Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar başım çok ağrıyo halsizliğim var neden acaba yaa :KK43: kahve içcem az sonra inşallah açılır frekanslarım :) yoğurdum bitmiş yoğurt mayalıcam oo bi çok işim var tüenmişlik sendromu denilen şey bumu ki yaa..geçen yıl ki mayomu denedim akşamm kızlar azcık fazlam kalmış gibi görünüyo :) eşim gözlerini ayıramadı bendenn :)

kızlar başım çok ağrıyo halsizliğim var neden acaba yaa :KK43: kahve içcem az sonra inşallah açılır frekanslarım :) yoğurdum bitmiş yoğurt mayalıcam oo bi çok işim var tüenmişlik sendromu denilen şey bumu ki yaa..geçen yıl ki mayomu denedim akşamm kızlar azcık fazlam kalmış gibi görünüyo :) eşim gözlerini ayıramadı bendenn :)

bi asprin al geçsin canim sicaklar yapmis olabilir :26:

ne kadar gitti sende basladigindan beri :KK31:

ne güzel motive olmustur geçen seneki mayon sana :KK1:

slm kızlar:KK34:

dün gelemedim,bugünde sabah kötüydüm öğlen geldim işe,bu aralar çok keyfim yok,bide diyet modunda değilim,akşama kadar güzel giden diyetim akşam olunca bozuluyo,sanırım bu tükenmişlik sendromu hepimizde var:KK53::KK53:

tartıda 1 ileri 2 geri sinirimi bozuyo,yediğim en ufak bişey artı olarak yansıyo,sıkıldım bu durumdan,ama bi taraftanda kg almaktan çok korkuyorum,haftasonu renkli pantolanlar aldım kendime,geçen sene giyememiştim,şimdi ya kg alırsam olmazsa diye korkuyorum ama kg vermek adınada hiç bir çabam yok:KK50::KK50:ne olucak benim bu halim bilmiyorum:26:

yeni kurallar belirledik ama ilk başta ben uyamadım,vereceğiniz her türlü cezaya razıyım,menüde yazamıyorum saçma sapan şeyler yiyorum,sizede kötü örnek olmayım:KK50::KK50:

bu arada saç konusundada hepiniz olumlu şeyler söylemişsiniz,dediğiniz gibi yavaş yavaş açılabilirim,ama onda bile kararsızım:KK19::KK19:a

Son düzenleme:
selam kızlarr günaydın
hala regl olamadım delirecemm
durcak durcak tatılde gelıcek tatılım mahvolcakk
gecenhaftasonu cok kosturdum cok yoruldum ee streste vardı halıyle ona baglıyorum artık
hamılelık konusunu düşünmüyorum degılımdır zaten ınsallah:)

bugünlük elma diyeti yapmayı düşünüyorum detoks nıyetıne
bide benım portmantom bıtmedı hala kaç gündür onla ugrasıyoruz ev havadaa
benım daha tatıl hazırlıgı yapmam lazım evı düzene sokmam lazım vs.. çok işim var çookkk
kocamada uyuz oldum bu sabah bi dolu laf saydık bırbırımıze
bu ara sogudum sanırım ondanda,
anlayacagınız bana tatil şartt:)

şu elma diyetini bende mi yapsam ne ya of çok kötüyüm ben ya balon gibiyim regl oldum ama yok yani şişim ben galiba buara gene çok kaçırdım :KK30::KK30:

zaten tartıdada artıdayım :KK14:

şu tükenmişlikten bendede var galiba :KK14:

tatilde yok bana :KK14:

nişanımdada regl olcam şaka gibi gene balon gibi olurda heryerimden sivilce fışkırsa bide ben bu zamanlarda heryerimden kıllar fışkırıyo bi günde hemde :KK14::KK14::KK14::KK14: nişanımda çok çirkin olmak istemiyorum yaa :KK14::KK14::KK14::KK14: zaten zayıflayamıyorumm :KK14::KK14:

nerdesiniz yaaa :KK14::KK14::KK14:

neslıcımmmm dun nıye gelmedın ıse yada bu sabah??
keyfın olmadıgı içinmi başka bi sorunmu var??
bazen hersey üstüste gelıyo maleseff,şuan senın psıkolojını cok cok ıyı anlıyorum ama o tartıda görecegın eksıler varyaaa birden motıve edecek senı..
kılosu olan ınsanların ortak kaderı ve ortak mutlulugu bu sanırım
dünya yansa o anda tartıda eksi görsen yınede cok mutlu oluyosun:)

sizi heran teyze yapabılrıım:)
desemdeee inanma sen,kendı kendımı havaya sokuyrum:)

bu kıloyla olmaz,olmamalı:)
tatıl oncesı hadı artık olsun bıtsınde kurtulayım dedıkce dahadamı içeri kaçıyo nedır anlamadım yaa

msj 3

ismimi değiştircem tükenmişlik sedromundaki tombiş kız :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

dün gene koca kafa sevgilim bana tombiş dedi bütün cinlerim tepeme çıkıyo şu laftan :KK47::KK47::KK47::KK47:

bu sabah tartıda 64.1 çıktım ama inanın ki öyle şişimki 70 gözüküyorum ya :KK14::KK14::KK14::KK14: boyda yok iyice tombişim:KK14::KK14::KK14:

haftasonu elbise bakmaya gittik kızların hepsi 1karış şortla geziyo burda hatta kimisi abartıp yarım karış giyiyo ben diz üstü etek bile giyemiom bacaklarım sallanıyo o kadar gevşek ki etlerim :KK14:

Son düzenleme:
msj 4

neslıcımmmm dun nıye gelmedın ıse yada bu sabah??
keyfın olmadıgı içinmi başka bi sorunmu var??
bazen hersey üstüste gelıyo maleseff,şuan senın psıkolojını cok cok ıyı anlıyorum ama o tartıda görecegın eksıler varyaaa birden motıve edecek senı..
kılosu olan ınsanların ortak kaderı ve ortak mutlulugu bu sanırım
dünya yansa o anda tartıda eksi görsen yınede cok mutlu oluyosun:)

sizi heran teyze yapabılrıım:)
desemdeee inanma sen,kendı kendımı havaya sokuyrum:)

bu kıloyla olmaz,olmamalı:)
tatıl oncesı hadı artık olsun bıtsınde kurtulayım dedıkce dahadamı içeri kaçıyo nedır anlamadım yaa

esracım hayırlısı olsun isteyip istemediğini bilmiyorum ama aslında olusa çok mutlu olurum :KK16: ama bi yandan doru düşünüyosun hamile öncesi kilo gerçekten çok önemli belkide çok düşündüğün için stres yapıyosundur ondan gelmiyodur :KK34:

Son düzenleme:
esracım dün işteydim ama kk ya girmedim,canım hiç yazmak istemedi,bu sabahta baş ağrısıyla uyandım oda bahane oldu yataktan çıkmamam için,aradım rahatsızım geç gelicem diye,canım hiç bişey istemiyo:KK50::KK50:

evet tekrar motive olsam tartıda eksileri görsem eminim bomba olucam ama şu aralar o irade yok:KK50:

canım sende regl olmamışın,birazda stres yaptıkça gecikiyo bu meret:KK1::KK1:korunduğuna göre hamile kalma olasılığın çok çok düşük,eminim mevsimsel bi gecikmedir:KK34:

mutlumm sende stres yapma gülüm yaa,en mutlu günlerinden biri olucak o gün,keyfini çıkar,hem senin kilonda bişi yokki kuzu:KK34:
aldınmı bakem elbiseni:26:

msj 5

esracım dün işteydim ama kk ya girmedim,canım hiç yazmak istemedi,bu sabahta baş ağrısıyla uyandım oda bahane oldu yataktan çıkmamam için,aradım rahatsızım geç gelicem diye,canım hiç bişey istemiyo:KK50::KK50:

evet tekrar motive olsam tartıda eksileri görsem eminim bomba olucam ama şu aralar o irade yok:KK50:

canım sende regl olmamışın,birazda stres yaptıkça gecikiyo bu meret:KK1::KK1:korunduğuna göre hamile kalma olasılığın çok çok düşük,eminim mevsimsel bi gecikmedir:KK34:

mutlumm sende stres yapma gülüm yaa,en mutlu günlerinden biri olucak o gün,keyfini çıkar,hem senin kilonda bişi yokki kuzu:KK34:

öle deme kuzumm ya benm sevgilim benden daha zayıf yanında çam yarması gibi kalıorum bide bide balık etliyim inanki normal kilomdan daha fazla duruyorum özellikle şuaralar şişimde :KK14:

nişanda zayıf olmak istiyosam haftada 1 kilo vermem gerek oda çok zor ya ne zormuş 1 kilo bile vermek :KK14:

elbisemi aldım buarada ama dikiliyo bedenime göre inşallah güzel olur :KK16:

Son düzenleme:
şu elma diyetini bende mi yapsam ne ya of çok kötüyüm ben ya balon gibiyim regl oldum ama yok yani şişim ben galiba buara gene çok kaçırdım :KK30::KK30:

zaten tartıdada artıdayım :KK14:

şu tükenmişlikten bendede var galiba :KK14:

tatilde yok bana :KK14:

nişanımdada regl olcam şaka gibi gene balon gibi olurda heryerimden sivilce fışkırsa bide ben bu zamanlarda heryerimden kıllar fışkırıyo bi günde hemde :KK14::KK14::KK14::KK14: nişanımda çok çirkin olmak istemiyorum yaa :KK14::KK14::KK14::KK14: zaten zayıflayamıyorumm :KK14::KK14:

nerdesiniz yaaa :KK14::KK14::KK14:

msj 3

ismimi değiştircem tükenmişlik sedromundaki tombiş kız :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

dün gene koca kafa sevgilim bana tombiş dedi bütün cinlerim tepeme çıkıyo şu laftan :KK47::KK47::KK47::KK47:

bu sabah tartıda 64.1 çıktım ama inanın ki öyle şişimki 70 gözüküyorum ya :KK14::KK14::KK14::KK14: boyda yok iyice tombişim:KK14::KK14::KK14:

haftasonu elbise bakmaya gittik kızların hepsi 1karış şortla geziyo burda hatta kimisi abartıp yarım karış giyiyo ben diz üstü etek bile giyemiom bacaklarım sallanıyo o kadar gevşek ki etlerim :KK14:

msj 4

esracım hayırlısı olsun isteyip istemediğini bilmiyorum ama aslında olusa çok mutlu olurum :KK16: ama bi yandan doru düşünüyosun hamile öncesi kilo gerçekten çok önemli belkide çok düşündüğün için stres yapıyosundur ondan gelmiyodur :KK34:

yok tatlım ıstemıyorum daha yaa,,bu yıl sonunda çalışıcaz:)
daha erken daha degıll:)
senın tarıh netleştimi yahuu:)
benımde regl tam düğün günüme gelmıstı ben gecıktırıcı kullandım mecburen hemde balayınıda aradan cıkarıp 13 gün kullandım
sende nişandan 2 gün önce başlayıp nişanın ertesi günü bırak
o şişlikle ve o sancıyla sen rahat edemezsın,yoksa dıştan bi problem oldugu anlaşlmazz:)

allah allah ya bu ev taşınma olayları falanmı kafana takıldı acaba bu aralar??
neyse şimdi sana bi ev ödevii bu akşam kendını dınle şöyle bi toparlan
yarın sabah makyajını yapp,aldıgın renklı pantulll lardan birini geçir popona,sonra saçını başını jölele
şöyle bi hayatın tadına varr
saglıklısın,mutlu bı evlılgıın var,zayıfladın,bak bızler varızz
ohhhh daha ne olsun kaptan yawww
hadi bakemm yarın ne renk giycen simdi pantul:)
bu arada ben yeşile dadandım bu ara ama bı arada gidip bordosunu aliciğimm:KK9:

yok tatlım ıstemıyorum daha yaa,,bu yıl sonunda çalışıcaz:)
daha erken daha degıll:)
senın tarıh netleştimi yahuu:)
benımde regl tam düğün günüme gelmıstı ben gecıktırıcı kullandım mecburen hemde balayınıda aradan cıkarıp 13 gün kullandım
sende nişandan 2 gün önce başlayıp nişanın ertesi günü bırak
o şişlikle ve o sancıyla sen rahat edemezsın,yoksa dıştan bi problem oldugu anlaşlmazz:)

allah allah ya bu ev taşınma olayları falanmı kafana takıldı acaba bu aralar??
neyse şimdi sana bi ev ödevii bu akşam kendını dınle şöyle bi toparlan
yarın sabah makyajını yapp,aldıgın renklı pantulll lardan birini geçir popona,sonra saçını başını jölele
şöyle bi hayatın tadına varr
saglıklısın,mutlu bı evlılgıın var,zayıfladın,bak bızler varızz
ohhhh daha ne olsun kaptan yawww
hadi bakemm yarın ne renk giycen simdi pantul:)
bu arada ben yeşile dadandım bu ara ama bı arada gidip bordosunu aliciğimm:KK9:

Oyy düğün öncesi daha kötüymüş :KK1:
Yok kuzum ya geçiktirici içemem benim adetim çok düzensiz yeni yeni kendine geliyor gelsin diye canım çıkıyor içmediğim ot mot kalmadı evet çok kötü oluyorum regl olunca balon gibi şişiyorum çirkin bişiy oluyorum ama gelmesse daha kötü oluyorum aynı balonluk şişlik ve agrılar devam ediyor iki ucuda kötü değnek yani :KK1:

bende dün pantul aldım kendime sevgilim koyu renk seni zayıf gösteriyo demişti gittim siyah dar bi pantuu aldım kotondan millet yaz gelince renklilere bürünüyo ben karalara :KK9: ama çok hoşuma gitti üstünede lacivert bi bady biraz kollarım sallanıyo ama bakmayınca bişiy olmuyo :KK9:

yok yok anacım bu sefer çok kararlıyım dukan mı yapsam acaba komple ne yapsam benim kilo vermem gerek nişan zamanı regl olursam bile şişliğim normal kilomdan daha düşük olmalı :KK31: o şiş halimle ayy mutlu ne zayıflamışsın ne güzel olmuşsun desinler :KK16::KK16::KK16: of ya millet ne hayaller kuruyo nişanları düğünleri için ben ne hayaller kuruyom :KK9::KK9:

Son düzenleme:
slm kızlar:KK34:

dün gelemedim,bugünde sabah kötüydüm öğlen geldim işe,bu aralar çok keyfim yok,bide diyet modunda değilim,akşama kadar güzel giden diyetim akşam olunca bozuluyo,sanırım bu tükenmişlik sendromu hepimizde var:KK53::KK53:

tartıda 1 ileri 2 geri sinirimi bozuyo,yediğim en ufak bişey artı olarak yansıyo,sıkıldım bu durumdan,ama bi taraftanda kg almaktan çok korkuyorum,haftasonu renkli pantolanlar aldım kendime,geçen sene giyememiştim,şimdi ya kg alırsam olmazsa diye korkuyorum ama kg vermek adınada hiç bir çabam yok:KK50::KK50:ne olucak benim bu halim bilmiyorum:26:

yeni kurallar belirledik ama ilk başta ben uyamadım,vereceğiniz her türlü cezaya razıyım,menüde yazamıyorum saçma sapan şeyler yiyorum,sizede kötü örnek olmayım:KK50::KK50:

bu arada saç konusundada hepiniz olumlu şeyler söylemişsiniz,dediğiniz gibi yavaş yavaş açılabilirim,ama onda bile kararsızım:KK19::KK19:a

bi eski fotoğraflarına bak bide şimdiki fotoğraflarına hani şu 7 farka. bırakma kendini yeniden 88 olmak istermisin bence isteme. okadar emek verdin yazık etme kendine .saçını boyat makyaj yap ha bide yemek krizin tuttarsa buraya gel sayfalarca yazı yaz .bende senin gibiydim ama şu 3 gündür sıfır kaçamak yaptım.mesele bu gün ne istiyorsan ye tıka basa ye ama yarın herşey farklı olacak de ve kaldığın yerden devam et.bak çoçukta istiyorsun bu seni motive etsin .bide biz seni çok seviyoruz ve hep yanındayız unutma :KK16::KK16::KK16:

Oyy düğün öncesi daha kötüymüş :KK1:
Yok kuzum ya geçiktirici içemem benim adetim çok düzensiz yeni yeni kendine geliyor gelsin diye canım çıkıyor içmediğim ot mot kalmadı evet çok kötü oluyorum regl olunca balon gibi şişiyorum çirkin bişiy oluyorum ama gelmesse daha kötü oluyorum aynı balonluk şişlik ve agrılar devam ediyor iki ucuda kötü değnek yani :KK1:

bende dün pantul aldım kendime sevgilim koyu renk seni zayıf gösteriyo demişti gittim siyah dar bi pantuu aldım kotondan millet yaz gelince renklilere bürünüyo ben karalara :KK9: ama çok hoşuma gitti üstünede lacivert bi bady biraz kollarım sallanıyo ama bakmayınca bişiy olmuyo :KK9:

yok yok anacım bu sefer çok kararlıyım dukan mı yapsam acaba komple ne yapsam benim kilo vermem gerek nişan zamanı regl olursam bile şişliğim normal kilomdan daha düşük olmalı :KK31: o şiş halimle ayy mutlu ne zayıflamışsın ne güzel olmuşsun desinler :KK16::KK16::KK16: of ya millet ne hayaller kuruyo nişanları düğünleri için ben ne hayaller kuruyom :KK9::KK9:

2 ayın var eminim o zamana kadar kilonu verirsin

NESLI

ESRA

MUTLU

Tükenmislik varsa var tamam ama kendimizi mutsuz etmiyoruz kizlar...
Kilo veremiyorsak bile dikkat ederek sabit kalalim lütfen.

Sonradan iç geçirmekten iyidir.. "ah keske yemeseydim" demek istermisiniz :KK20::KK20::KK20:
Amaç diyet yaparak herseyden kisitlanip eksilere inmek degil. eger bazi seylerden mahrum kalirsak cabuk bikariz diyet halinden :KK20:
Amaç dogru dürüst beslenerek herseyden yiyerek yavas yavas ama emin adimlarla kilodan kurtulmak.
Tamam bu ara yapasiniz yok ama geriye kilo almakta yok en azindan sabit kalmaliyiz :KK52:

Mutlu senin bol bol su içmen lazim o ödemlerden kurtulman için...
Ve tuzlu yememen
Ve yesil çay içmen gerek... Bak bunlari cumaya kadar yap 63 lere düsceksin yeniden :KK34:

Esra elma diyeti yapma bacim o arti olarak geri geliyor
düzgün beslenmeye devam :KK34:

Neslihan hani yüzmeye baslicaktin sen :KK52: niye baslamadiniz ?:26:

2 litre su içtim 2 kuoa yeşil çay içtim şimdi ara öğün vaktim ha bide 1saat yürüdüm daha ne olsun sağlıklı yaşamak ve beslenmek çok güzel:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

NESLI

ESRA

MUTLU

Tükenmislik varsa var tamam ama kendimizi mutsuz etmiyoruz kizlar...
Kilo veremiyorsak bile dikkat ederek sabit kalalim lütfen.

Sonradan iç geçirmekten iyidir.. "ah keske yemeseydim" demek istermisiniz :KK20::KK20::KK20:
Amaç diyet yaparak herseyden kisitlanip eksilere inmek degil. eger bazi seylerden mahrum kalirsak cabuk bikariz diyet halinden :KK20:
Amaç dogru dürüst beslenerek herseyden yiyerek yavas yavas ama emin adimlarla kilodan kurtulmak.
Tamam bu ara yapasiniz yok ama geriye kilo almakta yok en azindan sabit kalmaliyiz :KK52:

sana katılıyorum çiğdem bencede diyet yapıyoruz dememek lazım sağlıklı besleniyoruz demek daha doğru.hadi millet toparlanıyoruz yoksa kilolar bizde toplanıyor ona göre cumaya az kaldı 2 günde ne kadar ekside olursak kardır

hadi bakalım ozaman ne yapıyoruz suları içelim hadi herkes 1 koca bardak su içsin üstünede 1 kupa yeşil çay oh mis gibi

hadi herkes 1koca bardak su içsin ve 1 kupa yeşil çay oh mis gibi aynı mesajı 2 kere yazmışım

Son düzenleme:
X