Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM YILBAŞINDAN SONRA UYULACAK KURALLAR***

Her Cuma saat 12 ye kadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz.Mazereti olmadankilo bildirimine geç kalan yada yapmayan arkadaşlar o hafta kilo bildirmedi şeklinde gösterilir,3 kez üst üste kilo bildirmeyen diskalifiye olur...

2) Her gün öğünlerd eyediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleri yazarak hemkendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşısorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıda sorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmak gerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişi kontrol ediniz.Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlere verdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesajyazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirde ilk hafta uyarılara ksonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izinden dönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açıkbir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileri burada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 2 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 2 haftanınsonunda listeye alınır.

7)3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır(önemli mazeretler dışında).

Yukarıda belirtilen kurallarımız uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şubir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nası lmotive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''benkarşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zafe rkazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım,birbirimize destek olalım.

ben kurabiyeyi deniyecem ama ben yemiyecem 69 ları görene kadar tatlı yok.tatlıyı haketmek için 3 kilo vermem lazım

ben kurabiyeyi deniyecem ama ben yemiyecem 69 ları görene kadar tatlı yok.tatlıyı haketmek için 3 kilo vermem lazım

kesinlikle böyle hedefler koymak lazım özlemcim,mesela bende bu hafta hedefime ulaşsaydım kinder pingui alıcaktım kendime ama ulaşamadım,o yüzden yer elmasına devamm
süper kurallar ben bu kurallara uyacam söz,

bu kurallar bizi motive eder bence iyi oldu 2.ocak itibarıyla başlayalım

inş.canımm2 ocak dönüm noktamız olsun o halde

süpersin kaptan,işte budur kaptanlık
hertürlü kurala varım..
umarım vücudum durmaz kılo verme konusnda.
3 hafta veremezsem şuttttt ve gollll

süpersin kaptan,işte budur kaptanlık
hertürlü kurala varım..
umarım vücudum durmaz kılo verme konusnda.
3 hafta veremezsem şuttttt ve gollll

artık bişeyler yapma zamanı gelmişti dimiii esramm

sen ve 3 hafta kg verememenolacak şey değil canımm

aslında 85 degıldı yılbası hedefım ama banane motıvasyonumu kaybetmemek adına hem yılbaşı günü hemde salı günü serbest ılan edıyorum kendımı:)
sonrasındakı 3 gün elma diyeti yapıcam sonrasında da ocak ayında kısmetse cok düzgün bi diyet yapıcam zaten ocak boyunca hem özel birgün yok hemde ben taşınıcam koşturmacam çok olucak

bende pazartesiye kadar aynen böyle devam edicem,yılbaşı akşamı serbestimama salı kaldığım yerden devammm

bu arada hayırdım esracım ne taşınmasıı:26:

ben artık yemeklerden önce 3 bardak su içiyorum böylelikle midem şişiyo az yiyorum .yemekten sonrada 2 bardak su içiyorum midem taş gibi oluyo çok yemek yemiş gibi hissediyorum.

diğer takımların mesajlarına baktım ballı .elma sirkeli ve ılık suyu içiyorlarmış deneyen varmı sabahları aç karnına

bende pazartesiye kadar aynen böyle devam edicem,yılbaşı akşamı serbestimama salı kaldığım yerden devammm

bu arada hayırdım esracım ne taşınmasıı:26:

valla ne güzel siz haftasonu aynı dıyet mantıgında kalabılıyosunuz ben yapamam
yanı yaparımda dıyetımın vadesı kısalır
bu sekılde daha cok motıve oluyorum ve 12 kılomu attım cok sükür hemde haftasonları hiçbişeyden mahrum kalmayarak:)

ev aldık neslicim ocak ayında da taşınıcaz kısmetse 1 ay baya bi yogun gececek:)hatta ızın almayı düşünüyorum 1 hafta,bakalım artık

İşte yine sirkeli bir tavsiye. Bu kez tavsiyemiz bir şişe elma sirkesi almanız ve bununla vücudunuzun mineral emilimini artıracak özel bir içecek hazırlamanız. Yapmanız gereken çok basit, bir yemek kaşığı elma sirkesi, bir tatlı kaşığı bal ve yine bir yemek kaşığı ılık suyu karıştırın ve bunu her sabah için. Vücudunuzun toksin atılımının arttığını görecek ve kendinizi kısa sürede iyi hissedeceksiniz. Elma sirkesinin doğal bir antibiyotik olduğunu ve sivilcelerin üzerine sürüldüğünde iyileşmelerine yardım ettiğini de hemen ekleyelim

diğer takımlar sabahları içiyor bende deneyecem

diğer takımların mesajlarına baktım ballı .elma sirkeli ve ılık suyu içiyorlarmış deneyen varmı sabahları aç karnına

bi ara bende denemiştim,(acaba denemediğin ne kaldı)

ama çok içemedim,bende içtikten sonra baş dönmesi ve mide yanması yaptı,tabi kullanıp çok memnun kalanlar var

valla canım ben elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ama su çok içemiyorum,sanırım o yüzden hep pazartesileri artıdayım,yani bi haftada eksi çıkayım valla dişimi kırıcam

bu arada eviniz hayırlı uğurlu olsun canım,çok sevindim,Rabbim sağlıkla,huzurla,aşkla oturmayı nasip etsin,ayyy yakın olsak sana ev görmeye gelirdik esraaa

kızlar diğer takımlar süper kilo vermiş onları görünce moralim bozuldu

canım niye moralini bozuyosun ki,bu seni gaza getirsin,ayrıca sen 2 haftada 4 kg verdin,bak ben 1 ayda veremedim 2 kg yu

canım bencede dene,dediğim gibi bana midem hassas olduğu için yaramadı

Son düzenleme:
Geç mı kaldım
Kaptanım özür dilerim şimdi bildirim yapsam da sayılmaz dimi
Yoldaydik giremedim

Neslim hakkını helal et bekletmisim seni İnan giremedim girdiğimde saat gecmis bide olmaz ins

kızlar bu hafta 3. olmuşum alkışlıyorum kendimi,yine kimseler yok kendi kendimi kutlayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…