Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tünaydınlarrrrrrrr kızlar. ancak girebildim ..sınavım yaklaşıyor yusuf yusufum yani

bu arada ben hafta sonu süperdim. hiç olmadıgı kadar düzenli hatta az hatta akşam 6 dan sonra su dışında brşey sürmedim agzıma

ve tartımın pili bitmiş sanırım. işime geldi.. cumadan cumaya tartılırım dışarda.. cünkü evde olunca sürekli cıkasım geliyor.. ve beni olumsuz etkiliyor

yani haftasonu kaçamaksızdı ...cumaya güzel sonuçlar bekliyorum

aaaaaaa..çok güzel vermişsin

Allah kolaylık versin sana.sınav günü gelince haber ver sana dua edelim.inşallah istediğini elde edersin canım

selamun aleykummmm kizlaaaaarrrrrrrr
ben geldimmmmmmmmm
bomba gibiyim harikayimmmm
bugun insaallah basladim hic kacamak yokkkkkk
reglin son gunu ve nutella reklami ile girdim siteye giciklik yapiyor bu size reklamlari bize yaaaaaaa
sizler nasilsiniz ne var yok

jangs hosgeldin kuzum elif ben memnun oldummmmm

merhaba kızlar
nasılsınız
ben mezun olalı hiç iyi değilim, iştahım o kadar açık ki kendimi durduramıyorum resmen
4-5 ayda verdiğimi 1 ayda tekrar almazsam iyidir.

yeni arkadaşlar gelmiş takıma, hoş gelmişler...
bu arada takım çok sessiz ya bu aralar
arada giriyorum, kimsecikler olmuyo:26:

jangs hoşgeldın canım aramıza azmin bol olsun ... diyet listen guzelmiş..

slm kızlar nasılsınız evettt tatil bıttı ve bugun kurs ve okul başladı ,bıraz yorucu bır gündü.... nasılsınız ???

gülnihal abla hoşgeldin tekrar aramıza sen kilo verdin , bırde çıtır olcam diye tutturdun heeee azmine hayranım ...

evet kızlar bu sabah tartıldım kilom 82 1 hafta da iyi direnmişim
herkese başarılarrr
kilo çizelgemi nasıl düzenlicem bilmiyorum yanlız

Son düzenleme:
günaydın fıstıklaaaarrrr................

ve aleyküm selam canım..

hepbera hosgeldin ben elif memnun oldum

hoşbuldum elifcim.ben de çok memnun oldum ..takımda değilim ben..yan faktörüm diyelimama burdan kopunca kendi başıma kilo veremiyorum

canım...canımhoşbuldum...evet şimdi çıtır olma zamanı

evet kızlar bu sabah tartıldım kilom 82 1 hafta da iyi direnmişim
herkese başarılarrr
kilo çizelgemi nasıl düzenlicem bilmiyorum yanlız

süpersin kız.maşşallahçizelgeni kim yaptı?neslihan bakar sana yardımcı olur

Son düzenleme:
günaydın kızlar bu aralar pek dikkat edemiyorum mutfağa girip ne bulsam yiyorum .ama bu gün dur dedim ye ye nereye kadar bugünden itibaren sıkı diyet bol spor mutfağın kapısını kitleyecem şimdi kahvaltımı yapayım iki dilim ekmek haşlanmış yumurta peynir zeytin ve yeşil çay.

jangs senin ismin ne ben özlem hoşgeldinn aramıza, gülnihal abla sende hoşgeldin

hoşbuldum canım..

önceden diyet yaptığım zamanlar bi ara gerçekten mutfağı kilitleyip anahtarı oğlana vermiştim.gece su içecem çocuk mutfağı açmıyorbişeyler yicen de mii diyor..yanımda durmuştu da ben su içmiştim

ay bende öyle yapayım bari yoksa kendimi durduramıyorum iyi fikir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…