Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar size birşey soracam bu diyet bölümünde kilo almak isteyenler bölümü var.sizde çok zayıf olsaydınız kilo almak için uğraşırmıydınız.ben uğraşmazdım oh bütün gün ye iç hiç kilo alma ne olmuş yani .Yani çok zayıf olsam kilo almaya uğraşmazdım ama yinede büyük konuşmayım

valla tebrikler nesli sanda süper motivasyon olmuştur gerçi pek ihtiyacın yok gibi darısı başımaaaaa

ben büyük konuşmak istiyorum valla hiç işim olmazdı kilo alcam diye arkadaşım kızı çok zayıf kilo alsın diye uğraşıyo onada sürekli bırak çocuun peşini ne güzel işte deyip duruyorum

Son düzenleme:

Allah yardımcın olsun canım zor iştir taşınma ama sonrası çok güzel bütün her şey yerleşip ayaklarını uzattığında ki rahatlama paha biçilmez benimde eşim rahatsızdı taşındığımda her iş üstüme kalmıştı bi yandan ona bak bi yandan çocuklar temizlik yap perde bak marangozla uğraş nakliyeci ayarla eşya topla derken canım çıkmıştı umarım istediğin gibi olur herşey Allah huzurla oturmayı nasip etsin yeni evinde

bu arada monitöre kafa atmak falan istiyorum bilgisayar kafayı yedi iyice sürekli takılma kopma bi düşünmek bi düşünmek neyi düşünüyosun ama alt tarafı bi cevap yayınlıcaksın sinir geldi

ama haftaya cumaya kadar bende tartılmayacam haftaya banada süpriz olsun
bencede tartılma özlemcim,hemm sürpriz büyük olsun diye daha çok dikkat ediyosun

yaa ben 2 sene önceydi sanırım o topiğe bizde fazla kg var isterseniz verelim gibi salakça bişey yazmıştım,ama gülücükte koydum,anam senmisin yazan,ne tepkiler verdiler anlatamam,hayır kimseyle dalga geçmek gibi bi huyumda yoktur,aksine kendimle dalga geçmiştim ben,psikolojileri bizden çok farklı,onlarınkide ayrı zor bi durum:26:
valla tebrikler nesli sanda süper motivasyon olmuştur gerçi pek ihtiyacın yok gibi darısı başımaaaaa

canımmmm teşekkürler,bu ara takımımız maşallah çok aktif,o yüzden bende motivasyonn üstlerdetabi arada iltifatlarda cabası

burcucum sende yavaş yavaş motive olucaksın canım,şu monitöre bi kafamı atsak ne yapsak,belki düzelir,sende daha çok katılırsın ha ne dersin

kızlar ben kendimi kilo vermiş gibi hissetmiyorum tartılmadım yarın tartılıcam bakalım..

ben sanırım diyeti oturtamadım protein,karbonhidrat ve sebze oranını tutturamadım... bu konuda fikri olan tecrübeli arkadaşlardan ricam bana bir günlük menü önersinler örnek açısından...

şimdi ben 1.73 boyundayım ama 1.74 de olabilir..yıllar önce ölçtürmüştüm doktorda...8 yıl olmuştur.. 84.1 dim en son tartıldığımda..

günlük almam gereken kalori miktarı 1.970 filan ...

ben kaç kalori almalıyım günde ? haftada 1-2 kilo vermek için...

kızlarcım yarın tartı günü:18::18: hülya,bluemoon ve burcu-79 deneme süresindeler,ben kanaatim 2 hafta beklemeye gerek yok,yarın üçünüde listeye alayım diyorum,siz ne dersiniz

kızlarcım yarın tartı günü:18::18: hülya,bluemoon ve burcu-79 deneme süresindeler,ben kanaatim 2 hafta beklemeye gerek yok,yarın üçünüde listeye alayım diyorum,siz ne dersiniz

neslicim cidden taze kan iyi geldi takimimiza
sen daha iyi bilirsin ama benim oyum yarin takima dahil olmalarindan yanadir

hülyacım bende diyete 88 kg ile başladım,diyetisyen kontrolünde,şimdi bana verdiği beslenme şeklini yazayım belki fikir olur

sabah
2 dilim t.buğday ekmeği
1.kk kadar peynir
istediğin kadar çiğ sebze

ara
1 y.k kan üzümü (sen herhangi bir kuru meyve yiyebilirisn)

öğle
1 avuç içi kadar protein(2 yumurta,tavuk,köfte,et şeklinde)
2 dilim t.b.ekmeği
1 kase yoğurt,yada ayran
salata

ara
1 bardak süt,yanında 3 kaşık nesfit yada grisini

ara
meyve

akşam
1 kepçe çorba
sebze yemeği,salata
yoğurt,2 dilim ekmek

ara
meyve

öğünler bu şekildeydi canım,hatta ilk başlarda kuru üzümün yanında sabah ve akşam leblebide vermişti,daha sonra öğle ve akşam ekmeği 1 dilime indirdi,hatta çorba varsa ekmek yemiyorum

spor yaptınmı peki canım ? yoksa sadece diyetlemi verdin.. bence gayet başarılı olmuşsun

kizlar cok yogunum bitirmem gereken sayfalar var ara ara bakiyorum idare edin beni bugun

neslicim cidden taze kan iyi geldi takimimiza
sen daha iyi bilirsin ama benim oyum yarin takima dahil olmalarindan yanadir

bence de al gitsin.

esra falan nerde yaaa?
nerdesiniz yavrular?
esra yoğundu ya,bide karnı ağrıyodu:26:inş.geçmiştir..
kizlar cok yogunum bitirmem gereken sayfalar var ara ara bakiyorum idare edin beni bugun

elifcim sen işine bak bitanem,arada nefes almak için gel amaa

neslihancım teşekkür ederim sen nekadar sürede verdin ? ben normalde ekmek yemiyorum sabah kahvaltı dışında.. diyete başlamadan öncede yemezdim.. ( benim kilo sebebim tek düşmenim aşırı tatlı sevmemdi... ve evde oturmak ) ekmek sabah yesem diger öğünleride seninkine göre ayarlasam nasıl olur acaba ?:26:
ben ara ögünde kuru kaysı seviyorum onu yerim heralde ...

canım benim yaklaşık 4 ay oldu,biraz yavaş veriyorum,metabolizmam pek hızlı değil,aynen bende ekmeği kahvaltı dışında yemezdim,ama diyetisyen ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun dedi,maalesef benimde hareketim çok yok,masa başı çalışıyorum ve zorunlu ihtiyaçlar dışında yerimden kalkamıyorum,ama3-4 gündür kendimi dışarı atmaya başldım,işlerinde olmaması iyi oldu

hülyacım şöyle yapabilirsin,sabah ekmekli,yeşillikli güzel bi kahvaltı,öğle protein+salata+ayran,akşamda sebze yemeği,yada çorba+salata,yoğurt,aralarada kayısı,meyve eklersin,bitki çayını,suyunuda ihmal etme,bide spor yaptıkmı bak nasıl gidiyor kilolar

bak bu menü tam benlik oldu canım sagol yaa akşamları yiyecek seçenek bulamıyordum abuksubuk seylerle geçiştiriyordum... bundan sonra bir akşam corba salata yogurt.... bir akşam salata ,beyaz et seklinde değiştiririm .. spor yapıyorum :) bazen canım istemesede zorluyorum.. inşallah tatlım bende gitsin istiyorum kilolarım bir an önceeeeeeeeee sizlerin azmini başarılarını görünce dahada mutlu ve hevesli oluyorum

sana uyacak bi beslenme şeklinin olması çok önemli canım,sevindim bak şimdi buna,ayrıca pro+karbonhidrat dengeli,çiğ sebze ve bol su da olunca wc probleminde olmuyo,sporsuz maalesef zor kg veriliyo ,ben öyleyim şahsenbide hülyacım akşam yemeklerini mümkün oldğunca erken yemeye çalış

buranın önemi benim için çok büyük ,ne zaman takımdan ayrıldım hooopp kilolar fazlasıyla geri geldineyseki tekrar eski azmime kavuştum tabi arkadaşlarım sayesinde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…