Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

valla esra diyince aklima geldi senki bizimle saglikli ögünler paylasirdin ne de güzel olurdu, insani yasatan amacinin olmasi biseylere tutunmasi bence olacak 18 mayista :) isminin altina yaz 18mayista -4kg diye :)

valla esra diyince aklima geldi senki bizimle saglikli ögünler paylasirdin ne de güzel olurdu, insani yasatan amacinin olmasi biseylere tutunmasi bence olacak 18 mayista :) isminin altina yaz 18mayista -4kg diye :)

bundan sonra her yedigimi paylasacagim paylasmiyorsam bilin kacamak yiyorum ve beni uyarin
yedigim bir parca cikolatayi da cekicem bana kizin olur muuuuu
yazayim mayis 18 72 kg diye her baktikca tırsıyım

ay 10 dk dans edeyim dedim totosumden aliyorum nefes iyi mi
eskiden 2 saat dans ederdim de bana misin demezdim hey gidi genclik hey

işler yoğundu bakamadım kızlarcım

ooo takımda yine motivasyon süper,gaz vericimiz esra işbaşında

hep böyle olalım inş,ben bu sefer bari hedefime ulaşayım istiyorum,çok şeymi istiyorum

elifim seninde tekrar motive olmana çok sevindim balım,ha şöyle yaa,ne o öyle karamsarlık,hiç yakışmıyo sana

işte kendimi görmek istediğim resim,gömlek pantolonun içinde,üstte ince bi kemer

inş.bende böyle bi resmimi ekliycem der ve spora giderim

kendinize çok çok iyi bakın,haftasonu çok cozutmayın,öpüyorum hepinizi

iyi sporlar canim
bende sort giymek istiyorum kendimi sevmedigim icin giyemiyorum artik
ama bu yaz giyecegim ins
cok sey mi istiyorum :26:

ins canim hersey ustuste gelince kendi derdimi unuttum kendime zaman ayiracagim artik ins

menümü de paylaşayımm

9.00 kahvaltı
1 tane muz

11.00
ara 1 avuç ceviz
1 bardak bitki çayı

13.30 öğlen
5 kaşık zeytinyağlı bezelye
1 dilim ekmek

15.00 ara 1 avuç leblebi

16.00 1 tane elma

18.00 1 tane kuru cennet hurması

19.30 akşam
1 kase yoğurt içine biraz lahana doğradım

akşam bitki çayı içerim

ah bi de şu leblebiyle, cennet elmasından vazgeçebilsem

tatlim bence menun az gibi sebze cok yok protein az et balik tavuk yok onlara biraz daha yer ayir

kızlar dün doktora gittim grip ve öksürük için gitmişken kadın doğuma da girdim çok farklı bir doktora denk geldim adam çok değişik ürkütücü negatifti nerdeyse sonunda ya çocuk istiyorduk ama şey filan durumuna geldim :))) nerdeyse vazgeçecektim yani :))) neyse ama adam ilaç yazdı klomen ve inofolic diye bir ilaç başladık. kullanan varsa yazsın bana ben başlayamadım. çünkü eşim akşam çocuk istemiyorum nokta dedi bende tüm moral yerlerde bıraktım herşeyi bugünde randevu aldım dedi pek inandırıcı değil ama inşallah doğrudur. yani o gideceğine göre bende klomen tedavisine başlıyorum ne olacağız bilmiyorum kısmet...

bugün misaifirimiz olmakla birlikte akşam yemeği ambargosuna başladım. geç saatte yemek yasak artık bana masada oturdum sadece su içtim ayıp filan ama kusura bakmasınlar yok öyle 8 de yemek... şu regl biterse göbek bandını da deneyip sizlere ayrıntıları vereceğim. yanlız bu spor konusunda sizlere katılıp kasmamın vakti gelmişte geçiyor. yeniden spor salonu derdine düşeceğim sanırsam :)

günaydınnnn akşam ben kapadım burayı sabahta ben açayım bari :)

bugün spor yapılacak pazara gidilecek bol bol yürünecek...

kizlar merhabalar kahvaltimin fotografini yolluyorum
amaaaa ben sadeceeeeeeee

domates+salatalik+biber+roka
beyaz+kasar peyniri
5-6 tane yesil+biberli+siyah zeytin
2 dilim cavdar ekmegi
1 tatli kasigi bal yedim

esim 96 kilo onu da diyete sokacagim gerci boyu var gostermiyor ama saglik icin
bugun son ziyafetti kizartmalar hamur isleri dedim
yarin haslanmis yumurta yesillik okey mi
otlicaz yani diyor
ben sirkette arayi kapatirim diyor
ben hazirlayimda sen bi ogun ne yiyorsan ye dedim

tatlim bence menun az gibi sebze cok yok protein az et balik tavuk yok onlara biraz daha yer ayir

tatlım ya ben akşam geç geliyorum eve o yüzden evdeki menüye katılamıyorum. geç oldu diye sofraya bile oturmadan elime yoğurt alıp kaçıyorum mutfaktan.. çünkü biliyorum otursam yiyeceğim bizimkiler de kızmıyor değil evet ben de farkettim bu hafta hiç balık tavuk yok.. balığı yarın yicez inşallah genelde haftada 1yeriz balığı o da hafta sonu olur..tavuk ve et pek sevmiyorum o yüzden de ama tavuklu salata araştırayım biraz en iyisi:44:

bi de dün akşam 2 kaşık sütlaç yedim:18: bugün de gelsin kaloriler menüm çok sağlıksız bugün de:26:

geçmişi okuyamadım.hemen yazıyorum.kızlar dünden bugüne 100 gram vermişim..
zencefilli yoğurta başladım.günlük 500 gram yazıyordu.akşam yedim ilk defa..100 gr çok iyi yaa
bugün sabahtan yemeye başladım.bakalım yarın 500 gram mı eksik olcak.çok merak ediyorum.sizlerle paylaşmak istedim..inşallah işe yarar.hepimiz yaparız.incecik oluruz.neyse yarın yine yazarım..

gunaydın guzel yurdumun guzel kadınlarıguzel bır haftasonu diliyorum , gectıgımız hafta sıze katılamadım , bu hafta bol bol katılırım inşlh gecmışı okudum bıraz 1 kaç kaçamak çarptı gozume haftaya lsteye eklıcem bilginize hayırlısıyla telaşım bıttı dun 10 bayan 15 çocuk agırladım kafam oldu kazan gıbı . bugun 8 de uyandım kahvaltımı yaptım çay keyfı yaparken bakım dedım e tabı kımsecıkler yok neyse gorusrz canlarım işlerimi toparlayıp gelırım yıne ,ayrıca gecen haftanın lıstesını yapıcam daha offf ne tembelım dıgmı

Abla bende 2 gündür yiyorum. bendede eksi 300 gösterdi tartı bugün.. ama ben dün cok erken yedim 5 te...
ondanda olabilir..
5 ten sonra yemedim bişey

günaydın semacım

MENÜ PAYLAŞIM LİSTESİ

T-N....................................5

fitsema...............................2
garden................................1
felilifa..................................2
tatlıkedi...............................4
mutedeyyın..........................1
hepbera...............................2

mutlu...................................6
mervişnaz.............................5

eefza....................................1

tasan....................................1

spirohet................................ -

GEÇTİĞİMİZ HAFTAYI KAÇAMAKSIZ GEÇİREN ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYORUM (ÖZELLİKLE ESRAYI )

AYRICA MENÜ PAYLAŞMAYAN ARKADAŞLARIMI TEESUF EDIYORUM HAFTAYA MENÜ PAYLAŞMAYANLARA ÇEŞİTLİ CEZALAR UYGULANACAK BILGINIZE
.....................................................MUTLU TEBRIKLER CANIM MENU PAYLAŞIM 1. MİZ MUTLU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…