Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ayyy çok sevindim hele eşininde gidiyor olması çok güzel motive eder. bizimki de bir hevesle salona yazdırdıydı sonra ne yaptı salona bırakayım diye bindik arabaya hep gezmeye ayrıca 60 tl nasıl bir fiyattır mükemmel yaaaa

günaydınn herkeseee :))) inanın o şahane gözüken tatlılar hamburgerler pizzalar bize hiç yakışmıyor :=) kıyafet de güzel bir aksesuar değiller:)

günaydın milletttttttttt

sonunda regl oldum ohh beee dün cnm kek istedi yedim valla 1 dilim ama ben yapmıştım 3 gün olmuştu. havuçlu incirli olduğu için şekeri çok az koyduydum anneme antebe gönderdim eve de kaldı 2-3 dilim eşim yemedi dün akşamda dayanamadım yedim

günaydınn herkeseee :))) inanın o şahane gözüken tatlılar hamburgerler pizzalar bize hiç yakışmıyor :=) kıyafet de güzel bir aksesuar değiller:)

aynen güzelim mesela bugün giydiğim kazağın önünün dümdüz durması paha biçilmezzz

gunaydin kizlar kahvaltimi yaptim
2 dilim cavdar ekmeginden tost yesil+sinameki cayi

simdi iki saatte bir yesil elma yicem
cuma gunune kadar 74 e inmem lazim

aynen güzelim mesela bugün giydiğim kazağın önünün dümdüz durması paha biçilmezzz

sizin mutluluğunuzu anlıyorum 92 kilodan indim ben 72 ye kadar inmiştim biraz aldım şimdi tekrar başladım bu sefer hedef 67 inş. ulaşırımm sakın ama sakın pes etmeyin. Hayatım da verdiğim en doğru karar emin olun kendinizi seviyorsunuz. İnsanlar şok oluyor ben şu an eski fotolarıma bakamıyorum bile :)

menümü de yazayım ben düne ait;

sabah işe gelirken chai tea latte içtim yağsız süt-organik kuruyemiş bi de gün kurusu

09:00 omlet-ayran

13:00 yoğurtlu semiz otu-tavuk döner

19:30 az bakla ve yoğurt

kızlar merhabalarrrrrrrrr

dün kötü bir haber aldım .tuhaf bir ruh halindeyim... arkadaşımın beyninde tümör cıkmış sapasaglam insan bir anda oluverdi...
uyuyamadım gece hep düşündüm. aslında nekadar rahat yaşıyoruz hiçbirşey olmuyacakmış gibi ölümsüzmüşüz gibi.. bir saat sonra ne olacagımız belli bile degilken....hastalıktan ziyade o süreç insanı cok yıpratır.. bana dedigi sey beni cok etkiledi...... '''''''''''''korkuyorum'''''''''''' hülya dediginde tutamadım kendimi gözlerimden yaş süzüldü ve yazın evlenecekti ...... bir sürü hayali vardı... allah korusun ölmüş gibi konuşuyor degilim...aslında piskolojikmen cok etkilendigini söylemek istiyorum... basarılıda geçe bilir ameliyatı ...inşallahta öyle olur ....

herşeyin başı sağlık.. kilo nedirki... saglıklı olalım yeter... hızlı kilo vermek yada zararlı beslenmek yerine.. saglıklı beslenip ayda bir kiloda versek dert etmeyelim ..kafaya takmayalım... herşey bütün hastalıklar sitresten kafaya cok takmaktan oluyor.. temelinde bu vardır... tetikler....

düşündümde hiçbirşeyi kafama takmıyacagım artık ve hiçbirşeyi ertelemiyecegim...aslında farkındaydım bunların ama en yakınında olan birinde görmeyince cokta anlam kazanmıyor.lafta kalıyor dediklerimiz...

allah hepmize sağlık versin .....

çok geçmiş olsun canım allah kolaylık versin arkadaşına. Moral çok önemli. Farkındalık yaşaman harika olmuş .

dün maalesef gidemedim,inş.bugün gidip yazılıcam,saolsun eşimde çok destekliyo edacım,fiyatıda süper,üstelik salon öyle dandik bi yerde değil,gayet lüks

canım yaa rahatlamışsındır regl olunca

dışarıdan yenilene göre kendi yapyığın kek daha masumdur eminim ama sen yinede çok kaçırma
gunaydin kizlar kahvaltimi yaptim
2 dilim cavdar ekmeginden tost yesil+sinameki cayi

simdi iki saatte bir yesil elma yicem
cuma gunune kadar 74 e inmem lazim

afiyet olsun elifcim,elma diyetinin piri esra aslında ama oda kaçgündür yok ortalarda:26::26:

inş.cumaya kadar artılar gider,sende rahatlarsın canım

kuzu inş.67 yide burda bizimle görüceksin ,sen azimli hatunsun

hülyacım çok üzüldüm canım,Rabbim arkadşına şifa versin,inş.korktuğunuz duruma uğratmaz:26:

söylediklerindede çok haklısın,keşke yakınlarımızın başına böyle şeyler gelmeden bu durumu kavrayabilsek ama dünya telaşına çok kapılıyoruz,herşeyi dert ediniyoruz kendimize,ama gerçekten hayat buna değmeyecek kadar çok kısa,tadını çıkartmak lazım ama bunları yazarken bile düşünüyorum acaba ben bunları yapabiliyomuyum diye maalesef hayır

hamd olsun canim,biraz rahatsizim ama idae ediyoruz iste

geçmiş olsun canım,dikkat et kendine
kizlarrrrr geldim bennnnnn
salya sumuk hickirik
cok guzel olmus kelebegin ruyasi
tavsiyedir..
ayy elifim bizde eşimle 2 haftadır niyetleniyoruz bi türlü kısmet olmadı,inş.çarşamba gidicez,gidenlerden hep çok ağladıklarını duydum,bende sulugözüm zaten

takımda 2 tane sedamız oldu desenetekrar hoşgeldin canım
allahın takdiri işte bizde eşimle yaklaşık 1 senedir korunmuyoruz ama bi türlü hamiş kalamadım,kesinlikle nasip kısmet işi, rabbim ol deyince oluyo işte

evlatlarına allah sağlıklı uzun ömürler versin canım,ne güzel hayatında herşey yolundaymış,kilo konusunuda çok takma,burda bizimle birlikte vericeksin inş,azmin daim olsun,sağlıkla gitsin kiloların

bu arada kısa çaplı bi araştırmada yaptım senle ilgili 2.takımda 239.etapta 74,5 kg olarak ayrılmışsın,yanlışsam düzelt olurmu

iyi akşamlar kızlar,bugün işlerim pek bi yoğundu,anca fırsat bulup gelebildim,çok şükür birikmiş bütün işlerimi hallettim kuş gibi hafifledim valla

sizler nasılsınız diyecem ama eda,miray,hülya ve eliften başka giren olmaış,nerdesiniz kızlar:26::26:

esra,sema,melek,özlem,çiğdem seda huhuuu kayıplar aranıyoooo

menumu paylasiyorum

sabah 2 dilim cavdar ekmeginden tost
yesil cay+sinameki

oglen elma

araogun havuc (olur mu bilmiyorum ama yedim valla 2 tane

yine elma

yine elma
simdi de yesil cay

basim agriyor ama biraz dayanicim artik ne yapalim :18:

slm takımcım takımda olsamda olmasamda izninizle yazacağım

size göre oha dedirtecek ama benim yer yer mide min kazındığı menüm

s:4parmak ekmeğin kabuğu 1br süt bal peynir zeytin

a:1çay 1browni kek

ö:2 kş yumurtalı ıspanak 4kş pilav 1kase yoğurt

a:1br nescafe

a: çeyrek nar

a:balık ekmek 2br gazoz salata

yatmaanda çay kahve bişey .çer.m cnmda acayip tatlı iştiyo offffffffff

takımcım inanın dün yeiklerimin yarısı ama zamanla azaltıcam ve hızlı kg vereceğimi düşünüyorum çünkü hem emziriyorum hemde neen şişko olduğumu biliyorum

unutmadan ben daha öncede yarıştayım ama ne zaman ayrıldım bilmiyorum

çok geçmiş olsun canım allah kolaylık versin arkadaşına. Moral çok önemli. Farkındalık yaşaman harika olmuş .

sagol canım... evet moral önemli .elimden geldigince destek vericem bu konuda.

sagol neslihancım bende dünden beri cok düşündüm..hep diyordum hayat kıssa yaşamak lazım dolu dolu vs diye... ama uygulama yoktu..dedigin gibi ufacık seyleri bile takıyor insan.. dün itibariyle düşünmekten cok gerçekten olayın ciddiyetini farkkettim.... sevgimide zamanımıda dolu dolu yaşıcam yaşatıcam tüm arkadaşlarıma aileme vs.. tabi allah önce saglık versin

slmm kızlar guzel geceler dılıyorum....

kaç gundur fırsat bulup gıremedım nasılsınız yogun bır haftaydı .... yarın gırerım gorusurz kızlar

2013-03-19 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Portakal1 ADET50

[2]Marul Salata1 PORSİYON93

[3]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[4]Zeytinyağlı Barbunya0.50 PORSİYON164

[5]Elma1 ADET60

[6]Ayran1 ADET92

[8]Sucuk20 GRAM90

[9]Kepekli Ekmek2 DİLİM110

[10]Yeşil Zeytin3 adet21

[11]Köy Peyniri20 GRAM19.6

Toplam :1030.6 kal.

bol suu .. 1 fincan bıtkı cayı .. 1 saat yuruyuş

herkese günaydınnn gidiyorum geliyorum uçan sayfa yoook

Menüm:

07:30 3 gün kurusu-fındık
09:00 2 yumurta-beyaz peynir-çeçil peyniri-portakal-1 ya da 2 ceviz.
13:00 köfte-salata-yoğurt- dövme pilaav
19:00 salata-köfte

akşam da eve gidince annem elma erik vişne falan karıştırıp kaynatmış hiç şeker koymamış ondan içtim.

Selam kizlar

Dün cok yogundum giremedim, aslinda bugünde öyle ama ihmal etmek istemiyorum burayi

Haftabasindan beri konsantre olamadim geçen haftaki gibi... gündüz iyiydim ama pazartesi aksami cayin yaninda bi avuc cekirdek kaçirdim, dünde gündüz cok güzel beslendim, aksamda kayinvalidemlere gittik, bi kücük dolma, çorba, pogaca, kurabiye falan azar azarda olsa hepsinden yedim..

Bugün spora gidip dengelemem lazim
Bide vücudumda su var suan, yediklerim tuzlu oldugundan
Geçen haftaki gibi cumadan umudum yok kilomu korusam yeticek

yeni gelenler olmus bu arada hosgelmisler

canım üstte sana cevap yazmıştım ama sanırım görmedin:26::26:

keşke kötü olaylar olmadan farkedebilsek bunları ama insan başına gelmeden anlayamıyo hülyacım,yinede bundan sonrası için yapılabilecek çok şey var,dediğin gibi yeterki allah sağlık versin
slmm kızlar guzel geceler dılıyorum....

kaç gundur fırsat bulup gıremedım nasılsınız yogun bır haftaydı .... yarın gırerım gorusurz kızlar

semacım nasılsın canım,daha sık girin yaa valla takım çok boş kaldı

ahh mirayım ıssız zamanda girdin takıma,inş.en yakın zamanda eski aktif günlerimize geri döneriz

bu arada dövme pilav ne kuu:26::26:

slm çiğdemcim,daha cumaya 2 gün var,sporla bol suyla atarsın üstünden ödemcikleri,

maalesef misafirlikte azıcık azıcık derken ucu kaçabiliyo,sonra telafisi 1 haftayı alıyo,şahsen benim öyle resmen yoyo oluyo

slm kızlar,keyifler nasılvalla bende bombaa,dün spor salonuna kayıt oldum,dediğim gibi aylık 60 tl,salonda gayet lüks,parmak iziyle falan giriş yapıyosun,duşu soyunma odaları gayet güzel,pazartesi başlıcam inş.,step,ayrobik,plates ve aletler var,yaz öncesi süper olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…