Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ayyy bu menüleri okumak bile bana gaz veriyor :))) yanlız menünde dikkatimi çeken sebze eksikliği herhalde iştesin ondan hazır çorba içtin sebzeli filan al ben bir ara lahanalı bulduydum :) hatta bir ara psikopata bağlayıp çorbamızı termosta götürürdük. ah ahhh :)

bende oy verdim ama dediğin gibi fark baya var üzülme yeni yeni yarışmalara artık...

bende öğleden sonra olan ara öğünde acaip acıkıyorum. sanki yoğurt kesmeyecek sanıyorum ama haksızım eğer dayanırsan önce 1 bardak yeşil çay üstüne de içtiğin 1 bardak ayrandan sonra o bisküviler o kadar gitmiyor :)

izindeyim ama burda izindeyim yani 2 hafta bildirim yapmayacağım :) yoksa çalışıyorum işteyim... ben gıda müh. yim. part-time olmasının tek kötü yanı maaşı ama açıkcası değer :)

ben antalyada yaşıyorum güzelim. psikiyatristleri bende sevmem ama sorunlarıma çözüm bulamıyorlar. bebek için çok stres yaptım birsürü doktora gittim birşey yok diyorlar psikiyatriste yolluyorlar. tabi birde eşimin test sonucu lazım bizimkinde de katır inadı var gitmiyor bende baya stres yaptım. en son kilo verememe yüzünden deliriyordum 1000 kalorinin altındaydım. sporları filan çıkınca 300 kalori oluyordu insülin direnci yüzünden elim ayağım titriyordu ben hala kilo veremiyordum. endokrine gittim psikiyatriye de git bu kadar dert etme dediler. tabi kilit noktası da her an başarısızlık sorunlar ağlama krizlerim başladı. şimdi çok şükür iyiyim. ilacım xetanor antidepresan fakat mutluluk hormonu seratonin içeriyor. ve yarım adeti bana yetiyor en düşük doz

evet işteyim ama normalde sebze yiyorum dün koaföre gitcem diye öğle aramı kaçırdım bgn sebze yemeği yicem bakalım ne çıkarsa bahtıma

ben normalde öğlen yemek yedim içinmidir ne dün çorbayla doymadım hatta 2 bardak içtim gene kesmedi
üstüne muz yedim bide işimde yoktu, aslında insan sıkıntıdanda çok yiyo

yok yarışma konusunda yapcak bişey yok kısmet değilmiş Tşk ederim buarada

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar..mutlucum..edacım

eda babanın hasta olduğunu atlamışım ben.kusura bakma canım.geçmiş olsun.yoğun bakımda elbise ve şyaya gerek yok ondan göndermiştir dr.onlar hastalara çok iyi bakıyorlar.gerçekten annene bile gerek yok.ama yoğun bakımların önü insan kaynar.bırakıp gidilemiyor demek ki.Allah en kısa sürede şifa versin canım

kesinlikle çalışırsam bende günün nasıl geçtiğini ne yediğimi bilmiyorum ama iş yoksa birde patronlar yoksa oohooooo bulduğumu götürüyorum sohbetle filan :) çorbayla muzu iyi düşünmüşsün ama mide katı birşeyler olmadan sıvı şeylerle doymuyor ne yazıkki

bizde her daim sebze yemeği var birde patronun eşi yapıyor yemekleri öyle fazla nüfusu yok fabrikanın en azından yemek saati burda olan az kişi var...

sonunda reglimde geldi geçen günkü tutan tatlı krizimin açıklaması gibi :))) bu regl döneminden önce midemde bir canavar yaşadığından şüpheleniyorum ne yesem doymuyorum yaa dün kendime zayıflama bandı sipariş verdim. tek denemediğim bu kaldıydı bunu da deniyim. patronumuz kullanıyormuş her sabah 300 gr fark diyor yuhhh dedim ama aldım :) bu cuma da kavitasyona gitmem lazımdı yeni bir paket aldım bakalım işe yarayacak mı??? derken regl oldum bir sonraki haftaya artık napalım...

haa öyle izin bende işten izinli sandımm

Antalyayı sel almışş geçmiş olsun

Stres yapma canım şöle düşün Çok istiyosun ama olmuyor ve hiçbir sorun yok şükret belki Allah sizi başka bişeyden koruyordur hayırlı zamanda olur inşallah düşünme evet bunu söylemek çok kolay biliorum ama nezaamn düşünmezsen o zaman olcak bebeğin ansızın koyver gitsin yani hiç düşünmeden yaşa bence benm kardeşiminde olmuyor bebeği onlardada hiçbi sorun yok diyor doktorlar tüp bebeğe kadar denediler neler yaşadıgını az çok anlayabiliorum çok zor bi durum ama biliorum şuan bunu takıntı haline getridiğini kendine zarar veriyosun bu şekilde

antidepresan içmemeye çalış bence onun yerine kendini telkin etmeye çalış, doğal sakinleştirici çaylar iç pskolologa git nebilim ama içme

kilo problemine gelince olcak bu iş olcak beraber yapcaz spor yapıomusun?

ben günaydın dememişim hemen dalmışım konulara günaydın 1. takımın güzel hatunları...

yaa babam 84 yaşında artık nerden tutsan ordan bir sorun çıkıyor. bırakılamıyor ya gerçekten... evet babamda diyordu iyi bakıyorlar diye ama göremiyorsun ya meraktan öleceğim buralarda...

inşallah toparlar

benmde bu sabah reglm başladı sonunda çok şükür düzensizlik sorunum var maalesef 2 aydır olamamıştım doktor ilaç verdi ancak öyle oldum

ölüyodum resmen iki aydır heryanımda sivilceler karnım şiş heryanım agrıyordu fln

Toparlar toparlar sen içini ferah tut

Vay be ne yarışmaymış 4. takımından bile oy toplamaya geldiler

pegasuscum niye sildin tatlım msjını , belki böyle 1. olurdu arkadaşın Ausencia

Son düzenleme:

:))) kk dan izinli...

antalyaya ne yağmur yağdı varya nerdeyse taş yağdı. düşen dolular cama vurup parçalanıyordu böyle bir manzarayı ilk kez gördüm :18:

kızzz normalde çok pozitif biriyimdir. her zaman kendimi telkin ettim çok problemim oldu kendim aştım. herkes bana dertsiz derdi hep gülerdim galiba birikti birikti birşey oluyor saçma birşey ben ağlamamı durduramıyorum. doktor suratıma bakıyor kızım hiçbir sorun yok niye dert ediyorsun diyor ben ağlamaya başlıyorum. psikoloğa da gittim. yönlendirdi zaten psikiyatrist oda dedi ilaç kullan önce şu ani ağlamaları keselim dedi.

kilo problemime gelince neden olmuyor bilmiyorum ama bir yerden sonra elbet kırılacak direnci vücudumun o zamana kadar bende inat edeceğim. insülin direnci içinde ilaç başladılar 2-3 senemizi alır düzelmen dedi. eh onlar 2-3 sene deyince öyle yakın hedeflerim olmuyor zaten bir gün olacak bakalım ne zaman :)

spora gelince bu ara yapmıyorum bu ara dediğim pazar geldik ist dan pazardan beri yerimde duruyorum işe gidiyorum sonra eve birde yağmur deli gibiydi yürüyemedim. spor salonuna git dedi bir ara diyetisyenim 1 ay gittik hem üşeniyorum gitmeye hemde işe yaramadı

bende de düzensizlik 18 yaşından beri var hep ilaçla oldum kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyorum benimki düzenli tabi ilaçla

bende hiç sevmiyorum spor yapmayı çok üşeniyorum

ama aslında çok faydası var diyetisyen ve sporu birarada götürebilirsen görürsün faydasına gerçekten diet tek başına yeterli deil

1ayda belki göremezsin faydasını ama uzun vadeli yaparsan görürsün bence sen onu tekrar bi düşün derim

antidepresanla nasıl kilo vereceksin canım yaa..bence bu mümkün değil.ben 2 yıl kadar kullandım.65 lerden aldı beni...90 a çıkardı.o dönemde içimde bir yeme canavarı vardı sanki.uyuyorum uyanıyorum.yiyorum.yine uyuyorum.döngü böyleydi.
ama şu bir gerçek o ilaçlar olmasaydı depresyonum hastalığa dönüşebilirdi.bende de ağlama krizleri vardı eda.yaşamayı anlamsız ve gereksiz buluyordum.artık iyiyim..
duaya sığınmak önemli ama dua iki türlü zaten..fiili ve kavli dua..yani hem ellerimizi açıp isteyeceğiz hem de ilaçları içeceğiz.....Allah şifa versin canım......

bende de düzensizlik 18 yaşından beri var hep ilaçla oldum kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyorum benimki düzenli tabi ilaçla

oy oda zormuş

evet zor antidepresanla
ama ben açıkçası antidepresanın iyileştirdiğinede inanmıorum maalesef

sen bence en güzel ilacı söylemişsin dua etmek en güzel ilaç pskolojı için insanın içi açılıyor, ferahlıyor

eve yakın bir salon bulmam lazım önce yoksa üşeniyorum :)

şu zayıflama bandı iştah mı kapatıyormuş acaba..yoksa yağ yakmaya mı yarıyormuş..etki mekanizması ne acaba

bu farklı bir antidepresan uyutmuyor... hani normalde annemde alırdı hep uyurdu ama bu uyutmuyor her an enerji dolusun mutlusun ağlayacak birşeyler olsa bile üzülüp geçiyorsun hatta doktora 1 ay sonra tekrar gidip sordum acaba fazla mı etki etti bana diye en düşük dozun yarısını alıyorsun daha da azaltamayız dedi. bu etkiler çok iyi dedi kilo verdireceğini söylüyor gerçi verdim ama ilaca başlamadan önce baya bir çıkmıştım. ben yaşamı gereksiz filan bulmuyordum da ağzımı açamadan yada düşünemeden diyim ağlamaya başlıyordum.

dua konusunda haklısın tabi işin özüne inebilirsek.. birde dua edince sanki istediğimiz herşey olacak sanıyoruz ve olmayınca tuhaf bir öfke oluyor... tek dua demeyelimde yani ibadet edince :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…