Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canim aksam ye bence biseyler yoksa gece acikiyorsun bi de spor yap 10 tane mekik bile olsa cek alisalim alistiralim kendimizi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim aksam ye bence biseyler yoksa gece acikiyorsun bi de spor yap 10 tane mekik bile olsa cek alisalim alistiralim kendimizi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dün o kadar yorgundum ki yemek yapıp yemeye halim yoktu canım direk yatıp uyudum. spor merkezine gidiyorum haftada dört gün normalde

insan yalnız yaşayınca alışıyor hazır beslenmeye diyete basladım cıkardım hayatımdan tüm hazır yiyecekleri.bi baktım on kilo gitmiş. devamı da gidecek inşallah. ama bazı günler yogun calıstıgımda eve gelip bişeyler hazırlamak istemiyorum. hazır yemek de tüketmiyorum. meyve nestle salata ile geçiştiriyorum. mesela sabah kahvaltımı 6 bucuk da yapıyorum. 3e kadar evde değilim ve ara öğünlerimi kahvaltımı kuvvetli yapıyorum. öğle sebze salata çorba içiyorum. aksamları ise bişey yemek istemiyorum cok kalori almıs olucam çünkü ve de spordan sonra yemek sağlıklı değil diyorlar. bilmiyorum hata mı yapıyorum ne yapmalıyım ya da?

Sabah erken kalkip düzenli olan çok güzel bence. Bence aksami da halledersen herşey yoluna girecek. En axindan çorba ve salata olsa yeter. Mesela et koftelerini yapip dolaba birakiver veya tavuk izgara için küçük küçük parçalar agir kendine. 5dakikada izgara ysparsin tavada veya izgarada. Yanina da salata ve küçük bir kase çorba. Çok calisiyorsun belli ki halin yok ama düzgün beslenirken belki biraz daha dinç olursun hem. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aslında hafta içi çok problem olmuyor aksam sıkıntı sadece eve gelip öğlen yemek yapmak zor gelmiyor ama spordan sonra yemek yeyince kötü hissediyorum kendimi dedigin mantıklı bos vakitlerimde hazırlayıp dolaba koyucam bişeyler. tesekkür ederm canım.

Gayet iyi isteyince herşey mümkün.
Salam olmamış canım hazır işlenmiş gıda. Akşam da bişeyler yesen iyi olur gece acikmazsin.

Bizde bekarken ev arkadaşımla hazır gidalati yerdik arkadaşlar kilo almossoniz deyince biriki hafta normal şeyler yiyip ise yururduk giderdi kilolar.

Rica ederim canimcigim

merhabaa ben sıteye yenı uye oldumzayıflamakıcın dıyet arkadasları arıyorum

Selam kızlaar ben geldim nasılsınız bakalım :)

Merhaba kizlar hoşgeldiniz. İyidir restildaycigim sen nasilsin? Ve crabo gogoyla konustunuz sanirim sende gruba hoşgeldin canim

okudum ben hepsını az once bunun ıcın uye oldum yarısmaya katılmak ısterım tabıkıı

Tamam canım biraz kendini tanitirmisin.şuan kaç kilosun hedef kilon nedir.
Topikte hergün bi önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Sohbet ediyoruz.1.takım kapaliydi yeni açtık takımda herkes yeni yani.bu cuma ilk defa yarisma listesine giricez.katılımın güzel olursa yazarım senide listeye. Diğer arkadaşlar lada tanışır kaynasirsiniz.

baslıyım ozaman kenıdmı tanıtmaya :) uluslar arası ılsıkıler ege unıversıtesı bırınıncı sınıf ogrencısıyım boyum 170 kılo 85 bundan oncekı kılom 98 dı dunden once zayıfmayala ıstegım yoktu tekrar erkek arkadasımın bana ettıgı kırıcı kelımelerle ınat ve azımle tekrar bu hırs geldı yuz guzellıgıme asık olan bır cocuktu saırın mavı gozlu kıvırcık saclıyım muzıkle ugraısyorum solıstım cok neselıbıryapım herkese ayak uydururum onem verdıgım seyler sadakat ve guvenılırlıktır boga burcuyum sanırım bukadar yeter :) hedef kılo 70 bu arada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…