Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

insaallah bitanem insaallah olmazsa zaten nisanin 3. haftasi gibi asilama dusunuyorum kismet bakalim
senin nasil gidiyor miyom durumlari epey buyumustu sanirim bebek icin biseyler dusunmuyor musun?

hakkımızda hayırlısı olsun elifcim,ben dua ederken hep kalbimden sizide geçiriyorum,inş.Rabbim çok bekletmez

benim miyomlarım büyümüş elifcim,sanırım son 6 ayda büyüdüler,doktor hemen hamile kalman lazım dedi,2-3 ay tedavi yapalım olmazsa rahim filmi çekelim dedi,bakalım dün klomane başladım,çarşamba tekrar gidicem yumurtalıklarıma bakıcak,bide eşimin sperm sayılarına,ona göre bi yol izleyecek doktor,yanlız hamile kalırsamda biraz sancılı bi 9 ay geçirirsin dedi

canım teşekkür ederim umarım su değildir ama 3 haftadır diyetteyim 2.9 kilo herhafta 1 kilo :) ahh ama daha finale çok var. İlk hedefim 77 nin altına düşmekti şimdi de 75i görmek 75 den sonra hedef büyütüp 72 dicem

gerçekten 1.9 muş ii gitmiş yalnız

günaydınlar kızlar,

özür dilerim çok ihmal ettim burayı ama antepten bir arkadaşım geldi bizde kalıyor yarın gidecek işe bile beraber gittik her günde gezdik akşamları girdim o zaman da netim müsade etmedi giremedim gezdik yedik içtik ama kilo almadım çünkü çok yürüdük... yanlız hala sabitim kilom değişmedi...

ayyy güzelim inşallah daha kolay geçer bu dönemin... bana da ilaç vermişti son ayım bizde nisan sonu gibi klomene geçeceğiz hala eşimi ikna edemedim testler için

iyi eğlenceler elif..inşallah oralardan güzel haberlerle dönersin canım..bi kızın olsa ne güzel olurdu

günaydın canlarımhayırlı cumalar hepimize inşallah..şükür haftasonu geldi..2 gün bile olsa şu ortamdan uzaklaşmak çok iyi gelecek..

şu 1 haftadır diyet miyet hakgetire..stresten habire bişeyler atıştırıyorum......kuralları olan özel bi diyet yapsam iyi olacak..nasıl olsa yemek problemi var.pide yiyeceğime evden bişeyler getiririm..arkadaşlara diyetteyim derim..haftaya böyle planlarım var.ama bakalım ne kadar uyabilicem:26:

ayyy güzelimmm çok zor bir durum yaa işyerinde huzursuz olmak... inşallah tez günde düzelir. aman hep notlar tut. ben ilk kullanırken hep 'sorun' 'yaptığımız çözüm' diye not tutardım sonra öyle bir durumda kalırsak denemek için... bir ara belediyede çalıştım tuttuğum notların fotokopisini çekip her gelene verdiler hala da veriyorlarmış köşesine eda filan yazmışım herkes kim bu eda diyormuş :) sende hiç üşenme yaz... Allah kolaylık versin yine de. yemek ise büyük problem aç kalıp öyle hazır yağlı şeyler yiyince de kolesterol birden sarsılıyor benim başım çok ağrır öyle yiyince evden birşeyler al muhakkak yanına...

kızlar selammm herkese
artıdayım üzgünüm 84,3
dün regl oldum onunda etkısı var
başım kalabalık cok yogunum öpüyorum sizi gelicem trwekrar

slmm .. hayırlı cumalar olsun... canlarım nasılsınız evet haklısınız sızı bu ara çok ıhmal ettım bende hasta oldum bademcıkler sıstı ve netımde sorun vardı yıne gıremedım affedın .... neslım canım çok gecmış olsunnn canım sen nazaramı geldın ust uste gelmış herşey ... guzel dusunelım guzel olsun herşey ınşlhh ... canım ALLAH saglık sıhat guzel bır bebek versın ınsalh tum ısteyenlere bu guzel cuma gununde duamdır ..... aslında ben bır sure ızıne cıkmayı dusunuyordum ama takımda baya bır sesız kalmış bılmemkı ne yapsak elımden geldıgınce gelırım bu haftada gecsın bakalım haftaya nasıl olucak bu ara bende çok yogundum ve gıremıyorum nette koptu ortak net kullanıyorum bu arada kilom 76 .5 gram gram gıdıyo ışte bunada sükür napalım saglık olsun .. dicemde önumuz yaz nasıl gıyıcez o ınce gomleklerı ınanın bılmıyorum

kusurabakmayın kızlarrrrrrrr ben bugünün cuma oldugunu unutmusum. sınava 1 hafta kaldı ve gece gündüz boguşuyorum.sitresliyim... kahvaltımı yaptktan sonra tartılktım ama ben unuttugum için.. neslihancım hatırlattı sagolsun

kızlar diyet yapmadım ama kaçamakta yapmadım..sadece kahve cok içtim..ve gece geç saatlere kadar ayaktaydım. düzensiz uyku oldu yani...

kahvaltıdan 2 saat sonra tartılmış oluyorum : sonuç: 77.9 yani 200 gr fark var... ama diyetle degil sitresten gitmiştir eminim bu 200 gram

canım yemek yemek bile istemiyor.... ama atıştırma konusunda deli gibiyim.. yemek yerine hep atıştırıyorum.... ama kalorisi cok az seyler.(meyve-kuru meyve - çok az fındık badem- leblebi vs) birde bol kahve içiyorum sanırım sınavdan sonra kahve içemiyecegim bir daha.... kahve içince iştahım kapanıyor...

beni bir hafta daha idare edin canlarım.... önümüzdeki hafta sizlerleyim artık bol bol... öpüyorum cok hepinizi

canım cok geçmiş olsun.... hep diyoruz herşeyin başı saglık..

tedavin güzel geçicektir merak etme. almanyada bir arkadasım da aynı durum daydı . hamile kaldı ama hamilelegi zor geçti. ikincisinde öyle olmadı ama :) o nedenle canım merak etme ... herşey yolunda gidecektir. biraz zor hamilelelik geçireceksin. onada katlanırsın bir melek getireceksin dünyaya sonuçta

önemli olan moralini bozmaman.. rahat ve huzurlu ol ...sitresli olunca birşeyler degişmiyor. o nedenle senin elinde olan tek birşey var rahat olman.... allah sana güzel bir bebek nasip eder inşallah

***1.TAKIM 302.ETAP***

T_N ( 76,6 / 77,4 / -0,8 / -1,04% )
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) kilosu aynı
fitsema ( 76,8 / 76,5 / 0,3 / 0,39% )
garden ( 83,4 / 84,3 / -0,9 / -1,08% )
fefilifa ( 74,9 / 74,9 / 0 / 0,00% ) kilosu aynı
ayluhmx ( 78 / 77,9 / 0,1 / 0,13% )
jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
tatlıkedi ( 65,3 / 65,1 / 0,2 / 0,31% )
mimu88 ( 78,5 / 76,6 / 1,9 / 2,42% )

1.TAKIM ORTALAMASI :0,12 %

mirayım eminim kısa zamanda hedeflerine ulaşıcaksın,60 lı rakamlar uzak değil bu gidişle

edacım ben kendi sıkıntılarımdan sana msjda yazamadım,doğum gününü kutluyamadım,kusuruma bakma tatlım,yeni yaşın sana sağlık,huzur,aşk ve büyülü bahçe olmayıda beraberinde getirsin
ayyy güzelim inşallah daha kolay geçer bu dönemin... bana da ilaç vermişti son ayım bizde nisan sonu gibi klomene geçeceğiz hala eşimi ikna edemedim testler için
bende söylerken ne yalan söyleyim kabul etmeyeceğini düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı,benim durumuma baya üzüldü,hatta iste keseyim vereyim diye iğrenç bi espri bile yaptı

haftaya bendede çok plan var gülnihal abla,acil toparlanmam lazım,2 haftadır artıdayımm
kızlar selammm herkese
artıdayım üzgünüm 84,3
dün regl oldum onunda etkısı var
başım kalabalık cok yogunum öpüyorum sizi gelicem trwekrar

hoşgeldin esracım,haftaya inş.üstümüzdeki ağırlıkları atıcaz,atmamız lazım

semacım teşekkür ederim,herşeyin hayırlısı

kilocuklar gitsinde varsın ağır gitsin,insan o 100-200 lerin kıymetini artı çıkınca daha iyi anlıyo

hülyacım Rabbim zihin açıklığı versin sana,inş.herşey istediğin gibi sonuçlanır

tatlım bu arada geçen haftaki kilon 78 miş,100 grcık gitmiş,yinede tebrik ederim ben olsam kesin çok fena artıda olurdum

canım benim çok teşekkür ederim,güzel yürekli arkadaşım benim bütün dileklerin için aminn

aynı şey benim çok yakınımında 2.çocuğunda oldu hülyacım,belçikada yaşıyo,oğlu 10yaşında bi türlü 2.ye hamile kalamıyodu,doktorlar imkansız demişlerdi,üstelik onun miyomları baya büyüktü,ama hiç beklemediği bi anda hamile kaldı,ocak ayında dünya tatlısı bi kızı oldu,Rabbim ol deyince oluyo işte,dediğin gibiçok fazla stres yapmamak lazım

takım ortalaması kötü...sadece cumartesi kaçamağa izin var kızlar..yaz geldi yaaa...şakası yok..bak göbekler çıkacak..benden söylemesi..hadi bakalım..hergün menü verelim..0 kaçamak yapalım..bol suuuu...hadi kızlarrr

Kızlar yeni üye oldum . Bi gruba girip diyet yapmak istiyorum . Lütfen yardım edin herhangi bi gruba katılayım tek başına olmuyor (((

maalesef haftalardır sonlardayız,bende dahil hepimizin acilen toparlanması lazım,hava pırıl pırıl herkes montları atmış

bu göbişlerle nasıl çıkıcaz dışarı bilmiyorum:18::18:

Kızlar yeni üye oldum . Bi gruba girip diyet yapmak istiyorum . Lütfen yardım edin herhangi bi gruba katılayım tek başına olmuyor (((

öncelikle takımımıza hoşgeldin ben takım kaptanı neslihan

kilo vermek kolay değil maalesef,bu yüzden destek almak,motivasyon çok önemli,onun için doğru yerdesinancak bu ara takımım biraz sessizleri oynuyo,inş.en yakın zamanda toparlanıcaz,eğer bol paylaşım yaparım,azimliyim dersen listeye 2 haftalık deneme süresinden sonra girebilirsin

cuma günleri bildirim günümüz en geç 13 e kadar kilonu bildirmen gerekiyo,şimdilik bu kadar zamanla arkadaşlarımıda tanır,kaynaşırsın

bu arada bizde seni tanıyalım,kaç yaşındasın,evli bekar,kilo

öncelikle takımımıza hoşgeldin ben takım kaptanı neslihan

kilo vermek kolay değil maalesef,bu yüzden destek almak,motivasyon çok önemli,onun için doğru yerdesinancak bu ara takımım biraz sessizleri oynuyo,inş.en yakın zamanda toparlanıcaz,eğer bol paylaşım yaparım,azimliyim dersen listeye 2 haftalık deneme süresinden sonra girebilirsin

cuma günleri bildirim günümüz en geç 13 e kadar kilonu bildirmen gerekiyo,şimdilik bu kadar zamanla arkadaşlarımıda tanır,kaynaşırsın

bu arada bizde seni tanıyalım,kaç yaşındasın,evli bekar,kilo[/B][/QUOTE]

Hoşbulduk :) Ben 16 yaşındayım haliyle bekarım 65 kiloyum Bugün diyete başladım . Okula ve dersaneye gidiyorum ama hergün girmeye çalışıcam . Yaz geliyo umarım hepimiz istediğimiz kadar kilo verebiliriz. Başarılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…