Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

her hafta en çok kilo veren kişi listeyi incelesin kim kilo aldıysa yada kilo vermediyse onlara ceza ve görevler versin. ve herkes o ceza ve göreve uysun.bu hafta yapamayız çünkü maşallah rekor kırdık.

Son düzenleme:
***1.TAKIM 312.ETAP***

T_N ( 73,8 / 76,6 / -1,4 / -1,90% ) geçen hafta bildirimde bulunmadı kilosu 2 ye bölündü
fitsema ( 75,5 / ) izinli
garden ( 84,8 / 85,4 / -0,6 / -0,71% )
fefilifa ( 75,8 / ) izinli
tatlıkedi ( 64,3 / 64,1 / 0,2 / 0,31% )
tasan ( 70,4 / 73,5 / -3,1 / -4,40% )
mutluluknerdesinbenibul ( 63,6 / 63,4 / 0,2 / 0,31% )
mlkfth ( 78,9 / 78,5 / 0,4 / 0,51% )
crystallife ( 65,3 / 65,5 / -0,2 / -0,31% )
tgdg ( 69 / 69,5 / -0,5 / -0,72% )
mervishnaz ( 64,4 / 64,4 / 0 / 0,00% ) sabit

1.TAKIM ORTALAMASI:-0,63%

Son düzenleme:

şu tabloya iyi bakın kızlar utanç tablosu

fazlalıgın azaldı kuzum,şimdi 1-2 kılo bıle gözüne batıyo senın:)
ama daşş gibisin daşşşş
daha aktıf ol,gel sık sık özletme kendını
senın başarından çok ılham alacaz daha çokkkkkk:)

aynen kriz anında mutlaka burda ol,frenlerız bırbırımızı...
amacımız ortak,bende elımden geldıgı kadar aktıf olucam gün içinde..
yok hergün için degil sadece bugün öglen için serbest yapalım dedık,sonrası gayet sıkı olacak...:)
sen yedınmı oglen bişey aksamamı bırakıyosun ziyafet hakkını:)

saol başkanımmm:)
eda lıstede degıl ama eda cok aktıf ve lısteye gırmek ıcın kılo vermeyı beklıyodu dıye hatrlıyorum bu hafta bu gazla oda verır,haftaya katılır lısteye gibi gelıyo
dönüşüm olayını kaptan olarak senın yapman en güzeli,sen karar ver kişilere,hatta takıma cok ugrayamayan arkadaslara verelım,mecbur bırakalım:)
banada en katı cezaları verın,acımak yokkk:)

neler yendi bu özgürr öğlen yemeginde???

ben köri soslu tavuk yedım,tanında kola zero
sonrada guççükk bi waffle,ama cok agır olmuyo burdakı nescafe fincan altlıgı kadar tabanın üstüne
kivi,muz çile vanılyalı dondurma ve çikolata sos hafiff
öyle aşırı soslar moslar yokk:)
neyse aldım şimdi 1 lt suyumu masamdayım ve sizleri beklıyorum

bu arada bazen arıza bi tip olabılrım haberınız olsun,gaza gelmışken ve getirmeye çalışırken uçuyorum iyice:)

melekcim vermen gereken kilo azaldıkça haftalık ortalama verdiğin kiloda haliyle daha düşük oluyo,maşallah sen çok yol katettin,böyle olması çok normal

bu arada takımdaki alınan kuralları okumuşsundur mutlaka,bundan sonra affımız yok ona göresenide paylaşım konusunda uyarmam gerekiyo canım,bu hafta sadece bildirim için girdim takımamazeretsiz takıma girmemeyi kabul etmiyorum artık,bana önceden bildirmenizi isteyecem
ay bizim listeyi gören takımlar bizimle dalga geçer amma kilo almışlar diye rezalet.inşallah bu yeni kurallar bizi motive eder ve bi daha kilo almayız.

maalesef durum çok fenaama her çöküşün ardından bi yükseliş vardır,bugün bize milat olsun,haftaya bambaşka bi liste ile muhteşem dönüş yapıcaz listelere
şu tabloya iyi bakın kızlar utanç tablosu

evet esracım önce herkesin şu kuralları okumasını bekliyorumben yarında burdayım zaten,güzelce bi plan yaparım
herkese sorumluluk yüklemek en iyisi
haydi kızlarrrrr sizleri beklıyorummm

gelin gelinnnnnn kollarıma gelinnnnnnnnnnn

bende şimdi tamda ne yediniz diyecektim

ben canınız ne istiyosa yeyin gazıyla kebap yidimm

hemde pidesiyle beraber,allahım o nasıl güzel bişeydi öyle,etinden çok pidesini seviyorum zaten şöyle yağlı yağlıyanındada ayran içtim ve o defteri kapattım gitti

bende doldurdum sürahimi,içelim esramm

Son düzenleme:

ohhh afiyet olsunnnn:)
içelim güzelleşelim neslimmmm şifa niyetineee

*Zihinsel zorlama ve aşırı çaba, endişe ve korkuyu göstererek dileklerinizin karşılığını almanızı engeller. Rahatlık işi çözer.
*Zihniniz gevşediğinde ve bir fikri kabul ettiğinizde, bilinçaltınız bu fikri hayata geçirmek için işe koyulur.
*Geleneksel yöntemlerden bağımsız düşünün ve plan yapın. Her sorunun bir cevabı ve çözümü olduğunu bilin.
*Kalbinizin atışı, ciğerlerinizin soluk alışı ya da vücudunuzdaki herhangi bir organın fonksiyonları ile gereğinden fazla ilgilenmeyin. *Bilinçaltınıza güvenin ve sık sık ilahi doğru eylemin gerçekleşmekte olduğunu ifade edin.
sağlık duygusu sağlığı, zenginlik duygusu zenginliği doğurur. Siz ne hissediyorsunuz?
*Hayal gücü en büyük yeteneğinizdir. Güzel ve iyi olanı hayal edin. Siz hayal ettiğiniz kişisiniz.
*Uyku halinde, bilinç ve bilinçaltınız arasındaki çatışmalardan kaçının. Yine uyumadan önce, arzunuzun gerçekleştiğini tekrar tekrar hayal edin. Huzur içinde uyuyup keyifli uyanın.
*Olumlama, öyle olduğunu söylemektir. Zihnin bu tutumunu doğru kabul ettiğiniz sürece, bunun aksi yönündeki bütün etkenlerden bağımsız olarak, dileklerinizin gerçekleştiğini görürsünüz...

evet demekkı ılk olarak zihnimizi serbest bırakıyoruz,bilinçaltımıza baskı yapmaktan vazgeçiyoruz,ve hatta geçtik bile:)
ikincisi,inanıyoruz biz başarıyoruz,biz zayıflıyoruz,biz harika bir vücuda sahibiz..
hayal ediyoruz,biz en güzel kıyafetleri en güzel şekılde kombınleyıp giyiyoruz:)
her akşam yatarken geçirdiğimiz koca birgün içinde kendımız için yaptıgımız en büyük iyiliği düşünüyoruz(yanı sıfır kacamak bol su ve sporla geçen bi günü)..ve dolayısıyla bebek gibi bir uykuya dalıyoruz...

bu görüntüye nasıl ulaşacağımızı biliyoruz....
1..dikkatli beslenme
2..dengeli spor
3..bol su
4..kuvvetli motivasyon:)
eee hepbirlikte oldugumuza göre,el ele verdigimize göre,bunu biz yapmıycazda kım yapacakkk:)

Eklentiler

• $Tanned-Waist-Red-Clothes-610x250[1].jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 23

esra helal sana bak gaza geldim şimdi bu kilolar ya gidecek ya gidecek benim göbekte vücudumda incecik olacak başka yolu yok

mavili hatun der ki,
1.çok ugrasıyorum çok çabalıyorum ama kılo veremıyorum
2.su içsem yarıyo anacım,yok benım metabolızmam çalışmıyo
3.bıktım dıyet yapmaktan,spor yapmayı da sevmıyorum..
4.mısafırlıge gidicem ayy yemesem de olmaz şimdi,neyapayım mecburum
5.tatile gidene kadar kılo vermelıyım,orda açık büfe var onu haketmem lazım(işte bu tam bewnlık:))
6.olmuyo olmuyooo kılo veremıyorum,artık diyet yapmıycam hem zaten benım yüzüm güzellll:)

siyahlar içindeki bu fit hatun ise,
1.bu beden bana bir emanet,ona elımden geldıgınce ıyı bakmalıyım..
2.yaşamak çok güzel,herşeyi başarabilecek gücüm var,kendıme güvenıyorum.
3.başarı kendıne inanmakla başlar,ben kendıme inanıyorum,sağlıgım oldugu sürece yapamayacagım,üstesınden gelemeyecegım iş yok..
4.mutluluk benı içimde..
5.kendımı seviyorum dolayısıyla ne bedenıme ne ruhuma kötülük yapamam..
6.bedenime iyi baktıgım sürece hem sağlıklı hem mutlu olacagım..
7.girdigim bi ortamda dikkat çekerim,mutlulugum yüzüme,ışığım çevreme yansır..

vs. vs. iki tiptede kendımı düşündüm neler hissedebılecegımı yazdım..
nekadar farklı bir ruh hali buu,allahımmmmmmmm

Eklentiler

• $lacivert%20saten%20buyuk%20beden%20elbise[1].jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $15_294[1].jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 24
esra helal sana bak gaza geldim şimdi bu kilolar ya gidecek ya gidecek benim göbekte vücudumda incecik olacak başka yolu yok

aynen özlemcımm tabıkı gidecekkk kilo nedir yaaaa
sen aslanlar gibi iki evlat dogurmus kadınsın,70li kılolardasın bu senın için bi lutuf aslında
80lerde 90larda olmamışsın aslında çok ıyı başarmışsın...
kızların buyudugunde bırer genc kız olduklarında,3 kız kardeş gibi dolaşacaksınız:)
dışardan bakanlar senı ablaları sanacaklar,bunları düşün...
kızların senınle elbise kavgasına girecek,aynı beden olacaksınız..:)
senın müthiş bi göbegin olacak,aynaya baktıgında vayy bee diyeceksın...

ve bunun için yapılacak tek şey birkaç ay el ele verip bu fazlalıkları buharlaştırmak..
neresi zor bunun allah aşkına degil mi ama:)

kimsecıkler yok ama ben yınede yazayımmm
10 dk sonra ara ögün yapacagızz ben 3 kuru kayısı yiyorum..
1 lt suyumuda bitirdim ama bıtkı cayı ıcmeyı unuttum:)ilk gün kazası diyim bunada..
neyse ara ögünden sonra yanı 15,30 la18.00 arası 1 lt daha su içilecekkk

dolsun şişelerr

teşekkür ederim canım iyi moral oldu bu bana sana katılıyorum B A Ş A R A C A Ğ I Z ve Z A Y I F L A Y A C A Ğ I Z.yeterki birbirimize destek olalım

hemen içiyorum canımohhhh bide yeşil çay mis gibi dediğin gibi sabah ve öğleni hafif geçirdim akşam rahat edeyim diye

yaa hemen hemen hepimiz mavilinin psikolojisindeyiz

yanlız şu son söylediğinde koptum,hepimizin züğürt tesellisi benim yüzüm güzel

ay esram benim midem hala taş gibi,hiç ara öğün yapasım yok,yeşil çayı bende unuttum hemen hüpleteyim bi tane

günlerce aç kalıyoruz spor yapıyoruz ve kilo veriyoruz sonra bir anlık irademize yenilp herşeyi bütün emeklerimizi mahvediyoruzve çöpe atıyoruz sonra bugün yarın diyete başlıyacam deyip kendimizi kandırıyouz sonra hep aynı şey böyle sürüp gidiyor.neden irademize yenip o kadar emeğimizi çöpe atıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…