Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

iviitt benım eşim ilaç mümessili ve belırlı donemlerde mevcut ılaçlarla ılgılı bıle doktorlara sunum yapıyorlar ozellıklerını etkılerını vs..
sımdıde yenı ılaç için 4 günlük egitime gitti ögrenıp gelıp doktorlara anlatacaklar ki doktorlarda ilaç hakkında bilgi sahıbı olsun..
prosedür böyle işliyo diye biliyrum
ama ozlemcım doktor ılgılenmemıste olabılrı ılacla yada umursamamısta olabılır..
sen nasılsın daha ıyımısın
agrı sızı vs durumu varmı??
yok canım çok şükür ,yiyim ama moralim bozuldu neyse bundada vardır bir hayır
hakikaten iyi savundun :) ama haklısın benim abimde doktor anlamadığı ne sorsam ben anlamam başka bir arkadaşıma sorayım der...

ama özlemciğim gerçekten sana olmuş olan Allah inşallah bununla son ederde hayırlısıyla çözülür 2 haftaya... çok geçmiş olsun ama ben olsam yerinde hangi ilaç firması geçiyorsa ambalajda oraya tlf açarım mail atarım bir şekilde durumdan haberdar ederim... hani söylemiştir doktor filan ama sende istersen bir mail at kolayına gelirse...
araştırıyorum canım ne yapabilirim diye
ben kurufasülye + pilav + yoğurt yedim tatlı vardı ama yemedim. 1.5 litrelik suyumun daha dibini göremedim. hiç su içesim yok resmen zorluyorum. iştahım çok berbat bir durumda yemekten kalkıp odama geldiğim an ne yesem diye düşünüyordum. içime sus sus diyerek bu saati getirdim :)
bende kabak yemeği ve çorba yedim su iki litreye yaklaştı ama bende çay içmedim bugün

esraa valla bulgur olabilir :26::26: dün bende kisir yaptim kendime sölemesi ayip :KK17:
2 tabaklik yapmisim bugün öglende yedim ama acayip sislik yapti, suyu zor iciyorum..
dedigin gibi bide yumru oturdu tam midemin üstüne :26:
yemicem diyorum ama özlüyorum yaa :44:

sen niye bi elmayla gecistirdin bakim :KK20:

oh annenlerdeymissin bu hafta :KK16: ama kaçamaklara dikkat et :KK16:
Allah kavustursun canim esinlede...

bugün kendimde degilim sanki bunlari sabahta yazcaktim ama yazmamisim. . yorgunluktan ölüyorum hâlâ :KK52:

esra sana sari cok yakisiyor degistirme bence bidaha :KK1:

eda seninde yakindan foton var mi görmedim ben :26:

saol cidemcimmm
bende senın resmını hiç görmedım desem ınanırmısın:)sende ekle bakimmm
çok şiş hissediyorum kendımı oyuzden elmayla geciştirdim ama hala acıkmadım dıyebılrım:)

ay sanada yakisiyormus sari masallah :nazar:

kendi rengin neydi?

bakir rengini dene bide paintte olcakmi bi bak :KK53:

kız ben bayılıyorum zaten bakıra bakır yapıp birde topladımmı adile naşit oluyorum :)))) ben çok seviyorum bakırı da eşim sevmiyor bakırı kızılı... ben röfle üstüne bakır yaptırırdım varya dipler bakır uçlar sarı süper bir tonlama olurdu ama işte gel gör ki eşim sevmiyor...

edacım bak bunlar benım kahvelerimm
zemin sarı oldugu için tabi tam koyu bı kahve olmuyo
düşün bence kahvenın aralarından cıkan sarılar gerçekten hoş duruyo

Eklentiler

• $volki tolki volki 071.jpg
    $volki tolki volki 071.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 22
  • $volki tolki volki 024.jpg
    $volki tolki volki 024.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 20
akşam alışverişe gidicem yemek yemem dışarda yemek yiyince abartıyorum az ondan az ondan derken abartıyorum bide bozmuşken tatlı yiyim diyorum sonra diyet gidiyo.ama hastayım ondan herhalde tartı artı gösteriyor bide sıfır kaçamak yaptım bu hafta ama galiba hedefi tutturamıyacam.her gün tartılmayı bir bıraksam süper olacak.tartı oynamayınca morali bozuluyo insanın

buda en cart sarılarımdan biri:)

Eklentiler

• $6376_107451639013_37779_n.jpg
    $6376_107451639013_37779_n.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 25
edacım bak bunlar benım kahvelerimm
zemin sarı oldugu için tabi tam koyu bı kahve olmuyo
düşün bence kahvenın aralarından cıkan sarılar gerçekten hoş duruyo

bak solda koyduğun sarıyı seviyorum bende kahvenin altından çıkan sarı tütün sarısı gibi benimkide zaten şimdi onun gibi ciks sarılığı kalmadı

akşam alışverişe gidicem yemek yemem dışarda yemek yiyince abartıyorum az ondan az ondan derken abartıyorum bide bozmuşken tatlı yiyim diyorum sonra diyet gidiyo.ama hastayım ondan herhalde tartı artı gösteriyor bide sıfır kaçamak yaptım bu hafta ama galiba hedefi tutturamıyacam.her gün tartılmayı bir bıraksam süper olacak.tartı oynamayınca morali bozuluyo insanın

amanın sakın haaa bozmak yok hani nerde senin sporunnnn

SLM kızlar guzel bır hafta dılıyorum , nasılsınız ben superım bugun saclarımı rofle yaptırdım kursta ve tam ıstedıgım gıbı oldu , valla emegı gecen arkadaslarımı tek tek optum :KK54::KK23:gecmıse bakım soyle bır gelıyorum bakalım neler kaynatmışsınız :KK34:

tam sözün üstüne oldu röflen hayırlı olsun güzelim :) biz sarıyı seven bir takımız kanımca :KK70:

ben ne zaman bulgur yesem üstüne 1 demlik çay içmeden sindiremiyorum :KK43:

ohhhh o çay dahada sisirmez mi yaaa :KK1::KK1:

kız ben bayılıyorum zaten bakıra bakır yapıp birde topladımmı adile naşit oluyorum :)))) ben çok seviyorum bakırı da eşim sevmiyor bakırı kızılı... ben röfle üstüne bakır yaptırırdım varya dipler bakır uçlar sarı süper bir tonlama olurdu ama işte gel gör ki eşim sevmiyor...

aaa sevilmez mi yaa :18:

kizil güzeldir sicacik bi renktir :26: kötü olmus esinin sevmemesi.. ama ozaman sarida kal bence inanki cok hossun böyle :KK54:

saol cidemcimmm
bende senın resmını hiç görmedım desem ınanırmısın:)sende ekle bakimmm
çok şiş hissediyorum kendımı oyuzden elmayla geciştirdim ama hala acıkmadım dıyebılrım:)

esram ben eklemesem canim buraya :KK17::KK17::KK17:
face, instagram kullaniyo musun?

ohhhh o çay dahada sisirmez mi yaaa :KK1::KK1:

aaa sevilmez mi yaa :18:

kizil güzeldir sicacik bi renktir :26: kötü olmus esinin sevmemesi.. ama ozaman sarida kal bence inanki cok hossun böyle :KK54:

esram ben eklemesem canim buraya :KK17::KK17::KK17:
face, instagram kullaniyo musun?

tşk ederim güzelim koyu renk genç gösterir filan biraz gaza geldim gelmedim değilde neyse bakalım duruma söyliyimde ben kuaföre sonra sarıya dönerken iş çıkmasın :)))

bende yemeği çayla sindirebiliyorum tuhaf ama özellikle de bulgur varsa yemekte ver çaydanlığı yanıma :KK70:

bak solda koyduğun sarıyı seviyorum bende kahvenin altından çıkan sarı tütün sarısı gibi benimkide zaten şimdi onun gibi ciks sarılığı kalmadı

edacan senın gozun renklı gibi görüyorum şu resmındekınden daha acık bi sarı yapsan daha cok yakışır bence
yada koyu ıstıyosan mevcuttan daha kahve
aman ne bılım yaa ben dönmem daha sarıdan
ama orta yaş dönemımde bi kez kızıl yapacam hiç denemedım:)

$aka gibi hee en carti bile yakismis hatun sana :KK54:

ay saol şekerımm teveccühün :)
olur canım facem var ama ben anca kabul edebılrım ekleyemem:)tlfnum özürrlüde birazcık bu konuda:)

tşk ederim güzelim koyu renk genç gösterir filan biraz gaza geldim gelmedim değilde neyse bakalım duruma söyliyimde ben kuaföre sonra sarıya dönerken iş çıkmasın :)))

bende yemeği çayla sindirebiliyorum tuhaf ama özellikle de bulgur varsa yemekte ver çaydanlığı yanıma :KK70:

evet bi danis bakalim :KK34::KK34:

bende baharatli yemissem çaya dadanirim, özellikle ramazanda cok icerim ki susatmasin diye.. çayi severim yaaa heleki esimde seviyor Allahtan her aksam iceriz mutlaka :KK56:

edacan senın gozun renklı gibi görüyorum şu resmındekınden daha acık bi sarı yapsan daha cok yakışır bence
yada koyu ıstıyosan mevcuttan daha kahve
aman ne bılım yaa ben dönmem daha sarıdan
ama orta yaş dönemımde bi kez kızıl yapacam hiç denemedım:)

ay saol şekerımm teveccühün :)
olur canım facem var ama ben anca kabul edebılrım ekleyemem:)tlfnum özürrlüde birazcık bu konuda:)

:KK54:
özel mesajla seni nasil bulabilecegimi söyle canim ozaman :KK1:

guzel aksamlar yemegımı yedım paylaşım dedım:KK34: :KK16::KK56:

2013-04-29 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Dost Yoğurt150 GRAM119.1

[3]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[4]çoban salata1 porsiyon114

[5]Zeytinyağlı Ispanak1 PORSİYON212

[6]Elma1 ADET60

[8]Küçük Ekmek1 ADET168

[9]Yeşil Zeytin3 adet21

[10]Beyaz Peynir30 GRAM75

[11]Domates1 ADET14

[12]Salatalık (hıyar)1 ADET11

Toplam :1090.1 kal.

bol suu ... 1 f yeşilçay ... 45 dak yuruyuş :KK55:

guzel aksamlar yemegımı yedım paylaşım dedım:KK34: :KK16::KK56:

2013-04-29 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Dost Yoğurt150 GRAM119.1

[3]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[4]çoban salata1 porsiyon114

[5]Zeytinyağlı Ispanak1 PORSİYON212

[6]Elma1 ADET60

[8]Küçük Ekmek1 ADET168

[9]Yeşil Zeytin3 adet21

[10]Beyaz Peynir30 GRAM75

[11]Domates1 ADET14

[12]Salatalık (hıyar)1 ADET11

Toplam :1090.1 kal.

bol suu ... 1 f yeşilçay ... 45 dak yuruyuş :KK55:

canım bu kalori hesabinı nerden yapyorsunuz:26:

evet yine bi pazartesi yeni umutlar, yeni planlar...

kahvaltı
1 bardak süt
1 avuç ceviz

öğlen 1 kase kısır
1 domates

ara
1 elma
1 avuç çerez

akşam
5 tane sarma

bitki çayı içerim yine spor yok yine yok:KK50:

X