Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydin kizlar :KK16::KK16::KK16:

harika bi haftasonundan sonra yine bi pazartesiyle karsi karsiyayiz :KK1:
kendimi hic kismadan full yedim ictim. ama tartida kimildama olmadi bile :KK52: kilom sabitlendi sanirim :26:

neyse ben tam ortime denk gelmisim :KK53: mutlu yaktim çirani eger bu hafta sonuncu olursak :KK9::KK9::KK9:

Günaydınlarr, hayırlı haftalar olsun hepimizee :KK3:

neslim inşallah bu hafta biz birinci oluruz çok üzüldüm sonuncu olmasına çok utanç verici hadi kızlar irademize hakim olalım artık biraz 1.takımm adına layık olmalı :KK20::KK20:

slm kızlar:KK3::KK3:nasılsınız bakalım:26:gerçi bugün pek bi sessiz olur buralar:KK34:

sizinle paylaşmak istediğim bişey var,sabahtan beri nette hemilelik belirtilerine bakıyorum,tatil zamanı tamda yumurtlama günlerime denk gelmişti ve biz güzelce değerlendirdik bu günleri:KK17::KK17:normalde pazartesi regl olmam lazım,belki hava değişikliği yol falan 1-2 gün gecikebilirde bilmiyorum,içimden acaba bu ay hamile olabilirmiyim diye geçiriyorum sürekli ve çok güçlü hisler var:26:

pazartesi eşimin doğumgünü ona hayatının en güzel hediyesini vermeyi öyle çok istiyorumki,bilmiyorum yaa şunları yazarken bile gözlerim doldu,bu ay çok ümitlendim,acaba pazartesi test yapsam sonuç doğru çıkarmıki:KK53:

kuzummmm Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla tez zamanda yavrunu kucagına almanı nasip etsin inşallahh :KK54:

Neslimmm test yaptin mi sen?

cumartesi burda olupta heyecanina katilamadik canim yaa.. merak ettim naptin? kac gun geciktin? 2/3 gun gectiyse idrarda cikar normal olarak..

kurallar super canim ellerine saglik insallah toparlaniriz artik :KK54:

kendimi hic kismadan full yedim ictim. ama tartida kimildama olmadi bile :KK52: kilom sabitlendi sanirim :26:

neyse ben tam ortime denk gelmisim :KK53: mutlu yaktim çirani eger bu hafta sonuncu olursak :KK9::KK9::KK9:

yooo yooo bu hafta birinciyizz sen dert etmee hadi yiyelim bunlarıı :KK47::KK47::KK47::KK52:

dünki menümü yazıyım hemen aklımdayken
sabah kahvaltım çok manyaktı off off :KK1:

sabah
yagda 2 tane yumurta
4tane sucuk
3tane pişi
1dilim peynir
bol domates,salatalık
çay

türk kahvesi

meyve

akşam
4 tane ızgara köfte
bol salata
avuç içi kadar pide

1 fincan yeşil çay

Son düzenleme:
su işine gelince ben haftasonları suya çok dikkat etmiorum ya hani hatırlamıorum bile nekadar içtiğimi artık sıcaklar başladı içiorum içmiyo değilim ama bardakla içtiğim için aklımda tutamıorum :KK31:

işyerimde şişem vardı onuda sabah kirlemiş baya attım sabahtan beri büyük plastik bi bardağım var onda içiorum ama öğle aramda hemencik alcam bi şişe kendime :KK34:

artık yanımdada bi tane bulundurcam 500lük bi şişe haftasonları fln için:KK34:

günaydınnnn günaydınnn size günaydınnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yavruyar pozitif ve çok güzel bi hafta olur inşallah.
neslim hadi hayırlısı. sanırım ben de öyle dürtüleri içindeyim.
benim adetim 23 mayısta idi. cuma cumt pazar baya bi değerlendirdik eşimle.:KK17:
benim adet döngüm 28 gün. 23 mayıs adetimin 1. günü olduğuna göre 16-17-18. günleri
baya bi değerlendirdik. yaa ben kendimi sanırım anne olmaya hazır hissediyorum artıkın...
inşallah olur neslim. bu rakamlara göre sence o günler hamile kalabilme olasılığım varmı?

1.TAKIM 2 Lİ GRUP DAĞILIMI

1.grup : garden (85,4) / spirochet (85)

2.grup : T_N (76,6) / mlkfth (78,5)

3.grup : tasan (73,5) / tgdg (69,5)

4.grup : crystallife (65,5) /mervishnaz (64,4)

5.grup : tatlıkedi (64,1) / mutluluknerdesinbenibul (63,5)

grup dağılımınıda bu şekilde yaptım,farkettiyseniz kilosu birbirine yakın olanları eşleştirdim:KK34:

şimdi bu dağılıma göre her guruptaki üyeler diğerinin koçu gibi olucak(yada eşi,ortisi :KK1:),takımdaki genel kuralların yanısıra ayrıca eşinizi takip etmeniz gerekecek,cuma günü verilen kilonun ortalama yüzdesi alınarak 1.grup seçilecek,ve yine sonuncu olan gruba ceza verilecek:KK22::KK22:

bu konuda itirazı olan varsa lütfen söylesin:26::26:

kız ben o görevimi yerim... ay bi kabardım ki sormayın haaa...
sorun anam sorun istediğinizi sorun. ne isterseniz. ama şunu da belirteyim ki artıkın gram gram gidiyo benimkiler.
o yüzden eskisi gibi haftada 1,5-2 kilo vermeler nerdeee. o konuda yardımcı olabileceğimi pek sanmıyorum ama
gram gram da olsa gruba yardımım dokunursa ne mutlu vallahi.
bunu dışında size bişi anlatcam ben.
benim bi ablam var. yani tabi öz değil. tanıdık sadece. aynı kurumda çalışıyoruz.
bu 170 boyunda 80 kiloydu. benden uyguladıklarımı istedi ok dedim
spordan tutun da yediğine içtiğine kadar içtiği suya kadar hepsine müdehale ettim
sonuç olarak 10 kg yi 2 ayda verdi şimdi 70 kilo. vallahi bunu gördüm ya nasıl mutlu oldum anlatamam kız bi gurur duydum ki kendimlen. :)
kurum da millet sorunca anlatmış melek ne dediyse onu yaptım diye. herkes bana yazıyor şimdi soruyor bize de söyle nasıl oldu nasıl verdi öykü hanım diye.
:)))

günaydın günaydın günaydın mesajların başına sayısını yazdığınız için teşekkürler ilk 5 mesajı sayalım sonarası önemli değil unutan olursa ben sayarım ha bide 5 mesajın altında mesj yazana ne ceza versek acaba:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

sorun anam sorun istediğinizi sorun. ne isterseniz. ama şunu da belirteyim ki artıkın gram gram gidiyo benimkiler.
o yüzden eskisi gibi haftada 1,5-2 kilo vermeler nerdeee. o konuda yardımcı olabileceğimi pek sanmıyorum ama
benim bi ablam var. yani tabi öz değil. tanıdık sadece. aynı kurumda çalışıyoruz.
spordan tutun da yediğine içtiğine kadar içtiği suya kadar hepsine müdehale ettim
sonuç olarak 10 kg yi 2 ayda verdi şimdi 70 kilo. vallahi bunu gördüm ya nasıl mutlu oldum anlatamam kız bi gurur duydum ki kendimlen. :)
kurum da millet sorunca anlatmış melek ne dediyse onu yaptım diye. herkes bana yazıyor şimdi soruyor bize de söyle nasıl oldu nasıl verdi öykü hanım diye.
günaydım melek allah sanada nesliye ve isteyen herkese bebek nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:.o kadar kilo verdin diyetisyen olursun vallahi.banada bir liste yapanmı bacım:KK1::KK1::KK1::KK1:o kadar kilo verdin kilonun yavaşlaması normal :KK16::KK16::KK16:

menümüde paylaşayım

sabah;1 dilim ekmek 2 dilim salam ve biraz peyniir
ara;1 elma
öğlen;çorba ve salata ve 1kabak dolma
ara:sade türk kahvesi 1 küçük kare bitter çikolata
akşam;haşlanmış tavuk ve salata
ara;tarçınlı süt
3 litre su 3 kupa yeşil çay 5 mil lesli(yani 1saat okullar kapandı sıpalar evde o yüzden dışarı çıkamıyom bende internetten indirdim evde yapıyorum):KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

hadi çaylar içilsin ve sular höpürdetilsin, DERYAORTİM bu hafta işi sıkı tutalım tamam mı?kızımı okula göndereyim öğleden sonra görüşürüz.nesli ne yaptın test yaptırdımı acaba?

günaydınnn takım güzelleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:

nasılsınız bu sabah??
kurallar yenılenmışş,ortaklar belırlenmışş ohh ne güzell:)

haftasonu çok aktifti benım açımdan ve ciddi manada az yedıkk..
ctesi tüm gün
kahvaltıda; yumurta,peynır,domates salatalık 2 dılım ekmek
öğlen; hatta akşamüstü saat 4 falandı ızgara köfte+salata+ayran
akşam;mısafırlıkteydık meyve yedım ben sadece bide 8-10tane fındık..:)
60 dk yürüyüş...

pazar günü; sabah tost yedım
yıne aksamüstü döner yedık
90dk yürüyüşüm vardı

ayraıca sabah bi tur dışarı çıktım..
akşam bi tur dışarı çıktım
ev işi yaptım,çamasır yıkadım ütü yaptım,film izledım,spor yaptım,alışverıs yaptım,akşam bidaha gezmeye cıktıkkk
feci dolu ve yogun bı haftasonydu:)

haydiii kızlarrrr,takım olmak neymiş gösterelim bakalımm..
2 hafta sonra tatile çıkıyorum bu göbek gidecekkkk okadar:21::21:

hepinize günaydın kızlar,güzel bol eksili bir hafta olsun hepimiz için:KK34::KK34:

kurallar okunmuştur umarım,geçmişe bakamadım ,birazdan alıntı yapıcam

bu arada bugün regl olmam lazım,hafiften karnım ağrımaya başladı sanırım bu seferde olmadı:KK14::KK14:bu ay çok kafaya taktım,kendimi strese soktum çok fena,acısıda artı olarak çıktı maalesef:26:

bugün kocacımında doğum günü,kendimi toparlayıp akşama sevdiği şeylerden oluşan şahene bi sofra hazırlamam lazım:KK56:

bu arada özlemcim paylaşım alanını okursan sevinirim,seninle ilgili bi problem var,gerçi ben açıklamamı yaptım ama sende bi bak:KK34:

günaydın çiğdemim:KK16::KK16:

canım benim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun:KK69: yuvanızdan huzur,mutluluk,sağlık ve aşk hiç eksik olmasın inş.:KK16::KK16:
Günaydınlarr, hayırlı haftalar olsun hepimizee :KK3:

neslim inşallah bu hafta biz birinci oluruz çok üzüldüm sonuncu olmasına çok utanç verici hadi kızlar irademize hakim olalım artık biraz 1.takımm adına layık olmalı :KK20::KK20:

kuzummmm Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla tez zamanda yavrunu kucagına almanı nasip etsin inşallahh :KK54:
günaydın mutlum:KK16::KK16:
amin canım benim hayırlısı olsun:emir_bebek::emir_bebek:
Neslimmm test yaptin mi sen?

cumartesi burda olupta heyecanina katilamadik canim yaa.. merak ettim naptin? kac gun geciktin? 2/3 gun gectiyse idrarda cikar normal olarak..

kurallar super canim ellerine saglik insallah toparlaniriz artik :KK54:

canım aslında daha geçmedi günüm,normalde bugün olmam lazım,artık psikolojikmi bilmem bazı belirtiler yaşadım,bide yumurtlama günlerini iyi değerlendirdik,işte bide polipte alındı falan ya ben bi heveslendim,cumartesi işyerinde kendi kendime ağladım,dua ettim bol bol..sanırım artık kendimi hazır hissediyorum,bilmiyorum bu ay çok yoğun duygular yaşadım,ama yine hüsran olucak gibi:KK50::KK50:

günaydınnnn günaydınnn size günaydınnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yavruyar pozitif ve çok güzel bi hafta olur inşallah.
neslim hadi hayırlısı. sanırım ben de öyle dürtüleri içindeyim.
benim adetim 23 mayısta idi. cuma cumt pazar baya bi değerlendirdik eşimle.:KK17:
benim adet döngüm 28 gün. 23 mayıs adetimin 1. günü olduğuna göre 16-17-18. günleri
baya bi değerlendirdik. yaa ben kendimi sanırım anne olmaya hazır hissediyorum artıkın...
inşallah olur neslim. bu rakamlara göre sence o günler hamile kalabilme olasılığım varmı?

meleğim canım yaa aynı duygular içindyiz,inş.Rabbim çok bekletmez:emir_bebek::emir_bebek:

canım biliyosun her ay hiçbir problem yokken bile hamile kalma olasılığı %25 miş,tabi yumurtlama günlerinde ilişki olması bu olasığı güçlendiriyo,inş.tutmuştur meleğim,bu ay müjdeli haberlerini bekliyoruz:KK16::KK16:

meleğim artık senle biz ortiyiz ona göre,birbirimizden sorumluyuz:KK19::KK19:

valla 2 ayda 10 kg süpermiş,istikrarlıymış ne güzel,sanırım bende eksik olan şey istikrar:KK19:

günaydın günaydın günaydın mesajların başına sayısını yazdığınız için teşekkürler ilk 5 mesajı sayalım sonarası önemli değil unutan olursa ben sayarım ha bide 5 mesajın altında mesj yazana ne ceza versek acaba:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
cezaları cuma günü hep birlikte belirleriz canım:KK23::KK23:
günaydım melek allah sanada nesliye ve isteyen herkese bebek nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:.o kadar kilo verdin diyetisyen olursun vallahi.banada bir liste yapanmı bacım:KK1::KK1::KK1::KK1:o kadar kilo verdin kilonun yavaşlaması normal :KK16::KK16::KK16:

amin özlemcim:KK16::KK16:
günaydınnn takım güzelleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:

nasılsınız bu sabah??
kurallar yenılenmışş,ortaklar belırlenmışş ohh ne güzell:)

haftasonu çok aktifti benım açımdan ve ciddi manada az yedıkk..
ctesi tüm gün
kahvaltıda; yumurta,peynır,domates salatalık 2 dılım ekmek
öğlen; hatta akşamüstü saat 4 falandı ızgara köfte+salata+ayran
akşam;mısafırlıkteydık meyve yedım ben sadece bide 8-10tane fındık..:)
60 dk yürüyüş...

pazar günü; sabah tost yedım
yıne aksamüstü döner yedık
90dk yürüyüşüm vardı

ayraıca sabah bi tur dışarı çıktım..
akşam bi tur dışarı çıktım
ev işi yaptım,çamasır yıkadım ütü yaptım,film izledım,spor yaptım,alışverıs yaptım,akşam bidaha gezmeye cıktıkkk
feci dolu ve yogun bı haftasonydu:)

haydiii kızlarrrr,takım olmak neymiş gösterelim bakalımm..
2 hafta sonra tatile çıkıyorum bu göbek gidecekkkk okadar:21::21:

esramm haftasonun ne güzel diyet açısından verimli geçmiş,keşke benimde öyle olsaydı ama geçti bitti artık,bugün herşeye sil baştan başladım,inş.cumaya bomba bildirimler yapıcaz:KK34::KK34:

bu arada özlemcim paylaşım alanını okursan sevinirim,seninle ilgili bi problem var,gerçi ben açıklamamı yaptım ama sende bi bak:KK34:

okudum canım ve açıklama yaptım haklılar bi haftada 3 kilo alınca dikkat çekiyo malesef ama bu hafta görsünler bakalım o 1 haftada gelen 3 kilo 1haftada nasıl gidiyo büyük kısmı gitti bile sende açıklama yapmışsın zaten teşekkür ederim

hepinize günaydın kızlar,güzel bol eksili bir hafta olsun hepimiz için:KK34::KK34:

kurallar okunmuştur umarım,geçmişe bakamadım ,birazdan alıntı yapıcam

bu arada bugün regl olmam lazım,hafiften karnım ağrımaya başladı sanırım bu seferde olmadı:KK14::KK14:bu ay çok kafaya taktım,kendimi strese soktum çok fena,acısıda artı olarak çıktı maalesef:26:

bugün kocacımında doğum günü,kendimi toparlayıp akşama sevdiği şeylerden oluşan şahene bi sofra hazırlamam lazım:KK56:

canım bide hemen kalkma yataktan ve ayaklarını biaraz yukarı kaldırıp yat biraz yat benim arkdaşımda öyle hamile kaldı.umarım anlatabildim çok açık yazmak istamadim

okudum canım ve açıklama yaptım haklılar bi haftada 3 kilo alınca dikkat çekiyo malesef ama bu hafta görsünler bakalım o 1 haftada gelen 3 kilo 1haftada nasıl gidiyo büyük kısmı gitti bile sende açıklama yapmışsın zaten teşekkür ederim

bu bizi daha çok hırslandırdı dimi özlemcim,inş.cuma çok farklı bi 1.takım görecekler:KK76::KK76:
canım bide hemen kalkma yataktan ve ayaklarını biaraz yukarı kaldırıp yat biraz yat benim arkdaşımda öyle hamile kaldı.umarım anlatabildim çok açık yazmak istamadim

:KK1::KK1:anladım canım,bende aynen öyle yaptım,20-30 dakika bekledim:KK17::KK17:

şimdilik gelen giden yok ama bilemiyorum,regl belirtileriyle hamilelik belirtileri çok benzermiş,hayırlısı artık yaa,stres yaptıkça kendime zarar veriyorum:KK34:

bu bizi daha çok hırslandırdı dimi özlemcim,inş.cuma çok farklı bi 1.takım görecekler:KK76::KK76:

:KK1::KK1:anladım canım,bende aynen öyle yaptım,20-30 dakika bekledim:KK17::KK17:

şimdilik gelen giden yok ama bilemiyorum,regl belirtileriyle hamilelik belirtileri çok benzermiş,hayırlısı artık yaa,stres yaptıkça kendime zarar veriyorum:KK34:

evet acayip hele paylaşım alanında benle ilgili sorun olunca daha çok hırs yaptım inşallah bu hafta güzel sonuçlar alıcaz hepimiz hele ben ilk 3e girmeyi çok istiyorum benimle ilgili sorun değil ödül olmalı.

canım kendini sıkıntıya sokma herşeyin bir zamanı var buradan güzel haberlerini alıcaz inşallah.

X