Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

teşekkür ederim canım iyi moral oldu bu bana sana katılıyorum B A Ş A R A C A Ğ I Z ve Z A Y I F L A Y A C A Ğ I Z.yeterki birbirimize destek olalım

nedemek canım benım gerçekleri söyluyorum..
burda hepımızın amacı ortak sonucta oyuzden bizi bizden başka kımse anlamaz...
hatta dıyet sözcüğünüde kaldıralım bu hafta hep birlikte yemek yeme eylemı dıyelım bu olaya:)
hepımız uydurabıldıgımız kadar aynı saatlerde belırlenen seylerı yıyecegız
aslında cok zevklı beee
beynımızı bıraz rahat bırakalım
ne o öyle nezamandır zayıflamman lazım zayıflaman lazım diye zulmettik zavallıya:)

yaa hemen hemen hepimiz mavilinin psikolojisindeyiz:KK53::KK53:

yanlız şu son söylediğinde koptum,hepimizin züğürt tesellisi benim yüzüm güzel:KK1::KK1:

ay esram benim midem hala taş gibi,hiç ara öğün yapasım yok,yeşil çayı bende unuttum hemen hüpleteyim bi tane:nazar::nazar:

aynenn zaten o son cümle benım hep kaçış cümlemdır:)
halbukı mavılı hatunun o siyahlı gibi bi fiziği oldugunu düşünsene fark atar ötekıne güzellıgıyle..:)
aynen bu durumdayızz:)
canın istemıyosa yeme canım boşver,maksat yavastan alıştırmak
bide öglen yedık ya şimdi,muhtemelen kabızlık yaşıycam oyuzden kayısı yedım ozellıkle ben:)

alinti yaptim yaptim silinmis ne kural koyuyosaniz varim :KK52::KK52::KK52:

Sabah okudum yazcakken is cikti yazamadim. öglen yiyin için demissiniz :KK56:
Ama öglen ben hafif yedim salata ve izgara tavuk. Dün ve bugünde spordaydim 45er dakika eliptik yaptim, kafaya taktim evede almak istiorum ben eliptigi yaaa :KK1:

neslim cok sevindim yüzmeye gitcekmissin kuzum :KK16:
cidden cok keyifli yaa :KK16:

takim ataga kalkti, ama bunlari pazartesi yapmamiz lazim cuma yapinca araya haftasonu giriyor sahsen ben haftasonu rejimin r sini yapmam :KK51:

günlerce aç kalıyoruz spor yapıyoruz ve kilo veriyoruz sonra bir anlık irademize yenilp herşeyi bütün emeklerimizi mahvediyoruzve çöpe atıyoruz sonra bugün yarın diyete başlıyacam deyip kendimizi kandırıyouz sonra hep aynı şey böyle sürüp gidiyor.neden irademize yenip o kadar emeğimizi çöpe atıyoruz

aynen ama artık bunu yapmıycaz...
1 hafta hepımız sınırlarımızı zorluycaz,işi çok sıkı tutucaz ve giden rakamlarla motıve olucaz..
sonrasındakı haftalarda makul dıyetlerde devam edecegız işe..
ama bu haftaki rezaletımızden sonra hepımızın gerçekten kendıne gelmesi lazım..
dediğin gibi al ver al ver bünyemıze yazık yahuu
zihnimize,bedenımıze yazık...
ne gönül rahatlıgıyla yemek yıyebılıyoruz
nede ıvır zıvırdan vazgecebılyıoruz
bizimki resmen arada kalmışlık,resmen araftayız...
oyuzden bugün miladımız olsun..
sende akşam kafana göre takıl özlemcımmm
hiç vicdan azabı yaşama,kıloyla ılgılı bişi düşünme,zihnini rahat bırak...
bugün böyle olsun,çünkü yarın hepımız için bambaşka bigün oalcak..

alinti yaptim yaptim silinmis ne kural koyuyosaniz varim :KK52::KK52::KK52:

Sabah okudum yazcakken is cikti yazamadim. öglen yiyin için demissiniz :KK56:
Ama öglen ben hafif yedim salata ve izgara tavuk. Dün ve bugünde spordaydim 45er dakika eliptik yaptim, kafaya taktim evede almak istiorum ben eliptigi yaaa :KK1:

neslim cok sevindim yüzmeye gitcekmissin kuzum :KK16:
cidden cok keyifli yaa :KK16:

takim ataga kalkti, ama bunlari pazartesi yapmamiz lazim cuma yapinca araya haftasonu giriyor sahsen ben haftasonu rejimin r sini yapmam :KK51:

napıyosun fıstıgım kolayladınmı işleri..:)
aslında evet haftasonu için katı kural koymak olmaz zaten ptesiden itibaren çok sıkı olacak
ama en azından haftasonuda biraz daha dengeleyebılrıız,
sen mesela kahvaltılarda o nutella kavanozuna saldır:)ama akşamları çok az geçiştir:)
şu eliptik bisiklet uzay yürüyüşü diye geçen şey dimi
ellerınle sopasını tutuyosun ayakta pedal çeviriyosun
eger oysa benden uzak dursun1 saat yürürüm ama onu 15 dk yapamam:)çok gıcık bişi:)

Temel’le oğlu İstanbul’u hiç görmemişler ve bir iş için oraya giderler.
Küçük köylerinden sonra gördükleri her şeye şaşırır ve hayretler içinde kalırlar. Taksim'de gezerlerken bir otelin içine girerler. Bir bakarlar ki demirden duvarlar ve bu duvarlar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor.
Tabi ki ikisi de şaşırmış.
Temel’in oğlu babasına sormuş;
"Buba bu ne ya?"
Temel hayatında hiç asansör görmediği için bu şekilde yanıtlamış
"Oğlum ben böyle bir şeyi hayatımda görmedim, ne olduğunu bilmiyorum."
İkisi de büyük bir şaşkınlıkla bu duvarlara bakarken 150 kiloluk şişman bir bayan açılan duvarlardan küçük bir odanın içine girer. Duvarlar yine kapanır ve numaralar birer birer yükselmeye başlar. Daha sonra numaralar küçülmeye başlar. Temel ve oğlu şaşkınlık içindedirler. Birazdan duvarlar yine açılır ve dışarıya 24 yaşlarında çok güzel, seksi, zayıf ve sarışın bir bayan çıkar. Temel gözünü bu bayandan ayırmadan oğluna sessizce;
"Hemen git ananı al ve buraya cetur.":KK34::KK34::KK34::KK23::KK23::KK23:

Küçük köylerinden sonra gördükleri her şeye şaşırır ve hayretler içinde kalırlar. Taksim'de gezerlerken bir otelin içine girerler. Bir bakarlar ki demirden duvarlar ve bu duvarlar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor.
"Buba bu ne ya?"
İkisi de büyük bir şaşkınlıkla bu duvarlara bakarken 150 kiloluk şişman bir bayan açılan duvarlardan küçük bir odanın içine girer. Duvarlar yine kapanır ve numaralar birer birer yükselmeye başlar. Daha sonra numaralar küçülmeye başlar. Temel ve oğlu şaşkınlık içindedirler. Birazdan duvarlar yine açılır ve dışarıya 24 yaşlarında çok güzel, seksi, zayıf ve sarışın bir bayan çıkar. Temel gözünü bu bayandan ayırmadan oğluna sessizce;

iyi allahtan aşağı bi adam ınmemiş şöyle pos bıyıklı maganda gibi falan:)

napıyosun fıstıgım kolayladınmı işleri..:)
aslında evet haftasonu için katı kural koymak olmaz zaten ptesiden itibaren çok sıkı olacak
ama en azından haftasonuda biraz daha dengeleyebılrıız,
sen mesela kahvaltılarda o nutella kavanozuna saldır:)ama akşamları çok az geçiştir:)
şu eliptik bisiklet uzay yürüyüşü diye geçen şey dimi
ellerınle sopasını tutuyosun ayakta pedal çeviriyosun
eger oysa benden uzak dursun1 saat yürürüm ama onu 15 dk yapamam:)çok gıcık bişi:)

aynen o canim niye gicik ki, tamam az kalori gidiyo ama cok yoruyo acayip sIkILasiyosun inan son 2 haftadir full onu yaptim
bacaklarimin inceldigini farkediyorum :KK52: yurumede ben bu sonucu almiyorum :KK52:

evettt yarin mis gibi bi kahvalti beni bekler :KK23::KK23::KK23: taze ekmek peynir karpuz daha ne olsun yaaa :KK24: karpuz yiyince nutella az yiyorum, hangisi daha az zararli sanirim karpuz dimi :26:
pazar evlilik yildönümümüz valla hic hafif gecmicek canim aksam restoranda yeriz buyuk bi ihtimal :18:
haftaya pazartesi dönüsüm muhtesem olcak ama :21:
SIKI rejim beni bekler :KK34:

"Buba bu ne ya?"

hahahahah :KK1::KK1::KK1: süper yaaa

ben kaçıyorum kızlar kötü bir hafta geride kaldı bir daha olmaz inşallah haftaya hepimiz için güzel bir hafta olsun inşallah iyi hafta sonları :KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK34::KK16:

günaydın kızlar bu gün kimse girmez hafta sonu bede bir bakayım dedim size güzel bir hafta sonu olsun inşallah

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE1.TAKIM KURALLARI:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

1) Her Cuma saat 13 e kadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz.Mazereti olmadan kilo bildirimine geç kalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta kilosu ayni/bildirimde bulunmadi olarak gösterilir. 3. Defa Tekrarlamasi halinde uyarisiz diskalifiye olacaktir.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız spor aktivitelerimizi yazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirde ilk hafta uyarılarak sonraki hafta kilosu ayni yazilacaktir. Ayni sekilde 3 hafta üst üste mesaj kuralina uymayanlar diskalifiye olacaktir.

4) Cuma günü takımın en az yüzdeye sahip üyesine ceza verelim,örneğin sonraki hafta bütün takımdaki üyelerin,menülerini,günlük msj sayısını ve sporlarını takip etsin(yada başka öneriniz varsa o olsun)

5) Koçluk sistemi; yani takımdaki üyeler 2 şer kişilik gruplara ayrılsın ve herkes birbirinden sorumlu olsun,cumaya kadar hertürlü motive etsin birbirini,Cuma günü verilen kiloya göre 1.grubu seçelim ve yine sonuncu olan gruba ceza verelim.

slm kızlar:KK3::KK3:nasılsınız bakalım:26:gerçi bugün pek bi sessiz olur buralar:KK34:

sizinle paylaşmak istediğim bişey var,sabahtan beri nette hemilelik belirtilerine bakıyorum,tatil zamanı tamda yumurtlama günlerime denk gelmişti ve biz güzelce değerlendirdik bu günleri:KK17::KK17:normalde pazartesi regl olmam lazım,belki hava değişikliği yol falan 1-2 gün gecikebilirde bilmiyorum,içimden acaba bu ay hamile olabilirmiyim diye geçiriyorum sürekli ve çok güçlü hisler var:26:

pazartesi eşimin doğumgünü ona hayatının en güzel hediyesini vermeyi öyle çok istiyorumki,bilmiyorum yaa şunları yazarken bile gözlerim doldu,bu ay çok ümitlendim,acaba pazartesi test yapsam sonuç doğru çıkarmıki:KK53:

neyse kızlar bu konuyu çok düşünmemem lazım,yoksa psikolojim bozuluyo:KK53::KK53:

şimdi biz kaldığımız yerden devam edelim,malum bu haftaki rekor yüzdeden sonra sonuç sürpriz değildi zaten,beklenildiği üzere sonuncu olduk:KK20::KK20:11 takım içinde sonuncu olmak çok fena:18:

takım kurallarını her sabah gözünüze sokucam üzgünüm,uymayanlar konusunda maalesef yapacak bişey yok:KK19:

1.TAKIM GÖREV DAĞILIMI:

T_N :(KAPTAN) genel kontrol

garden :(TAKIM İÇİ MOTİVE EDİCİ,MORAL VERİCİ) ayrıca öğünlerde yenilecek şeylere karar verme,öneride bulunma

tatlıkedi :(KAPTAN YARDIMCISI) genel kontrol

tasan : ( MSJ TAKİPİ) günlük 5 msjın altına düşenleri not alıp cuma günü bildirecek,ona göre ceza uygulaması yapılacak.

mutluluknerdesinbenibul :(SPOR TAKİPİ) günlük yapılan sporları not edip cuma liste yapmak

mlkfth : (SPOR VE EGZERSİZ LE İLGİLİ BİLGİLER EKLEMEK) takımda en çok kiloyu veren olduğu için ayrıca önerilerde bulunmak

crystallife :(GÜNLÜK MENÜ TAKİPİ) herkesten sabah ilk iş bi önceki günün toplu menüsünü istemek,yazmayanları uyarmak

tgdg : (TAKIMA HERGÜN SAĞLIKLI BESLENME VE DİYETLE İLGİLİ BİLGİ EKLEMEK)

mervishnaz : (GÜNLÜK SU VE BİTKİ ÇAYI TAKİPİ) az içenleri uyarma

spirochet : (YAPILAN MENÜLERE YORUM YAPMA)

evet kızlar ben bu şekilde bi görev dağılımı yaptım,sizin daha farklı önerileriniz varsa yada şu olmamaış diyeceğiniz şeyler lütfen söyleyin:KK34::KK34:

1.TAKIM 2 Lİ GRUP DAĞILIMI

1.grup : garden (85,4) / spirochet (85)

2.grup : T_N (76,6) / mlkfth (78,5)

3.grup : tasan (73,5) / tgdg (69,5)

4.grup : crystallife (65,5) /mervishnaz (64,4)

5.grup : tatlıkedi (64,1) / mutluluknerdesinbenibul (63,5)

grup dağılımınıda bu şekilde yaptım,farkettiyseniz kilosu birbirine yakın olanları eşleştirdim:KK34:

şimdi bu dağılıma göre her guruptaki üyeler diğerinin koçu gibi olucak(yada eşi,ortisi :KK1:),takımdaki genel kuralların yanısıra ayrıca eşinizi takip etmeniz gerekecek,cuma günü verilen kilonun ortalama yüzdesi alınarak 1.grup seçilecek,ve yine sonuncu olan gruba ceza verilecek:KK22::KK22:

bu konuda itirazı olan varsa lütfen söylesin:26::26:

Son düzenleme:
benden bu kadar kızlar,hepinize iyi haftasonları,:KK16::KK16:

pazartesi geldiğimde lütfen herkes kuralları,yapılacakları okumuş olsun,hoşçakalın:KK3::KK3:

slm kızlar:KK3::KK3:nasılsınız bakalım:26:gerçi bugün pek bi sessiz olur buralar:KK34:

sizinle paylaşmak istediğim bişey var,sabahtan beri nette hemilelik belirtilerine bakıyorum,tatil zamanı tamda yumurtlama günlerime denk gelmişti ve biz güzelce değerlendirdik bu günleri:KK17::KK17:normalde pazartesi regl olmam lazım,belki hava değişikliği yol falan 1-2 gün gecikebilirde bilmiyorum,içimden acaba bu ay hamile olabilirmiyim diye geçiriyorum sürekli ve çok güçlü hisler var:26:

pazartesi eşimin doğumgünü ona hayatının en güzel hediyesini vermeyi öyle çok istiyorumki,bilmiyorum yaa şunları yazarken bile gözlerim doldu,bu ay çok ümitlendim,acaba pazartesi test yapsam sonuç doğru çıkarmıki:KK53:
canım allah kalbine göre versin inşallah ben iki hamileliğimde içime doğmuştu ama kimse inanmamıştı.çokta kendini kaptırma allah hakkında hayırlısı neyse onu versin
1.TAKIM GÖREV DAĞILIMI:

T_N :(KAPTAN) genel kontrol

garden :(TAKIM İÇİ MOTİVE EDİCİ,MORAL VERİCİ) ayrıca öğünlerde yenilecek şeylere karar verme,öneride bulunma

tatlıkedi :(KAPTAN YARDIMCISI) genel kontrol

tasan : ( MSJ TAKİPİ) günlük 5 msjın altına düşenleri not alıp cuma günü bildirecek,ona göre ceza uygulaması yapılacak.

mutluluknerdesinbenibul :(SPOR TAKİPİ) günlük yapılan sporları not edip cuma liste yapmak

mlkfth : (SPOR VE EGZERSİZ LE İLGİLİ BİLGİLER EKLEMEK) takımda en çok kiloyu veren olduğu için ayrıca önerilerde bulunmak

crystallife :(GÜNLÜK MENÜ TAKİPİ) herkesten sabah ilk iş bi önceki günün toplu menüsünü istemek,yazmayanları uyarmak

tgdg : (TAKIMA HERGÜN SAĞLIKLI BESLENME VE DİYETLE İLGİLİ BİLGİ EKLEMEK)

mervishnaz : (GÜNLÜK SU VE BİTKİ ÇAYI TAKİPİ) az içenleri uyarma

spirochet : (YAPILAN MENÜLERE YORUM YAPMA)

evet kızlar ben bu şekilde bi görev dağılımı yaptım,sizin daha farklı önerileriniz varsa yada şu olmamaış diyeceğiniz şeyler lütfen söyleyin:KK34::KK34:
tamam tek tek saymak zor oluyo herkes ilk beş mesajın sayısını yazarsa iyi olur
1.TAKIM 2 Lİ GRUP DAĞILIMI

1.grup : garden (85,4) / spirochet (85)

2.grup : T_N (76,6) / mlkfth (78,5)

3.grup : tasan (73,5) / tgdg (69,5)

4.grup : crystallife (65,5) /mervishnaz (64,4)

5.grup : tatlıkedi (64,1) / mutluluknerdesinbenibul (63,5)

grup dağılımınıda bu şekilde yaptım,farkettiyseniz kilosu birbirine yakın olanları eşleştirdim:KK34:

şimdi bu dağılıma göre her guruptaki üyeler diğerinin koçu gibi olucak(yada eşi,ortisi :KK1:),takımdaki genel kuralların yanısıra ayrıca eşinizi takip etmeniz gerekecek,cuma günü verilen kilonun ortalama yüzdesi alınarak 1.grup seçilecek,ve yine sonuncu olan gruba ceza verilecek:KK22::KK22:

bu konuda itirazı olan varsa lütfen söylesin:26::26:
deryacım sevgili ortim hadi kaçamak yapma sakın ha bu hafta 1.biziz inşallah:KK19::KK19:

canım allah kalbine göre versin inşallah ben iki hamileliğimde içime doğmuştu ama kimse inanmamıştı.çokta kendini kaptırma allah hakkında hayırlısı neyse onu versin

tamam tek tek saymak zor oluyo herkes ilk beş mesajın sayısını yazarsa iyi olur

deryacım sevgili ortim hadi kaçamak yapma sakın ha bu hafta 1.biziz inşallah:KK19::KK19:

canım hiç merak etme yarın sabah itibariyle sıkı sağlıklı beslenme ve spor işine başlıyorum ...
her gün mesaja numara verelim .örn
msj 1

ben bugün çok kararlıyım , aynada kendime bakmaktan nefret eder oldum , kendimi mutlu ve güvenli hissetmem için artık yanlışlara son ...
ortak bu haftayı 1. kapatalım ..

msj 2

görevime metabolizma hızlandırıcı bir formül ile başlayayım ,

1 yeşil elma

1 limon

1 kabuk tarçın

3 top karabiber

3 karanfil ve 6 su bard su ile 10 dk kaynatın kapatınca içine bir miktar yeşil çay katıp demleyin ve malzemeleri süzün ...

soğuyunca içebilirsiniz , 3 brdaktan fazla içilmemesi tavsiye ediliyor , idrar sktürücü olduğu için ...( yemeklerden 1 sa önce içilmeliymiş )

tadı güzel , daha fazla bilgi için int metabolizma hızlandırıcı elma çayı diye bakabilirsiniz ,

Son düzenleme:
msj 4

arkadaşlar hepimize başarılı bir hafta diliyorum ben de çıkıyorum , yarın görüşürüz ..

hafta sonu çok fazla yazamıyoruz buna da aslında bir çözüm getirelim , verdiğimiz kiloları genellikle hafta sonu geri alıyoruz ..

en azından birbirimizi denetleyelim ...iyi akşamlar ...:KK54:

X