Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

babiş iyi annemle oturuyorlar sesini duydum dün çok özlüyor beni ya eskiden bu kadar değildi. resmen 1 saat tlf da konuştuk yani yaklaşık 2 senedir ayrıyız ama şu 1 aydır nasıl özlem dolu konuşuyor bu adam

günaydın güzeller...

pc im henüz gelmedi ana pc ye kuruldum inşallah birşey olmaz bu çökerse hepsi gider :)

günaydın nesli nasıl oldu acaba merak ettim. edacım babanın iyi olmasına sevindim.bugünkü menüm

sabah:3 kaşık müsli,yarım bardak süt .1 tatlı keten tohumu karıştırıp yedim

ara:5 fındık 5 kayısı az kan üzümü

öğlen;çorba ve 3 tane köfte 1 dilim ekme

ara;yarım ayva

akşam salata ve yoğurt

3 litre su ve elma çayı

eda ve hülya ben müsli aldım tadı güzel meyveli benim tatlı ihtiyacımı gideriyor tavsiye ederim

eda ve hülya ben müsli aldım tadı güzel meyveli benim tatlı ihtiyacımı gideriyor tavsiye ederim

bende çok severim müsliyi de ilk başta meyveli aldım sonra değişiklik kırmızı meyveliye geçtim sonra ya meyvesi ne kuru meyveleri ben ayrıca yerim sade müsli alayım dedim. birde kuru meyvelerden extra kalori almamak için noldu şimdi sade müslim aylardır yatıyor dolapta canım çekmiyor... zorlasam yerimde bu ara pek bi küsüz öyle kalorisiz şeylerle...

Günaydın 1.takım fistiklari. Kahvaltimi paylasayim hemen. 2 adet yumurta rafadan
Bir avuc peynir ve ceviz.
Bir bardak süt
6 adet çizme yesil zeytin
2 adet gün kurusu ve
2 adet omega 3

slm kızlar,ben geldim

beni merak etmişsiniz hepinize teşekkür ederim

şu anda evdeyim,oturma odasında battaniye üstümde tv seyrediyorum

dün sizle konuştuktan sonra hemen çıkamadım,akşam eve gittikten sonra çok sancılandım,sağ kasığıma çok fena ağrı girdi,kardeşimle eşim acile götürdüler beni,dokror apandisten şüphelendi ama neyseki ne kum nede apandist çıktı,idrar tahlilinde bol miktarda idrar yolu enfeksiyonu çıktıağrı kesici ve antibiyotik verdi doktor,eve geldikten sonra daha kötü oldum,sancıdan duramadım,ağlaya ağlaya bi hal oldum,sonra biraz sıcak su dolu küvete oturdum,ondan sonra sıcak su torbası koydum,ilaçlarımıda alınca gece biraz rahatladım ama hala ağrılı idrar yapıyorum

işede gitmedim,kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum,bu arada tv de ne çok yemek proğramı varmış yaa

ee sizde ne var ne yok,takım yine ıssız topik olmuş,nerdesiniz kızçeler

geçmiş olsun güzelim... napalım valla işteyim ben çalışıyoruz. gözüm şekerli birşeyler arıyor zor tutuyorum kendimi

canım cok gecmıs olsun aman ilaclarını aksatma sıcak tut kendını

kimseler yokmus bende zor bela girdim annem bilg. basına gecınce sinir oluyo

selam kızlar günaydın. bugünkü kahvaltım resimli :))

evet hülyacım birlikte gayet iyiyiz bence de.
neslim geçmişler olsun canım aman dikkatli ol.
ama her kadında olabiliyor maalesef.
Şükür ben hiç yaşamadım.
kasıkları üşütmemek gerekiyor.
tekrar geçmiş olsun cnm.
bu hafta hiç dikkat edemedim kızlar eşimin bugün doğum günü
kutlamalar haftasonundan başladı.
her gelen pastasıyla geliyor anasını satıyım.
yemesen olmaz. işte az az yedim gönül almaya artık.
açıkcası benden bu hafta pek bişey beklemeyin yafrular.
:18::18:

Selam kızlar, 1,30 saat ev isi yaptim. Sil,süpür. 1 saatte bisiklete bindim geldim. Simdi uzanip dinleniyorum.

Geçmis olsun canım çok. Buralardayiz,sen de geldin simdi. Cogaliriz yeniden :))

Akşam mönüm şöyle

1 tabak kıymalı ıspanak, bir kase yogurt. Ve biraz peynir yedim :)) yatana kadar bol su.

çok sevindim canım babanın iyi olmasına.. yaşlandıkça ilgi duyuyorlar ondan özlemde artıyor tabi :)

müsli yemedim hiç ben :) deneyecegim hemen teşekkürler canım.. umarım işe yarar

neslihancım cok geçmiş olsun sıkıntı çekmişsin allah sağlık versin zor.. inşanın başı bile agrısa gününden keyif alamıyor... dikkat et kendine sıcacık tut bizide meraklandırma kocişinide

merhabalarrrrrrrrrrrrrr :) kızlar ben gündüzleri giremiyorum artık ,hakanın annesi burda gezdiriyorum hem daha iyi tanımak adına ..oda sürekli çagırıyor..
daha yeni gelebildim eve düşünün artık
cuma gidecek... gidince eski formuma kavuşurum takımda
bu arada ilk izlenimlerimden yola cıkarak söylüyorum iyi biri sevecen sıcak kanlı.. elinden geldigince ilgi gösteriyor.. ve tez canlı :) ona kalsa bizi yarın evlendirecek

yer yer din konularınada giriyor tabi onun gibi yaşamamı ve düşünmemi istiyor sanırım :) ama daha oturup boylu boyunca konusamadık. yarın konusucaz :)

öyle ... bir sorun cıkacagını düşünmüyorum inşallah böyle devam eder... ama su bir gerçek her konuda aynı fikirdede olsak zıtta olsak farketmez.. hakanlada aldıgımız bir karar bu aynı sehirde yaşamıyacagız

ben hepinizi öpyürum cok cokkkkkkkkkk ... akşamları girecegim nete gelidigimde ...hoşçakalın..

bu arada bugun gayet saglıklı beslendim dikkat ettim ve bol suyumu içtim :)tatlı istedi canım ama engelledim...

neslihan geçmiş olsun canım acıl şifalar dilerim .... topik sensiz çok sessiz görüyosun bende yoktum anneme gittim 2 gün orda kaldım bugunde eşim çocuklar çıktık

dolaştık bıraz ara tatilin keyfini çıkarmaya çalışıyoruz

bugün uzun zamandır görmediğim yeğenımı gördüm oyy teyzem ne güzel zayıflamışsın dahada güzelleşmişsin dedi.... ve çok hoşuma gıttı uzun zaman görmeyenler farkedince çok mutlu oluyorum .... en buyuk kötülüğü kendimiz yapıyoruz kilo alarak kızlar ... oysa verdiğimizde kendimize olan güven geri geliyor ve istediğimiz kıyafetleri alabılıyoruz ... özgürlüğümüzü kendimiz kısıtlıyoruz .... vericem bu fazlalıkları ve yıne ben eskisi gibi sağlıklı alımlı giydiği yakışan güzel bır hatun olucamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…