Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba bende geldim:KK52::KK52:

tüm annişlerin anneler gününü kutlarıım:KK71::KK71:

güzel paylaşımlar olsuuuun ,gitsin kilocuklar en çok ta yağlardan:emir_bebek::emir_bebek:

Hoşgeldin canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Şuanki kilonu ve hedef kilonu yazarsan sevinirim. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Güzel paylaşımlar ve kilo vermeler dilerim.

Çok teşekkür ederim canım.

Ayni anda mi yazdik bilemedim 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuralları ilk fırsatta okuyacağım. Birazdan derse gircem de:KK1: arada kaçamak yazayım dedim:KK55:
Kilom 54. Zaten ilk cuma bildiriminde noktası virgülüne yazarım:) Boyum 1,52 cm. 29 yaşındayım. 28 aylık bir kızım var. Hedef kilom 48 inş ulaşırım. Acele etmeden yavaş yavaş dengeli beslenme ve sporla vermek istiyorum kiloları. Spor yapacak ne zaman ne imkan var fakat eşim bir spor aleti almış eve. Şınav pozisyonunda tekerleri öne arkaya itilenlerden. Zaten benim sorunum bölgesel. Sezeryan göbeğim var bi dünya:KK50:

Kizlar herkes neden menusunu paylasmiyor uyuyor musunuz yoksa nerelerdesiniz?

Merhaba kizlar
Oncelikle tum annelerimizin anneler gunu kutlu olsun mutluluklai daim
Olsun
Dunku menum
Sabah
Kasarli domatesli tost yarim (ama cok canim istemisti)
1 dilim kek
Yarim bardak nescafe sade
Ara
1 activia
Oglen
1 kase sehriye corbasi
Aksam
Sezar salata buyuk kase
Cola zero( yarisini ictim)
Yatmadan 80 gr leblebi bir kuck pet bardak cola zero bi tanede erik yedim
Su 3 lt uzeri
Spor revoflex 60 adet kol 40 adet bacak
1 saate yakin tempolu yuruyus

menünü beğendim canım ,darısı başıma:KK1:

Anneler gununuz kutlu olsun tekrar hosgeldiniz o zaman 😃

teşekkürler

ben bugün itibariyle sağlıklı beslenmeye başladım diyelim dünkü menümü paylaşmıyım en iyisi:KK34:

Kuralları ilk fırsatta okuyacağım. Birazdan derse gircem de:KK1: arada kaçamak yazayım dedim:KK55:
Kilom 54. Zaten ilk cuma bildiriminde noktası virgülüne yazarım:) Boyum 1,52 cm. 29 yaşındayım. 28 aylık bir kızım var. Hedef kilom 48 inş ulaşırım. Acele etmeden yavaş yavaş dengeli beslenme ve sporla vermek istiyorum kiloları. Spor yapacak ne zaman ne imkan var fakat eşim bir spor aleti almış eve. Şınav pozisyonunda tekerleri öne arkaya itilenlerden. Zaten benim sorunum bölgesel. Sezeryan göbeğim var bi dünya:KK50:

öğretmenmisin canım ,ah bende atanamamış öğretmenim

Evet herkes hergün iyi yada kötü menüsünü paylassin lütfen. Takım ruhuna uygun hareket edelim. Yanlız iyi olan menüleri paylasmak değil amaç iyi yada kötü yanlislarimizi görüp doğruları ogrenicez dimi ama.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet herkes hergün iyi yada kötü menüsünü paylassin lütfen. Takım ruhuna uygun hareket edelim. Yanlız iyi olan menüleri paylasmak değil amaç iyi yada kötü yanlislarimizi görüp doğruları ogrenicez dimi ama.

Aynen canim ben paylasiyorum bi de ben gune gdicem kizlar nasil durucam yemeden bana yardimmm

Aynen canim ben paylasiyorum bi de ben gune gdicem kizlar nasil durucam yemeden bana yardimmm

Sadece en sevdiğin şeylerden 1 er kaşık alcan bunlar bana yeterli diycen ve surekli beynine bunlar bana yeterli mesajı gondercen.bitti gitti

Sadece en sevdiğin şeylerden 1 er kaşık alcan bunlar bana yeterli diycen ve surekli beynine bunlar bana yeterli mesajı gondercen.bitti gitti

Simdi bi suru dirdir ederler ay neyin var senin bilmem ne vs cok sekilsiz bi vucudm olmadigi icin kilolu gorunmuyorum cok sukur ki ama vermeliyim verecegimmm 😘

Merhaba arkadaşlar,
Takım kaptanı beni bu gruba kabul edeceğini belirtti. Ben geldim beni de alın aranıza:)
Hoşgeldin canim senede:) bizlerde yeni sayiliriz.
Hoşgeldin takıma, bende yeniyim bu takımda.

teşekkürler sosyestetik , inşaallah iki çocukla hedefime ulaşmayı başarırım, bebek büyümeden bu işi halletmem lazım.:KK15:
Halledecegiz hep beraber :)
merhaba bende geldim:KK52::KK52:

tüm annişlerin anneler gününü kutlarıım:KK71::KK71:

güzel paylaşımlar olsuuuun ,gitsin kilocuklar en çok ta yağlardan:emir_bebek::emir_bebek:

öğretmenmisin canım ,ah bende atanamamış öğretmenim

Ah zeynepcigim bende sendenim. Haziranda atama olurda baslariz insallah

Gogo canim telefondan alt alta yazamiyorum. Nasil yapıyorsunuz sorabilir miyim? Dünkü listesi geciyorum. Sabah: kahvaltidan önce 1elma suyu (sikma)- Tam tahilli kizarmis ekmek-3zeytin-1kibrit kutusu peynir-domatrs salatalik o yeşillik. Ara: Meyve salatasi (1porsiyon) Öğlen: Corn flakes Aksam: az makarna -2dilim ekmek-soslu tavuk( disarida yedim ama dikkat ettim ) 3lt su ve 3km yürüyüş.

Gogo canim telefondan alt alta yazamiyorum. Nasil yapıyorsunuz sorabilir miyim? Dünkü listesi geciyorum. Sabah: kahvaltidan önce 1elma suyu (sikma)- Tam tahilli kizarmis ekmek-3zeytin-1kibrit kutusu peynir-domatrs salatalik o yeşillik. Ara: Meyve salatasi (1porsiyon) Öğlen: Corn flakes Aksam: az makarna -2dilim ekmek-soslu tavuk( disarida yedim ama dikkat ettim ) 3lt su ve 3km yürüyüş.

Telefonda alt alta alinti olmuyor sanirim canim bak yine makarna yine makarna, derisini yemeseydin bari tavgun tatlim

Merhaba kizlar
Oncelikle tum annelerimizin anneler gunu kutlu olsun mutluluklai daim
Olsun
Dunku menum
Sabah
Kasarli domatesli tost yarim (ama cok canim istemisti)
1 dilim kek
Yarim bardak nescafe sade
Ara
1 activia
Oglen
1 kase sehriye corbasi
Aksam
Sezar salata buyuk kase
Cola zero( yarisini ictim)
Yatmadan 80 gr leblebi bir kuck pet bardak cola zero bi tanede erik yedim
Su 3 lt uzeri
Spor revoflex 60 adet kol 40 adet bacak
1 saate yakin tempolu yuruyus

Gece dayanamadin dimi:) canim aksam çok az degilmi? Aksam en azindan birşeyler yeden gece acikmazsin diye düşünüyorum. Ben de dun çok hirsli davrandim bugün tebrik ettim kendimi:) Esim ve erkek kardeşim deli gibi şekerli şeyler yiyorlar ama donup bakmiyorum dahi sonra onlar üzülüyor sen yemiyosun biz kilo alacagiz diyerekten:))

Telefonda alt alta alinti olmuyor sanirim canim bak yine makarna yine makarna, derisini yemeseydin bari tavgun tatlim

Derisi yoktu zaten canim normal izgaraydi ama sosunda nar eksisi felan vardi salata da yedim ona koymadim bende . ama makarnam çok azdi kiz :))

Güzel olmuş bence.

Derisi yoktu zaten canim normal izgaraydi ama sosunda nar eksisi felan vardi salata da yedim ona koymadim bende . ama makarnam çok azdi kiz :))

Klavyede sağ altta ok işareti var alt siraya inmeni sağlayan canım.

Eklentiler

• $1399806397794.jpg
    $1399806397794.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 41
X