Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

spor salonu olayı cok ıyı olmuş,hatta bırlıkte gidin daha keyıflı olur,diyetsyenın spor olarak neden sadece yürüyüş olmaz dedı acaba?
bende yürüyüş yapıyorum sadece??

güzelim benim bacaklarım zayıf kalçada yok yürüsen ne kadar verebilirsinki dedi. üst bölgeye yoğunlaşmalıymışız. 6 ay sonra diyo yürüyüşe başla diye resim ekleyeyim de görün üst taraf halterci gibi tabi göbekli halterci oda nasıl olursa

aynen aynen benimkide keşke yiyecek almadan yürüsek en kötüsü bir restoranda mola veriyor eğer birşey yemeden yürüdüyse

bizimki zorla tutuşturur eline yada direk azına, bırakırsan çöpe atar bende kıyamam nimet derim... aynen biz iyiyiz diyor o iyi ben kötü

edacımm sende benim gibisin,resimlerini gördüm ben,benimde altta sorun yok ama göbek,mide,sırt maşallahı var...diyetisyen banada üst bölge çalış dedi,hatta plates lastiği verdi,aklına geldikçe lastiği kısa mesafede tut ve çek dedi

ben görmedım ama senı edaaaa

s.a gunaydin kizlarrrrrrr
bismillahirrahmanirrahimmmmmm
kepenkleri ben acayim bugun tükkanimizin
hepimize bol şevkli istikrarli bir gun diliyorum
ve sizi seviyorummmmmmmm :119::119::119::119:

su an itibari ile kahvaltimi sonlandirmis bulunmaktayim..
cayimi yudumlarken ben iyiyim ben mutluyum telkinleriyle aklimi dolduruyorum
zira pek keyfim yok
bu aksam cok sevdigim bi arkadasim karaoke partisi duzenlemis "muhakkak gel butun kizlar toplandik" dedi
ilk basta iyi fikir dedim hem kizlari da gorurum iclerinde 1 yildir gormedigim arkadaslarda var ama gel gor ki ikramlari duyunca geri adim attim
nolacak yemiyiveririm dedim ama insanlar bana elif hep yemiyor ama hala sisman diye bakacaklar diye odum kopuyor
ustelik kilo vericem diye hic ozel bi kiyafet almiyordum siyah kurtarici elbisemi giyerim takilarla suslerim dedim ama sirtimda ki fermuar kapanmadi cok moralim bozuldu
bi kac ikram yapip yollayacagim siteden arkadasla gitmeyecegim

günaydınnnnnn kızlarrrrrr bende biyere gitmeye korkuyorum yemek yüzünden .bide bugünlük boz diyorlarya sinir oluyorum

güzelim ama böyle kendini soyutlamaman lazım böyle davranırsan vücut savunmaya geçer diyetteyiz herşey yasak der kendini çeker buda kasmana neden olabilir boşu boşuna kilo verememene etken olabilir... hiç kasma güzelim olmayabilir dolabında eminim kurtarıcı siyah bir etek veya pantolon vardır... ayrıca ve ayrıca güzel bir kıyafet üstüne şal ayrıntısı ekle ben uzun bir atkımı nerdeyse dizimin altına gelecek kadar boynuma atıp bırakıyorum karın göbek hepisini saklıyor.... saçlarını açık tutma topuz yap buda daha ince gösterir... en önemli toplantı tüyomu veriyorum böyle günlerde ayakta her zaman aktif olan vatandaş sen ol! benim saçlarımdan ter damlar böyle günlerde... ayrıca tabağımı makul bir şekilde doldururum, az filan değil gayet dolu olur... gezerken tabağı hep bir yerlere bırakırım bazen birilerinin tabağının yanına koyarım bendekini bunun tadını sevmedim sana ekleyeyim derim. mutfağa giderim bunlardan çok yedim ayyy şiştim kocaman oldu karnım bunlar kalsın derim... tabaklarını bir yerlerde bırakır yeni tabak doldururum ayyyy gözüm dönmüş kaç tabak yedim yeter artık bir damla daha yiyemem derim... çoğu davetten ağzıma tek parça koymadan döndüğümü bilirim... sakın yenilme nefsine hiç bir yerden de eksik kalma Allah Allah kilo senin kilon onlarmı taşıyor

kızzz üst bölgeyede çalışmaya korkuyorum kollarım çok fenaaa

Nesliiiimmmm çok teşekkür ederim tatlım yer elmasını da deneyeceğim...Çok teşekkür ederim..kocaman öpüyorum

canımcımm ne demekkkyer elmasını ben dün abarttım galiba,hem öğlenki salataya,hem akşamki salataya kattım bide ara öğünde yedim...ayy benim bağırsaklar yerinde duramadıfecii gaz yaptı yani neymiş efendim abartmamak lazımmışş

s.a gunaydin kizlarrrrrrr
bismillahirrahmanirrahimmmmmm
kepenkleri ben acayim bugun tükkanimizin
hepimize bol şevkli istikrarli bir gun diliyorum
ve sizi seviyorummmmmmmm :119::119::119::119:

kuzuşummm bizde seni seviyoruzkiii

elifim kendini bu kadar germe,arkadaşlarınla birlikte olmaktan alacağın hazzı düşün,hem ikramlıkların hepsini yemek zorunda değilsin,tadına bak yeter,ayrıca edanın tavsiyelerinede katılıyorumm
günaydınnnnnn kızlarrrrrr bende biyere gitmeye korkuyorum yemek yüzünden .bide bugünlük boz diyorlarya sinir oluyorum
günaydın özlemcim valla ben artık direk söylüyorum diyetisyenim oyar beni diyorum,yada şimdiyediklerim tartıda yağ olarak çıkar diyorum falan,artık eskisi gibi kimse ısrar etmiyoo
kızzz üst bölgeyede çalışmaya korkuyorum kollarım çok fenaaa

hımmm kollar kaslı biraz,benimkiler normal,hatta bileklerim çok ince

canım kolları inceltici hareketlerr bulabilirsin netten,ayada zaten spor salonuna gidersen hoca mutlaka vücut tipine göre hareketler yaptırır

sporumu da yaptim yesil cayimi 1 avuc findigimi 2 kayisi bir incirimi de kaptim geldim
1 saat yurudum 250 kalori yakmis 5 km yapmisim kizlar sizce normal mi?
hee bu arada yarim litre suyum bitti simdi diger yarim litreye gectim

günaydın kızçeler hepinize,güzel ve hafif bi gün olsun hepimiz için

dünki menümü yazayım

sabah
1 kase special k
1/2 bardak süt

ara
beyaz çay
1 y.k kan üzümü

öğle
bol yeşillikli yumurta salatası
1 kase yoğurt

ara
1 elma

ara
2 yer elması

akşam
4-5 çatal pırasa kavurması
semizotu salatası (yoğurtlu)
yer elması salatası(yoğurtlu)

3 litre su,45 dakika tempolu yürüyüş,800 kere zıplama:122::122:

kızzz bende akşam kaçırdım yer elmasını çok hoşuma gitti nerdeyse 1 avcuma sığacak kadar yer elmasını yedim eşimde çok sevdi yedi... müshil etkisi var demişler nette ama bana etki etmiyor :26:

evet spor salonunu baya araştırmış eşim inşallah etkisi olur

canim benim cok sagol destegin icin
valla bu tavsiyeleri bende yapiyorum ama hic bisey yemeden de kalkmiyorum hele hele dolma sarma vs varsa kendimi tutamiyorum o yuzden hic diyetimin disina cikmayacagim diye soz verdim kendime
diyetisyenimden de odul isticem 2 hafta da bir yada ayda bir bir ogun serbest olsun isticem nasil hehe
canimmm onlardan eser kalmicak Allah in izni ile benimde kollarimim masaallahi var
canim benim iyi ki varsiniz
ama ben baska bir plan yaptim esimle motor gezisine cikacagiz telefondan yaninizda olurum merak etmeyin
saat 5 gibi cikariz hakkinizi helal edin valla her seferinde tirsiyorum ama super de zevk aliyorum ihiii

bu arada nesli yer elmasini ben bikere zeytinyagli yapmistim ama yiyemedim doktum hepsini
kerevizi de pismis sevmiyorum salatasini seviyorum
yer elmasi da oylemidir ki ?
sen nasil yiyorsun ?

sporumu da yaptim yesil cayimi 1 avuc findigimi 2 kayisi bir incirimi de kaptim geldim
1 saat yurudum 250 kalori yakmis 5 km yapmisim kizlar sizce normal mi?
hee bu arada yarim litre suyum bitti simdi diger yarim litreye gectim

kalorisepetinde 432 kal. yazıyor ama 250 olduğunu da sanmam güzelim ya 1 saat yürümek ne demek yürüyüş bandı söylüyorsa belki hızın yavaştır:44:

evet 1. takımın tüm çıtırları 1 lt suya doğru ilerliyoruz değilmi??????????????????????????????????????????????????

afiyet olsun fistigimmmmmm
su yer elmasini bende denicem simdi pazara cikacagim bizim buraya sosyete pazari acildi orada super organik seyler serbest gezen tavuk yumurtasi tam tahilli ekmekler sutler ev yapimi yogurtlar geliyor cok heyecanliyim pazara gitmek icin hehehe
insaallah canimmmm
bana da etki eder mi ki yer elmasi :26:

canim 5 km yapiyorum ama once 5 sonra 6 sonra 5-4-3 de bitiriyorum
7 ye de bazen cikiyorum ama onda en fazla 10 dk kosuyorum bacaciklarim agriyo

valla edacım benim bağırsaklar takır takır takırdadı resmen 3-4 kere wc ye gittimm

canım ben dün rendeledim yoğurtla karıştırdım çok az tut,1 tatlı kaşığı kadarda mayonez koydum,aynı kereviz gibi yani,tadı çok güzel oldu,eşiminde çok hoşuna gitti,aslında cevizde yakışırdı içine ama evde yoktu

oooo motor gezisi haaben bikere lisedeyken kardeşimin motoruna binmiştimde ölüyom sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…