Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 291.ETAP***

T_N (78,6/
sinem866 (88,3/ kilosu 2 ye bölündü
spirochet (86/
fitsema (78,5/
garden (86,2/
mlkfth (84/
fefilifa (75,1/
tasan (71,1/
BuRCuCuKkK (54/
ayluhmx (84,5/ yeni üye hedef 65 kg
BURCU_79 (85/ yeni üye hedef 60 kg
BLUEmoon2009 (75/ daha önce 4.takımdan kendi istediği ile ayrılan üye geri döndü,hamilelik nedeniyle aldığı kilosu bölünmedi

1.TAKIM ORTALAMASI :

kızçeler yarınki listemiz bi aksilik olmazsa bu şekilde olucak

Son düzenleme:

evet canım akşam yemegini 18-19 arasında bitirmiş oluyorum...spor önemli ama kışın biraz insan tembelleşiyor sanki.. sıcacık evde oturup sıcak birşeyler içip tembellik yapası geliyor( şahsen ben ) ama tabiki kilo vermek istiyorsam en sağlıklısı spor ...
senin boyun kaç neslihancım :26:

:18::18:yaaa boy deme banamaalesef 1,58 canım:26: bu boya bu kg çok fena,piknik tüp kısacası

saolasın canım benım,siz takımca bana yardıma gelırdınız o günde ödül günü olurdu bende size çeşit çeşit yemekler yapardım:)
ohhhhhhh:)
biz takımca kamyona el atsak yerınden oynatırız yahu,bi ev taşımakta neymiş:)

inşallah canım allah gönlüne göre huzurla yaşayabılecegın bi ev nasıp etsın tezz zamanda
ben ev için dua edıyodum nasip oldu,daha bebeye var zaman:)7 ay biticek bu ayın 20sınde
benım çiçeğimm burnumda henüzz

saol canım cok tesekkur ederım,gercekten gözüm korkuyor ama allah saglık versın hersey yapılır..
benım kocam fazla salon erkegı bişeyden anlamaz anca parasını verip yaptıralım der,bende herseye para vermeyı sevmem bunu yapabılrız az çabala yaaa derim:)
oyuzden tüm planları naklıyeyı eşyaları detayları hep ben planladım,bu huyumun onu sorumsuz yapabılme payını biliyorum ama dayanamıyorum huyum batsınn

bende listedeyim çok sevindim ....yarın tartılıp sabah kilomu yazdıgımda umarım iyi sonuç çıkar bu arada gruba ilk katıldıgım gün 84.4 küsürattım.. 2 gün sonra tartıldıgımda 84.1 gelmiştim umarım aynı şekilde gitmiştir kilolarım

kızlarrrrrrrrr ben geldımmmm
öğlene kadar baya bi kıvrandım ama oglen yemekten sonra bı hap falan aldım birazda ayakları ısıttım toparlandı bomba oldum:)
bugün regl olmak tartıyı nasıl etkıleyecek bılmıyorum bu haftaya kaçamaksız ve sporla devam edıyordum ama bu aksam spor yapamam(prensip)
akşamada anneme giderım heralde,yada direk eve gecerım bılmıyorum 9da gelecekmıs kocacık..
reglnın şişi nekadar olur bılmıyorum ama benım gercekten vıcdanım rahat hıc kacamak yapmadım çünkü

:18::18:yaaa boy deme banamaalesef 1,58 canım:26: bu boya bu kg çok fena,piknik tüp kısacası
neslihancım niye öyle diyorsun ya bende uzun boylu ve kemikliyim.. en azından minyon tiplisiniz ve eşinden gelen en son tepkilere göre kilo degil sıkılaşmak önemli ki sende onu yapmışsın.. daha zayıf görünüyorsundur eminim ..ben sopa gibiyim

benimde regly dönemlerimde ilk gün sancılı olur hep.. sıcak su torbası karnımda,ağrı kesicim midemde yatarım ..ve en kötüsü bazen midem bulanır bomba gibi olmana sevindim :) tartıda fark ediyor bende regly dönemlerinde yarım kilo hemen hemen ...o nedenle vicdanın rahatsa sorun yok

bencede yeni arkadaşlar listeyi hak etti baksana onlarla beraber aktif bir takım olduk takıma taze kan lazımdI onlarda geldi. bide bu hafta iyi bir derece alırsak süper olur.O ZAMAN NE YAPIYORUZ SU VE YEŞİL ÇAY İÇİYORUZ HADİ KOŞUN SU İÇMEYE,

nesli diyetisyen gibisin vallahi hayran oldum sana.diyetisyen hanım bir soruda ben sorayım ben tatlı yemek istiyorum önereceğiniz bişey varmı az kalorili

canım teşekkür ederim kendi adıma ..bende cok mutluyum sizlerle eminim benle birlikte yeni olan arkadaşlarda öyledir bende tam yeşil çay hazırlıyordum kendime bol su ve yeşil çay slogan olsun...

Selam kızlar şu anda öyle canım sıkkın ki anlatamam.
ne anlatsam boş o kadar sinirliyim yani. burda bu çocuk var birlikte çalıştığım kendi dairemde.
biliyorsunuz biz bu ay sonuna kadar cmt çalışcaz demiştim.
bu cmt için izin istedim müdürümden. yanımda çalışan arkadaşım da o anda.
kaşlarını kaldırdı hayır der gibisine.
ve ben o sırada yakaladım ama neden öyle yaptın falan demedim. gerçekten öyle kızgınım ki.
bizim müdürde onun lafından asla ama asla çıkmaz. şu an çok gerginim.
hemen yerimin değişmesi için dilekçe vercem.

üzülme melek her iş yerinde böyle bir sivrizekalı çıkar bozma moralini

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak.. Arkadaşımın biri akapunktur ile kilo veriyor..Ben de akapunktura başlasam mı diye düşünüyorum..Bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz kilo verirsem daha sıkı sarılacağım çünkü iştahımı kesmem midemi küçültmem gerek..Bilgisi olan fikir verebilir mi lütfen..Ek hiç bir şey yapmadım ben buzamana kadar

evet bende bu hafta pek azimliyim hic kacamak yapmadim ama spor yapamiyorum ve regl haftan bugun yarin olacak gibiyim ins tartida + gormem
:18::18::18::18::18:

kiz Allah iyiligini versin piknik tupu dedin telefonuma mesaj geldi dogalgaz ve tüplerde %30 tasarruf falan bisiler diyor ay ne guldum kiz o zaman bede buyuk tüpüm benimde boyum 162 hehehe

melekcim sakin ol oluyor boyle seyler sende tavrini ona gore alirsin
anlamadigim mudur elamindan mi emir aliyor
cok entresan :26:

müdürle arası iyi. aynı tarafta oturuyorlar
araçla falan birlikte gidiyorlar.
işe birlikte geliyorlar.

ya aslında boyunu öyle çok sorun yapan biri değilim,kilo verince küçülüyorum zaten,ama şöyle 5 cm daha uzun olsaydım fena olmazdı herhalde,amaa şöyle bi lafta var bodur tavuk her daim piliçtir

canımm sizde hiç kilonuzu göstermiyosunuz,meleğe baksana 80 li kilolarda ama sanki 70 gibi duruyo
nesli diyetisyen gibisin vallahi hayran oldum sana.diyetisyen hanım bir soruda ben sorayım ben tatlı yemek istiyorum önereceğiniz bişey varmı az kalorili

özlemimmm kız onca sene diyet yapınca ister istemez birsürü şey öğreniyosun,hımmm şimdi sana hafiff tatlı isteğini bastıracak bi tarif vereyim,

1 orta boy elmayı rendeliyosun,tavada suyu çekilene kadar karıştırıyosun,sonra içine tarçın çok az da ceviz ekle,1-2 kere daha karıştır,biraz soğusun

sonra az yağlı yoğurdu bi güzel susuz pürüzsüz olana kadar çırp,bi kase yada kupun içine önce elmalı karışım sonra yoğurt,sonra tekrar elma ku dolana kadar devam et,koy buzdolabına,2-3 saat beklesin,sonrada hımmm ye afiyetle

canımmm sıkma canını yaa,çıkıyo maalesef böyle tipler,laf vursaydın keşkemüdürde iyiymiş yani elemanının lafıyla iş yapacak

eminecimmvalla ben hiç yptırmadım canım ama en yakınında varsa biri sonuçları canlı görmen daha iyi olursanırım bi türlü başlayamadın diyete,keşke daha çok vaktin olsada hep bizimle olsan,motivasyon şu anda takımda çok yüksekk

kızlarrrr 56 dakika yürüyüp geldimmmşimdide buzluktan taze zencefil çıkardım koydum termosa,demlenmesini bekliyorum,ohhh içelimmm

canımmm evet ya bir türlü spora başlayamadım :26: artışı sonlandırdım başka da bir şey yapamadım:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…