Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

evet canım acil toparlanmak lazım,herkesin üstünde bi rehavet var,onu atmamız lazım,bunun içinde ne gerkiyosa herkes fikrini söylesin:KK34:

tatilde evet bol bol resim çekindik,ooo daha ne pozlar varda face koyamadık:KK1::KK1:güzel olan şeyler çabuk bitiyo işte çiğdemcim,inş.eylülde bi daha gidicez,o zaman kadarda izinli olduğum haftasonları yakın yerlere gidicez,karı koca pek bi seviyoruz gezmeyi:KK1::KK1:

dediğin gibi yapıyorum bu gün canım suya yüklendim bakalım inş.cumaya uçar gider:KK34:

valla sizi bilmem ama oruca kadar vermem lazim benim. haftalar cok cabuk geciyor azcik disimi sIkIcam artik :KK52:
oructada veririm ben gerçi ama bilmem yagmi gider :26:
oruçtan bi hafta sonra tatile gidicez ozamana kadar istedigim kiloya ulasmis olmam gerekiyor :26:

haklisin neslim ya güzel olan seyler cok cabuk bitiyor. tadi damagimizda kaliyor canim :KK50:
sizin yine izniniz varmis ozamana kadar bi 3/4 kilo daha atta rahat git tatiline :KK23:

spor listesi yapmakta sıktı beni canim o da bi ise yaramiyor kimse gaza gelmiyor baska bisey düsünelim olur mu :KK31:

herkesin dedigi gibi diskalifiye etmek cok agir cezalar ama uzaklastirmak iyi fikir bence :26:

çok harika olmuşsun , sanki iki farklı kişi var resimlerde , artık 60 lı kilolarda nasıl olursun bilmem ...
tatilin güzel geçmesine çok sevindim , aldığın kilo çabuk gider , kısa sürede gelmiş , hemen gider eminim ..

teşekkür ederim deryacım:KK16::KK16:60 lı kilolar hayal gibi ama inş.bu sefer gerçeklerşir:KK34::KK34:
hafta sonu evde olmayınca çok dikkat edemedim , ben de artık kendimi toparlayayım , yoksa hedef falan kalmayacak ...
31 ağustosta istanbulda ablamın oğlunun düğünü var çıtır olmalıyım kızlar , 15 ağustosa kadar kıyafet almayacağım ..
aslında her ay en az 3 kilo versem toplam 9 kilo yapar o da bana yeter ,,,haftada 1 kilo bile değil ama istikrarlı olmak zor, değil mi ..
arkadaşım tv de dinlemiş , ben zayıflayamam dediğimizde ne yaparsan yap vücut bir sürü çalışma yaparak zayıflamana engel oluyormuş .bunun için kararlı olup hergün biraz daha zayıfladığımızı düşünmek gerekiyor .( 40 gün bir insana deli dersen deli , veli dersen veli olur misali ...) evet bugün ne kadar kilo kaybettik kızlar , bekle bizi cuma ...1. takım geliyor:KK52:

kesinlikle söylediğine katılıyorum beyine biraz olumlu şeyler yüklemek lazım:KK34::KK34:sende eminim düğüne kadar istediğin kiloya ineceksin canım:KK34::KK34:
valla sizi bilmem ama oruca kadar vermem lazim benim. haftalar cok cabuk geciyor azcik disimi sIkIcam artik :KK52:
oructada veririm ben gerçi ama bilmem yagmi gider :26:
oruçtan bi hafta sonra tatile gidicez ozamana kadar istedigim kiloya ulasmis olmam gerekiyor :26:

haklisin neslim ya güzel olan seyler cok cabuk bitiyor. tadi damagimizda kaliyor canim :KK50:
sizin yine izniniz varmis ozamana kadar bi 3/4 kilo daha atta rahat git tatiline :KK23:

spor listesi yapmakta sıktı beni canim o da bi ise yaramiyor kimse gaza gelmiyor baska bisey düsünelim olur mu :KK31:

herkesin dedigi gibi diskalifiye etmek cok agir cezalar ama uzaklastirmak iyi fikir bence :26:

çiğdemcim bu hafta cumayı bi görelim,kimler listede kimler izinli ona göre bi proğram yapalım,listenin tek kişide olması bi süre sonra sıkar zaten:KK34::KK34:olmazsa herkesi eşleştirip birbirimizi takip edebiliriz :KK4:

hepinize günaydın kızçeler:KK16::KK16:güzel bi gün olsun hepimiz için:KK34::KK34:

haydi bakalım oy kullanmayanlar bi an önce oy kullanın bende takım listesini yapayım:KK34:

günaydın kızlar bitti tatil geldim ben :) geçmişi okumadan bir günaydın diyeyim dedim geçmişi okuyup geliyorum hatunlar...

kızlar bilgisayarda bir sorun var alıntı yapmıyor doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim

melek geçmiş olsun canım

edacım benimde hep öyle olur tatil zamanı olurum ama ben geçen sene tampon kullandım sende dene istersen taile gidip denize girmeden olmaz

evet aynen bende tampona yöneldim hemen sanırım alındı:KK53: oraya vardığım gün bitti adetim :26:

dün kötü bir doğum günü geçirdim öğlen eşim aradı doğum günümü kutladı.sonra tekrar aradı ve rejimdesin sana pasta almadım pazar sabah dışarda kahvaltıya gideriz dedi. benimde işime geldi aslında .akşam eve geldi üstünü değiştirmedi. bende biyere götürecek sandım sonrada kusura bakma sana hediye alamadım vaktim yoktu dedi bende şaka yapıyo sandım. pazar günü kahvaltıdan sonra beraber alırız dedi ben saf saf hala şaka yaptığnı sanıyom.hadi bi çay koyda içelim dedi ve saat 10 da ben hastayım diye yattı oturup ağladım sinirden adam en azından bi öpüp kutlar demi.en kötü doğum günümdü

oyy güzelim bazen böyle denk geliyor... üzülme sakın ben yıldönümümüz diye akşam 3 saat ona değişik bir hediye aradım otobüse binmeden ayaklarıma kara sular indi sonunda beyaz minik bir araba buldum biriktirir bizimki öyle marka minik orjinal şeyleri neyse verdim beklediği öyle birşey mi değildi anlamadım tahmin ettiğim kadar sevinmedi tatili o ayarladığı için hediye beklemiyordum ama biraz bozuldum açıkcası sonra akşam yemeğinde romantik filandı şaraplar filan odaya çıktığımda sanırım şaraptan mı nedir kıvrılıp uyumuşum :) oda bunu beklemiyordu bazen ufak birşeylere içerliyorsun elinde olmadan farklı davranıyorsun alınma güzelim denk gelmedi de geç..

kızlar size birşey soracam saçlarım çok kuru ve cansız sizin yaptığınız veya bildiğiniz bir bakım kürü varmı

güzelim benimki normalde yağlıdır ama röfleler sağolsun kuruttu... ben birsürü şampuan denemiş biri olarak elidoru öneririm. elidorun şampuanı kremide güzel ama elseve in kremi daha güzel... ayrıca bakım için ben saçlarıma yağ sürünce sanki derisine işlemiyor sadece saçlarım hafifliyor bende genelde bone takıyorum saçlarımın terleyip yağıda dibine işlesin diye 1-2 saat bekletiyorum... bundan 2 ay önce saçlarım çok cansızdı bende eczaneden ampul aldım bepanthene bemiks birde e vitamini adını unuttum yağ gibi :) bunları badem yağında karıştırıp saçıma sürdüm yine boneyle beklettim en az 1 saat ben 2 saati buldum. haftada 1 gün yaptım hani canlıdır şöyledir böyledir çok şey söylenir de benim saçımın önü bir türlü şekle girmezdi sönük kalırdı o bakımdan sonra ön tarafı kendiliğinden dik kendiliğinden ayrılıyor kabartmıyorum sabah ayrılıdığı şekliyle 2 yanını kulak arkasına alıyorum bitiyor... bir ara mezoterapi yaptırdıydım eczacı buda bir çeşit mezoterapi sadece iğne kullanmayıp masajla yediriyorsun dedi bende amatör zekamı kullanıp iğneyle minik minik deldim kafamı sonra karışımı masajla yedirdim :))

Selamlar kızlar günaydınlar öncelikle anket ile başlıyım güne :KK34:

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : XXXXX

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
HAYIR

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
EVET

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
EVET

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
EVET

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
EVET

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
EVET

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET

Günaydin kizlar hepinizede :KK54:

Bi tatilci daha gelmis hosgeldin edacim, iyi gecmistir umarim tatilin :KK34:

Neslim haklisin valla bu hafta tutamicam listeyi ozaman, cumadan sonra bakariz duruma göre :26:

Dünkü menüm:

Sabah: 1 yumurta + yarim dilim kek
Ara: 2 elma
Öglen: 16 japon maki + 1 minik salata
Ara: yarim dilim kek
Aksam: 2 dilim karpuz + 1 avuc badem

Spor: 45 dk eliptik bisiklet.

--------

Mutluuuu niye skype'da yoksun :26:

Tünaydın kızlar.....................
hoş geldin edaa..
yeni kuralları görünce takıma giresim geldi.bu kurallar mutlaka kilo verdirir.zorlayıcı yanı çok.ve maalesef hepimizin buna ihtiyacı var..kendi adıma bu cumartesi özgürün sınavı var.oğlanla ben habire atıştırıyoruz.sıkıntı bastı:18:
Neslihan didim haziranın 15 inden sonra hala soğuk olur diyorlar.kardeşimin 2 ufak çocuğu var.onlar da bizimle gelecekler.üşürler mi sence

günaydın kızlar bitti tatil geldim ben :) geçmişi okumadan bir günaydın diyeyim dedim geçmişi okuyup geliyorum hatunlar...

hoşgeldin edacım:KK16: bu arada evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun,sağlıkla,mutlulukla nice güzel yıllara inş:emir_bebek::emir_bebek:
Selamlar kızlar günaydınlar öncelikle anket ile başlıyım güne :KK34:

mutlucuk nerelerdesin bakim sen:KK19::KK19:
Günaydin kizlar hepinizede :KK54:

Bi tatilci daha gelmis hosgeldin edacim, iyi gecmistir umarim tatilin :KK34:

Neslim haklisin valla bu hafta tutamicam listeyi ozaman, cumadan sonra bakariz duruma göre :26:

Dünkü menüm:

Sabah: 1 yumurta + yarim dilim kek
Ara: 2 elma
Öglen: 16 japon maki + 1 minik salata
Ara: yarim dilim kek
Aksam: 2 dilim karpuz + 1 avuc badem

Spor: 45 dk eliptik bisiklet.

--------

Mutluuuu niye skype'da yoksun :26:

çiğdemim eliptiğe devam ediyosun ne güzel,ben maalesef salonu bırakmak zorunda kalıcam,çünkü kapanıyomuş:KK50::KK50:kimseler gelmiyomuş artık,ee tabi yaz geldi kimsenin spor yapası yok,bende bakalım akşam yürüyüşlerine ağırlık vericem:KK34::KK34:
hoş geldin edaa..
yeni kuralları görünce takıma giresim geldi.bu kurallar mutlaka kilo verdirir.zorlayıcı yanı çok.ve maalesef hepimizin buna ihtiyacı var..kendi adıma bu cumartesi özgürün sınavı var.oğlanla ben habire atıştırıyoruz.sıkıntı bastı:18:
Neslihan didim haziranın 15 inden sonra hala soğuk olur diyorlar.kardeşimin 2 ufak çocuğu var.onlar da bizimle gelecekler.üşürler mi sence

gülnihal ablam biliyosun biz mayıs sonunda gittik ve bana göre gayet sıcaktı didim(herkes sere serpe güneşlendi),sadece bi gün hava kötüydü ondada lodos vardı ama yine soğuk değildi,kaldıki haziran ortasında hiç sanmıyorum soğuk olucağını:KK34::KK34:

Selam kızlar sabah yazamadım bi türlü neslicimm edacımm hoşgeldiniz tatil güzelleri sizi :KK54: Neslicim foton süper fıstık gibisin maşallah buarada izmire gelmişin bi el edeydin ya çıkardım kapının önüne :KK1: nereleri gezdiniz:KK34: edacım sen nasılsın nasıldı tatilleriniz?

Gülnihal ablacım hayırdır sizinde mi tatil başlıyor :KK34: didim her daim sıcaktır belkim akşamları serin olur bi hırka ceket alın yanınıza:KK54:

Şu gittiğiniz yerlerden banada dua edin kızlarr mutlucukta yavuklusuylan musmutlu bi tatil yapsın die yoksa ben bu koltukta fosil olacam :KK1:

Şu nişanı düğünü hayırlısıylan bi atlatsak :KK31:

Dün yediklerimide yazıyım aslında haftasonu çok güzel bi eksideydim ama dün bi şiştim bi şiştim anlatamamm bugünde şişim gerçi :KK31:
Çok su içemedim buaralar ondan heralde :KK31:

sabah
1 tane muz
öğlen
1 tane zeytinyağlı dolma
3-4kaşık yogurtlu semiz
akşam
6 tane minik ızgara köfte
salata

ara öğün yapamadım onun yerine her arada bitki çayı içtim :KK34: yanlız ne kadar su içtim hiç hatırlamıorum hatırlayamıcak kadar az :KK31:

gına geldi artık denetlemelerden :KK43: üff kaç saattir bize kalite belgesini veren firmayla denetimden neden sorun yaşadık onu konuşuyoruz...

sonunda bizimkiler danışmanlık şirketi tutmaya karar verdiler... nasılsa bana zam yok 3 günde de firmayı baştan yaratamam tutsunlarda bende biraz rahat edeyim :))

selammm kızlarrrr
nasıl geçiyor gününüz??

neslıcımmm nasıl adapte olabıldınmı işe bakım:)
çidemım nerdesınnn:)

Selam kızlar sabah yazamadım bi türlü neslicimm edacımm hoşgeldiniz tatil güzelleri sizi :KK54: Neslicim foton süper fıstık gibisin maşallah buarada izmire gelmişin bi el edeydin ya çıkardım kapının önüne :KK1: nereleri gezdiniz:KK34: edacım sen nasılsın nasıldı tatilleriniz?

Gülnihal ablacım hayırdır sizinde mi tatil başlıyor :KK34: didim her daim sıcaktır belkim akşamları serin olur bi hırka ceket alın yanınıza:KK54:

Şu gittiğiniz yerlerden banada dua edin kızlarr mutlucukta yavuklusuylan musmutlu bi tatil yapsın die yoksa ben bu koltukta fosil olacam :KK1:

çok teşekkür ederim güzelim geldi geçti tatil çok güzeldi... tamam hayatım hemen sana da dua ediyorum inşallah gönlünün istediğiyle gönlünce bir tatil yapıverirsinde söylediğinde şöyle hep birlikte musmutlu oluruz...

gelelim tatilime:KK34::KK34:

bana göre harika kocama göre biraz vasattı,:KK1::KK1:otel herşey dahil konseptindeydi ama animasyon yoktu,buda akşamları biraz sıkılmamıza neden oldu,o yüzden odada survivor izledik,bide face bol bol fotoğraf attık:KK9::KK9:

giderken mayo götürmüştüm ama didimden kendime bikini de aldım,valla göbeğimin çıkmasına aldırış etmeden giydim:KK1:,oteldeki çıtır bayan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek şekildeydi:KK51:,genelde orta yaş ve kilolular vardı,onlar bile o halde bikni giymişlerdi,banada özgüven geldi:KK23::KK23:ayrıca kıskanılacak bi durumda yoktu ortada o açıdan rahattım yani:KK34::KK34:

ayrıca denizi harikaydı,dediğiniz kadar varmış,resmen denizin ortasında yürüdük:KK34::KK34:

cuma otelden ayrıldıktan sonra izmire geçtik 5 saat vaktimiz vardı,gezebildiğimiz kadar gezdik ama ben doyamadım,o yüzden tekrar nasipse izmire gidicez:KK23:

cumartesi akşamı evimize geldik ama ben harap düşmüş şekildeydim,kusma,baş ağrısı çok fena oldum,sanırım sıcak çarptı bide üstüne o kadar yol baya yordu beni:KK53::KK53:pazar dinlendim bi güzel,bugünde gayet iyiyim:KK34::KK34:

bu arada kilo durumlarına gelince aslında çok abartmadım,her öğün mutlaka salata türü şeylre yedim ama çok su içemedim maalesef,bu sabah itibariyle 3 kg artıdayım:KK52::KK52:ama çok takılmıyorum çünkü çoğu ödem,susuzluk artı 20 saat yol şişirdi biraz beni,bugün kaldığım yerden devam,cumaya hepsi gider inş.:KK34::KK34:

:))) aynen bizim otelde sırf yabancıydı hatta bizide yabancı sandılar :))) bizde yaş ortalaması o kadar yüksek değildi ama kilo ortalamasında gayet düşüktüm bikini götürmüştüm ama öylesineydi hani kurumazsa filan içten giyerim falan diye eşim dedi herkes ne halde giysene sende filan 1 gün giydim :))) tabi sudan çıkmadım o gün :)))) otel kendini aşmıştı zaten bikini yi giymeyenler bile vardı havuzda resim çekmeye korktuk daha doğrusu çektikte face de paylaşmaya her yer çıplak hatun :)))) öyle olmasına rağmen çok rahattı hatunlar eğlenceliydi kimse sulu değildi yani rahatsızlıkta çekmedik böyle olmasına rağmen :26:

herşey dahil sistemde abartmadım hatta abartamadım diyelim otelin çoğunun yabancı bu yabancıların da ingiliz ve iskoç olması münasebetiyle hazırlanmış yemekler çok hafif çoğu sebze ayrıca sebzeler yemek değil genelde haşlanmış tuzsuz filandı üstüne limon sıkıp yiyorlardı... tatlılar bile hafifti. dilim greyfurtlar revaştaydı ne hikmetse... yeme düzenimi de onlara benzettim 2 günde...

yanlız hala anlamış değilim adamların kahvaltıda bildiğin zyt. salçalı kurufasülye yemesini :KK52:

animasyon konusunda oteli bırakta yabancılar çok iyiydi :)))))))))) animasyondaki çocuk bile bazen yemek yiyip gelene kadar bunlar bizi kaldırıp oyuna başlatmış oluyorlar diye şaşırıyordu :)))))))

[/COLOR]

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : XXXXX

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
HAYIR

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
EVET

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
HAYIR

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

benim cevaplarımda budur :)

hoş geldin edaa..

hoşbulduk ablacım... evet baya katı kurallar gerekli oda evet ama bana çok ağır tabi ben kendimce cevapladım :))

eşim cmrt gecesi 3 gibi uyanıp gidip kokoreç bulup getirdi sıcak sıcak sanırım otelin sağlıklı menülerinden sıkıldı canım kocam :))) onu yiyipte uyumasak iyiydi... tatil sonrası 1 kilo artışım var tüm suç o kokoreçinnnnnnnnnnnnn...

ben ilk otobüsle didime gittim eşim sabah aldı direk bodruma geçtik ama gördüğüm kadarıyla rüzgar iyiydi... didimde yaşayan bir arkadaşım var istersen 12-13 ü gibi sorarım nasıl gelsinler diye :KK70:

çiğdemim eliptiğe devam ediyosun ne güzel,ben maalesef salonu bırakmak zorunda kalıcam,çünkü kapanıyomuş:KK50::KK50:kimseler gelmiyomuş artık,ee tabi yaz geldi kimsenin spor yapası yok,bende bakalım akşam yürüyüşlerine ağırlık vericem:KK34::KK34:

ne diyosun neslim :KK5: üzüldüm valla simdi ya :KK50: iyi motivasyon oluyodu spora giden birini görmek.. neyse kisin tekrar baslarsin insallah :KK31:

:KK9::KK9::KK9::KK9: fosil mutlucum dualarim senin söyle 6 aylik bi tatil yaparsiniz insallah müstakbel kocacinla :KK16:

hayirlisiyla geçer insallah bunlarda canim :KK76:

selammm kızlarrrr
nasıl geçiyor gününüz??

neslıcımmm nasıl adapte olabıldınmı işe bakım:)
çidemım nerdesınnn:)

selam esracimmm burdayim bacim asil sen nerelerdesin :KK33:

günüm güzel geciyor eh iste ama aklim da hep oralarda ortalik nasil ? sen nerde calisiyodun ist.un?

X