Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

özlemcim seni çok merak ettim,hatta özelden msjda gönderdim,sebep herneyse umarım tatlıya bağlanmıştır

menümü paylaşayım

SABAH:2 dilim ekmek peynir zeytin ve haşlanmış yumurta

ARA:1 elma

ÖĞLE :haşlanmış tavuk salata ve ayran

ARA:sade türk kahvesi

ARA:10 tane çağla(çok seviyorum)

AKŞAM;1 kase çorba ve salata

3 litre su ve 3 bardak yeşil çay

SPOR;2 saat dip köşe ev sildim ev temizledim ve ütü yaptım spor yerine geçer mi acaba

burdan ayrılmak bize hiç yaramıyor can sıkıntısından sürekli yiyor insan ama hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorum yoluma

bu menün olmamış mervecim ya
pişi yerine adam akıllı kahvaltı edeydin ya hem cok yaglı hemde kalorisi fazla

ah ahh malesef o mod bendede yok
nazarmı degdi bize abla

canım sıkkın 2 3 gündür üst üste gelen olaylar yüzünden ve ben yemekten çıkartıyorum...
bu hafta kovulsam burdan hak veririm size zaten olmayacak yapamayacağım çırpınıyorum sadece zayıflıcam filan yok neyse canınızı sıkmayayım size kolay gelsin kızlar

canim niye hemen oyle vazgeciyorsun?
zahmet olmadan rahmet olur mu?
sen yeter ki iste gerisi gelecektir.. bizde cogu zaman umitsizlige kapildik ama neredeyse yolu yariladik
senin neyin eksik basari oykuleri yazan insanlarda iki kol iki bacak
yapacagiz basaracagiz unutma yeter ki iste en sevdigin giyim tarzini dusun yaz geliyor tiril tiril elbiseleri dusun
ha gayret 2 ayimiz kaldi surada pes etmek yok yola devam

menum

sabah 8:00

4 tane ceri domates
1 biber
1 haslanmis yumurta
yesillik
1 kasik lor
kasar+beyaz peynir
4 zeytin
yarim dilim cavdar ekmegi
cay

ara 11:00
2 kasik kuymak
cay yarim dilim cavdar ekmegi
(aslinda 2. kahvalti arkadasim kahvaltiya gelecegim sana cay koy dedi ayip olmasin diye yedim)

oglen 15:30
semizotu salatasi
biber+domates kavurmasi
2-3 tane bişi :26: (yine baska bir arkadasim cay koy hastaneden geliyorum hamur aldim dedi o yuzden boyle oldu :26: )
cay

aksam yemegi yemedim hala tokum ne yapacagim bilmiyorum sanirim meyveyle gecistirecegim bu bisiler cok nefisti yaaa
60 dk kosacagim simdi ben kactim kizlar

eyvah eyvah ben de çok seviyrm bişiyi ben pişi diyodum ananem yapmış yolamış 1 tanecik yedim. uzaktan bakıyorum öyle:26:

8.00
1 bardak sütle k flakes

14.00
1 kase çorba
2 dilim ekmek
2 kaşık salata

17.00
1 muz
1 dilim baklava:18:

19.30
4 kaşık kuru fasulye
2 kaşık patates salatası
1 dilim ekmek

diyetteyken eve şöyle şeyler almayın diyorum ; gel de yeme nasıl olacak o

güzelim bende senin gibiyim canım sıkılınca yemeye veriyorum yada anlatmalıyım hani görüyorsundur belki burda ne derdim olsa yazıyorum ben sağolsun arkadaşlarda ilgileniyorlar cevap veriyorlar bir anlamda yemek yerine kendime koca bir bardak su doldurup yada yeşil çay pc başına geçiyorum yazıyorum...

ben dinlerim yazarsan... bazen sorunlar öyle bir durumda oluyor ki değil ona buna sorunu çıkarana anlatsan da boş oluyor ama yinede anlatmak insanı rahatlatıyor...

eyvah eyvah ben de çok seviyrm bişiyi ben pişi diyodum ananem yapmış yolamış 1 tanecik yedim. uzaktan bakıyorum öyle:26:

günaydın güzeller,

pişi demeyin olduğu yerde durmayın bulunmayın... ben öyle yapıyorum yoksa bende dayanamam

bu arada eşim sorunu kökten çözdü. hani cumaya olsun yeterki gitsin demiştiniz ya... iş yerinden şehir dışı satışlara göndermişler. 2 hafta ege turuna çıktı beyefendi ne cuması ne ne bugunü ne yarını kökten çözüldü yaptırmayacak testi... üstüne birde 2 hafta evden uzak kalacak püff ne yapcamı şaşırdım yine

sükunet altındır diyeceğim galiba 2 hafta... pirinç lapasımı yapsam diyorum ama şimdi ben bunalıma girince deli gibi yerim nasıl durduracağım kendimi yawww

oyyy kuzum benimmm kızzz ben antepte bir zor diyet yapıyordum antalya ya geldim de rahatladım. dayanılmıyor yaaa

oyy güzelim pişiye kadar herşey çok güzelmiş ama

bir daha öyle birşey olursa koy 2-3 peçetenin arasına sık iyice çıksın yağı öyle ye en azından yağından kaçmış olursun...

gunaydin diyet kardesligiiiii
bugun gec kalktim yiginla is beni bekler dun ki gelen misafirlerin etkisi bugun cikiyor :26:
benim cocugum yok diye anlamiyor olabilirim ama cocugum olunca insaallah kesinlikle eline bisi verip dolasip yemesine izin vermicem sofra bezi ser be kadin
bide cips yiyorlar elleri yagli yagli koltuklarim beyaz benim
ellerinin turuncu turuncu yaglarini hep surmusler koltuguma silmeye calistim cikmadi simdi yikiyacagim ne yapayim
diyorum ki yahu yedirmeyin sunlari sagliksiz diyorum anlamiyorlar sofra bezi verdim tepsi verdim dinlemiyorlar cildirdim
cocuksuz olunca ev temiz kaliyor anladim

simdi k flakes yedim yogurtla

canim kahvalti yapmak istemiyor

eda sacmalama ne bunalmasi
hayir sen kendine bakan pozitif son derece guzel bi kadinsin ne bunalimiymis bunalim senin enerjini gorup bunalima girsin defolsun
bu senin icin bi firsat 2 haftan var onunde asil asilabildigin kadar hedef koy ve hic kacamaksiz bol sporlu hatta 2 kati sporlu 2 hafta gecir
esinde yok işinde olmaz cok ohhh kendine ayir o vakti geldiginde sasirsin hic bebek mevzunuda acma sen actikca o kaciyor baksana amaaannn verecek olan Allah onun testine mi ihtiyac duyar sen duaya saril
verecek insaallah yaa bak benim eltimin kuzeninin 12 yildir olmuyordu ikizleri var simdi ama kadin agliyor hem yardimcisi var hem annesi zapdedemiyorlar valla
tadini cikar evliligin biz oyle yapiyoruz atliyoruz motora ver elini bolu ver elini canakkale mugla bursa neresi varsa 2-3 gunlugune cocuk olsa gidebilirmiydik hayir sende sizin yapabileceginiz seyleri dusun ve esine de oyle yansit bakalim o senin bu vurdumduymazligin karsisinda nasil bir tutuma girecek
kendine guven ona ihtiyacin yok cocugad ihtiyacin yok senin sana ihtiyacin var mutluluga enerjiye cunku suan sen bir maratondasin herkes sana pervane olsun
sen zayiflayacak sagligina kavusacaksin ins

ayyy güzelim çok sağol doğru diyorsun aslında verecek olan Allah onun testine mi ihtiyaç duyar 2 haftada kendimi yenileyeyim cilt bakımlarına gideyim spor yapayım diyet yemekler bulayım demi yaaa kim kimi 2 hafta yanlız bırakıyor tadını çıkarayım bari

evet tabi valla sahsen ben esim 4 sene once umreye gitmisti 2 haftaligina dondugunde 58 kiloluk bi hatun bulmustu karsisinda dili damagi kurumustu resmen sasirmisti
70 kilodan dusmustum sanirim gecmis gun ama kesinlikle tavsiye etmiyorum 2 hafta hep ac yasadim ve yataktan kalkamamistim :26:
nneyse en azindan daha bakimli daha kendine guvenen bir kadin gorunce karsisinda kendinde bi eksiklik hissedecek bak gor nasil degisecek tutumu

Günaydin hanimlar ! Mutlu bayramlar, 23 nisan ulusal egemenlik bayramimiz kutlu olsun

bu ara biraz kopugum ben is dolayisiyla mazur görün lütfen

Dün aksam biraz leblebi ve marul/roka salatasiyla kapattim günü...
Ya leblebi 500 gram fazla cikartirmi tartida moralim bozuldu
gerçi belki yedigim cikolatalarinda etkisi var

Bu arada spor listemiz: (ben cuma öglen ve dün öglen gittim 45'er dakika)

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N100
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi90
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu-
10eefza-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…