Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

erkek milleti ne olacak neyse ama intikamım acı olacak
günaydın güzeller
günayfın ablacım
günaydın nesli hoşgedin tatil yaramış sana, bede senin gibi 88 kiloydum tatilde iki sene önce kendimi görmüş gibi oldum harika gözüküyorsun kilo almadın tatilde inşallah

menümüde paylaşayım hemen

sabah; haşlanmış yumurta peynir 2 dilim ekmek

ara:elma

öğle;çorba ve haşlanmış tavuk

ara:5 fındık 5 badem

akşam ,ıspanak kavurma ve yoğurt

3 litre su 3 bardak yesil çay ve hafta sonu 2 saat bugünde 1 saat tolam 3 saat yürüyüş

Günaydin kizlar, mutlu haftalar

Neslim cok cok fark var degil 7
Masallah cok güzel olmussun amaa
Bizde seni cok özlediiiik, islerini hallette gel anlat tatilini azcik özenelim

--

Haftasonu dikkat etmedim ama dünden 1 saatlik yüzmem var

hoşgeldiinnn :))) gözlerimiz yollarda kaldı ablacım yaa.. :) yaaa çok güzel olmuşsunn arada dağlar kadar farkk var tü tü tü maşallahhh :)

günaydınnnnnnnnnnnnn günaydınnn kızlarrrrrrr

cok yogun bır hafta başlangıcı yaptık bugünn..
neslıcım bombasın bomba maşallahhhhh kuzumaaa..
ben ctesi şu yılan hıkayesıne dönen dayıoglu kız ısteme faslının son halkası olan söze katıldım,yüzük taktık geldık:)
dünde evdeydık 5e kadar falan sonrasında pıknıge gıttrık mangal yaktık cumbur cemaat
bu arada cok cok uzun zamandır ılk kez oglen 12de uyandımm dün:)
geceleyın bıraz zor uyudum tava tencereden ama yınede sabah 6,30da ayaktaydım cok sükür:)

hayırlı olsun esra..
neslihanım hoş geldin..74 le incecik görünüyorsun.kimbilir 60 lı rakamlarda ne olacaksın..
bir de ben tatile gidebilsem

cumartesiyi hatırlamıyorum ama dünkü menümü paylaşıyım :)

sabah ; 8.00
3 dilim tam buğday ekm.
5 zeytin
1 dilim peynir
domates salatalık çay

öğle; 12:30
1 kase yoğurt
1 muz (ezip karıştırılmış)

ara; 15.00
fesleğenli kraker

akşam;19.00
1 dürüm çiğköfte
1 ayran

2 lt su

ara; 22.00
karpuz 5 dilim
gün boyunca dışarıdaydım kızlar böyle atlattım bu günümüde

hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar

geçmişe bakmaya çok vaktim olmadı biri bana özet geçse ne kaa güzel olur

yanlız cuma listesine bakabildim ve şokkoldum,bu ne hal kızlarhiç yakışmamış bize,herkes salmış durumda acil durum ilan etmem lazım anlaşılan:18::18:

bu arada ben yokken cuma paylaşım alanındada bir sürü şey olmuş,yeni kurallar getirilmiş,umarım konudan haberdarsınızdırbazı kurallar oylamaya sunulmuş,her takım kendi içinde evet/hayır şeklinde oy kullanacak,birazdan kopyalarım,perşembe akşamına kadar bitirmemiz lazım

bunun dışında çiğdemcim sana ne kadar teşekkür etsem azdır canımbeni hiç yanıltmadın,gözüm arkada kalmadı hiç
izninle senin yardımcım olmanı istiyorum

gelelim tatilime

bana göre harika kocama göre biraz vasattı,otel herşey dahil konseptindeydi ama animasyon yoktu,buda akşamları biraz sıkılmamıza neden oldu,o yüzden odada survivor izledik,bide face bol bol fotoğraf attık

giderken mayo götürmüştüm ama didimden kendime bikini de aldım,valla göbeğimin çıkmasına aldırış etmeden giydim,oteldeki çıtır bayan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek şekildeydi,genelde orta yaş ve kilolular vardı,onlar bile o halde bikni giymişlerdi,banada özgüven geldiayrıca kıskanılacak bi durumda yoktu ortada o açıdan rahattım yani

ayrıca denizi harikaydı,dediğiniz kadar varmış,resmen denizin ortasında yürüdük

cuma otelden ayrıldıktan sonra izmire geçtik 5 saat vaktimiz vardı,gezebildiğimiz kadar gezdik ama ben doyamadım,o yüzden tekrar nasipse izmire gidicez

cumartesi akşamı evimize geldik ama ben harap düşmüş şekildeydim,kusma,baş ağrısı çok fena oldum,sanırım sıcak çarptı bide üstüne o kadar yol baya yordu benipazar dinlendim bi güzel,bugünde gayet iyiyim

bu arada kilo durumlarına gelince aslında çok abartmadım,her öğün mutlaka salata türü şeylre yedim ama çok su içemedim maalesef,bu sabah itibariyle 3 kg artıdayımama çok takılmıyorum çünkü çoğu ödem,susuzluk artı 20 saat yol şişirdi biraz beni,bugün kaldığım yerden devam,cumaya hepsi gider inş.

Açıklama:
1) Öncelikle önerileri oluşturarak yarışmamıza katkıda bulunan bütün üyelere teşekkür ediyorum.
2) Her takım üyesi, takım topiğinde aşağıdaki Oylama Formunda yer alan önerilerin herbiri için, takım topiklerinde Evet veya Hayır oyunu kullanacaktır.
3) Her takım kaptanı takım içi oylama toplam sonuçlarını, her önerinin altında Evet veya Hayır seçeneğini bırakacak şekilde hazırladıktan sonra Formun başında yer alan Takım Numarası bölümünü doldurarak paylaşım alanında yayımlayacaktır.
4) Oylama 6 Haziran 2013 Perşembe gecesi bitecektir.
5) Bütün takımlar oylama formunu paylaştıktan sonra verilmiş olan her Evet / Hayır oyunun geçerlilik kazanması için; her zamanki oylama kuralımız geçerli olacaktır. Kuralımız "Takım sayısı / 2 +1" formülüdür. Yani 11 / 2 + 1 = 7

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : XXXXX

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET / HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET / HAYIR

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
EVET / HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET / HAYIR

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
EVET / HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
EVET / HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
EVET / HAYIR

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
EVET / HAYIR

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
EVET / HAYIR

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
EVET / HAYIR

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET / HAYIR

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
EVET / HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET / HAYIR

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET / HAYIR

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET / HAYIR

Son düzenleme:
evet kızlar listede olan herkesin yukarıdaki oylamaya katılma şartı var,o yüzden herkes bi an önce okuyup oyunu kullansın

oylamayı numara sırasına göre evet/hayır şeklinde yapabiliriz,ben takımdaki kişi sayısına göre hangi şık daha fazlaysa takım oyunu ona göre belirliyeceğim

evet canim geçen haftaki sonucumuz cok cok kötüydü malesef toparlanmamiz lazim yeniden :26:

Kurallari gördüm, kaptan olarak senin gelip ele almani bekledik

Rica ederim canim benim seve seve yaptim

of ne güzel valla, iyice kafa dinlemissiniz canim

hahah kiskanilcak bi durumda yoktu demissin

Kilolari bosver, suyu bol iç kendine gelirsin yeniden canim Resimleriniz harikaydi ya insan bakmaya doyamiyor

Anket:

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR -- Agir bi suç koskoca takima

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
EVET

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
HAYIR

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
HAYIR

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

1. hayır
2. evet
3. hayır
4. evet
5. evet
6. hayır
7. evet
8. hayır
9. evet
10. evet
11. evet
12. hayır
13.hayır
14.hayır
15.evet

benim oyum bu şekilde kızlar,sizde en kısa sürede oyunuzu bildirin bana

evet canım acil toparlanmak lazım,herkesin üstünde bi rehavet var,onu atmamız lazım,bunun içinde ne gerkiyosa herkes fikrini söylesin

tatilde evet bol bol resim çekindik,ooo daha ne pozlar varda face koyamadıkgüzel olan şeyler çabuk bitiyo işte çiğdemcim,inş.eylülde bi daha gidicez,o zaman kadarda izinli olduğum haftasonları yakın yerlere gidicez,karı koca pek bi seviyoruz gezmeyi

dediğin gibi yapıyorum bu gün canım suya yüklendim bakalım inş.cumaya uçar gider

1-hayır
2-hayır
3-hayır
4-evet
5-hayır
6-hayır
7-hayır
8-evet
9-hayır
10-evet
11-hayır
12-hayır
13-evet
14-evet
15-evet

BENDE BÖYLE YAPTIm...
diskalıfıyer olayı bıraz abartı sankı kızlar dımı ya,sonucta hepımızın dönem dönem kendın bırakmışlıgı saglık sorunları başka problemlerı vs.. oluyo
cok acımasız olmamak lazım..:)

kızlar nasılsınız , ben de hafta sonu il dışındaydım , dün akşam geldim ..
yarışma sonucumuz pek güzel gelmedi , kaptanımız olmayınca kendimizi iyice bıraktık heralde ..
ben önerileri okudum , diskalifiye kısmı biraz acımasız geldi ..ama iyi sonuçlar almamız için de disiplin şart , oylamam aşağıda

1) hayır
2) evet
3) hayır
4) evet
5) hayır
6) hayır
7) hayır
8) hayır
9) hayır
10)hayır
11evet
12) hayır
13) evet
14) evet
15 ) hayır

çok harika olmuşsun , sanki iki farklı kişi var resimlerde , artık 60 lı kilolarda nasıl olursun bilmem ...
tatilin güzel geçmesine çok sevindim , aldığın kilo çabuk gider , kısa sürede gelmiş , hemen gider eminim ..

hafta sonu evde olmayınca çok dikkat edemedim , ben de artık kendimi toparlayayım , yoksa hedef falan kalmayacak ...
31 ağustosta istanbulda ablamın oğlunun düğünü var çıtır olmalıyım kızlar , 15 ağustosa kadar kıyafet almayacağım ..
aslında her ay en az 3 kilo versem toplam 9 kilo yapar o da bana yeter ,,,haftada 1 kilo bile değil ama istikrarlı olmak zor, değil mi ..
arkadaşım tv de dinlemiş , ben zayıflayamam dediğimizde ne yaparsan yap vücut bir sürü çalışma yaparak zayıflamana engel oluyormuş .bunun için kararlı olup hergün biraz daha zayıfladığımızı düşünmek gerekiyor .( 40 gün bir insana deli dersen deli , veli dersen veli olur misali ...) evet bugün ne kadar kilo kaybettik kızlar , bekle bizi cuma ...1. takım geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…