Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cansın sennnçokkk teşekkür ederim bitanem

listeyi gönderdim canım,bu hafta birlikte takip edelim,hatta paylaşım alanına sen kopyala

geçmişi okuyorum kızlar

haftasonu dikkat ettim kendi çapımda ama kesinlikle haftaiçi gibi olmadı

pazar bi saat bisiklete bindim ve de bi saat yürüyüş yaptım

öğle yemeği vakti allahım sen gözüme boğazıma mukayyet ol kan şekerimi düşürme ltf...

günaydın canım

nasılsınn
sağol tatlım sen naıssın yemeğe çıkıyorum şimdi

bi de kk bende yavaş çok canımı sıkıyor altta sürekli uyarı kutusu çıkıyor sayfa yenilediğimde habire takılıo falan sana da oluyor mu

canım ben takımdın eskilerindenim.şu an yarışmıyorum ama kızlarla beraber olmazsam kalan kilolarımı veremiyecem.ondan burdayım.eskisi gibi sıkı diyet yapamıyorum.galiba bıkmışım:26:

Allah kabul etsin canım.badem kim?

yaa ben 1-2 fotoğraf ekleyeyim ama siz "abla çok kilolusun" deyin de diyete başlıyayım çevremdekiler "sen hala diyet mi yapıyorsun" deyince vazgeçiyorum..off..bu gidişle 55 hayal galiba

şimdi baktım 259.etapta ayrılmışsın,2012 mayıs diskalifiye listesindede ismin yok,yani diğer kurallarada uyduktan sonra listeye alınmanda bi sakınca yok canım

tekrardan hoşgeldin,azmin daim olsun,inş.kalan kilolarınıda bizimle birlikte verirsin
yaa ben 1-2 fotoğraf ekleyeyim ama siz "abla çok kilolusun" deyin de diyete başlıyayım çevremdekiler "sen hala diyet mi yapıyorsun" deyince vazgeçiyorum..off..bu gidişle 55 hayal galiba

hımm sen ekle bakalım fotoları

selammm kızlaarrr anca gelebıldım yahu kusura bakmayınnn malum pazartesi
çok okuyamadım geçmişi ama maşallah sayfalar dolmuş taşmış yeni gelenlerımız gayet aktıf,bikez daha hepsi hoşgeldii:)
çiğdemcimm hoşgeldın sendee valla özlettin kendını:)
hepınızı öpüyorum kızlar müşterimi yollayım dönerım tekrar
cuma 60
pazar 90dk yürüyüşlerım var:)

sağolasın canım badem benim muhabbet kuşum :) öyle sevimli geveze bişey ki :) ilgilenmeyince konuşmuyo akşama kadar küsüyo beyefendi :)

ne dimek kuzumm benim için zevkti

buarada bnmde cmt 30dk ve pazar 30dk yürüyüşlerim var

buarada bikaç gündür burası baya yagmurlu havalar güzelleşsin akşamları bisiklet binicez sahildee dünde niyetlendik ama yagmurlu ve serindi hava ondan sadece yarım saat yürüyüş yaptık

sağolasın canım badem benim muhabbet kuşum :) öyle sevimli geveze bişey ki :) ilgilenmeyince konuşmuyo akşama kadar küsüyo beyefendi :)

sevsinler onu..bu sabah mutfağın balkon kapısını açmıştım.oğlumu uyandırmaya gidince içeriye küçük bir serçe girmiş..korkudan uçup duruyor..canım yaa..bir ara tezgaha kondu.yavaşça yaklaştım.hızlı hızlı nefes alıyor..korktun mu seeenn..çıkmayı bilemedin mi dedim..yan yan bakıyor.şirinpencerenin yanına kondu.derken sanırım eşi geldi camın öbür tarafına..o ordan ötüyor.bu burdan..çok üzüldüm yaa..ateşe düşer diye kahvaltı hazırlayamadım.eşim çıkaracaktı naptı bilmiyorum.işe geldim..

boyun kaç cnm kaç yaşındasın

40 yaşındayım canım.boy 157 cm..bir metreden az uzunum anlıyacağın..55 olsam ne güzel olcak

cansın sennnçokkk teşekkür ederim bitanem

listeyi gönderdim canım,bu hafta birlikte takip edelim,hatta paylaşım alanına sen kopyala

rica ederim canim benim beraber yapalim bu haftalar iste daha iyi anlamam için iyi olur

a.selam esracimm hosgeldin sende
valla bende özledim canim bos kalinca gelde yeni gelini anlat nasildi naptiniz, ben kaçirdim sanirim o dedikodulari
sporunu kaydettim canim

canimsin ya
tamam aldim 60 dakikani
yaaa sahilde bisiklet dedin içim gitti valla ne güzel keyifli olur yaaa yap bol bol havalar yakinda güzellesir artik

------

bende spordan geldim 50 dakika yaptim, bi güzel terledim, özlemisim valla sporu geçen hafta hiç yapmadim
menümü yarin paylasirim aksam ne yiyecegimi kestiremiyorum

ayy seher muhabbet ku$un varmis ne güzel
eskiden bende 3 tane muhabbet yetistirdim hepside öldü malesef bi sekilde sonuncusu 12 sene yasadi masallah...
simdi bi tane cennet papaganim var konusmaz dediler konusuyor çok tatli bisey yaa, es aldik ona simdi iki tane yumurtamiz var bakalim yavru vercek mi bize su anda kayinvalidemlerde duruyor gittikçe görüyorum tamamen kopmus degilim

serçelerde çok tatli oluyor ablacim ama baya yabani hiç sevdirmiyorlar kendini

selam kızlar iş güç anca girebildim bu hafta sonu bende kaçırdım biraz ama telafi ettim bugün

dünkü menüm

sabah;bir kase nestif

öğle :iki simit ve yanında kahvaltılık

akşam:1.5lahmacun:26::26:

bugünkü menüm

sabah;1 elma

öğlen;çorba ve salata

akşam:yoğurtlu semiz otu salatası

3 litre su ve 3bardak yeşil çay

sporlarım

cuma cumartesi pazar ve pazartesi toplam 4 saat yürüyüş ve 1 saat jimnastik

selamm kızlarrrrrr.

öğlen : çorba yada yoğurt yazmısstım ikisinide yapmadım.

1 kepçe susuz nohut yemeği
1 kepçe cacık

şimdide 1 tane galeta yiyorum.

Ama gel gelelim su yok ya napcam ben 3 bardak su içtim.:44:

canım ya aklım gidiyo ona bişey olucak diye eşimin hediyesi evliliğimizin 2. ayında hediye etti bebekti badem daha :) artık öyle bir alıştı ki aşkım bebeğim cicikuş eşşek sıpası koş koş çok şüküürr diyo :) 24 saat beraberiz omzumdan hiç inmiyo ders çalışırken kalemimi kemiriyo oyle işte.. abim vefat etti mart da ilk haberini aldığımda omzumdaydı ağlarken neler neler yaptı görseniz.. yanaklarıma gagasını vuruyo öpücük atıyo ağlamıyım diye bi omzumdan öbürüne uçusup duruyo.. bin kere maşallah kuşuma :)

Selam kızlar. Sabah. 1 dilim ekmek bol salatalık 1domates 1 dilim peynir çay. Arada 1 elma. Öğle 3 köfte bol salata. 2 dilim tam tahıllı ekmek Şuana kadar 2 lt su.bakalım şimdilik sorun yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…