Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cok gecmis olsun
esranin aciklamasi mantikli geldi firma mademki yeni bisey cikardi piyasaya cikarmadan doktorlara egitim verdirtmeli

eşindemi ilaç firmasında çalışıyor

iviitt benım eşim ilaç mümessili ve belırlı donemlerde mevcut ılaçlarla ılgılı bıle doktorlara sunum yapıyorlar ozellıklerını etkılerını vs..
sımdıde yenı ılaç için 4 günlük egitime gitti ögrenıp gelıp doktorlara anlatacaklar ki doktorlarda ilaç hakkında bilgi sahıbı olsun..
prosedür böyle işliyo diye biliyrum
ama ozlemcım doktor ılgılenmemıste olabılrı ılacla yada umursamamısta olabılır..
sen nasılsın pekı daha ıyımısın
agrı sızı vs durumu varmı??

ya kızlar böyle göğsümle mıdemın arasına bi yumruk oturmuş gibi yaklaşık 2 dk arayla derin nefes almak zorunda kalıyorum resmen
ya cok bunaldım ondan yada kalp krizi fala geciriyorum heralde
anlatamam ama süreklı nefesım daralıyo gibi
oglen yemek yemedım elma yedım üstünede soda içtim omu sıkıştırdı acaba
bide ben nezaman bulgur yesem mutlaka mide sorunu yaşıyorum
haftasonu 2 gün yedım acısı bugünemı cıktı acaba

eda,çigdem,özlem nesliii hadi çıkın dışarı oynayalım:)

neyedınız öglen bakım??
bende bugün iştah sıfır öglen sadece 1 elma yedım ve patlamak üzere gibiyim
2 lt su içtim ama

Bende ne zaman bulgur yesem öyle oluyor aynen sabahtan beri 2 dk değilsede 6-7 kere derin 1 nefes çekmişimdir. bende pazar yedim. inşallah başka birşey değildir güzelim yüzüne gözüne filan bak nasıl anlaşılır bilmiyorum ama

eda,çigdem,özlem nesliii hadi çıkın dışarı oynayalım:)

neyedınız öglen bakım??
bende bugün iştah sıfır öglen sadece 1 elma yedım ve patlamak üzere gibiyim
2 lt su içtim ama

ben kurufasülye + pilav + yoğurt yedim tatlı vardı ama yemedim. 1.5 litrelik suyumun daha dibini göremedim. hiç su içesim yok resmen zorluyorum. iştahım çok berbat bir durumda yemekten kalkıp odama geldiğim an ne yesem diye düşünüyordum. içime sus sus diyerek bu saati getirdim :)

afıyet olsun canımmm mevsımsel bence,kiminin iştahıu açılıyo kımının kapanıyo demekkı
bulgur geldı benımde dırek aklıma ama sankı panık atak nobetı gecırecekmış gibiyim
yüzüm gözüm kayık durumda gerçi o her pazartesi öyle yenı bı durum degıl:)
akşam olsada eve gitsek dicem ama evımde degılımbu hafta annemlerın evındede gelen gıden hesabı yok
bu hafta bol mısafırlı bol streslı ve az dinlenmeli bi hafta benı beklıyo..
sen kaçta çıkıyodun edacann

bende sabahtan beri daralıyorum bunalıyorum esniyorum valla daha yeni yeni kendime gelip çalışmaya başladım hepsinin suçunu bulgura atmayalım yazık :))) akşam bir olsada eve gitsek erken inip yürüyeceğim yine spor şart sporrrr

bizim belli olmuyor ama 17.30 da hazırlanıyoruz az kaldı az

sen kaçta kavuşuyorsun özgürlüğüne???

ya sarı saçlara çok alıştım ama kime gitsem ki son gittiğim güzellik salonundaki bayanla çok iyi kanka olduk galiba oda koyu renk önerdi... bana koyu renk nasıl olur ki değişiklik istiyorum ama sarıyı çok seviyorum. birde çok yıprandı sarıyla ne yapsak ne etsek??? burası da antalya yazın her hafta denize giderim. ne kadar koyu bile olsa denizde de açılacak sarı kalınca dip boyasına bile ihtiyaç olmuyor denizin tuzundan dipler açılıyor amanın ne kararsızım ben yaaa

18,30dan sonra kısmetse arkama bakmadan kaçıyorum:)
bugün babam alacak benı beklıyorum bakalım
bu dolunayın etkısı yenı yenımı cıkıyo acep bizden bende senın gibiyim ayılıp bayılıyorum daralıyorum sabahtan beri

sarı saça alışınca kesınlıkle vazgecemıyo ınsan
ton koyultarak başlayabılrısın
yada ben yaklasık 4-5 yıl sarışınlıktan sonra pat diye kumral oldum hatta elegan yada cıkolata kahveydı sanırım
nişan dönemımde ve sarının yıprattgı sacı 3 kez düz boyayla kahveye boyayıp canlandırdım tabı en fazla 6-7 ay sonra hopp geri döndüm sarıya:)

sevıyosan eger kahvenın cok cesıtylı ve cok güzel tonları var
hatta aktıkça alttan çıkan sarılarla çok güzel bi uyum oluyo

esraa valla bulgur olabilir :26::26: dün bende kisir yaptim kendime sölemesi ayip
2 tabaklik yapmisim bugün öglende yedim ama acayip sislik yapti, suyu zor iciyorum..
dedigin gibi bide yumru oturdu tam midemin üstüne :26:
yemicem diyorum ama özlüyorum yaa :44:

sen niye bi elmayla gecistirdin bakim

oh annenlerdeymissin bu hafta ama kaçamaklara dikkat et
Allah kavustursun canim esinlede...

bugün kendimde degilim sanki bunlari sabahta yazcaktim ama yazmamisim. . yorgunluktan ölüyorum hâlâ

en iyisi kuaföre uzun uzun bu sarı alışkanlığımı anlatayım da sarıya geçebileceğim bir kahve yapsın yada araya azıcık gölgemi atsa koyu renk arasına dediğin gibi sarılarda çıkar azar azar ohhh :) yaw hakkaten nedir bu sarı saplantısı ben kahveye dönüyorum da senin gibi 6-7 ay sürmüyor max. 1 ayım var birde kırmızı yaptıydım onu beğendim diye 3 ay

esra sana sari cok yakisiyor degistirme bence bidaha

eda seninde yakindan foton var mi görmedim ben :26:

aynen yemiyeceğim diyorum ama dayanamıyorum evde 4 kavanoz turşum var bademden eriğe biberden salatalığa of offfffff kısır kısırrrr

aynen yemiyeceğim diyorum ama dayanamıyorum evde 4 kavanoz turşum var bademden eriğe biberden salatalığa of offfffff kısır kısırrrr

aman Allahim erik mi dedin
ye gitsin afiyet olsun ama bari aksam geç yeme..
Dün aksam 6 da yedim yatana kadar eritemedim en azindan simdi yatana kadar vakit var

SLM kızlar guzel bır hafta dılıyorum , nasılsınız ben superım bugun saclarımı rofle yaptırdım kursta ve tam ıstedıgım gıbı oldu , valla emegı gecen arkadaslarımı tek tek optum gecmıse bakım soyle bır gelıyorum bakalım neler kaynatmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…