Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar günaydın

Dün spor yapmaya yeltendim ama yapamadım heryanımın ağrısından dayanamadım

15dk stepperdaydım okadar onda bile çok terledim dün eve giderken biraz yürüdüm ama onu saymıorum

2lt suyumuda içtim buarada

neyse bugün çiğdem ve neslihan sözünüzü dinledim evden peynir ekmek yogurt fln getrdim ama gene yumurtalık vaktim kalmadı maalesef olsun bunada şükür az sonra kahvaltımı etcem

öğlen çorba ve yogurt düşünüyorum bi tanede elma yerim yanında

akşama Allah kerim bakalım ilerleyen saatlerde belli olur

tabiki suyu ve yeşil çayı ihmal etmiorum

her yanım ağrıyor ya buara kollarım cabaklarım çokta halsizim off artık bi tatil olsaa

neyse buarada yemek yarışması anketi başlamış ENGİNAR DOLMAM VE KABAK SALATAM var kızlar begenirseniz eğer oy verirseniz sevinirim

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim/610915-zeytinyaglilar-salatalar.html

Son düzenleme:

afiyet olsun mervecim,evet akşamki böreği sabah yesen daha iyi olurmuş,kaçamakları genelde sabah ve öğlen yapmak lazımmış,böylece telafisi daha kolay olurmuş

kızçeleride zamanla daha iyi tanırsın canım
Özür dilerim neslicim kayınvalidem rahatsizlandi cok misafirim var cok şükür atlattı hastaneden çıktı şimdi bizde kalıyor hic fırsatım olmadı girmeye kusura bakmayın telafi edeceğim cezama raziyim

canım çok geçmiş olsun,bende meraklanmıştım baya sana bişi oldu sandım:26: neyseki kayınvalidende iyiymiş
Bugünkü menüm
Kahvaltı kuymak
Öğle
Semizotu salatası
Ara
Yeşil çay 1 dilim kek
Akşam semizotu yemeği az makarna

afiyet olsun efzacımbu arada nerelisin,kuymak görünce karadenizli olduğunu düşündüm bi an

günaydın mutlucum
oyumu verdim canım

yağmurlu,soğuk vede kasvetli çorum sabahından hepinize günaydınlar

tartıda eksiler gördüğüm sürece benim havam hep güzel,tıpkı bugünki gibi

yanlız dün akşam spordan geldikten sonra resmen nefis mücadelesi verdim,sadece greyfurt yedim ama karnım hala aç,kendimi survivordaki gönüllüler gibi hissettimbide yemek reklamları çıkmıyomu ayy resmen ağzımın suları aktı,yatarken karnımdan sesler geldi,eşimde diyo niye kendine bu kadar eziyet ediyosun,yapayım sana bişiler diye,yok dedim 1,5 saat spor yapmışım o kadar terledim 5 dakikalık zevk için heder edemem

iyikide yememişim sabah karnım düzleşmişti sanki,tartıda cumaya göre 500 gr ekside

dünün raporunuda vereyim hemen

sabah
2 dilim t.b.ekmeği içine
peynir,marul,domates,salatalık

öğle
1 kase mercimek çorbası
tavuk sote
salata

ara
mavi yeşil mısır gevreği

ara
1 elma

akşam
2 greyfurt

3 litre su,2 bardak kayısılı form çayı

spor : 15 dakika tempolu yürüyüş
30 dakika eliptik bisiklet
30 dakika aerobik
30 dakika plates

toplamda:105 dakika

Woww süpersinn 500gr çok iyi bence

Darısı başımıza ozman

Off şu sporu bide ben yapabilsem sadece yemek yememekle olmuyor gerçekten düzenli olarak sporda yapmak gerek

Woww süpersinn 500gr çok iyi bence

Darısı başımıza ozman

Off şu sporu bide ben yapabilsem sadece yemek yememekle olmuyor gerçekten düzenli olarak sporda yapmak gerek

teşekkür ederim tatlım,cumaya kadar bi 500 gr daha gitse bu haftaki hedefimi tutturmuş olucam,

spor konusunda bende senin gibiydim,evde o kadar spor aleti var ama yapacak adam yok bende çareyi spor salonuna yazılmakta buldum,3 hafta oldu başlayalı,hem grupla birlikte yapınca çokta zevkli oluyo:124::124:

al bendende o kadar
nasıl grupla yapıosun?
buarada sen çalışıomusn canım?

al bendende o kadar
nasıl grupla yapıosun?
buarada sen çalışıomusn canım?

canım spor salonunda akşam 6,30 seansına gidiyorum ben,genelde çalışanlar geliyo,yaklaşık 20-25 kişi varız,hoca eşliğinde yarım saat aerobik,yarım saatte plates yapıyoruz,sonra spor aletleride var,isteyen onlardada yapabiliyo,ben genelde erken gidip eliptik bisiklete biniyorum

evet mutlucum çalışıyorum,özel bi şirkette 13 senedir hemdeön muhasebe olarak

ay negüzell ben burda duymadım hiç öyle grup olan, biara yazılmıştım spora ama bireysel gidip kendin aletlerde yapıosun işte ama çok gitmedim hatta sayılıdır gittiğim ondan beri yazılmıorum gitmemem die bi arkadaş bulsam kendime gitcek bende gidebilirim aslında

hay maşallah 13 sene dile kolay vallaha ben şurda yakşalık 2senedir çalışıom öldüm resmen emeklilik sayıyom

yaş kaçtı senin

mutlucum hangi şehirdesin merak ettim:26::26:

valla yakın olsak giderdik kuu beraberzevkli oluyo kalabalıkla

ben 31 yaşındayım canım,ömrümün nerdeyse yarısı burda geçti diyebilirm18 yaşında başlamıştım,ama artık zar zor gidiyo,hatta gitmiyo bile

ben izmirde yaşıorum tatlım keşke yaa keşke yakın olsak giderdik beraber

benim bile gitmiyor senin maşallahh gitmiş gitceği kadara çoluk çocuk var mı?

bende 26 yaşındym

Son düzenleme:
ben izmirde yaşıorum tatlım keşke yaa keşke yakın olsak giderdik beraber

benim bile gitmiyor senin maşallahh gitmiş gitceği kadara çoluk çocuk var mı?

bende 26 yaşındym

eminim fıstık gibisindir,izmir deyince direk güzel hatunları geliyo aklıma

mutlucum henüz çocuk yok,2,5 yıllık evliyim,bakalım olması için son sürat çalışmalara devam ediyoruz:92::92:

tabi bazı sağlık sorunlarımda var,bakalım herşeyin hayırlısı

yok deilim hatta aslen izmirlide değilim egeliyim ama 7-8 yıldır burda yaşıorum okuldu iş güç derken kaldım burda

izmirin kızlarındaki bakım kimde olsa güzel olur canım valla yoksa çogu aynı yani normal sıradan kızlar bence şimdi kızcaklar ama napıyım doğru söze ne hacet

buarada geçmiş olsun inşallah hayırlı zamanda sende bebişine kavuşursun

evet trabzonluyum kendim yaptım
size de yaparım tabi hiç merak etmeyin hele şu kiloları bi verelim bol tereyağlı bol peynirli olanından yaparım ödül olarak yani

oyy valla içim gitti bol tereyağlı bol peynirli

saol canım benmm yapmış kadar oldun

Son düzenleme:
kızlar merhabalar

ayy geçmişi okuyup geleyim dedimde o nasıl geçmiş 23. sayfadayım en iyisi yazıp okuyarak geçmişe gideyim :)

ben geldim antalyadayım işe geldim. bazen düşünüyorum hepsi benim kuruntummu diye... ayrıca geçmişte esracım bana eşinde senin ailen demişsin haklısın artık bizde bir aileyiz o antepe gelmek istemiyor işin kötüsü annem babam yaşlı ya onlar vefat edince ne yapacağız onların dışında antebe beni bağlayan birşey yok :S adet olmam lazım yine gelmedi bu ay artık bende tedaviye başlayacağım tabi eşim gidip testini yaptırabilirse bu kadarcık yazayım şimdi bir geçmişe uzanayım :)

merhaba kizlar geldim ben gecmise bi bakim dedim ama cok uzundu :26:
yeni gelen arkadaslarimiz olmus hosgelmisler
elif ben memnun oldum

bu arada kayinvalidem eltimde suan rahatim
ne var ne yok ? var mi bi yaramazlik bana bicilmis bir ceza var mi neslimmmmm arkadasimmmmmm :18::18::18::26:

yeni katılan arkadaşlarımız hoşgeldinizzz diyeyim daha 3. sayfaya geldim ama yeni katılanlar da baya aktif söylemeden geçemeyeceğim. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…