Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

zulf-ü kâküllerin amber misali
buy-u erguvandan güzelsin güzel
kızarmış gonca gül gibi yüzlerin
şah-ı gülistandan güzelsin güzel

yüzünde yeşil ben aşikar olmuş
çekilmiş kaşların zülfikâr olmuş
gözlerin aleme hükümdar olmuş
muhr-i süleyman'dan güzelsin güzel

kurulmuş göğsünde bahçe-i vahdet
hatmolmuş kadrinle tûbayı hikmet
cemalin seyreden istemez cennet
sen huri gılmandan güzelsin güzel

gözlerin velfecri benzer imrân'e
seni seven âşık olur divane
yanakların şûle vermiş cihana
yüz mahı tabandan güzelsin güzel

çiğ düşmüş çayıra benzer yüzlerin
âşıkın öldürür şirin sözlerin
mısrın * hazinesi değer gözlerin
zühre-i rahşandan güzelsin güzel

sıdkı der suretim hattın secdegâh
cümle güzellere oldum pişegâh
güzeller tacısın yüzün padişah
Yusuf-u kenan'dan güzelsin güzel .

ben bu şiire bayılıyorum yaaa..siz de okuyun istedim...............
ablaaaaaaa cok sevdigim bir turkudur erkan ogur ustaddan da dinle tavsiye ederim
sitki efendi seyhine yazmis sanirim ama ben peygamber efendimizi dusunurum hep :KK43:
[video=youtube;8cB7wb001Eo]http://www.youtube.com/watch?v=8cB7wb001Eo[/video]

abla normalde çocuklara bayılır alışveriş merkezlerinde benim kocamı bulmak kolaydır nerde minik bir çocuk var koşarken yada oynarken bulursun... buna dedim bu kadar seviyorsun kendi çocuğumuz olsun yaa bize erken bak ben ne güzel seviyorum dedi bende buna dışarda çocuk sevmeyi yasakladım. artık sevemiyor bakıyor ama peşinden gidemiyor pess edeceğini düşünüyordum ama öylee bakıyor benide dürtüyor bak ne tatlı sevelimmi getireyimmi istiyormusun diyo hayır diyorum. püfff
edacim seni en iyi anlayanlardan biri de benim tatlim
bak sen 2 yil bile olmamis evleneli ben 7 yildir bebek hasretiyle yaniyorum
ben yasaklamadim ama esim yegenini sevse bile icim aciyo onu sevecegine bizim bebisimizi sevsin diyorum uzuluyorum :KK14:
ama rabbim bizede verecek insaallah sadece biraz sabirli ol duani eksik etme :KK16:
eşimi aradım doktor 4 e kadar ordaymış doktorun kendisiyle konuştum dedim. moralim çok bozuk bir yere gidecek durumda değilim benim işim başımdan aşmış dedi kapattı :KK43: bence randevu bile almamıştı...

edacim tatlim benim lutfen esini sorgulama erkekler bizim gibi degil onlarin isletim sistemleri ego uzerine kurulu..
caktirmiyorlar ama gurur yapiyorlar benim esimde 3 sene yaptirmadi :KK50:
sen ona bunun mecbur olmadigini soyle cocugumuz olmasada olur ben seni hep sevecegim de ürkütme ve biraz sabret bak daha 1 senelik evlisiniz haklisin yaslarimiz gidiyor benim esim 39 yasinda ben 28 yasindayim ama zorla yaptiramazsin yaptirsan bile mutsuz olursunuz :KK50:

arkadaslar bu ay 3. gebelik testimi yaptim cikmadi :26:
17 gun gecti gunum hala regl olmadim :26:
ne yapacagim ben ya kan testi mi yaptirsam :KK50:

edacim seni en iyi anlayanlardan biri de benim tatlim
bak sen 2 yil bile olmamis evleneli ben 7 yildir bebek hasretiyle yaniyorum
ben yasaklamadim ama esim yegenini sevse bile icim aciyo onu sevecegine bizim bebisimizi sevsin diyorum uzuluyorum :KK14:
ama rabbim bizede verecek insaallah sadece biraz sabirli ol duani eksik etme :KK16:

edacim tatlim benim lutfen esini sorgulama erkekler bizim gibi degil onlarin isletim sistemleri ego uzerine kurulu..
caktirmiyorlar ama gurur yapiyorlar benim esimde 3 sene yaptirmadi :KK50:
sen ona bunun mecbur olmadigini soyle cocugumuz olmasada olur ben seni hep sevecegim de ürkütme ve biraz sabret bak daha 1 senelik evlisiniz haklisin yaslarimiz gidiyor benim esim 39 yasinda ben 28 yasindayim ama zorla yaptiramazsin yaptirsan bile mutsuz olursunuz :KK50:

aynen öyle başka bebekleri çocukları sevmesi içimi acıtıyor... ona zaman vereceğimde çok kolay birşey ya bu test beni yormasının alemi yok birde randevu bile alıp almadığı muamma bizimki de 34 yaşında ona göre erken ama ben 31 yaşındayım kuzum yaa zorla yaptıramam tabi haklısın bu son zaten yaptırdı yaptırdı bundan sonra ilaçta kullanmayacağım. kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyordu rahimi incelemek lazım yada her ay yaptırtmak lazım çocuk düşünüyorsan dediydi. yıllardır boş yere ilaç alıyorum bırakırım kendi haline ohhh

:KK9::KK9: yumurtada biraz vardi :KK9::KK9:

ablacim muayyen gununde misin ?
tarcin oneriyorum tatli krizlerin icin :26:

değilim elif.üstelik öğünlerden önce yediğim yoğurtlu karışımda tarçın var zaten..dedim ya delirdim galiba:KK52:

ablaaaaaaa cok sevdigim bir turkudur erkan ogur ustaddan da dinle tavsiye ederim
sitki efendi seyhine yazmis sanirim ama ben peygamber efendimizi dusunurum hep :KK43:
[video=youtube;8cB7wb001Eo]http://www.youtube.com/watch?v=8cB7wb001Eo[/video]

türkü halinde dinlemedim canım.ben de efendimize yazılmıştır diye düşündüm inan....

17 günde idrara geçer hcg...kan testi yaptır ama çok ümitli olma..

o uyuz çubuktaki o tek çizgiyi her gördüğümde aynı şeyi düşünüyorum ama genelde doğru çıkıyorlar :KK43: sen yinede doktoruna bir danış ne olur ne olmaz...

aynen öyle başka bebekleri çocukları sevmesi içimi acıtıyor... ona zaman vereceğimde çok kolay birşey ya bu test beni yormasının alemi yok birde randevu bile alıp almadığı muamma bizimki de 34 yaşında ona göre erken ama ben 31 yaşındayım kuzum yaa zorla yaptıramam tabi haklısın bu son zaten yaptırdı yaptırdı bundan sonra ilaçta kullanmayacağım. kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyordu rahimi incelemek lazım yada her ay yaptırtmak lazım çocuk düşünüyorsan dediydi. yıllardır boş yere ilaç alıyorum bırakırım kendi haline ohhh
canim lutfen oyle dusunme kendi sagligin icin dusun bebek icin dusunme
5 ayda bir adet saglikli degil ki birakma tedavini :KK34:
bu arada sen rahim filmi cektirdin mi eda :26:

eda bu konuyu şimdilik rafa kaldır.hiç konuşma.ters de davranma canım.erkekler problemlerden kaçarlar.üstüne gidersen sadece kavga edersiniz.ortam biraz sakinleşsin.güzel bir akşam geçirin mesela.uzun vadeye yayalım, gitmeme sebebini öğrenelim önce.ne dersin

değilim elif.üstelik öğünlerden önce yediğim yoğurtlu karışımda tarçın var zaten..dedim ya delirdim galiba:KK52:

türkü halinde dinlemedim canım.ben de efendimize yazılmıştır diye düşündüm inan....

17 günde idrara geçer hcg...kan testi yaptır ama çok ümitli olma..
estagfirullah ablacim :)
seyhine yazmis diyorlar yada hz. Ali ye
ama efendimize daha yakisiyor :KK16:
yok abla ben artik 7 yillik evliyim gecti benden
test yaptirirken umit ve korku arasinda bi cizgideyim ama tek cizgiyi gorunce yikilmiyorum artik :KK51:

Son düzenleme:
kizlarcim arkadasim caya geliyormus optum herbirinizi
bu arada neslim yok :KK30:
ozledim onu yaaa:KK16:

kızlar aynı isimde 3 hastane vardı ama şükürler olsun ki 1 tanesinde üroloji doktoru vardı. sağolsunlar santrali bağlayacaklarına doktorun kendisini bağladılar. eşimin randevusu vardı 11 de dedim. gecikti ne zaman gelebilir dedim. adını söyledim listeye bakamayacağım ama 4 e kadar burdayım istediği zaman gelebilir dedi bu işte bir tuhaflık var ama :KK43:

eşimi aradım doktor 4 e kadar ordaymış doktorun kendisiyle konuştum dedim. moralim çok bozuk bir yere gidecek durumda değilim benim işim başımdan aşmış dedi kapattı :KK43: bence randevu bile almamıştı...

tatlım bencede üstüne gitme evet çok sinir bozucu bişiy ama üstüne gittikçe iyice inadına bindirir ve kendinden uzaklaştırırsın :KK31:

hatta hiçbişey söyleme bununla ilgili tek kelime etme bence enazından bikaç gün kötü davranma ama çok muhattapta olma bence oda biraz anlasın ama bunu tepki vermeden yap :KK34:

canim lutfen oyle dusunme kendi sagligin icin dusun bebek icin dusunme
5 ayda bir adet saglikli degil ki birakma tedavini :KK34:
bu arada sen rahim filmi cektirdin mi eda :26:

rahim filmini klomen tedavisine verdiğin cevaba göre isteyeceğim dedi doktorum... ben ilaçla çözüleceğini düşünüyorum eşinde birşey yoksa dedi. ben çok taktım bu konuya haklısınız kızlar bırakacağım bu konuyu kapağını bile tekrar kaldırmak yok. klomen de madem içtim 2 gün 5 günü bitireyim orda kalsın

beni ösleyenmi varmış bakıyımm:KK17::KK17:

nasılsınız kızçeler,yoğun bi haftasonun ardından yine yoğun bi pazartesi oldu,işlerimi anca yoluna koydum

mevlidimizi yaptık çok şükür,bayada kalabalıktık çok güzel oldu,Rabbim kabul etsin,eşim o akşam anneciğini rüyasında görmüş,sabah gözleri dolu doluydu:KK14::KK14:

bu arada bende dün sabah regl oldum,moralim baya bozuldu,diyet falanda güme gitti tabi,reglinde etkisiyle bu sabah çok fena artıdaydım:KK53::KK53:

adetim bitsin tekrar doktor yolu görünüyo,sanırım rahim filmi çekilecek,ondanda çok tırsıyorum:26::26:

klomen ve çatlatma iğnesi işe yaramadı bende maalesef,eşime kalsa çocuk istemiyorum sen iyi ol yeter diyo ama gelin bide bana sorun bunu:KK14::KK14:

bu arada edacım kolomeni dediğim gibi bende geçen ay adetimin 5.günü başladım 5 gün kullandım,sonro dr.gittim,yumurtalıkların gayet güzel gelişmiş dedi ve çatlatma iğnesi verdi,iğneyi vurunduktan sonrada ilişki günlerini verdi,:KK17::KK17:ama biz ilk 2 gün çok gerildik yaa:18::18:

ayrıca son sayfalarda eşinin test yaptırmak istemediğini söylemişsin ama kesinlikle bi şekilde ikna etmelisin,bizde yaptırdık,bende eşim istemez diye düşünüyodum ama hiç itiraz etmedi,sadece hastanede yaptırmak biraz sıkıntılı ama istersen evdede yapabilir eşin,sadece 20 dakika sonrasında hastaneye ulaştırmanız lazım,bizde biraz sperm sayısı az çıktı,hastanedeki doktor gebelik için sorun değil demişti ama 2.gittiğim doktor gerekirse bidaha yaptıralım dedi,sen miyomlarınla uğraşırken,ilaç alırken sebep buda olabilir dedi,:KK34::KK34:

sonuçta sorun kimde olursa olsun herşeyin çözümü var,biz elimizden geleni yapalımda takdir Rabbimin:KK16::KK16:

kızlar şöyle webde bir gezindim ara öğünde ne çeşit yaparız diye meyve + yağsız kefire geçmiş millet acaba denesek mi??? birde kefir tarifi bakayım evde yapanlar varmış sizede yazarım :)

Kefir yapımı - Kefir tanesi Kefir ile ilgili bilmek istediğiniz her şey burada.- Kefir tanesi Kefir ile ilgili bilmek istediğiniz her şey burada. bu sitede baya açıklamış

Endanem Kefir Mayasını Sitemizden Kargo ve kapıda ödeme ücreti dahil olmak üzere
1Adeti 35TL (1 adet endanem kefir mayası +kargo ve kapıda ödeme ücreti fiyata dahildir)
2 Adedi 55 TL (2 adet endanem kefir mayası +kargo ve kapıda ödeme ücreti fiyata dahildir)
karşılığında temin edebilirsiniz.
Yurtdışından sipariş için tıklayın..
1 paket(o.5 gr) maya ile 1 lt süt mayalanabilmektedir.Maya çok kullanımlıktır. Her defasında süzülüp tekrar kullanılmaktadır.Zamanla kefir mayası çoğalmakta ve mayalayabileceğiniz süt miktarı artmaktadır.

Muhabbete pek giremiyorum bugün kizlar menümü paylasip gitmem gerek:

Sabah: 2 dilim patatesli börek.
Ara: 1 elma.
Öglen: Börek içi olarak yaptigim rendeleyip kavurdugum kalan patates içinden getirdim kendime + havuç salatasi + 2 meyveli yogurt :KK17: 1 mini kitkat çikolata :KK17: tamam bugün abarttim aksam telafi edicem :KK36:
Ara: Olmayacak :KK1:
Aksam: Marul salatasi diye tahmin ediyorum :26:

öglende 45 dakika sporumu yaptim :KK34:

beni ösleyenmi varmış bakıyımm:KK17::KK17:

nasılsınız kızçeler,yoğun bi haftasonun ardından yine yoğun bi pazartesi oldu,işlerimi anca yoluna koydum

mevlidimizi yaptık çok şükür,bayada kalabalıktık çok güzel oldu,Rabbim kabul etsin,eşim o akşam anneciğini rüyasında görmüş,sabah gözleri dolu doluydu:KK14::KK14:

bu arada bende dün sabah regl oldum,moralim baya bozuldu,diyet falanda güme gitti tabi,reglinde etkisiyle bu sabah çok fena artıdaydım:KK53::KK53:

adetim bitsin tekrar doktor yolu görünüyo,sanırım rahim filmi çekilecek,ondanda çok tırsıyorum:26::26:

klomen ve çatlatma iğnesi işe yaramadı bende maalesef,eşime kalsa çocuk istemiyorum sen iyi ol yeter diyo ama gelin bide bana sorun bunu:KK14::KK14:

bu arada edacım kolomeni dediğim gibi bende geçen ay adetimin 5.günü başladım 5 gün kullandım,sonro dr.gittim,yumurtalıkların gayet güzel gelişmiş dedi ve çatlatma iğnesi verdi,iğneyi vurunduktan sonrada ilişki günlerini verdi,:KK17::KK17:ama biz ilk 2 gün çok gerildik yaa:18::18:

ayrıca son sayfalarda eşinin test yaptırmak istemediğini söylemişsin ama kesinlikle bi şekilde ikna etmelisin,bizde yaptırdık,bende eşim istemez diye düşünüyodum ama hiç itiraz etmedi,sadece hastanede yaptırmak biraz sıkıntılı ama istersen evdede yapabilir eşin,sadece 20 dakika sonrasında hastaneye ulaştırmanız lazım,bizde biraz sperm sayısı az çıktı,hastanedeki doktor gebelik için sorun değil demişti ama 2.gittiğim doktor gerekirse bidaha yaptıralım dedi,sen miyomlarınla uğraşırken,ilaç alırken sebep buda olabilir dedi,:KK34::KK34:

sonuçta sorun kimde olursa olsun herşeyin çözümü var,biz elimizden geleni yapalımda takdir Rabbimin:KK16::KK16:

aynen bizimkine göre de ikimiz mutluymuşuz gereği yokmuş yeni üyenin :)))

selam kızlar sayfalar akıp gitmiş muhabbet koyu maşallah.geçen hafta giremedim kilo bildiremedim evde problem vardı kötü bir hafta geçirdim özür dilerim herkesten ama bu hafta burdayım temizlik yaptım ancak geldim

X