Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bende inanmıyordum güzelim de ailemden ayrıyım tek bir tane arkadaşım yok varsa yoksa burda sizle konuştuklarım onun dışında içimi dökebildiğim kimse yok. ailemden birine söylesem onu üzmeyeyim bu bilmesin sinirlenir derken bende patlıyor işte...

şu zayıflama bandı iştah mı kapatıyormuş acaba..yoksa yağ yakmaya mı yarıyormuş..etki mekanizması ne acaba

dün patronumuz yemekte söyledi. eh birsürü soru sorabileceğim bir adamda değil patron sonuçta ben denedim akşam takıyorum sabah 300 gr eksik çıkıyorum tartıda dedi adını da dedi hatta tekrar sormaya çekindim :) bende netten araştırdığım kadarıyla birinden 1 paket aldım. bakalım işe yararmı. kuralı sadece 7 den sonra yemek yasak 2.5 lt su onun dışında ne kadar dikkat ederseniz o kadar verirsiniz dedi. açıkcası mucize beklemiyorum zaten aylarca aç kaldım da mucize olmadı bundan mı beklicem belki biraz motive eder oda bana yeter :)))

Selam kızlar nasılsınız bakalım?
Nasıl gidiyor işleriniz?
Ben pek iyi değilim. Uzun süredir girmiyorum herhalde atılmışımdır artık :)
kilo vermem de durdu sizden ayrı kalınca ya... Allahtan almadım.
Sizler nasılsınız nasıl gidiyor beni özlediniz mi?

aman güzelim almaa sakın biliyorsun ne zor gittiğini...

özlemezmiyizz ne azimdi sendeki maşallah... sen neden iyi değilsin hayırdır???

günaydınnn kızlarrr günaydınnn günaydınnnn

nekadar güzel bir sabah degilmi??
istanbul güneşli bugün bende dün uykumu aldıgım için sabah bomba gibi çıktım yataktan:)
ayrıca bugün haftaortası ve benım dizi günüm çarşambaları mutlu oluyorum:)
dün akşam sadece proteın yedım,aslında aksam yemeklerıı minimumda tutuyodum ama dün dışardaydık bende oyuzden proteıne vurdum kendımı tabı bu sebepten spor yattı
ama bu akşam 1 saat yürüyüş bana müstehak:)

eeee sizler ne yapıyosunuz nevar neyokkk
edacımmm ,çidemcimmmm,gülnihal ablacımmmm
bıraz baktım gecmişe ccok okumadım ama edacım gecmıs olsun canım allah sifalar versın babana insallah..

bide antidepresan gördüm biyerlerde adı geçmiş adı batasıcanın:)
neyse allah mecbur bırakması herşey bizim elımızde herşey bizim irademızde,gelen allahtan gelır her daim güçlü kalabılmek ınanmak ve dua etmek lazım..

aman güzelim almaa sakın biliyorsun ne zor gittiğini...

özlemezmiyizz ne azimdi sendeki maşallah... Sen neden iyi değilsin hayırdır???

sağolasın edacım. Ben bi yakınımı kaybettim zor günler yaşıyorum canım. çok sıkıntılı günler geçiriyorum.
Bazı konularda karar veremiyorum. Bazılarında da veriyorum ama doğru mu yanlış mı onu bilmiyorum.
Karışığım anlayacağınız ama sizi çok özledim. Ne var ne yok gidiyor mu kilolar.
Bendeki azim yeniden devam ediyor canım. 82 yim şu anda. 75 e kadar düşmeyi planlıyorum.

Selam kizlar

yogunluk devam ediyor bi bakim dedim napiosunuz ne ediyosunuz

Dünkü menümü hatirlamiyorum iyimi
Ama aksam roka salatasi yedim. Yatarkende 1 elma yedim o kadar..
Dün öglen dondurma yemistim galiba

neyse bugünden bahsedeyim:

sabah:
1 dilim salam, 1 sürme peynir, 1 minik kayisi reçelindeki kayisi, 1 zeytin, 2 etimek...

yanima elma aldim onu yerim, bide öglen spora gitmeyi düsünüyorum
aksamda evde temizlik yapicam artik bugün bol hareketle yarin eksiyi görürüm insallah :26:

spor listesine bende girebilir miyim

tabi listeye ekledim, ama spor listesi gerçek yarisma listesi degildir. Yarisma listesine katilmak içinde Neslihan(T_N) arkadasimiz bilgileri vericektir

spor listesi:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N200
2spirochet-
3fitsema60
4garden125
5fefilifa-
6tatlikedi175
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu60
10eefza130

Edacim Allah babana acil sifalar versin cok gecmis olsun

Melek sende hosgeldin tanistik mi bilmiyorum canim cigdem ben.. Basiniz saolsun Rabbim hakkinizda hayirli kararlara yöneltir umarim :26:

günaydın kızlar hepinize

dünden beri acaip yoğunum,hem işte hem evde,ama çok şükür diyetim tam gaz devam,bu sabah 200 gr daha eksilmişim

bu arada meleğim gelmişhoşgeldin tatlım,atılmak ne demek kuu,izindesin şu anda,ne zaman dönmek istersen hemen yazarım listeye

edacımm sanada tekrar geçmiş olsun canım,ama babacığın emin ellerde en azından,evde olsa daha çok merak edecektin:26::26:

dünün raporunuda vereyim hemen

sabah
1 elma
1 aktivia kahvaltılık

ara
10 ad kavrulmamış fındık

öğlen
tavuk baget
salata,yoğurt

ara
1 elma

akşam
5 ad minik patlıcanlı köfte
yoğurt

3 litre su,2 bardak yeşil çay,

30 dakika yürüyüş

başın sağolsun melekcim.bizimle kal canım.seni meşgul ederiz.kafan dağılır belki.

kızlar ben gündüz diyete uyuyorum ama akşam 9 dan sonra açlıktan ölüyorum resmen.o saatte çorba içsem mesela.kilo alır mıyım sizce

tşk ederim güzelim haklısın evde olsa daha çok merak ederim sonuçta hastanede...

kızlar ben gündüz diyete uyuyorum ama akşam 9 dan sonra açlıktan ölüyorum resmen.o saatte çorba içsem mesela.kilo alır mıyım sizce

aynen bende tarçınlı süt, leblebi+salatalık, greyfurt+şeker, bunları o ana yetiştirebilirsem iyi yoksa gözüm dönüyor

başınız sağolsun güzelim bende aynen çok karışığım söylemesen de belki anlamamış olsamda seni anlıyorum. nasıl geçer hiç bir fikrim yok keşke yardım edebilsem.... inşallah azmin devam eder insan en kötü anında dönüp geriye bakıyor hayatımda ne düzgündü diye yada neyde başarılıydım o kısma odaklanayım diyor benim yok valla gözümde büyütebileceğim bir başarım... ama sen onca kilonun altından kalktın devam et inşallah başarırsın da...

koca gıda mühendisisin..daha ne başarısı istiyorsun kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…