Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

benim sloganım inanırsak olur :)inanıyorum olucak neslihancım :) tabiki gruptakilerin ve senin yazdıkların cok motive ediyor şimdiden. teşekkürler :) ben cıkıyorum ama ögleden sonra tekrar giricem görüşmek üzere :)

ohhh sloganımızda var,şahanesinn:KK9::KK9:evett burası gerçekten motive açısından süper,şanslısınki takımın aktif zamanına geldin,inş.hep böyle devam eder:KK34::KK34:
tebrikler nesli 78 leri görmüşsün bende bu takımda olmsaktan çok mutluyum.yorumları okudumda hepimiz diyetisyen olmuşuz diyetisyene gitmeye gerek kalmadı.:KK9::KK9::nazar:

özlemimm teşekkür ederim tatlım:KK16::KK16:,eee nerdeyse 12-13 senedir bi şekilde hep diyette olunca diyetisyen kadar oluyosun:KK52::KK52:
her kilo verdiğimde çizelgemi değişyiriyorum çizelge ilerledikçe bana moral veriyor

aynennn benimde ilk işim çizelgeyi değiştirmek,100 gr verdiğimde bile büyük bi zevkle değiştirdim,hedefe doğru gıdım gıdımda gitmek harika:KK34::KK34:

mor lahana salatası yaptım.lahanaları küçük küçük doğradım limon sirke ve tuzla yumuşayıncaya kadar ovdum.üzerine yoğurt sarımsak döküp karıştırdım üzerine maydonoz ve dereotu doğradım harika gözüküyor öğlen yiyecem

kızçeler reglim yaklaştı demiştim ya az önce teşrif ettiler kendileri,geçen ay 7 gün geç,bu ay 7 gün erken:KK53::KK53:hiç böyle olmazdı ama mevsimsel sanırım,benzer şikayetleri çoğu kişiden duyuyorum

ee ben regl olduğuma göre 600 gr süper dimii:KK52:bu ne demekti haftaya şahane olucakkk:21::21:

elif hoşbulduk canım benım ısmımde sevcan bende 27 yasındayım 4 sene oncede 13.grupta 8 kılo vermıstım sınav hazırlıgı nedenıyle kılo aldım malesef dılerım takım bırlıgıyle hep beraber zayıflarız

elif hoşbulduk canım benım ısmımde sevcan bende 27 yasındayım 4 sene oncede 13.grupta 8 kılo vermıstım sınav hazırlıgı nedenıyle kılo aldım malesef dılerım takım bırlıgıyle hep beraber zayıflarız

sevcancım şimdi 13 .takımda yarıştım deyince diskalifiye listesine baktım maalesef ismin listede var:26:,bu durumu ben bi püsküte sorayım,takımlarda tekrar yarışabiliyomusun:KK34::KK34:

mor lahana salatası yaptım.lahanaları küçük küçük doğradım limon sirke ve tuzla yumuşayıncaya kadar ovdum.üzerine yoğurt sarımsak döküp karıştırdım üzerine maydonoz ve dereotu doğradım harika gözüküyor öğlen yiyecem

ben iş yerindeyken yemek konusunda çok şanslıyım. patronumuzun eşi yapıyor yemeği zaten kişi sayımız az birde kadın emekli hemşire çok da özenerek yapıyor... alt personeller söylensede ben çok memnunum genelde sebze yemeği oluyor tavuk haşlama oluyor... extra bulgur pilavı yapıyor... yoğurt kesin oluyor salata bazen çorbada kesin firma olarak diyettemiyiz neyiz???:KK52:

depocumuzun hikayesini anlatmıştım zaten adam 115 ten 85 sonra 76 derken şimdi de 75 oldu patronumuz ve bende arkasından gidiyorduk patronumuzda hız kazandı 4 kg vermiş anam bir kaldım ben iş yerinde de kıyasıya rekabet var... ah ahhhhhhhh gideyimde yeşil çayın dibine vurayım bari:nazar:

sabahları benimde fovorim bergamotlu yeşil çay,sabah öğle arası beyaz çay,öğleden sonra acaili yeşil çay ve son arada zencefilli çay:KK52::KK52:

siyah çayı nerdeyse çıkardım hayatımdan,zaten demir eksikliği var içmemem daha iyi:KK50::KK50:

bak şimdi senin yüzünden beyaz çaya da saracağım hemen araştırayım bakalım keşke netten sipariş verebilsem hemen gelse :KK37:

bak şimdi senin yüzünden beyaz çaya da saracağım hemen araştırayım bakalım keşke netten sipariş verebilsem hemen gelse :KK37:

edacımm ben tadınıda seviyorum,portakal çiçeklisi olanıı içiyorum şu an,bitsin kızılcıklı olanını alıcam,ayy yakın olsak ben sana yapardımkii:nazar::nazar:,hee bu arada bardak termos aldım demiştim ya,ay keşke daha önce alsaydım,valla süper onuda tavsiye ederim,bişey daha taze zencefil aldım,soydum kibrit çöğü gibi doğradım,tek kulanımlık 5-6 ad şeklinde streçe sardım attım buzluğa,öğlene sonra çıkarıyorym atıyorum termosa,üstüne sıcak su 15 dakika bekliyo,sonra içine tarçın ve limonda ekliyorum süper oluyo,kış günleri için özellikle şahane,diyet yaparlen bağışıklığıda güçlendirmek lazım dimi:KK34::KK34:

Son düzenleme:
hoşbulduk neslıhan hanım gruba kabul ettıgınız ıcınde ayriyeten tesekkur ederim bugun lısteye eklenmeyecegım ama yınede kılomu yazayım ıstedım suanda tam 66.0 kıloyum haftaya cumaya ınsallah 65 olmaya calısacagım dıyetısyenın verdıgı lıstteyı uyguluyorum bugun sabah bır mıktar beyaz peynır 2 dılım kepek ekmegı bol yesıllık 3 tane cevız ve 2 tatlı kasıgı pekmez yedım ara ogun olarakta sımdı ıkı tane meyve yıyecegım ama meyvelerı genellıkle c vıtamını ıcerıklı tercıh edıyorum yag yakıcı ozellıgı varmıs ozellıklede greyfurt ve kivinin.spor yapıyordum sporu tansıyonum düşük oldugu ıcın bır surelıgıne bırakmam gerektı zaten dıyetısyende bırak zayıflayınca sıkılasmak ıcın yaparsın dedı.haftaya lısteye eklenebılmek ıcın elımden gelenı yapıcagım

kızçeler reglim yaklaştı demiştim ya az önce teşrif ettiler kendileri,geçen ay 7 gün geç,bu ay 7 gün erken:KK53::KK53:hiç böyle olmazdı ama mevsimsel sanırım,benzer şikayetleri çoğu kişiden duyuyorum

ee ben regl olduğuma göre 600 gr süper dimii:KK52:bu ne demekti haftaya şahane olucakkk:21::21:

sennnn var yaaaaa harikasinnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:
ya ben niye veremiyorum ama yaaaaa valla küscem kendime o olcak :KK43:

Zencefilin Faydaları: Zencefil, Kur’an’da (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek baharattır. İştah açar. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır. Soğuk algınlığına iyi gelen zencefil, balgam söktürür ve iyileşmeyi hızlandırır. Bulantıları gidermeye yardımcı olur ve kusmayı önler. Vücut direncini, bedensel ve zihinsel gücü arttırır. Mikrop öldürücüdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kansere karşı koruyucudur. Damar tıkanıklığını önlemeye yardımcı olmasının yanı sıra kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır.:KK17::KK17:

su an itibari ile 1 litre suyum ve 2 kupa tarcinli karanfilli mateli limonlu yesil cayim bitmis bulunmakta :KK51:

Son düzenleme:
sennnn var yaaaaa harikasinnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:
ya ben niye veremiyorum ama yaaaaa valla küscem kendime o olcak :KK43:

ayy teşekkür ederim bebeğimm:KK16::KK16:,regle rağmen süper enerjiğim bugün,eyy kilo sen nelere kadirsin:KK52::KK52:

bu arada elif hanımcımm kilo verememenizin sebebi kocişiniz olabilirmi:26::26:hani günah keçisi bulmamız gerek ya şimdi:KK1::KK1:

valla bu banka pcsi oldugu için anca maıl yoluyla foto alabılyıroum canım:KK43:
oyuzden bu pcde cok resım yok olanları eklıyım hatırladıgım kadarylada kılomu yazarım du bakım

kızzzz maşallah Allah nazardan saklasın seni çok güzelsin.... sen zayıflayıp güzel güzel kıyafetler giymeyi hayal etme sen birde zayıflarsan kocan direk kısıtlamalara geçer :KK1:
kısıtlamaya geçmekmiiii
kuzum dünyamı dar edıyo bana zalım koca
onun kısıtlamaları yuzunden evlılıgımın ilk 2 ayında 50 kere baba evıne döndüm
dalga geciyoduy artık sana kapının yanında deprem cantası gibi ev terketme çantası hazırlayalım diye
şimdi biraz daha iyi ama ben hala bana düşkünmü yoksa gercekten psıkopatmı çözemıyorum
allah yardımcım olsunn saol canım benım tesekkur ederımm

canım bende ulaşamıyorum sineme,mail attım ama dönmedi,hatta sana soracaktım görüştünmü diye,hay allah ya umarım bi aksilik yoktur

hülyacım başlangıç kilonu 84,5 olarak not almıştım ben,şimdi ilk bildirimin haftaya cuma olucak,inş.bu azimle listedesin canım:KK34::KK34:

aynen hem ozel hem sırket maılıne attım ama bukadar sessız kaldıgı olmamıstı hiç
nerdeyse 5-6 gündür haberım yok merak etmeye basladım bende

hayırr bütün suç onun .
O bi geldi ben cozuttum :KK36::KK36::KK36:
Bu arada esracım gerçekten çok güzelsin maşallah sana bayıldım vallahi.
Eşinin kıskandığı kadar var

saol melekcm tesekkur ederım senın elıne su dökemeyız kuzum:)
ben o kocamı varyaaaa
sabahta biraz sinir ettide benı gerginim şuan ona karşı...
benım kuzen 1 ay once dogum yaptı,çok acil bi işimizin oldugu gün onuda araya sıkıştırdık ama resmen 5dk oturdum kalktım yıne gelırım dıye
şimdi bu haftasonu volkanın derlerı falan var onlıne egıtım pc basında olması lazım
ıyı dedım ctesi ben kuzenın yanına gidim,pazarda senle evde takılrıız..
sonra yok kocanın yanında durmuyosan ınsan bı cay corba yapar destek olur zaten kafam şişiyo bıde sen yoksun bıdıllandı yıne
dedım pazar yanındayım zaten diye,hayırdır akrabayadamı karısmaya basladık dedım
yokkk işte bende gelcemmm,ee dedım sende gelıyosan ozaman koctaşa gidelım bisürü iş var sen cıkamıyosun diye ben kuzenı aradan cıkarayım dedım
yok ben koctaşa gitmem o zamanda ders calısırtımm
falan filannn
anlayacagınız ne yardan ne serden
şimdi akşamları onu bi odaya kapattık ders calısıyo bende diger odada tv falan keyfıme bakıyorum
gelıyo yanıma sen benle hıc ılgılenmıyosun dıye küsüyo zırt pırt hergün aynı sitemı dınlıyorum
bıktım yaaa:21:

hoşbulduk neslıhan hanım gruba kabul ettıgınız ıcınde ayriyeten tesekkur ederim bugun lısteye eklenmeyecegım ama yınede kılomu yazayım ıstedım suanda tam 66.0 kıloyum haftaya cumaya ınsallah 65 olmaya calısacagım dıyetısyenın verdıgı lıstteyı uyguluyorum bugun sabah bır mıktar beyaz peynır 2 dılım kepek ekmegı bol yesıllık 3 tane cevız ve 2 tatlı kasıgı pekmez yedım ara ogun olarakta sımdı ıkı tane meyve yıyecegım ama meyvelerı genellıkle c vıtamını ıcerıklı tercıh edıyorum yag yakıcı ozellıgı varmıs ozellıklede greyfurt ve kivinin.spor yapıyordum sporu tansıyonum düşük oldugu ıcın bır surelıgıne bırakmam gerektı zaten dıyetısyende bırak zayıflayınca sıkılasmak ıcın yaparsın dedı.haftaya lısteye eklenebılmek ıcın elımden gelenı yapıcagım

canım sadece neslihan yada kısaca nesli diyebilirsin:KK34::KK34:şimdi tatlım senin durumunu paylaşım alanına yazdım,püskütten gelecek cevaba göre haftaya listeye alıcam,diskalifiye listesindesin maalesef:26::26:
su an itibari ile 1 litre suyum ve 2 kupa tarcinli karanfilli mateli limonlu yesil cayim bitmis bulunmakta :KK51:

ohh afiyet olsun tatlımaaa:nazar::nazar:yağla akıp gitsin inş.

kısıtlamaya geçmekmiiii
kuzum dünyamı dar edıyo bana zalım koca
onun kısıtlamaları yuzunden evlılıgımın ilk 2 ayında 50 kere baba evıne döndüm
dalga geciyoduy artık sana kapının yanında deprem cantası gibi ev terketme çantası hazırlayalım diye
şimdi biraz daha iyi ama ben hala bana düşkünmü yoksa gercekten psıkopatmı çözemıyorum
allah yardımcım olsunn saol canım benım tesekkur ederımm

aynen hem ozel hem sırket maılıne attım ama bukadar sessız kaldıgı olmamıstı hiç
nerdeyse 5-6 gündür haberım yok merak etmeye basladım bende

saol melekcm tesekkur ederım senın elıne su dökemeyız kuzum:)
ben o kocamı varyaaaa
sabahta biraz sinir ettide benı gerginim şuan ona karşı...
benım kuzen 1 ay once dogum yaptı,çok acil bi işimizin oldugu gün onuda araya sıkıştırdık ama resmen 5dk oturdum kalktım yıne gelırım dıye
şimdi bu haftasonu volkanın derlerı falan var onlıne egıtım pc basında olması lazım
ıyı dedım ctesi ben kuzenın yanına gidim,pazarda senle evde takılrıız..
sonra yok kocanın yanında durmuyosan ınsan bı cay corba yapar destek olur zaten kafam şişiyo bıde sen yoksun bıdıllandı yıne
dedım pazar yanındayım zaten diye,hayırdır akrabayadamı karısmaya basladık dedım
yokkk işte bende gelcemmm,ee dedım sende gelıyosan ozaman koctaşa gidelım bisürü iş var sen cıkamıyosun diye ben kuzenı aradan cıkarayım dedım
yok ben koctaşa gitmem o zamanda ders calısırtımm
falan filannn
anlayacagınız ne yardan ne serden
şimdi akşamları onu bi odaya kapattık ders calısıyo bende diger odada tv falan keyfıme bakıyorum
gelıyo yanıma sen benle hıc ılgılenmıyosun dıye küsüyo zırt pırt hergün aynı sitemı dınlıyorum
bıktım yaaa:21:

anam seninki de tam ömür törpüsü haa.
benim eşim de geçen akşam bana çok fena kızdı.
biskolata reklamını izliyordum neden bakıorsun adamlara diye kıyametler koptu.
yaaa şimdiye kadar olan tüm reklamlar size hitap ediyordu bize hitap eden tek reklam bu
bakmışım bi gözüm gönlüm açılsın diye bi ne var ki bunda yaaa :KK52:
kıyametler koptuuu
zaten kıskanç tamam ama bikaç aydır daha bi delirdi benimki de:44:

X