Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugün tüm gün evdeydim birde tektim. yemek krizlerimi çözmek adına evdeki salatalıkları yıkadım meyve tabağına koydum. birde erik ve havuç. içim dışım salatalık oldu ama extra birşeyde yemedim :)

günaydın bu gün dükkanı ben açtım hafta sonu sıfır kaçamak yaptım çok mutluyum.

SABAH;2 dilim ekmek arası tost ve bol yeşillik

ÖĞLEN:çorba ve kabak yemeği ve yoğurt

AKŞAM ;ızgara balık ve salata

3 litre su ve 1saat yürüyüş tabiki yeşil çay ara öğün yapmıyorum canım çok isterse yiyiyorum

şu yoğurdun içinde neler vardı bende yapayım hem yemekten önce yendiği için çok yemek yedirmez herhalde.

bede tabağa bol yeşillik koyuyorum mutfağa girdikçe atıyorum ağzıma böylece cıssss şeyler yemiyorum

neyse kahvaltımı yapayım gidip bugün işlerim çok giremeyebilirim kendinize iyi bakın

Selamlar kızlar

Hayırlı haftalar hepimize

Geçen hafta benim patron saolsun kök söktürdü bu hafta inşallah daha rahat ederim kendime iyi bi iş bulsam pılımı pırtımı toplayıp kaççam burdan ama işte kader kısmet

neyse geçen cuma baya döktürmüşsünüz okudum aslında ama öyle çoktu ki herbirine alıntı yapamadım

buarada haftasonunuda sakin geçirdim yemek konusunda abartmadım istemeden dikkat ettim

birde kimlerin neler yazdığını karıştırdım azcık ben şöle genel bi yorum yapıyım

öncelikle kesinlikle akşam öğünü kesmek baya bi kilo verdiriyormuş test ettim onayladım

şu kalp vakfı diyeti nedir buarada?

Bu yürüme işine gelince sevgilim çalışıyor ya aslında saolsun benle yürür ama baya yoğun zamanı olmuyor malum düğün dernek işine girişcez çalışmak zorunda Aman Allahım sağlık versin iş versin tek çalışsın çok şükür.

kefiri gene unuttum alıp başlıcaktım sözde cuma neyse bida unutmam artık bende ülker içimi deniyim bari

buarada paylaşım konusunda tşk ederim, teveccünüz (ben aslında mervıshnazıda geçerdimde malum patron
) havada rekabet, hırs kokusu var

bide cuma günü herkes ne gaza gelmiş öylee wow dedim inş vercez kilolarımızı hep beraber hadi bakalım

buarada bankacı arkadaşım garden, halkbanka geçmek istiosun galiba hakkında hayırlısı olsun şuan hangi bankadasın :44: neden memnun değilsin?:26: soru benimkide işte bankacıya neden memnun değilsin diorum

Son düzenleme:

neslıhan hanımmmm neslıhan hanımmmmm günaydınnnnnnn
şekerım ctesi 90 dk pazarda 60 dk yürüyüşüm var huuu:)
valla bu haftasonu feci dinlendım,ctesi günü kahvaltıdan sonra uzandım yattım kalktım bidaha yattım falan
akşam 5e kadar aksam 5te kalktık koşu bandına tırmandım yürüdüm 1,5 saat film eşliğinde sonra yine yattım full dınlendım cok yorulmustum cuma akşamıda mısafırım vardı malum
ama dün kahvaltıdan sonra evı temızledım dıp bucak,balkonu falan oturulacak hale getırdım camları sıldım banyo wc vs..yanı sabah 10dan aksam üzeri 4e kadar çırpındım sonra kayınvalıdeyıde alıp cıktık dondurma yedık markete gittik onu eve bıraktık ben eve gelıncede tekrar yürüdüm ama saat 9dan sonra ıptal durumdaydım:)ne çektim beee

gunaydın canım tebdeyım şuanda,yaklasık 6 yıldır
bankada calısanların bellı bı zamandan sonra kesınlıkle yer degiştiremesı gerektıgını düşünüyorum
laçka oluyo herşey
bide evlılık tazmınatımı alıp baska bı yere geçmek istedim ama işte şartlar izin vermedı
resmen dönüş yok.çok kısırlaşmış sektör..
sen ne iş yapıyodun canım

günaydın kızçeler hepinizeaz kalorili,bol hareketli bi hafta olsun hepimiz için

şu pazar günlerini hafif geçirmeyi öğrenemedim bi türlü ya,sabah iyi başlıyorum ama akşama doğru bozuluyo maalesef,sanırım benim hep çalışmam gerek,ancak bu şekilde tutuyorum kendimi

neyse gelelim haftasonu özetine

cumartesi

sabah
bol yeşillikli sandviç
ara
4 kuru kayısı
öğle
tavuk döner
salata,ayran
ara
elma
akşam
taze fasulye
bider dolması
yoğurt

spor: 20 dakika lesli,100 dakika yürüyüş
toplam :120 dakika

pazar
sabah
kaşarlı tost
yeşillik,peynir,sucuk
öğlen
etli ekmek
salata,ayran
ara
dondurma
akşam
yarım tost
karpuz
ara
browni,çikolata,kahve

spor: 60 dakika yürüyüş

günaydınnnn hanımlarrrrrrr
bir üst mesajdada yazdım dün akşam 9a kadar koşturdum
ve sonrasında ütü falanda yaptım volkana valiz hazırladım 1 hafta yok kocacım
kendımede hazırladım tabı annemlere geçicem bu hafta
oyuzden koşu bandım olmayacagı için 2 gün toplamda 150 dk yürüyüş yaptım
bide sabah sabah maılıme baktım bu ay tlfn faturam 210 tl gelmiş
artık çenemi tutmanında zamanı gelmiş bunu anladım:)bu ay battım cok ödemem var:)acil sposor arıyorum:)
genel olarak haftasonum güzeldi

kahvaltılarımız fix tam tahıllı ekmek+peyaz peynır+yumurta+salatalık domates
kahvaltıyı 9 gibi yaptık 2 günde de
sonra saat 4 gibi ilk gün bulgur pilavı ve yanında yagsız fırında patates yaptım(ctesi)
pazar günüde yıne 3dü sanırım bulgur pılavıyla türlü yaptım tavada yagsız
yanı evde 1 patlıcan,2-3 domates,1 patates,1 kabak yemek yaptım degerlendırdım:)
pılavlarda 1 kase falandı öyle cok degıldı ama işte pazar günü ekstra kaçamak olarak dondurma yedım

siz söylemeyın cezamı bılıyorum bugün 100 mekik ellerımden öperr

haydi gençlerrrrrr
uyanalım ayılalımmm bomba bi hava var yaz geldi
düğün sezonu açıldı
durmak yok yola devam......

bende ithalat ihracat yapıyorum canım özel bi şirkette ama canımdan bezdim çok yükleniyorlar bikaç kişi çıkarttılar şimdi herşey bana kaldı ne iş varsa hepsini yapıorum

işimin tek artısı haftasonu tatil olması bulsam şöle gönlüme göre bi iş 1dk durmam

banka çalışanlarının yer değiştirmesi derken pozisyon ya da bölüm olarak mı yoksa iş olarak mı :26:

bankacılık zor ya ben hiç istemedim açıkçası Allah sabır versin

hangi şehirdesin buarada?

Günaydin kizlar mutlu haftalar

Fena artilardayim ben bu sabah yine eksiye düscem diye cabalamak düstü bu haftada reva mi bu ya

Dün aksam kendime kisir yaptim acaba o mu sislik verdi pazar sabahi iyiydim

Neysem ama sporum iyi masallah bu hafta!

Cuma spordaydim 45 dakika!
Dünde 2 saat yüzmeye gittim, 30 dakikasini saymiyorum yinede dinlenmeler için çikartiyorum...

VEEE KOCAMAN MASALLAH diyorum kizlar siz naptiniz hepinizde hareketli gecirmissiniz haftasonunu

spor listemiz

Kullanıcı adıSpor dakika sayısı
T_N315
spirochet130
fitsema65
garden150
fefilifa-
tatlikedi135
mimu88-
mutedeyyin-
tasan120
mutlu-
eefza-
mervishnaz-

günaydın kızlar,

başağrısıyla uynadım güne nerdeyse 3 gündür böyle uyanıyorum. akşamları bende yemeden aç yatayım dedim ama dünle bugün beynim zonkluyor bana göre değil sanırım aç uyumak...

dün ne yedim

sabah: kepek ekmek ve köy peyniriyle tost

ara: salatalık havuç

öğle: sebzeli bulgur pilavı

ara: salatalık yeşil erik yeşil çay

akşam: 1 dilim tam buğday ekmeği + yarım tabak maş çorbası (bizim tarafa özgü zeytinyağı kullandım yağını sadece)

ara: salatalık

40 dk yürüyüş yaptım

istanbuldayım ben,benımde haftasonum tatil diye burdayım hala inanırmısın:)
kalabalık bi şubeyken 3 hamılemız 2 tayinimz oldu 2 kişi daha gidecek 1 kişiye 3 kişilik iş yüklenıncede iyice bunaltıcı oldu
pozısyon aynı kalsada kesınlıkle 3-5 yılda bir şube degişmelı
esra hanım diye başlayan dialog 2 yıl sonra esra 6 yıl sonrada hacı bacı kızım hopp diye şekıl alıyo
yüzgöz olunuyo nekadar korumaya çalışırsan çalış
finans sektörü hertürlü gıcık bi sektor
ister ithalat ihracatla ılgılen
ister bankada ol
tekstil üzerınemı sizin şirket
sen hangı ıldesın?

aynen öyle çok haklısın ama maalesef benim başkada yapabileceğim bi iş yok mesleğim bu
elektronik üzerine bizim şirket bu daha sıkıcı tabi keşke tekstil olsaydı

izmirdeyim ben

valla bakınıorum eger şöle eli yüzü düzgün bi bulursam hemen geçerim inşallah hakkımızda hayırlısı olur hayırlısıyla denk gelir

kızlar bugün kötü bir sabah geçirdim sizede anlatayım.

sabah kadın doğuma gittim spiral taktırmak için.rahim ağzı kapalı olduğu için açmak için bayağı uğraştı tabi ben bu arada çok acı çektim.neyse tam rahim ağzı açıldı takacak bu spiral arızalı dedi. eczaneden git değiştir dedi ben de şansmı var.eczaneye gittim bu arızalı değil firmasını arayıp soralım dedi.firma arızalı değil artık böyle üretiliyor dedi doktorun haberi yok.doktor firma bana haber vermedi diyor ama sonuçta olan bana oldu 15 gün sonra yenisini getirip takacaklarmış.doktor firmayı firmada doktoru suçluyor olan bana oldu o kadar acı çektim .ben nereye şikayet etsem acaba

geçmiş olsun dıyım canım boşu boşuna ızdırap çekmişsin yok yere
ama bana göre burda hata firmada
çünkü her ürün her ilaç mümessıl aracılıgıyla doktora tanıtılır,ürün mumessılere tanıtılıp egitimi verildikten sonra doktorlara sunum yapılır
ama bu ürünün tanıtımı yapılmamış sanırım doktorda dogal olarak yapamamış
doktor bile olsa her şeyi bilemez onlarada yol göstermek lazım..

kocam burda olsa benle gurur duyardı heralde:)

eşindemi ilaç firmasında çalışıyor

hakikaten iyi savundun :) ama haklısın benim abimde doktor anlamadığı ne sorsam ben anlamam başka bir arkadaşıma sorayım der...

ama özlemciğim gerçekten sana olmuş olan Allah inşallah bununla son ederde hayırlısıyla çözülür 2 haftaya... çok geçmiş olsun ama ben olsam yerinde hangi ilaç firması geçiyorsa ambalajda oraya tlf açarım mail atarım bir şekilde durumdan haberdar ederim... hani söylemiştir doktor filan ama sende istersen bir mail at kolayına gelirse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…