Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ay neslim bende diyetisyenime gitmeye korkuyorum cok sert biri cikti yaaa bana kizmasin bu kiz

tebrikler darisi basimiza ins

kizlar kimsecikler yok yaaa bende cok korktum giremeyince oku oku bitmez saniyordum
cok yogunum bugunklerde annemde bende hastaneye goturuyorum onu carsamba persembe yine gidecegiz bir taraftanda projelerim var bitirmem gereken cizimler decupeler misafir geecek yarin cok yogunum ve hic dikkat edemiyorum buradan ayri olunca

Senin kullandigin site hangisi? türkçe anlatımla destekliyormu ? Eşim şehir dışına çıkacak ben yaparım sebze torbasını

remzi hoca dan ders alıyorum .türkçe anlatım ve sınava yönelik.kelime çeviri soru şeklinde cok memnunum..ama bir haftadır giremedim tasınma misafir hakanın annesi derken. baya ders birikmiş. bugün iki ders zor izledim bir ders 2 saat cünkü. birde soru çözüyorum vs.

ayyy edacım cok güzel yapmışsın insan sabahları kendine zaman ayırmalı iyi hissetmek için ben yarın diyete başlıcam 12 gün sürecek. mehtap hanımın blogundaki diyete... bakalım inşallah güzel gider ..

yaaa neslihancım senin bünyede benim gibi.. 3 gün dikkat etmiyeyim hemen su ödem vs şişkinlik oluyor... ama bunlar kilo degil :) gider hepsi... arada bırakıp tekrar başlamak hem motive eder hem metabolizma şaşırır
ben cumartesiden beri yiyorum itiraf edeyim yani diyet yapmadım ama aşırıda yemedim ....yarın 12 günlük diyet programına başlıcam metabolizma düzenleyici hızlandırıcı umarım düzene soka bilirim yeme alışkanlıdı kazandırır diyet yapmaktan cok düzen ve yeme şeklini hayatıma geçirmek üzere çalışmalarıma devam edicem ..

slm kızlar nasılsınız ? bugun annemdeydım gelin hanım döktürmüş hamur işlerini e bende tadına baktım tabı umarım cumaya yansımaz abartmadan tadımlık yedim emin olun size olan sorumluluğun farkında olarak yedim liste paylaşmıyorum özledim şöyle 2 satr sohbet etmeyi yarın görüşürz canlar ...

gunaydin kizlarrrrrrr
bugun evdeyim ama misafirlerim olacak cok giremeyecegim ama yine de size selam vermeden edemedim

kızlarrr merhabalar :) herkesin işi gücü var heralde eskisi kadar aktif degiliz

ben bugün başladım 12 gün sağlıklı metabolizma hızlandıran diyetimi yapmaya .. hızlı kilo vermek degil amacım artık :)

bana takıma katılmadan önce sorsaydınız hızlı kilo verip bir an önce kurtulmak istiyorum derdim.... ama suan öyle düşlünmüyorum.yeme içme kültürü kazanıp hayatım boyunca neyi nezaman yemem gerektigini ne kadar yemem gerektigini ögrenmek istiyorum..

önceden kilo problemim yoktu bukadar... birşeyleri yanlış yaptımki aldım bu kiloları....

artık ömür boyu kilo alıp vermek yerine hayatım boyunca gözüm birşeyde kalmadan dengeli ve sağlıklı beslenmeyi hayatıma geçirmeye karar verdim.. ister 1 yılda gitsin 16 kilom ister daha uzun farketmez artık...

ben kiloma takılıp kalmıyacagım sitres yapmayacagım..tartı insanı bence negatif etkiliyor.. önceden sürekli tartıtaydım artık tartı ve ben uzak ilişkiler kuracagız ... cuma gübleri tartılıcam takımda oldugum için oda :)

yoksa hiççççççç tartılmak istemiyorum..

o nedenle menü yazmıyacagım ama mehtap hanımın blogundaki saglıklı beslenme asamalarıyla devam edecegim ..adım adım olan kurlar şeklinde bakalım sonuçlara ben buralardayım girecegim yine...

arkadaslar mrb. beni de alin. birde bu siteye yeni uye oldum pek fazla kullanmayi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. saglikli kilo vermemiz dilegiyleeeeee.

kızzz remzi hoca kim Allah iyiliğini versin insan site adı yazar

bu mehtap hanımın bloğunun linkini de yazsanıza ilk baktığımda ilgimi çekmedi ama herkesi sarmış bakıyorum da

selam kızlar.benim ceza bitmiş:))öylesine bakıvereyim dedim.açıldı site... eeeeeee..görüşmeyeli herkes nasıl bakalım.spirochet nasılsın

arkadaslar mrb. beni de alin. birde bu siteye yeni uye oldum pek fazla kullanmayi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. saglikli kilo vermemiz dilegiyleeeeee.

güzelim hoşgeldin öncelikle...

takım kaptanımız T_N gelince yazar yer varsa neden olmasın onun dışında da buraları öğrenene kadar istediğini sor burda oldukça yanıtlarız....

zaten bir süre sonra alışacaksın mesela ben suçlu hissettiğimde ne yediğimi yazıyorum buraya bakıyorumki hiçte çok değil... (tamamen abarttıklarımı yazmadım ) yani bir süre sonra farketmeden elin az az gidecek hep sağlıklı birşeyler yeme isteğin olacak..... vs vs

diyete baktım canım.kolay uygulanabilir görünüyor.sen buna başladın mı

ayyyyyyyyy kimler gelmişşş...... hoşgeldin canım benim

ben baktım sağda solda yazışacak kimse yok araştırayım güncel diyetleri dedim bunu buldum bana da uygulanabilir makul geldi helede öğleden sonraki ara öğünde olan kepekli tost sayesinde gözümün dönmesini engelleyebileceğimi düşünüyorum bir yazayım bakalım buraya dedim ama uygulamaya henüz geçmedim cmrt bir düğüne davetliyiz didime gideceğiz. sonrada izmire eşimin halasına geçeceğiz. diyet konusunda çok ilerleyemeyeceğim bir hafta belki gitmeden pirinç lapası diyeti yapıp giderim.

2 gündür de elma diyetine hafiften yaklaşıyorum ama bakalım

hoşbuldum canım.ayyy özlemişim buraları yau:)
hala gündüz kimse takılmıyo buraya he:)
elma diyeti zor be gülüm.yapan rahmetliler hep vazgeçmişlerdi.perşembe 1 gün lapa yeter aslında.cumayı kurtarırsın..düğün dönüşüne Allah kerim..ama bu diyet güzelmiş hakkaten

elma diyeti çok kolay ama saat 4 e kadar yani bu saate kadar sonrasında bozuyorum

çok teşekkür ederim güzelim sen memnunmusun bende kayıttan katılabilirim aslında bir kararverebilirsem :)

rica ederim edacım :) ben memnunum hemde cookkkk :)

sen karar vermek için önce o sitedeki numarayı ara ilgileneceklerdir. bilgi al istersen.aklındaki sorularıda sor rahatça karar vermene yardımcı olur.

kursta kelime ögretme acısından çeviri ve özellikle ilk basladıgımız günden beri soru çözüyoruz cıkmış soruları. temel aramıyor kurs. gerçektende sıfır bile olsan etkili oluyor buna garanti verebilirim. öyle giren arkadaşlarım var ve mutlular

sen bi düşün taşın canım zamanın varsa dene derim :)

ben üniversiteyi ingilizce okudum zaten eğer kendi üniversiteme başvuru yapsam gaziantepe üds kpds aramıyorlar ben 2 yıl önce sadece ales puanımla yüksek lisansa başladım. dersleri de verdim 1,5 sene bir fiil deney yaptım. ama malzemeler yurtdışından geliyordu sorun çıktı gecikti bekledik öyle denemeler falan filan derken kaydı gitti zaman malzememizde bitti bende evlendim antalyaya gelince boşverdim, bıraktım. şimdi al baştan yapacağım. sorun test çözmekte sanırım kelime konusunda zorlanmıyorum da türkçe çözerken yaşadım saçma bir sıkıntım var cevabı mantıklı olarak bulsamda içimden gelen cevabı oraya oturtmak için uğraşıyorum hem zamanımı boşa harcıyorum hemde illa içimden geleni yapıyorum. nasıl bir saplantıysa

bana gerek olan soruyu çözerken adamın soruyu sesli ve türkçe çözmesi benimde koca kafama bak güzelim dediğim dedik deme adam ne diyorsa o... demeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…