Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ben şu saatte kadar çeyrek simit yedim. Bolca siyah çay:) çok seviyorum çayı. Somdi de yemeğin pismesini bekliyorum. Etli patlıcan. Buraya kadat sorun yok ama akşam doğum gününe davetliyiz. Yesem olmaz yemesem olmaz:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin canim senede:) bizlerde yeni sayiliriz.

Halledecegiz hep beraber :)

Ah zeynepcigim bende sendenim. Haziranda atama olurda baslariz insallah

inşallah atanırsın canım

Evet canım. En kısa zamanda atanirsin inş

ben atanmayı düşünmüyorum artık canım,öğretmenlikten soğudum şimdilik çocuklarım ilk okula başlayana kadar evdeyim onlarla ilgileniyorum,sonrada işletme yapacağım kendi işimi kurucam inş.
ama isteyen herkese Allah nasip etsin İNŞALLAH

temizliği bitirdim,ütümüde yaptıp bayağı efor sarfettim

ara öğün yapıp 1 mil lesli (çok az ama aylardır yapmıyorum paslanmışımdır dokunmasın:KK52:) ,10 dk trambolin ,kol ve sırt çalışacağım

Ben şu saatte kadar çeyrek simit yedim. Bolca siyah çay:) çok seviyorum çayı. Somdi de yemeğin pismesini bekliyorum. Etli patlıcan. Buraya kadat sorun yok ama akşam doğum gününe davetliyiz. Yesem olmaz yemesem olmaz:KK43:

bende sendenim çaycıyım:KK9:
valla canım cızları yersen ceza varmış kurallar :KK47::KK47:

temizliği bitirdim,ütümüde yaptıp bayağı efor sarfettim

ara öğün yapıp 1 mil lesli (çok az ama aylardır yapmıyorum paslanmışımdır dokunmasın:KK52:) ,10 dk trambolin ,kol ve sırt çalışacağım

Lesli dediğin nedir aydinlatirsan sevinirim ?

Aa sağol canim aerobikte yaptiriyorlar bize adini bilmiyordum tabi :)

evde yürüyüş canım Google lesli sansone evde yürüyüş yaz çıkar 5 mile kadar videoları var,benim için yapılabilecek en kolay egzersiz:KK1:

Valla salon uzak bana o yüzden evde yapiyorum bende hidesim gelmiyor. En güzeli bunlar bencede

*** 1. TAKIM 361. ETAP***

entatlsi_87:KK43:62.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü
Sosyestetik: ( 62.7 / / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Nisse_46: ( 90.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 65 kilosu 2'ye bölündü
Bizi: ( 79.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 2'ye bölündü
Sulfirikasitcik: ( 59.3/ / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Restillday: ( 66.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü
Simerenyaa: (86 / / /% )yeni üye hedef kilosu 68 kilosu 2'ye bölündü
nepnep6: ( 81.5/ / /% )yeni üye hedef kilosu 68 kilosu 2'ye bölündü
zeynepcer: ( 63.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 56
Bayanturuncu: (54.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 48
Turab571: (63.5 / / /% )Yeni üye hedef kilosu 50

1. TAKIM ORTALAMASI: %

Evet kızlar listemizin son hali budur. Şimdilik baska yeni arkadas cagormiyca bu hafta bakalım durumumuz nasıl olur.perşembe günü 18 e kadar kilo bildirmeyen olursa listeden cikarticam.güzel paylaşımlar hepinize.

Kizlar herkes neden menusunu paylasmiyor uyuyor musunuz yoksa nerelerdesiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ben henüz kendimi bir düzene sokamadım, yarın başlıyorum inş. tam gaz yerken ani bir fren yapamadım. :26:

öğretmenmisin canım ,ah bende atanamamış öğretmenim

Hoşgeldin canim senede:) bizlerde yeni sayiliriz.

Halledecegiz hep beraber :)
Ah zeynepcigim bende sendenim. Haziranda atama olurda baslariz insallah
bende sizdenim, branşınız ne arkadaşlar? ben ingilizce öğretmeniyim. kpss ye başvurunuzu yaptınız mı?

Davetlerde az yemeye çalıştığımızı, diyette olduğumuzu söylemiyoruz. 'birazdan alıcam, yiycem' diyerek geçiştiriyoruz 'diyetteyim' dersek herkes ısrar etmeye başlar. :18:

inşallah atanırsın canım
ben atanmayı düşünmüyorum artık canım,öğretmenlikten soğudum şimdilik çocuklarım ilk okula başlayana kadar evdeyim onlarla ilgileniyorum,sonrada işletme yapacağım kendi işimi kurucam inş.
ama isteyen herkese Allah nasip etsin İNŞALLAH
Al bendende o kadar. kızlarımın öğretmeni oldum ben artık, hiç hevesim kalmadı ama yinede kpssye gireceğim, öylesine..

evde yürüyüş canım Google lesli sansone evde yürüyüş yaz çıkar 5 mile kadar videoları var,benim için yapılabilecek en kolay egzersiz:KK1:
bende çok kullanırım leslie evde yürüyüş videolarını. sesini kısıp alttan farklı bir müzik açıyorum, yada bilgisayardan yürüyüş videosu açıp tvde film yada dizi, hem izleyip hem yürüyorum. plates +yürüyüş güzel kilo verdiriyor.

Selam kizlar ben gune gittim bir dilim borek iki kask bulgurlu kofte meyveli kupun da ustunun cilegini yedim sadece azmettim tuttum kendimi sonra da 1 saat tempolu yurudum oh

Evet kızlar listemizin son hali budur. Şimdilik baska yeni arkadas cagormiyca bu hafta bakalım durumumuz nasıl olur.perşembe günü 18 e kadar kilo bildirmeyen olursa listeden cikarticam.güzel paylaşımlar hepinize.

Bildirecegiz canim azimle zayiflayacagiz insallah

aaa listeye girmişiz hayırlısı olsun bakalım

ben henüz kendimi bir düzene sokamadım, yarın başlıyorum inş. tam gaz yerken ani bir fren yapamadım. :26:

bende sizdenim, branşınız ne arkadaşlar? ben ingilizce öğretmeniyim. kpss ye başvurunuzu yaptınız mı?

Davetlerde az yemeye çalıştığımızı, diyette olduğumuzu söylemiyoruz. 'birazdan alıcam, yiycem' diyerek geçiştiriyoruz 'diyetteyim' dersek herkes ısrar etmeye başlar. :18:

Al bendende o kadar. kızlarımın öğretmeni oldum ben artık, hiç hevesim kalmadı ama yinede kpssye gireceğim, öylesine..

bende çok kullanırım leslie evde yürüyüş videolarını. sesini kısıp alttan farklı bir müzik açıyorum, yada bilgisayardan yürüyüş videosu açıp tvde film yada dizi, hem izleyip hem yürüyorum. plates +yürüyüş güzel kilo verdiriyor.
[/QUO

branşın güzel şansın var aslında inşallah kpss olur ben biyoloji öğretmeniyim sözde
leslie güzel de sıkcı biraz

Muzik ogretmeniyim canim bende. Yaptim basvuruyu ama calismadim ben bu sene. Sende yaptin mi cnm? Hakkimixda hayirlisi olsun.

Selam kizlar ben gune gittim bir dilim borek iki kask bulgurlu kofte meyveli kupun da ustunun cilegini yedim sadece azmettim tuttum kendimi sonra da 1 saat tempolu yurudum oh

Helaaaaalllll sana canim tebrik ediyorum valla ya :)

dünkü menüm:
sabah
1 dilim tam buğday ekmeği-1 adet haşlama yumurta-1domates-2 dilim salam aç bitir
ara
5 fındık 3 antep fıstıgı
öğle
bir kase ezogelin çorba-ton balıklı salata 8 kasık
ara
eti form yulaflı bisküvi yarım paket
aksam sadece kefir içtim bir bardak
spor yapamadım hafta sonu çalıştık hep vakit yoktu..

Saol simerenya tatlim tuttum kendimi hirs yaptim ben feci kizlar simdi de 60 kol 40 bacak revoflex yaptim hadi bakalim yatmayinnn!!

X