Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım sende astım rahatsızlığı var mı? annemde astım oldugu için oluyo sanırım oksijen yetersizliği çekiyo bunun için yuvarlak fısfıslardan kullanıyo.. astım hastasıysan ilaçlarını hiç aksatma sonra kademe kademe ilerliyo

senınkı ıyıymış yıne,benim ölçüt kepçe:)

anladım canım acep panık atakmı dedım ama sanırım normalde bi sıkıntı yok sadece klostrofobi
benım yenmeye calışıp hala tam anlamıyla başaramadıgım (sanırım)gece evde tek kalmak..
bu yaşıma kadar en fazla 5-6 gecedir tırsa tırsa:)
yok canım astım hastası değilim çok şükür ama işte klostrofobi böyle bir rahatsızlık...esracım bende bazen gece tek başıma yatamayabiliyorum.

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun inşallah tartım dün eksiyi gösteriyordu ama bugün sabitim malesef 70.4:26:

selamlar kızlar nasılsınız bakalım?b en dünden beri çok kötüyüm. dün akşam başıma kötü bir olay geldi rabbim beterinden korusun.ben de kolostrofobi var (kapalı alan korkosu) işyerimde asansörde kaldım kriz geçirdim yanımda çantam telefonum birşeyim yoktu vev ellerim ile asansörün camlarını kırmaya başladım sonra ayağımla da tekme attım ayağımda cam kırıkları ellerimde cam kırıkları acınası bi halde her yerim kan oldu üstüm başım kan revan haldeydim sonra acile kaldırıldım dikişler atıldı ellerime ayağıma. 10 gün rapor verecekti ama 5 gün verin yeter dedim. izne çıktım anlayacağınız. ama 10 gün duş almak yok ellerini suya sokmak yok dedi dr. öyle yani. yalnız sizin le bir şeyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar ben biraz garip duygular korkular içerisindeyim. şöyle ki, ben biliyorsunuz adliyede çalışıyorum icra müdürlüğünde memurum. bennim müdürüm var 62 yaşında adam. ben biliyorsunuz 30 yaşındayım. neyse bu adam biraz garip davranıyor bana yada benim içim mi fesat bilemiyorum arkadaşlar. lütfen bana bir akıl verin. şimdi müdürüm çok iyi efendi birisi. ama bana bakışları falan bazen hayran hayran oluyor. gülümsüyor bana bakarken ki normalde çok ciddi birisi kimseye yüz vermez. burnu yukarda tam bir jön adam. yediğine içtiğine dikkat eder çok kibardır , kimseyle laubali olmayı sevmez vs. ben dairede klavyeyi on parmak en iyi yazan katip olduğum için en yazılacak tutanakları falan bana yazdırır. ben yoksam başkalarına tabiki. ve yazdırırken kim olursa olsun yanına çağırır katibi o söler biz yazarız onun bilgisayarında. geçenlerde yine odasındaydım bana dedi ki melek klima açık sen üşüdün mü dedi yok erol bey üşümedim iyi içerisi dedim koluma dokundu baktı iyi kolların soğuk değil dedi. değil dedim ben de. sonra yazı yazmaya başladık o söylüyor ben yazıyorum. sürekli mauseye uzanıyor. uzanınca da kolu bana temas ediyor ve uzanmak zorunda diye, kablosuz mauseyi onun önüne koydum masaya. dedi ki neden oraya koydun mauseyi. ben de siz uzanıp derişiyorsunuz diye koydum dedim. yok dedi yerine koy. sonra yazmaya devam ettik . dedi ki bana melek burda oturup yazı yazarken bazen kolum falan sana temas edebiliyor sen bundan rahatsız oluyor musun dedi ben de bişey diyemedim yok hayır dedim ondan değil siz uzanıyordunuz ya o yüzden mauseyi önünüze koydum dedim. tamam o zaman dedi. sonra aradan bir kaç gün daha geçti giyinmiş gelmiş, bana diyorki bu gömlek bu pantolonun üzerine olmuş mu dedi. iiyi uyumlu dedim ben de. yaa banane git eşine sor değil mi bana soruyor. sonra yine bir gün bu kıravat olmuş mu melek dedi. iyi işte uyumlu erol bey dedim ben de. sonra işte dün o kazayı geçirince ben , hastanede falan koşturdu peşimden sürekli bekledi ben acildeyken kapıda. sonra ilaçlarımı aldı, beni arabasıyla evime bıraktı. bırakırken arabada hep böyle romantik şarkılar çalıyor falan. erol beyin yabancı dili Fransızca. Türkçeden daha iyi Fransızca konuşuyor. Fransızca şarkılar çalışor. bana dedi ki senin yabancı dilin ne dedi İngilizce dedim. iyi seviyede İngilizce konuşuyruz biz eşimle yabancı filmleri falan İngilizce seyrederiz dedim. güzell dedi. neyse sonra bana dedi ki seni bugün asansörde o halde görünce çok kötü oldum melek dedi. (ben asansörde camı kırdığımda o anda erol beyi gördüm ilk karşımda merdivenlerden yukarı çıkıyordu o da, dur melek sakin ol hemen geliyorum açtırıyorum asansörün kapısını lütfen endişelenme dedi. )sen de beni görünce rahatladın değil mi dedi. evet karşımda insan görünce rahatladım tabiki dedim ben de. ama hemen indim aşağıya asansörün kapısını açtırmak için dedi. sonra da bana o sırada dedi ki, ben de işte dairede olmadığım zamanlarda sen orada olduğun için aklım geride kalmıyor ben de sana öyle güveniyorum melek dedi. sağolun dedim ben de. yani bu konuşmalardan falan biraz çekiniyorum ben açıkçası. çekinmelimiyim bilimyorum korkmalı mıyım bilmiyorum. ben mi hasetçe düşünoyuruum siz ce kızlar?

bunu okurken içim sıkıldı melek..dikkatli ol canım.yalnız kalmamaya çalış.arabayla falan seni eve bırakamasın mesela..ben o yaşlardaki beylerin evine özgürü tek başına asla göndermiyorum.eşleriyle samimi olsam bile..değil ki sen..çıtır çıtır:))

edacım yaw alakasız olacak şimdi ama,senın burçlar hakkındakı bılgın ve yorumundan yola çıkıyorum
bana bi konuda yorum yaparmısın
yengeç erkeklerının cok duygusal ve sadık oldugu söylenır ya hani..
acaba böyle eşine düşkün görüntülerini altından bi çapanoğlu çıkarmıki..
yani ters etkı yaparmı? eşe düşkünlük yedigi nanelerı gizlemek için olabılırmı??

bide ben bu adamla nasıl hayat geçiricem nasıl durulucaz,nasıl anlaşıcaz ve en önemlısı kavga anında şu çenelerımızı nasıl tutucaz..bede başakım..:)
benım yukselenım boğa,onunkı aslannnn:)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ah esra ahh..sakin ol biraz..zamana bırak bazı şeyleri..hem olana endişelisin hem olma ihtimali olana:))sana yazık gülüm:KK16:

off kızlar yaaa neden benim karnım aç şu son günlerde.. boyuna bişeyler yiyesim geliyo boyuna aç hissediyorum kendimi :KK43: kaç haftadır ilk defa bu şekilde..aynı beslenme programım herşey aynı ben niye acıkıyorum :KK43: canım çukulata çekiyo salatalık turşusu çekiyo gofret bile çekti hatta çiğ köfte çekti geçen gün.. ya çok hasret kaldığıma yada beslenme listemi değiştirmem gerekli :KK43:

hypoglisemi gibi değil bu..adetin yaklaşmış demek ki..

çok şanslı bir insanım vesselam yıllardır düzensiz olan adetim nedense hep cins zamanlarda düzene girer. akşam yola çıkıcam ama bugün regl oldum hadi hayırlısı :KK70: napalım dört gözle beklediğim regl haberime üzülemiyorum ama tuhaf bir mutluluk buda :44:

bekle beni bodrum şezlonga yapışacağım denizine uzaktan bakacağım belki plajda yürüyüp ayağıma su değmesine izin veririm :KK43:

tampon kullansana

dün kötü bir doğum günü geçirdim öğlen eşim aradı doğum günümü kutladı.sonra tekrar aradı ve rejimdesin sana pasta almadım pazar sabah dışarda kahvaltıya gideriz dedi. benimde işime geldi aslında .akşam eve geldi üstünü değiştirmedi. bende biyere götürecek sandım sonrada kusura bakma sana hediye alamadım vaktim yoktu dedi bende şaka yapıyo sandım. pazar günü kahvaltıdan sonra beraber alırız dedi ben saf saf hala şaka yaptığnı sanıyom.hadi bi çay koyda içelim dedi ve saat 10 da ben hastayım diye yattı oturup ağladım sinirden adam en azından bi öpüp kutlar demi.en kötü doğum günümdü

***1.TAKIM 311.ETAP***

1 T_N ( 73,8 / / / ) sabit
2 fitsema ( 75,5 / / / )
3 garden ( 84,3 / / / )
4 fefilifa ( 75 / / / )
5 tatlıkedi ( 64,8 / / / )
6 tasan ( 70,4 / / / )
7 mutluluknerdesinbenibul ( 63,4 / / / )
8 mlkfth ( 78,8 / / / )
9 crystallife ( 65,9 / / / )
10 tgdg ( 69 / / / )
11 mervishnaz ( 64 / / / )

Günaydin kizlar, cok sükür kilomun inadini kirdim sabah 64.3'tüm. -500'deyim.
Ama yeterli degil hâlâ 63 olamadim haftalar geçiyor.

Bu hafta herkes ya sabit ya kilo almis :KK19::KK19::KK19: Nesli hiç begenmicek durumumuzu.
Kilo listemizde sema, elif, melek, seher eksik bekliyorum kizlar :KK34:

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrr
hayırlı cumalar herkese..
bu sabah 84,8 im...
nesliş yok liste kımde??

günaydin canim bende liste.

Son düzenleme:
dün kötü bir doğum günü geçirdim öğlen eşim aradı doğum günümü kutladı.sonra tekrar aradı ve rejimdesin sana pasta almadım pazar sabah dışarda kahvaltıya gideriz dedi. benimde işime geldi aslında .akşam eve geldi üstünü değiştirmedi. bende biyere götürecek sandım sonrada kusura bakma sana hediye alamadım vaktim yoktu dedi bende şaka yapıyo sandım. pazar günü kahvaltıdan sonra beraber alırız dedi ben saf saf hala şaka yaptığnı sanıyom.hadi bi çay koyda içelim dedi ve saat 10 da ben hastayım diye yattı oturup ağladım sinirden adam en azından bi öpüp kutlar demi.en kötü doğum günümdü

sikma canini, belki isleri gercekten cok yogundu vakti olmadi, pazar acisini cikarticaksiniz iste :KK34:

bunu okurken içim sıkıldı melek..dikkatli ol canım.yalnız kalmamaya çalış.arabayla falan seni eve bırakamasın mesela..ben o yaşlardaki beylerin evine özgürü tek başına asla göndermiyorum.eşleriyle samimi olsam bile..değil ki sen..çıtır çıtır:))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ah esra ahh..sakin ol biraz..zamana bırak bazı şeyleri..hem olana endişelisin hem olma ihtimali olana:))sana yazık gülüm:KK16:

tampon kullansana
ablacım sorma valla. ben de aynı duygulardayım. kafam karışık. bu arada bugün 78,9 um yine yaf. ne güzel 4 gün sporumu yapmıştım. ama önümüzdeki hafta yapamıcam kızlar... duş alamıcam biliyorsunuz...

bence eşinin mutlaka bir planı vardır canım. ya da kötü bir gün geçirmiş de olabilir. böyle şeylere takılma bence. olabilir. mutlaka telafi edecektir. etmezse o zaman düşünür üzülürsün dicem. ama üzülme bence tatlım. nice nice güzel yaşlar dilerm tüm sevdiklerinle birlikte inşallah...

tampon kullansana
bi dakka bi dakka sen bana çıtır çıtır mı dedin ablacım. ay kaçırmışım en önemli kısmı :) bak nasıl sevindim. çıtırmıyım ben ayol :)))):KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK76::KK52::KK52:

selam sevgili kızlarr :) hemn kilo bildrimi yapıp kaçıyom ben çok ders çalışmam lazım daha yarın açıköğrtm sınavı var ve ben kalacak gibi görünüyorum :KK43: pöffff çok bunaldım havalar güzel ama ben evde tıkışık pıkışıkım....

canikolarım şimdi şöyle oluyor;
başlangıç : 67.100
geçen hafta: 66.00
bu hafta : 65.300
giden : 700 gr (0.7)

çarşamba günü turşuyla çukulataya abanmayaydım ben 64.900 leri görürdm :KK43:

Son elif ve sema kaldi :KK34:

Seher çikolatayi abartmazsan zarari yok ama tursu cok su tutuyor ben kendimi cok zorluyorum yememek icin :KK50:

yok canım astım hastası değilim çok şükür ama işte klostrofobi böyle bir rahatsızlık...esracım bende bazen gece tek başıma yatamayabiliyorum.
Allah yardımcın olsun canım.. çok zor birşey olsa gerek umarım bi tedavi yöntemini bulursun gerçekten çok üzüldüm :KK43:

off canım yaa :KK43: hakikaten insan ne umuyor fakat ne buluyor.. senin adına çok üzüldüm.. bende dün akşam şunu anladım kimse annem gibi sevemez beni eşim bile.. çok üzücü değil mi.. annem bana bişey olsa başımdan ayrılmazdı eşim kuru bi nasılsın deyip gidiverdi.. ahh annem ahh.. seni çok seviyorum hep yanımda olsan.. çok hüzünlendim bak yaa :KK43:

masallahin var seher, ben spor birinciligini esradan beklerdim ama sen cosmus gidiyosun :KK1:

ah canım yaa 2 gündür yapamadım gene saldım hep şu sınavlar yüzünden yoksa kimselere kaptırmazdım bu haftayı.. neslihan abla gelince benim birinclik gene kalcak zaten :) doya doya ağlamak istiyorum ya içim sıkılıyo gene nasıl sinir şeymiş şu açıktan okumaya çalışmak ya.. :KK43: seviyom sizi çok kızlar gittim ben yoksa hakkaten sınavda çuvallıcam.. sora kurtul bakalım kurtulabilirsen koca dırdırından :KK43:

Son elif ve sema kaldi :KK34:

Seher çikolatayi abartmazsan zarari yok ama tursu cok su tutuyor ben kendimi cok zorluyorum yememek icin :KK50:

tatlı kaşığıylan dolu dolu yidim valla :) evet pişmanlık var ama onun yanısıra o sırada öyle bi mutlu oluyo ki insan :KK70: bilirsiniz bu duyguyu :KK70: ahh diyet derdim zayıflama derdim olmıycaktı kii nasıl yerdim yaa 700 grlık nutella kutusunu biterebilirdim walla :KK70: ama cısssss çok ayıp yememeliyim :)

ah canım yaa 2 gündür yapamadım gene saldım hep şu sınavlar yüzünden yoksa kimselere kaptırmazdım bu haftayı.. neslihan abla gelince benim birinclik gene kalcak zaten :) doya doya ağlamak istiyorum ya içim sıkılıyo gene nasıl sinir şeymiş şu açıktan okumaya çalışmak ya.. :KK43: seviyom sizi çok kızlar gittim ben yoksa hakkaten sınavda çuvallıcam.. sora kurtul bakalım kurtulabilirsen koca dırdırından :KK43:

aa hakkaten bu hafta birinci kim bakim, gerci hala bildirim olur diye yayinlamadim spor listesini... evet neslihan gelince bizim birincilikler hayal oluyor. eminim o tatilde bile bizden fazla yapmistir sporunu :KK1::KK1::KK1:
hadi calis canim önce kendin icin calis kocan icin degil :KK34: Allah zihin acikligi versin :KK23:

tatlı kaşığıylan dolu dolu yidim valla :) evet pişmanlık var ama onun yanısıra o sırada öyle bi mutlu oluyo ki insan :KK70: bilirsiniz bu duyguyu :KK70: ahh diyet derdim zayıflama derdim olmıycaktı kii nasıl yerdim yaa 700 grlık nutella kutusunu biterebilirdim walla :KK70: ama cısssss çok ayıp yememeliyim :)

yaaa kuzum senin memleket nire :KK9: bizim oralara benziyor yazis seklin :KK9:

nutella degilde siyah bitter cikolata bulundurmak lazim aslinda evde, krize girdikmi onu yemeli hem yararli bol magnezyum var hemde siyah cikolata cok kalorili degil :KK16:

kızlar size birşey soracam saçlarım çok kuru ve cansız sizin yaptığınız veya bildiğiniz bir bakım kürü varmı

kilom 75.800 regl haftam
listedeysem diye paylasiyorum
bu aralar hastahaneye cok sık gidiyorum ve sagligim pek iyi degil insulin direnci icin verdigi ilac midemi cok bulandiriyor ve cok halsizim
lutfen bana biraz izin verin neslim tatilde mi degil mi bilmiyorum

kızlar size birşey soracam saçlarım çok kuru ve cansız sizin yaptığınız veya bildiğiniz bir bakım kürü varmı

cnm üşenmezsen güzelinden tatlı badem yağı sür (kokusu tatlımsı güzel olanların kıvamı da yarıyor) bi gece tut, şampuanlarken abartıp kurutma saçlarını cnm..

ben üşeniom genelde.. dove'un onarıcı saç bakım kremi fiyatına göre çok iyi onu kullanıp 2-3 dk tutup saçında durulayabilirsin..

elidor nano serisinin kremi daha da güzel ama daha pahalı..

john frieada frizz ease maskesi var kıvırcık saçlar için.. ben denemedim arkadaşım çok methetti... kuruladığı saçlarına sürüp yarım saat bekletip duruluomuş.. o en pahalısı..

şampuanının da yumuşak saç kurutmayan cinsten olması da önemli.. bi de saçını ısıya maruz bırakmamak da iyi oluyor..

X