Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bu günkü menüm

SABAH:bir kase nestiif

yarım bardak süt

ÖĞLE:makarna(haşlam makarana yağsız üzerine az peynir)

yoğurt

AKŞAM:bir kase nestif

yarım bardak süt

ARA: 3 litre su 3 bardak yeşil çay (artık yeşil çaya biraz tarçın koyuyorum tadı güzel oluyor)aralarda meve ve 5 tane badem.bide sabahlar 5 tane kayısı yiyorum kabızlığa iyi geliyo

GÜNAYDIN KIZLARRRR
nasılsınız bu sabahhh:)

günaydın esracım

günaydın kızlar son biir gün kaldı inşallah bu hafta ilk üçe gireriz

günaydın özlem

menün güzel canım,ama bence bugün pro ağırlıklı beslen,yarın tartıda güzel rakam görelim,bende öyle yapıcam

bende vereyim dünki menümü

sabah
1 dilim cevizli ekmek
otlu peynir
marul

ara
beyaz çay
1 y.k kan üzümü

öğle
büyük kase tavuklu salata
yoğurt

ara
1 y.k yaban mersini

ara
1 elma

akşam
1 kase yoğurtlu buğday çorbası
salata

ara
1 greyfurt

3,5 litre su,1 saat yürüyüş

sanada günaydın canım yılbaşın da aldıklarımızı vermeye çalışıyoruz sen neler yaptın

aynen bende o durumdayım şuan yılbaşı aksamını sindirmem için 2 gün geçti resmen

bugün yarım bardak süt+nesfitle güne başladım
öğlen proteın alıcak ızgara tavuk+ayran muhtemelen
akşamda ya meyve yer günü kapatırım yada bol yagsız salata yapıp onu yedıkten sonrada sporumu yaparım
bu akşam mutlaka yürümelıyım
dün yürüyecektım ama geç çıktım işten eve gittigimde saat 9 gibiydi
dolayısıyla aşagıdakı ınsanları aksamın 10unda rahatsz edemem
koşu bandının hala aşagı ses geçirip geçirmedıgınden emın olamıyorum
ama ben yınede tedbir oalrak 8,5-9dan sonra çalıştırmıyorum

dün televizyonda dinledim karbonatlı su için diye birşey söylediler bilgisi olan varmı ben biraz araştırayım sizinle paylaşacam gül kaynak söyledi

dün televizyonda dinledim karbonatlı su için diye birşey söylediler bilgisi olan varmı ben biraz araştırayım sizinle paylaşacam gül kaynak söyledi

bende gül kaynağın tavsiyesiyle 1 ay kadar içtim,1-2 haftadır içmiyorum,ara verdim biraz,vücudu asitlerden temizleyip alkali hale getiriyo,alkali beslenme diye bişey var onun ilk şartı karbonatlu su

bende gül kaynağın tavsiyesiyle 1 ay kadar içtim,1-2 haftadır içmiyorum,ara verdim biraz,vücudu asitlerden temizleyip alkali hale getiriyo,alkali beslenme diye bişey var onun ilk şartı karbonatlu su

faydasını gördünmü peki.deneme tahtası olduk neyi duysak hemen deniyoruz

faydasını gördünmü peki.deneme tahtası olduk neyi duysak hemen deniyoruz

aynen öyle,hele benim denemediğim hiçbişey kalmamıştır herhalde,valla faydaasını gördümmü tam bilmiyorum,sadece çok fazla wc ye çıkarıyo,idrar söktürü özlelliği var sanırım

merhabalar herkese :) bugün başladım bende diyete... herşey güzel olucak eminim buna... yorumları okudum umarım hepbirlikte güzel sonuçlar alıcaz.1.73 boyum ve bir yıl önce 68 kiloydum.. bir yılda 16 kilo aldım.... bu sabah tartıldım 84.3 geldim...her cuma tartılıcam ve yazıcam.şimdilik ortalama haftada kaç kilo verecegime dair bir fikrim yok. ilk hafta belli olucak :) ev bisikleti aldım ve hergün bir saat ona binicem ve akşam 6 dan sonra birşey yemeyecegim. hergün 3 lt su ve tatlı yemeyecegim.. benim kilo alma sebebim asırı tatlı çikolata yemekti.... herkese bol sağlıklı günler diliyorum.... :)

tekrar hoşgeldin o zaman takımımıza bu arada ismin nedir

ben takım kaptanıyım,ismim neslihan,31 yaşındayımöncelikle azmin daim olsun,inş.birlikte güzel kilolar veririz

takımımızın bazı kuralları var,her cuma öğlen 1 den önce kilo bildirimi,bol paylaşım ve istikrar istiyoruz,birde 2 hafta denemen süren var ama azmine göre haftaya cumada listeye girebilirsin,hergün menü paylaşımı yaparsan senin içinde iyi olur,doğrumuzu yanlışımızı birlikte görmüş oluruz

bisiklet,6 dan sonra bişey yememek,3 litre su,bunları yaptıktan sonra eminim kilolarda geldikleri gibi gidecektir,bu arada canım hedef kilonuda söylermisin,not almam lazım

Son düzenleme:

merhabalar aramıza hoşgeldin umarım hep beraber kilolardan kurtuluruz

hoşgeldin aramıza.

sen nasıl bı devrım yarattın kızım ya vallahı helal olsun
şu resımlerı gorup bide kılolu halındekı resımlerı hatırlamaya calışıyorum
bukadar olur yanı

o zaman şişman halimi de koyayım da hafızalarda kalsın yafrumm :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…