Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Neslihan 'cım eve şimdi geldim.
inş. herkes toparlanır ve azimle yoluna devam eder...

benim kilom;

mutedeyyin: (73 / 79.5 / -0.43 / % -0.59 )

yanlış hesaplamıs olabilirim... listeye eklermisin?
benim ogluma bakmam lazım şimdi

önemli degil canım,sen saglıgına bak...
sen dönene kadar takımı idare etmeye calısırım ben...

evet haklısın..

Arkadaşlar,
bakıp bakıp cıkmayalım.
Düzenli menü ve paylasımda buluna arkadaslar takıma devam etsin,yok ben yapamam diyen varsa,listeyi şimdiden şekillendirip yolumuza bakalım...

Ben çıkayım şimdi...
Listede devam etmek isteyenler bildirsinler.
Sonra da yeni 1. takım listesini olusturur, düzenli bi şekilde devam ederiz inş.

sana katılıyorum sema ben yardımcı olurum ama kaptanlık zor sürekli giren biri olsun ama yardımcı olmak için elimden geleni yaparım herkee düşünsün devam etmek isteyenler bildirsin ona göre yeni bir takım kuralım bence ama öce kaptan lazımgönüllü olan varsa bildirsin

Ben çıkayım şimdi...
Listede devam etmek isteyenler bildirsinler.
Sonra da yeni 1. takım listesini olusturur, düzenli bi şekilde devam ederiz inş.
ben devam ediyorum sanada yardım etmek için elimden geleni yaparım aynı şeyleri düşünmüşüz devam etmek isteyenlerle yola devam edelim

hoşgeldin canım,güzel dileklerin için amin

söylediklerine katılmamak mümkün değil semacım,takım sadece kaptanın tekelinde değil,bana göre herkes kaptan olmalı,sorumluluk almalı

saolsun mutateyyin bu işi ben dönene kadar devralıcak,sizde elinizden geldiği kadar yardımcı olursanız sevinirim canım

herkese görev verebilirz mesela birisi günlük menüleri,birisi sporları,birisi yapılan kaçamakları kontrol etsin,hesap sorsun,ne bileyim bunun gibi şeyler işte,hergün 1-2 msj yaza yaza paylaşım çoğalır diye düşünüyorum

Kilom 66.1 benim..

çiğdemcimm

bu hafta maalesef kilo alma yarışmasında gibi olmuşuz hepimizama ben inanıyorum haftya bomba gibi bi 1.takım olucak

hesaplama doğru canım,ekledim listeye,bildiriler yapılsın en son halini paylaşırım yine

evet kızlar bugün herkes kararını söylesin,açıkcası çokta vakit yok,en geç 18 de listeyi paylaşmamız lazım

hb canım ,ınsalh bu guzel cuma gununde Rabbım hepımızın dualarını kabul etsın, Rabbım bızlere saglık, nese, huzur ,mutluluk nasıp etsın duamdırr........

evet neslım hepimiz bır gorev alalım , ben gunluk menulerı tutayım kim paylaşmış paylaşmayana eksı paylaşana alkış olsun bunlar cuma gunu toplanarak yuzumuze srakk dıye vurulsun ve acıklama ıstensın :)) nasıl ki çocugun kural tanımaz her ıstedıgını yaparsan bızım takımda bıraz boyle oldu .. bundan sonra şımarıklık yok canlarım hepımız kurallara uyalım uymayanları uyaralım

aynen canım demek istediğim tamda buydu,her cuma liste dışında bunlarda paylaşılsınki yanlışlar doğrular görülsün,inş.bende en yakın sürede dönücem,kaldığım yerden devam edicem

cuma duların içinde kocaman amin

bende devam edıyorum .. elımden gelenı yapıcam umarım hakkımızda hayırlı olur.... sen burayı dusunme neslım bır şekılde yoluna gırecek hep beraber gayret edersek , sen saglıgını dusun dr. ne dıyorsa harfıyen uygula ve ıyı dusun herşey çok guzel olsun ....

tamam o zmana bu hafta liste sende öylemi?
ben biraz yogunumda, sen yapamazsan ben 5 te falan ancak yaparım...

acıkcası ben msaj sayımı konusunu düşünüyorum...

günlük 5 msj yazmak zorunlu olsun. en az haftada 3 gün 5 msj atmayana ikaz verilsin.. diger günlerde yapmazsa diskalifiye edilsin diye düşünüyorum....
yanlısmı düşünüyorum bilmem ama paylasım için bu şart gibi görünüyor

evet güzelmiş
sen o zaman menü çetelesini tut, cuma günü en iii kim beslenmiş, kim kötü gitmiş acıklarsın ,güzel olur

bu hafta listeyi ben paylaşırım canım,kaptan değişikliğinide bildiririz,sorun olmaz

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% ) izinli
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
fitsema ( 76,5 / 77 / -0,5 / -0,65% )
garden ( 84,3 / 86,1 / -1,8 / -2,14% )
fefilifa ( 74,9 / 74,9 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
ayluhmx ( 77,9 / 77,9 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / 66,1 / -1 / -1,54% )
mimu88 ( 76,6 / 76,6 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
mutedeyyin ( 73 / 79,5 / -0,43 / -0,59% ) 287.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 15 e bölündü
tasan ( 70 / 73,5 / -0,88 / -1,26% ) 299.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :-0,46%

maalesef 1.takımın en kötü haftasıinş.son olur bu durum
kızlar listemizin şu anki hali böyle,eğer bildirim yapmayanlardan gelen olursa listeyi değiştiririm

Arkadaşlar,
bakıp bakıp cıkmayalım.
Düzenli menü ve paylasımda buluna arkadaslar takıma devam etsin,yok ben yapamam diyen varsa,listeyi şimdiden şekillendirip yolumuza bakalım...

ben devam ediyorum arkadasim... haftaya en bastan saglikli bi bicimde baslariz umarim

çiğdemcimm

bu hafta maalesef kilo alma yarışmasında gibi olmuşuz hepimizama ben inanıyorum haftya bomba gibi bi 1.takım olucak

haha sorma Neslim alan alana
ya beni tatil mahvetti 4 gün boyunca halbuki normal beslendim ama tam oturmamis demekki kilom ki geri aldim
ama salidan beri güzel beslendim ve sali persembe sporuma gittim :26:
o yüzden sali sabahina göre 500 gram kaybettim ama geçen haftaya göre 1 kilo artidayim
Haftaya adam gibi baslamamiz lazim herkes salcak kendini yoksa
Insallah sende rahatsizligindan kurtulup gelirsinde senle devam ederiz Neslihancim

Ben spor kontrolcüsü olabilirim mesela herkesi kontrol ederken kendimide gaza getirmis olabilirim

ne kadar güzel haftaya süper oluruz inşallah herkes hırslı bu hırsımız kaybolmaz inşallah bense elimden geleni yaparım her görevi üstlenirim

bende mesaj sayımı yaparım az mesaj yazana ceza

1.ceza uyarı

2:ceza spor cezası

3;diskalifiye

ancak geçerli bir mazereti olanlar hariç

İnanmıyorum ya
Yani bu azmi nesli gitmeden once gösterseydik olmazmiydi
Takım dağılacak deyince mı toplandık
Aynen sanırım semanın dediği gibi sayfaya bakıyordum kimse yok çıkıyordum yine öyle sanıp girdim ve sok
Ne azim ne azim Maşaallahhh insaallah hep boyle devam ederiz neslimde Canim kaptanımda 1-2 ay değil 1-2 haftaya doner
Lütfen neslim çabuk don

Kilom 74

bu hafta listeyi ben paylaşırım canım,kaptan değişikliğinide bildiririz,sorun olmaz

kaptanı değiştirmene gerke yok neslihan...
sen gelen kadar devralıyorum,sen dönünce yardımcın olarak devam ederim...
inş. bundan sonra eksilere inmek yok

inş. şu saatten sonra daha motive olarak baslıyoruz artık...
tatlıkedi adın nedir canım?
Ben melek...
Ben spor kontrolcüsü olabilirim mesela herkesi kontrol ederken kendimide gaza getirmis olabilirim
oo güzel... spor denetyçimizi de bulduk
bende mesaj sayımı yaparım az mesaj yazana ceza

1.ceza uyarı

2:ceza spor cezası

3;diskalifiye

ancak geçerli bir mazereti olanlar hariç

evet o zaman bundan sonra mazaretsiz 3 gün 5 msj atmayana uyarı yaparız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…