkes kendi güzelliği için zayıflıyor bide güvensizlikten gibi kontrol etmek bilmiyorum çok yanlış geldi bana herkes kendi vicdanında tutar artısı eksisini bence yine de istiyorsanız çekerim ama ilk okul çoçuğu gibi ne o öyle hiç hoş durmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Asker mi esin canim. Benim Esim asker nöbette olduğu günler çok kotu yahuu özellikle gece tek kalması

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok canım asker degıl polis birde istanbuldayız nobet dısında taksım gorevı falanda cok zor cooook aklım hep eşimde kalıyor cok sukur tayınımız cıktı bingole gıdıyoruz hayırlısıyla :)

kızlar bugun hiç gelemedım k bakmayın esım evdeydı dısarı cıktık :)

Oh masallah su borekleri falan, bisey olmaz canim aralarda olsun yirtiklar daha lezzetli bile olur��

aynen esım cok begendı :)
Tatlım o tarif ne bana da verir misinn

tabı verıyım canım http://www.lezzetli.com/yemek-tarifleri/hamur-isi/borek/su-boregi buradan resımlı ve vıdeolu anlatım var burdan baktım ben ama sakın cok ınce acma benımkı gıbı yırtık olur bide ben fırında pişirdim böregı :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Tartı fotoğrafı isteyen çeker canım bi zorunluluk yok.herkesin vicdanı yalanida dogrusuda kendine.

Hamur açmayı çok severim :) çok sağol canım benim eşine naptınız eğlendiniz mi ? :)

Hamur açmayı çok severim :) çok sağol canım benim eşine naptınız eğlendiniz mi ? :)

aynen canım evde bir hint fılmı izledık (superdı) sonra dısarı cıktık yürüyerek maltepe sahıle gıttık yürüyüş oldu kalorılerı yakmıs oldum cok guzel alanlar yapılmıs orda bıraz yuruduk daha sonra merkeze indik dolastık kendıme esofmen aldım ama dar oldu evde denedım de degıstırcem mecburen sen neler yaptın canım

Tatlim herkesin metabolizmasi farkli, sahsina yonelik olarak algilama. Mesela ben uzun yillardir hep 50 li kilolardaydim yani sira bende hormonel bi sikintida var, yani fazla calisiyorlar ilac kullanmam gerekiyor yoksa olaganustu zayiflayabiliyorum. Tabiki eriyen kas doku oluyor. Onemli olan saglikli bir sekilde kilo vermek ve ben duzenli olarak spor da yapiyorum bi kac tane patates kizartmasi istediyse canim onu da yiyorum. Bence milletle kendimizi kiyaslamak yerine kendi kendimizle yarismaliyiz, zira kim ne yapmis ne kadar kilo verdigini beyan etmis bu bizi uzmesin herkesin kendi vicdani ile alakalidir yanlis beyan. Sonucta kimsenin kimseye zorla bir yaptirimi yok herkesin kendi hayati ve kendi secimi bunlari kafana takma tatlim, iyi geceler diliyorum sevgiler

Kizlar herkese iyi geceler opucukler

Gunaydin kizlar herkes nerdeee

Pizzanin icindekiler paketlenmis hazir gida degil mi tatlim😉hadi bakalim bugun daha cok dikkat edelim

bir alınganlık seziyorum :44: kasap sucuğu ile yapılmış ev yapımı pizzadan daha hazır yediklerimde oluyor, petibör büskivi gibi, albeni çikolata gibi.
kurallar arsında kendin yiyorsan eleştiremezsin diye birşey yok menülerime eleştiri yapılacak ki bir daha ki sefere yerken iki kere düşüneyim.

Kimseye alinganlik yaptigim yok canim yanlis sezmissin saniyorum sonundaki ifadeyi gormedin diye dusunuyorum, hicbirimiz diyetisyen degiliz sonucta

Dunku menum

Sabah
Iki dilim etimek
1 dilim suzme peynir
1 kupa yesil cay
2 kasik menemen
5 adet patates kizartmasi

Ara

1 activia

Ogle

1 bardak hazir corba
Biraz leblebi

Aksam

Ceyrek karni yari
1 kase corba

Yatmadan bi tane nektar
Biraz cekirdek 😔
4 tane cig kofte ( yemesem iyiydi bunlari ama neden yedim bilmiyorum bugun yok yemem )

Su 3 lt uzeri
Spor
60 adet kol 100adet bacak revoflex leslie ile 5 dk step
60 dk tempolu yuruyus

Kizlar herkes pek bi sessiz bugun nerelerdesinizzz😘

Selam arkadaşlar göremedim pek kusura bakmayin hafta sonu malum. Dünkü menumu yazayim.
Sabah:
Marul
Salatalik
Domates
KK kadar labne
3 zeytin
Yumurta
2dilim ekmek
Ara : cornflakes
Oglen:
çeyrek waffel
Ara: yok
Aksam:
Enginar yemeği çok az
2dilim ekmek
Saat 10 gibi çiğköfte 5 tane kadar az lavas ve marulla yedim.
2 lt su

Cigkofteye de dayanamiyoruz di mi 😊 bende oyleyim yaa

Kızlar uğrayamadım dünden beri Eskişehir deyim dun geldik.geçmişe de akşam bakarım. Öpüyorum hepinizi

Kızlar uğrayamadım dünden beri Eskişehir deyim dun geldik.geçmişe de akşam bakarım. Öpüyorum hepinizi

Oh herkes gezmelerde bizde ev kusu oturup dizi izleyelim 😉iyi eglenceler tatlim sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…